» »

Kako pričakate novo leto?

Kako pričakate novo leto?

1
2
3

Pinturicchio ::

kuall je izjavil:

Novo leto je dobra priložnost, da ljudje jasno opazijo, kako so se postarali in kako stari ljudje čutijo manj kot 5% navdušenja, ki ga čutijo otroci. Starim postane vse brezveze, mladim je vse zanimivo. To se kaj hitro zgodi. To se zgodi, ko nehaš rasti, ko te igra več ne zanima, tam okoli 30ga, kot so že eni napisali v tej temi.

Jaz to že dolgo govorim, kako manj globoka čustva imam kot ko sem jih imel kot otrok. Če se s kom o tem pogovarjam mu ne bo nič jasno o čem govorim. Šele potem takole za novo leto bo priznal, da je bilo včasih res bolj zanimivo. No jaz sem sposoben to razliko opaziti vsak dan, ne samo za novo leto. Pa po moje ni pri meni tak ekstrem, da zato bolje opazim to, ampak znam bolje opazovat kot povprečen človek.

Starost in osamljenost, 2 največji bedi na svetu.

Ampak ni vse negativno. Saj igra sama po sebi je tudi zguba časa in butalska stvar. Ko se otrok podi za žogo ves navdušen, kot da je to najbolj važna stvar na svetu. Objektivno gledano tista žoga (ali novo leto) sigurno ni najbolj važna stvar in malo je dobro zgubit tiste mladostniške norosti, ko ti je vse neverjetno zanimivo, da se nehaš ukvarjat z nepomembnimi stvarmi in da se ukvarjaš samo še s stvarmi, ki so res pomembne (=res zanimive).

Prav sebe vidim v tem postu, čeprav imam družino ni več tistega občutka kot takrat ko sem bil sam otrok-najstnik.

zobnik ::

Če si že od srednje šole dalje živel skromno ti ne bo hudega v življenju, samo še na boljše lahko gre.
Ljudje so živel pri 18-25-30-40+ letih v polnem razcvetu potem pa gre počasi navzdol.

Machete ::

_Denny_ je izjavil:

Čisto navaden dan kot vsak drug, razen tega, da se še tam do enega tedna po njem motiš pri pisanju nove letnice. Tako tretiram čisto vse praznike in vikende zaradi narave mojega dela; ko dobiš nalogo jo moraš čimprej končati in nobenega ne zanima, če je nedelja, božič ali pa imaš rojstni dan...glavno, da je narejeno.

Drugače pa 31.12. in 01.01. zadnje čase preživljam sam v tišini in s preverjanjem trenutnih varnostnih kopij ter morebitnim kreiranjem novih. To bi lahko seveda počel čisto vsak drug dan, a nekako pri datumih novih fajlov hočem 01/01/xxxx.

Kaj pa je to zaena samomorilna služba če smem vprašat? Jaz že leta sicer ne žuram več, provam čimveč športat, gejmat in družit se z otročičema med prazniki. Na silvestrski večer pa as usual (battlefield). Mogoče malo več kuham pa kako pivo vmes spijem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Konlov ::

Koliko vas je bilo danes zjutraj na kakem hribu in na katerem.
Jaz na nobenem, sedaj pa pečeno krvavice, pečenice...

D3m ::

jype je izjavil:

kuall je izjavil:

ljudje jasno opazijo, kako so se postarali in kako stari ljudje čutijo manj kot 5% navdušenja, ki ga čutijo otroci.
Ne smeš drugih soditi po sebi. Jaz sem si za dedka mraza kupil 60226 in komaj čakam, da odpakiram.


Lego freak.
|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

Konlov je izjavil:

Koliko vas je bilo danes zjutraj na kakem hribu in na katerem.
Jaz na nobenem, sedaj pa pečeno krvavice, pečenice...


Zerem ostanke od včeraj.

_Denny_ ::

Machete je izjavil:

Kaj pa je to zaena samomorilna služba če smem vprašat?

Remote tech support in podobne stvari, ki jih lahko urediš od doma. Dokler je dovolj za vse položnice in še nekaj ostane za nakup nepotrebnih bedarij se kaj preveč ne sekiram.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

digitalcek ::

Pinturicchio je izjavil:


Starost in osamljenost, 2 največji bedi na svetu.


Mladost in s tem pogosto povezana osamljenost ter neperspektivnost, tri največje bede na svetu!

Kajti danes praviloma mladost pomeni odtujenost. Podatki govorijo, da so na spletu povprečno dnevno 4-6 ur.
In verjemi, da so ti mladostniki še kako osamljeni. Ravno zato se kar naprej "priklapljajo".

Starejši pa se družijo, če ne v domovih za ostarele, pa tako, da gredo skupaj VSAK DAN na kavo. In debato.

V kafič, kamor hodim, poznam dve taki skupini 60-80 letnikov. Boš verjel na besedo, ali ti pošljem fotografije?

In če boš rekel, da nekateri starostniki komaj čakajo, da bodo odšli (seveda se najdejo tudi taki), tudi mnogi mladostniki s svojem početjem enako komaj čakajo, da bodo odšli. Oziroma "delajo" v tej smeri. In to intenzivno. Z neaktivnostjo, s pasivnostjo.

Vse so že videli, čeprav le na spletu, vendar jim to velikokrat zadostuje, skoraj nič več jih ne zanima.

Da pa bi se posvetili sebi, pogledali vase, da bi se enkrat dodobra spoznali, to pa ne. Raje nenehno potujejo na vse možne in nemožne destinacije, cele dneve poslušajo njihovo glasbo in s tem početjem seveda BEŽIJO OD SEBE.

Koliko je takih mladih, ne vem. Jih pa ni malo.

Koliko pa nas je bilo takih leta 1960, 1970? Zelo malo.
Igrali smo košarko, nogomet, namizni tenis, pecali punce, hodili v kino gledat ameriške akcijske bedarije.

Če pa, pa magari pri 60-ih, začneš "delati na sebi", ko začneš hoditi po duhovni poti, te hoje ni konca, ker odkrivaš nove in nove stvari.
In si mogoče zadajaš nove in nove naloge v smislu spreminjanja, revidiranja samega sebe. Kar je (sicer) hudičevo težko opravilo...

Toliko o bednikih, imenovanih starejši ljudje...

IL_DIAVOLO ::

Tipična starina.

Ko nekdo živi drugače od njega, se mora vtikat in kontrolirat njegov life.

Nismo vsi narejeni po kopitu marry, get old and die miserably.

Ste eni veliki bedniki, ki se ne znate brigat zase.

Lp

Machete ::

_Denny_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Kaj pa je to zaena samomorilna služba če smem vprašat?

Remote tech support in podobne stvari, ki jih lahko urediš od doma. Dokler je dovolj za vse položnice in še nekaj ostane za nakup nepotrebnih bedarij se kaj preveč ne sekiram.


No pa saj če ti odgovarja je kul. Samo kake stvari, kot privat čas, pa morajo pomoje vseeno ostati visoko na osebni lestvici idelaov v tem plavanju v kapitalizmu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

digitalcek ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tipična starina.

Ko nekdo živi drugače od njega, se mora vtikat in kontrolirat njegov life.

Nismo vsi narejeni po kopitu marry, get old and die miserably.

Ste eni veliki bedniki, ki se ne znate brigat zase.

Lp


Če misliš, da je življenje vseh starostnikov "miserably", tudi prav.

Če pa misliš, da je danes bit fajn star 15, 25 let (in da je to ne vem kakšna prednost, ker se boš kasneje speljal), pa tudi prav.

Bo bodočnost kmalu pokazala, kaj je bilo fajn in kaj danes, oziroma najkasneje čez 10 let ne bo fajn.

Toliko.

Pika na i ::

digitalcek je izjavil:

Pinturicchio je izjavil:


Starost in osamljenost, 2 največji bedi na svetu.


Mladost in s tem pogosto povezana osamljenost ter neperspektivnost, tri največje bede na svetu!

Kajti danes praviloma mladost pomeni odtujenost. Podatki govorijo, da so na spletu povprečno dnevno 4-6 ur.
In verjemi, da so ti mladostniki še kako osamljeni. Ravno zato se kar naprej "priklapljajo".

Starejši pa se družijo, če ne v domovih za ostarele, pa tako, da gredo skupaj VSAK DAN na kavo. In debato.

V kafič, kamor hodim, poznam dve taki skupini 60-80 letnikov. Boš verjel na besedo, ali ti pošljem fotografije?

In če boš rekel, da nekateri starostniki komaj čakajo, da bodo odšli (seveda se najdejo tudi taki), tudi mnogi mladostniki s svojem početjem enako komaj čakajo, da bodo odšli. Oziroma "delajo" v tej smeri. In to intenzivno. Z neaktivnostjo, s pasivnostjo.

Vse so že videli, čeprav le na spletu, vendar jim to velikokrat zadostuje, skoraj nič več jih ne zanima.

Da pa bi se posvetili sebi, pogledali vase, da bi se enkrat dodobra spoznali, to pa ne. Raje nenehno potujejo na vse možne in nemožne destinacije, cele dneve poslušajo njihovo glasbo in s tem početjem seveda BEŽIJO OD SEBE.

Koliko je takih mladih, ne vem. Jih pa ni malo.

Koliko pa nas je bilo takih leta 1960, 1970? Zelo malo.
Igrali smo košarko, nogomet, namizni tenis, pecali punce, hodili v kino gledat ameriške akcijske bedarije.

Če pa, pa magari pri 60-ih, začneš "delati na sebi", ko začneš hoditi po duhovni poti, te hoje ni konca, ker odkrivaš nove in nove stvari.
In si mogoče zadajaš nove in nove naloge v smislu spreminjanja, revidiranja samega sebe. Kar je (sicer) hudičevo težko opravilo...

Toliko o bednikih, imenovanih starejši ljudje...

Za + 5 napisano.

Danes sem sicer videla mladega očka s svojo 7 mesecev staro zaspano princesko. Ko so jo zagledale gospe v precej letih (80+), so se vse povsem raznežile in nasmejale. Kar je ponavadi resda skoraj pravilo, ko vidijo otroke ampak danes je bil težek dan.
Ampak najboljše od vsega je bilo očkovo obnašanje. Ni mu bilo odveč odgovarjat gospem, mala je pozabila jokat, smejala se jim je.
Takim staršem bo uspelo.
Kako vem? Leto in pol star bratec, pozna besedi prosim in hvala.
Malo kasneje se jim je pridružila še mamica. Luštni so bili.
Pa, naredili so res zelo dobro delo. Pa se mogoče niso niti zavedali tega.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Vazelin ::

Pika: svet ne vodijo ljudje iz tvojega primera. Svet vodijo ljudje, ki dnevno posnifajo pol grama. Svet je krut. Bolj si prijazen slabše je
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jype ::

Vazelin je izjavil:

Pika: svet ne vodijo ljudje iz tvojega primera. Svet vodijo ljudje, ki dnevno posnifajo pol grama. Svet je krut. Bolj si prijazen slabše je
Motiš se.

IL_DIAVOLO ::

To je javna podoba pikica.

You will learn, you will...

jype ::

Ne sodi drugih po sebi.

IL_DIAVOLO ::

Jaz samo recem peli!

Pika na i ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

To je javna podoba pikica.

You will learn, you will...

Precej se nasmejem vašemu pokroviteljskemu pristopu.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

zobnik ::

Če si večinoma sam še ne pomen da si osamljen, ker si sam, največa beda je ko si v družbi in se počutiš osamljen.
Samski ljudje so celo parkrat bolj srečni, kot pa da se pretvarjajo in škodujejo sami seb, ker jim družba narekuje, partenr, da se mora pretvarjat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

kuall ::

zobnik je izjavil:

največa beda je ko si v družbi in se počutiš osamljen.

se 100% strinjam. taka situacija se zgodi zelo pogosto.
po mojih izkušnjah osamljenost vedno pride samo, ko moraš druge gledat, kako se družijo, ti pa se ne znaš vklopit v to družbo, ko bi se moral. v bistvu take situacije, ki ti kažejo to, da si manj sposoben v druženju kot drugi. v bistvu da so te drugi premagali, da si poraženec v tej igri.

dva tipična primera: za mizo sedite in se drugi veselo pogovarjajo in smejijo, ti pa se ne znaš vklopit. to ti bo povišalo osamljenost do višav.

drug primer: sprehod sam po ljubljani ali sedenje v gostilni sam. večinoma se ljudje v takih primerih nujno dajo v pare ali skupine, ker nočejo bit osamljeni. potem gledat te pare je muka in viša osamljenost.

mene biti sam sploh ne moti preveč. motijo pa me situacije, kot sem jih opisal zgoraj. saj drugi so enaki, samo oni ne znajo tega dat v besede takole kot sem jaz zdajle. zato pa redko vidiš ljudi same v gostilni ali se sprehajat po ljubljani.

IL_DIAVOLO ::

Not really, bolj to zbadanje, ko si bolj zadrzane sorte in ti gnjavijo ta glasni, zakaj si tak tiho.

zobnik ::

Navzven se vse vidi kot največja sreča, notri pa vre, dokler nekega dne ne zavre.
Mislim, da vključit se v pogovore in usedit za mizo pa kako rečt nima nobene veze z vretjem v sebi.

kuall ::

slabi poslušalci tudi višajo občutek osamljenosti ... in obratno.

Technics111 ::

kuall je izjavil:

zobnik je izjavil:

največa beda je ko si v družbi in se počutiš osamljen.

se 100% strinjam. taka situacija se zgodi zelo pogosto.
po mojih izkušnjah osamljenost vedno pride samo, ko moraš druge gledat, kako se družijo, ti pa se ne znaš vklopit v to družbo, ko bi se moral. v bistvu take situacije, ki ti kažejo to, da si manj sposoben v druženju kot drugi. v bistvu da so te drugi premagali, da si poraženec v tej igri.

dva tipična primera: za mizo sedite in se drugi veselo pogovarjajo in smejijo, ti pa se ne znaš vklopit. to ti bo povišalo osamljenost do višav.

drug primer: sprehod sam po ljubljani ali sedenje v gostilni sam. večinoma se ljudje v takih primerih nujno dajo v pare ali skupine, ker nočejo bit osamljeni. potem gledat te pare je muka in viša osamljenost.

mene biti sam sploh ne moti preveč. motijo pa me situacije, kot sem jih opisal zgoraj. saj drugi so enaki, samo oni ne znajo tega dat v besede takole kot sem jaz zdajle. zato pa redko vidiš ljudi same v gostilni ali se sprehajat po ljubljani.



To pa je sposobnost dobre komunikacije,da znaš debatirati in "vleči pogovor kot črevo skupaj s smislom humorja" kar je Win Win sposobnost,tako pri normalni družbi kot pri npr.ženskah. Vsi kateri imajo veliki Gobec in sposobnost nakladanja takšnega in drugačnega imajo v družbi status,kdor pa ga nima pa je žal obsojen na tihega,čudnega in asociiranega.. in današnja tehnika deluje prav v to smer,vsakodnevno buljenje v telefone, računalnike, deluje na človeško psiho slabo,zato je dobro it vsaj za kakšno urico ali dve ven v naravo ali pa s.kolegi na pir,da se človek ne počuti ko zombie za 4imi stenami. ;)

zobnik ::

kot da na krop doliješ mrzlo vodo in čez čas spet začne vret

Pika na i ::

Technics111 je izjavil:


Vsi kateri imajo veliki Gobec in sposobnost nakladanja takšnega in drugačnega imajo v družbi status

Imajo status zahojenca, ki mu podležejo samo enako zahojeni osebki.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

kuall ::

Pika na i je izjavil:

Technics111 je izjavil:


Vsi kateri imajo veliki Gobec in sposobnost nakladanja takšnega in drugačnega imajo v družbi status

Imajo status zahojenca, ki mu podležejo samo enako zahojeni osebki.

Gobci s smislom za humor (=dovolj sproščeni, da jim šale same od sebe letijo) so prijetna družba, tu ni debate. Posebej pa to pride do izraza v pisarniškem okolju. Na kakšnem fizičnem delovnem mestu to ne pride toliko do izraza. Prvič zato, ker ljudje tam nimajo časa gobcat, drugič zato, ker tam ni takih bolj intelektualnih gobcev (so manj sposobni gobci kot v pisarni), tretjič zato, ker ni tam poslušalcev, ki bi toliko dali na gobce, četrtič pa zato, ker pri fizičnem delu ni take nuje po sprostitvi s šalami kot je pri pisarniškem delu, ki te hitro začne dušiti.

Jaz moram priznat, da še mene pri ženski najbolj privlači močan glas in sposobnost govorjenja, torej gobec. Kako torej ne bi žensk to privlačilo.

FormerUser ::

Nekatere privlači, druge odbija, ni treba posploševati.

kuall ::

Jao dve ženski zdejle govorita, da jih gobci ne privlačijo.
Medtem ko pa vsak dan videvam pojav, da se ženske topijo ob gobcih.
Ne me jebat no.

IL_DIAVOLO ::

Njiju privlači notranjost! :))

FormerUser ::

Glede na to, da tudi tebe privlačijo gobci, ni čudno, da predvsem njih opaziš.

jype ::

kuall je izjavil:

Ne me jebat no.
Zakaj ne, če si pa poln lukenj?

Cruz ::

Prijetnost privlači ljudi, to pa ni nujno le dolg gobec, ampak tudi sama telesna govorica in občutek sprejetosti.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Technics111 ::

Pika na i je izjavil:

Technics111 je izjavil:


Vsi kateri imajo veliki Gobec in sposobnost nakladanja takšnega in drugačnega imajo v družbi status

Imajo status zahojenca, ki mu podležejo samo enako zahojeni osebki.


Ti "zahojenci" pa danes na tvojo žalost uspejo,skoraj povsod.ženske v veliki večini padajo na gobcače,v biznisu je potreben gobec,v družbi.. vsepovsod..če si pa mutav in ne znaš iz sebe kaj pametnega spravit pa si vedno zadnje prase,katero se šlepa in čaka na ostanke,da jih pobere ;)

Cruz ::

Technics111 je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Technics111 je izjavil:


Vsi kateri imajo veliki Gobec in sposobnost nakladanja takšnega in drugačnega imajo v družbi status

Imajo status zahojenca, ki mu podležejo samo enako zahojeni osebki.


Ti "zahojenci" pa danes na tvojo žalost uspejo,skoraj povsod.ženske v veliki večini padajo na gobcače,v biznisu je potreben gobec,v družbi.. vsepovsod..če si pa mutav in ne znaš iz sebe kaj pametnega spravit pa si vedno zadnje prase,katero se šlepa in čaka na ostanke,da jih pobere ;)
Saj ni to logično? Moraš se postaviti zase, drugi se zate ne bo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FormerUser ::

Technics111 je izjavil:



Ti "zahojenci" pa danes na tvojo žalost uspejo,skoraj povsod.ženske v veliki večini padajo na gobcače,v biznisu je potreben gobec,v družbi.. vsepovsod..če si pa mutav in ne znaš iz sebe kaj pametnega spravit pa si vedno zadnje prase,katero se šlepa in čaka na ostanke,da jih pobere ;)

Saj zato je pa svet do vratu v govnu, ker "zmagujejo" nastopači in nakladači brez vsebine in pameti.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Technics111 je izjavil:



Ti "zahojenci" pa danes na tvojo žalost uspejo,skoraj povsod.ženske v veliki večini padajo na gobcače,v biznisu je potreben gobec,v družbi.. vsepovsod..če si pa mutav in ne znaš iz sebe kaj pametnega spravit pa si vedno zadnje prase,katero se šlepa in čaka na ostanke,da jih pobere ;)

Saj zato je pa svet do vratu v govnu, ker "zmagujejo" nastopači in nakladači brez vsebine in pameti.
Ne verjamem, to je bolj jamranje. Seveda pa pomaga, če si zgovoren. Mutav ne more biti na vodilnih položajah, ker se pač zahteva določen nivo kvalitete komuniciranja.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

jype ::

Vseh teh reči se da priučiti.

Cruz ::

Seveda, ampak jamranje je lažje.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Technics111 je izjavil:



Ti "zahojenci" pa danes na tvojo žalost uspejo,skoraj povsod.ženske v veliki večini padajo na gobcače,v biznisu je potreben gobec,v družbi.. vsepovsod..če si pa mutav in ne znaš iz sebe kaj pametnega spravit pa si vedno zadnje prase,katero se šlepa in čaka na ostanke,da jih pobere ;)

Saj zato je pa svet do vratu v govnu, ker "zmagujejo" nastopači in nakladači brez vsebine in pameti.
Ne verjamem, to je bolj jamranje. Seveda pa pomaga, če si zgovoren. Mutav ne more biti na vodilnih položajah, ker se pač zahteva določen nivo kvalitete komuniciranja.


Nakladanje in glumljenje je nekaj povsem drugega kot kvalitetna komunikacija.

jype ::

FormerUser je izjavil:

Nakladanje in glumljenje je nekaj povsem drugega kot kvalitetna komunikacija.
To drži, a ločevanja enega od drugega se ne uči v šoli, sicer ne bi nihče bil veren.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Technics111 je izjavil:



Ti "zahojenci" pa danes na tvojo žalost uspejo,skoraj povsod.ženske v veliki večini padajo na gobcače,v biznisu je potreben gobec,v družbi.. vsepovsod..če si pa mutav in ne znaš iz sebe kaj pametnega spravit pa si vedno zadnje prase,katero se šlepa in čaka na ostanke,da jih pobere ;)

Saj zato je pa svet do vratu v govnu, ker "zmagujejo" nastopači in nakladači brez vsebine in pameti.
Ne verjamem, to je bolj jamranje. Seveda pa pomaga, če si zgovoren. Mutav ne more biti na vodilnih položajah, ker se pač zahteva določen nivo kvalitete komuniciranja.


Nakladanje in glumljenje je nekaj povsem drugega kot kvalitetna komunikacija.
Za vsakega uspešnega "nakladača", najdeš uspešnega "introverta" oz. človeka bolj umirjene, skulirane narave.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

FormerUser ::

Vseeno je na odločujočih položajih preveč Trumpov in premalo Frančiškov.

Zgodovina sprememb…

jype ::

S tem se popolnoma strinjam, a to je le posledica znamenitega izreka:

The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.
-- Bertrand Russell

Pika na i ::

kuall je izjavil:

Jao dve ženski zdejle govorita, da jih gobci ne privlačijo.
Medtem ko pa vsak dan videvam pojav, da se ženske topijo ob gobcih.
Ne me jebat no.

Tu sem ženska samo jaz.
Da imaš povsem napačen pogled V svet, si že večkrat dokazal.
Zato te nihče ne jebe.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

kuall ::

Glede tega, da je jype debil se nisem motil, ti si šele zdaj pogruntala, si mau počasna. :)

jype ::

kuall je izjavil:

Glede tega, da je jype debil se nisem motil
Jaz financ ne seštevam z IEEE754.

Pika na i ::

kuall je izjavil:

Glede tega, da je jype debil se nisem motil, ti si šele zdaj pogruntala, si mau počasna. :)

Tega jaz nisem ne rekla ne napisala. Niti ne mislim tega. Zaenkrat.
Torej, zmotil si se.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

jype ::

Oh, če bi imela vtetoviran kljukast križ, tako kot ga imajo nekateri drugi fantje kolaborantje tule gor, bi tudi ti verjela, da sem debil.

kuall ::

Pika na i je izjavil:

Tega jaz nisem ne rekla ne napisala. Niti ne mislim tega. Zaenkrat.
Torej, zmotil si se.

Logično. Ti, jype in Hipatija spadate v isto kategorijo ljudi.
Ta kategorija ima vsaj te negativne lastnosti:
- obtožbe na pamet, npr ti reče: vse narobe misliš, pišeše bedarije. Ko pa jih vprašaš, kaj si narobe napisal, pa ti ne pove.
- nesramnost
- jemanje motivacije
- blefiranje (enim gre to bolje kot drugim, vsi pa imajo ta cilj pred očmi). npr se dela, da jih skrbi za druge, ko pa jih prosiš za pomoč pomoči ne dobiš ampak prej dobiš posmehovanje.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35069355 (11797) BigWhale
»

Izolacija in monotonost krči možgane in slabša kognitivne funkcije

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
356708 (4273) poweroff

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138158 (33822) jype

Več podobnih tem