» »

KODI v18.5 na TV

KODI v18.5 na TV

vrunc ::

Zanima me zakaj mi pri predvajanju filmov na TV z Kodijem dvix ali xvid filmi trokirajo ali mi pa zaostaja zvok. Pri mkv formatih nimam teh problemov tudi, če je film velikosti +100GB. Moram naložiti kakšne kodeke?
  • spremenilo: vrunc ()

jacksy ::

meni je začelo štekat po zadnji posodobitvi androida par dni nazaj. prej je delalo super. ima kdo rešitev?

sfaljk ::

Poglej pod nastavitve, kjer imaš možnost nastavitve ali uporablja strojno pospeševanje (mislim, da je pod nastavitve ---> video).

Meni je pri nekaterih filmih občutno zatikalo, nakar sem izklopil strojno pospeševanje in sedaj mi dela normalno. Zakaj je temu tako ne vem. VV glavnem dela. Imam pa Kodi 18.5 na Philipsovem TVju.

Bi ti napisal, kje točno se nahaja, vendar trenutno nimam časa. Poglej. Če ne najdeš napišem popoldne oziroma zvečer.

LP

sfaljk ::

Kot sem napisal zgoraj. Do teh nastavitev prideš System --> Player --> Videos. Nato imaš v meniju "Processing" in tam imaš dvakrat Allow Hardware Acceleration. Oboje izklopiš.

Seveda so to nastavitve pod expert.

LP

jacksy ::

Hvala za pomoč.

Izklopil sem 2 x strojno pospeševanje in vklopil sinhronizacijo predvajanja z zaslonom. sedaj izgleda, da bo delovalo.

Še enkrat hvala.

sfaljk ::

Pozdravljeni.

Sam na TVju uporabljam Kodi za gledanje filmov, serij, risank, ki so shranjeni na NASu in to je to. Za nič drugega.
Berem po netu in nekateri imajo na njem naloženih čuda stvari. Zanima me katere "vtičnike" uporabljate vi?

LP

Kodrnusa ::

Meni kodi 18.5 na android boxu neki šteka med predvajanjem filmov. Vsake cca 5 do 10 minut slika zmrzne, zvok dela naprej. Moram ppp pritisnit da preskoci naprej 10 sekund da spet zalaufa normalno, in seveda potem nazaj da ne preskocim filma ?. Ce ne pritisnem nic potem zacne film v slow motnu naprej vrtet cez cca 10 sekund. Ma kdo resitev?

c3p0 ::

Vtičnik za subs (OpenSubtitles) in rtvslo plugin, če že plačujem ta davek.

#000000 ::

A kdo ve slučajno kako se nastavi da ti (ko gledam kake flme preko torrenta) med rezultati pokaže tudi oz. samo Slovenske podnapise, govorim o kodi leia, instaliral addon podnapisi net, ampak ne da možnosti da bi vpisal uname/geslo

Hvala

#000000 ::

Že uredil le šumniki delajo mal probleme, č še pokaže dočim š in ž kot da ga ni. Moram še mal prebrkljat zadevo.

Invictus ::

Pretvori v UTF-8...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

#000000 ::

Bom probu nastavt v kodiju na UTF_8 če bom najdu.

Hvala za info


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144915 (9244) ruski76

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561089209 (349216) Mavrik
»

SonyXE9005 HTPC+HDR

Oddelek: Zvok in slika
212321 (1435) Gatsu
»

Težave s predvajanjem 1080p FILMI

Oddelek: Pomoč in nasveti
132213 (1817) peko_deko

Več podobnih tem