» »

Novi Golf 8

Novi Golf 8

««
14 / 14
»
»»

Machete ::

Ni ravno inteligentna ta 'whatabout' zgodovinska primerjava korenja vs klobasa, kajne? Če pa že rineš z glavo skozi zid, bi imel TV daljinca samo na touch zaslon? Kot znak napredeka je lahko še neosvetljen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sparkxl ::

In da si še bolj napreden, plačuješ letno naročnino za tak daljinec. To je tudi zadnji hit modernizacije v avtomobilski industriji.
In potem so na koncu še začudeni, da ob vsem tem napredku prodajo vedno manj vozil.

Raptor F16 ::

Sparkxl je izjavil:

To so znaki uspešnega pranja možganov. Ni vedno vse kar je novo napredek. Sem velik fan vw, ampak teh novih polizdelkov ne kupim niti v sanjah. Meni noben ne bo prodal klime v tretjem podmeniju kot napredek.
Zanimivo je, da bilokateri test tega umotvora si pogledaš na internetu, ga ni enega, ki bi ta izum pohvalil in ga razglasil kot napredek proti gumbom. Tu pa te en imbecil razglasi za 80 letnika, ker nisi pripravljen sprejet te neverjetne tehnologije.


V bistvu si res tehnofob, isti kot 80 let stari strici ki doživljajo božjastne napade ko ne razumejo zakaj se jim je ena ikona premaknila na androidu.

80% stvaru se štela na volanskih tipkah.
Preostanek lahko laganini pokriješ z glasovnim upravljanjem.

Samo pogovarjat se moraš znat.
1. "Hey VW"

2. Karkol je že tvoj problem
"Set AC on 22 degrees"
"I am cold"
"The air is bad"
"Windows are fogged"

Še če mu rečeš da te v šupak zebe bo razzmel in probal vsaj gretje zicov prižgat.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

m0LN4r ::

Sem ravnokar sprobal ID.3 z touch volanom. Jaz nevem in ne razumem, kake probleme in frustracije imate. Po 10 minutah, kot da bi vozil ta avto ze cel lajf. Na volan sem pogledal samo prvic, na prakiriscu, pol pa vec ne.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Raptor F16 ::

m0LN4r je izjavil:

Sem ravnokar sprobal ID.3 z touch volanom. Jaz nevem in ne razumem, kake probleme in frustracije imate. Po 10 minutah, kot da bi vozil ta avto ze cel lajf. Na volan sem pogledal samo prvic, na prakiriscu, pol pa vec ne.


Pri večini ljudi kjerkol sm bil na obisku pa tud or starih starših sem doma videl...

Vsi majo neko predstavo da je treba na vsake 5 minut nekaj drklajt po nastavitvah, ker ne razumejo koncepta "avtomatsko". Prov kompulzivno obseden folk ki mora skos nekaj drekat in godrnjat zakaj ne dela tko kot so si oni zamislili v tem momentu.

Pa naj bo to klima, ali karkoli že drugega. Men živc dvigne ko dobim takega na sovoznikov sedež in mi potem zračnike skos pretika, ali pa klimo izklaplja ker enkrat ga zebe drugič piha oreveč, potem je spet narobe ker je vr9če... in na koncu mmi vse zračnime zapre da samo na moji strani piha na polno.

Hvalabogu pr tem avtu itak noben nima pojma kako se s tem upravlja pa lepo vse pustijo pri miru razn kar si zračnike na svoji strani zaprejo.

Pač moten folk.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Ni še nobeden na tej strani napisal, UTK pa ne prebral: klima na G6 nima osvetljenega gumba za spremembo T; gumb za T klime sem letos poleti cca 2x premaknil in sicer iz 22 na 21 stopinj in nato na 22 stopinj. Gumb bom seveda odstranil, ker ga sicer sploh ne rabim. V času, ko se ne uporablja, se samo na vrhu nabira prah (švabi, jao, prah bi se moral nabirati vse naokrog). Gumb ni osvetljen (a sem eden izmed redkih, ki ga v temi vseeno najdem) + itak ga pa ne uporabljam. Jebeni švabi bi lahko vedeli, da okrogle tipke sploh ne rabim, razen zelo redko in bi lahko naredili predalček, kamor bi se okrogel gumb odložilo. Ostalih gumbov na klimi ne rabim in bi lahko prav tkao bili pospravljeni v predalčku. Jebena Toyota je poraz oblikovanja in je treba očitno nekaj ves čas drkati po klimi in te prime srat, ko jo vidiš ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Sparkxl ::

Raptor F16 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Sem ravnokar sprobal ID.3 z touch volanom. Jaz nevem in ne razumem, kake probleme in frustracije imate. Po 10 minutah, kot da bi vozil ta avto ze cel lajf. Na volan sem pogledal samo prvic, na prakiriscu, pol pa vec ne.


Pri večini ljudi kjerkol sm bil na obisku pa tud or starih starših sem doma videl...

Vsi majo neko predstavo da je treba na vsake 5 minut nekaj drklajt po nastavitvah, ker ne razumejo koncepta "avtomatsko". Prov kompulzivno obseden folk ki mora skos nekaj drekat in godrnjat zakaj ne dela tko kot so si oni zamislili v tem momentu.

Pa naj bo to klima, ali karkoli že drugega. Men živc dvigne ko dobim takega na sovoznikov sedež in mi potem zračnike skos pretika, ali pa klimo izklaplja ker enkrat ga zebe drugič piha oreveč, potem je spet narobe ker je vr9če... in na koncu mmi vse zračnime zapre da samo na moji strani piha na polno.

Hvalabogu pr tem avtu itak noben nima pojma kako se s tem upravlja pa lepo vse pustijo pri miru razn kar si zračnike na svoji strani zaprejo.

Pač moten folk.


Glej, tebi paše tako, drugim drugače. Nismo vsi isti. Ampak v tem primeru si moten ti in ti si na ravni 80 letnika, ki ne sprejema drugačnosti.

Ti imaš sebe za superiornega in vsi ki se s tabo ne strinjajo, so avtomatsko moteni, zastareli in kaj jaz vem kaj. V glavnem, jaz se bi sam sebi smilil, da sem v tvoji koži.

Imam občutek da si en izmed tistih, ki malo manj jedo in ne gredo na dopust dlje od punata, samo zato, da si lahko kupijo nad avto. Ker drugače ne najdem razlage, zakaj bi nekdo tako žolčno zagovarjal svoj sveti pleh in žalil vse povprek, ko nekdo pove kaj slabega o njegovem nad avtu.

In na koncu zgodbe se še vedno pogovarjamo samo o faking golfu, ne bentleyu! Res si pomilovanja vreden

m0LN4r ::

In na koncu zgodbe se še vedno pogovarjamo samo o faking golfu, ne bentleyu! Res si pomilovanja vreden
Vsaj golf in ne nek ford, astra, megan, auris xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Machete ::

Problem je edino, da s tem aplaudiranjem škrtarjenju, daje legitimiteto idiotskim potezam avto proizvajalcem. Samo še bolj se skloni in nastavi šupak, kako je fajn napredek to.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Raptor F16 ::

Sparkxl je izjavil:


Glej, tebi paše tako, drugim drugače. Nismo vsi isti. Ampak v tem primeru si moten ti in ti si na ravni 80 letnika, ki ne sprejema drugačnosti.


No, U!

Sparkxl je izjavil:

Ti imaš sebe za superiornega in vsi ki se s tabo ne strinjajo, so avtomatsko moteni, zastareli in kaj jaz vem kaj. V glavnem, jaz se bi sam sebi smilil, da sem v tvoji koži.


Ne morem ti pomagat če pa govoriš neumnosti. Poskušaš ustvarit argument iz ničesar, na koncu se sklicuješ na čustva in predsodke.

Sparkxl je izjavil:

Imam občutek da si en izmed tistih, ki malo manj jedo in ne gredo na dopust dlje od punata, samo zato, da si lahko kupijo nad avto. Ker drugače ne najdem razlage, zakaj bi nekdo tako žolčno zagovarjal svoj sveti pleh in žalil vse povprek, ko nekdo pove kaj slabega o njegovem nad avtu.


Žalil ? Ti si užaljen ? A dons bo že kar vsak igral milo jero ko mu bo kdo nekaj nazaj prbil ?

Sparkxl je izjavil:

In na koncu zgodbe se še vedno pogovarjamo samo o faking golfu, ne bentleyu! Res si pomilovanja vreden


Ironično se res pogovarjamo o VW Golfu katerega pa s svojim "poznavanjem" kakovosti in finih materialov kritizirate kot, da bi bil najmanj Bentley Mullsane.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Ni še nobeden na tej strani napisal, UTK pa ne prebral: klima na G6 nima osvetljenega gumba za spremembo T; gumb za T klime sem letos poleti cca 2x premaknil in sicer iz 22 na 21 stopinj in nato na 22 stopinj. Gumb bom seveda odstranil, ker ga sicer sploh ne rabim. V času, ko se ne uporablja, se samo na vrhu nabira prah (švabi, jao, prah bi se moral nabirati vse naokrog). Gumb ni osvetljen (a sem eden izmed redkih, ki ga v temi vseeno najdem) + itak ga pa ne uporabljam. Jebeni švabi bi lahko vedeli, da okrogle tipke sploh ne rabim, razen zelo redko in bi lahko naredili predalček, kamor bi se okrogel gumb odložilo. Ostalih gumbov na klimi ne rabim in bi lahko prav tkao bili pospravljeni v predalčku. Jebena Toyota je poraz oblikovanja in je treba očitno nekaj ves čas drkati po klimi in te prime srat, ko jo vidiš ;)

Ker je na touch IN ker je neosvetljen.
Da, moja jebena toyota pač ne ve kolk sem jaz oblečen in če sem prešvican, ali če bom naredil 500 m ali 100 km, itd. In od vsega tega pa še česa je odvisno ali bom imel 22 ali 24 ali pa ugasnil vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Da, moja jebena toyota pač ne ve kolk sem jaz oblečen in če sem prešvican, ali če bom naredil 500 m ali 100 km, itd. In od vsega tega pa še česa je odvisno ali bom imel 22 ali 24 ali pa ugasnil vse skupaj.

VW letnik 2009 s tem nima problema. Gumbov od klime sploh ne rabiš. Facking grdoba od Toyote, jih po oblikovanju še VW nese.

Raptor F16 ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

Da, moja jebena toyota pač ne ve kolk sem jaz oblečen in če sem prešvican, ali če bom naredil 500 m ali 100 km, itd. In od vsega tega pa še česa je odvisno ali bom imel 22 ali 24 ali pa ugasnil vse skupaj.

VW letnik 2009 s tem nima problema. Gumbov od klime sploh ne rabiš. Facking grdoba od Toyote, jih po oblikovanju še VW nese.


Kokr men toyotin dizajn notranjosti ni nič všeč (Lexus je samo nadvradnja te abominacije) morm priznat da se vsaj trudijo.

Mi je pa recimo pri Hondi všeč kako so zresnili novega Civica. Sedaj izgleda bolj po "evropskem" okusu in so očitno prerasli eksperimentalno fazo ko je cel avto izgledal kot NLP.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

VW letnik 2009 s tem nima problema. Gumbov od klime sploh ne rabiš.
Normalno. Ker mu je klima crknila že tam nekje okoli leta 2015.

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

VW letnik 2009 s tem nima problema. Gumbov od klime sploh ne rabiš.
Normalno. Ker mu je klima crknila že tam nekje okoli leta 2015.

Nope. Po 12 letih še vedno dela bp. Tako je dobra, da gumbov sploh ne rabi.

Utk ::

Ja, golf ima neko vesoljsko tehniko, ki ve kolk si ti oblečen, kako se počutiš, si prišel iz pisarne iz klime ali si grabil na soncu, golf iz 2009 to vse ve in natančno nastavi klimo na pravo temperaturo. Za vsak sedež posebej, da ne bo pomote.

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Ja, golf ima neko vesoljsko tehniko, ki ve kolk si ti oblečen, kako se počutiš, si prišel iz pisarne iz klime ali si grabil na soncu, golf iz 2009 to vse ve in natančno nastavi klimo na pravo temperaturo. Za vsak sedež posebej, da ne bo pomote.


Golf ima tehniko ki razume tvoje pritožbe :)

Saj tudi človek ne bo vedel za tvoje probleme če se mu ne potožiš :)

Mir ist Heiß
Mir ist Kalt
:)

In na podlagi tega ti sistem dvigne/supsti temperaturo. Še bolje pa je če mu poveš točno številko in tako ti tudi nastavi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Glasovne komande imajo telefoni že 15 let in več. Nihče tega ne uporablja niti nihče tega noče uporabljat. To je samo en od gadgetov, ki jih nemci sicer dajo not, malo se igraš z njimi, v praksi pa tega nihče ne uporablja. Tako kot launch control, dsg ali pa radarski tempomat...pri nemcih seveda, pri ostalih je to čisto uporabno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Machete ::

Meni je glasovno upravljanje načelom ok. Je pa kar klinac, ko izgovoriš angleški P npr. najbolje kar znaš, pa nikakor ne uspe razumeti in ti sili B, ko črkuješ mesto.. In potem proabiš 5x dlje in še vedno na koncu ročno vpišeš naslov. Pa še nekaj, če hočem jezikovno ukazovanje, moram imeti jezik nastavljen na angleščino, kar mi kot ljubitelju slovenske besede ni všeč.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

donvito ::

Raptor F16 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ja, golf ima neko vesoljsko tehniko, ki ve kolk si ti oblečen, kako se počutiš, si prišel iz pisarne iz klime ali si grabil na soncu, golf iz 2009 to vse ve in natančno nastavi klimo na pravo temperaturo. Za vsak sedež posebej, da ne bo pomote.


Golf ima tehniko ki razume tvoje pritožbe :)

Saj tudi človek ne bo vedel za tvoje probleme če se mu ne potožiš :)

Mir ist Heiß
Mir ist Kalt
:)

In na podlagi tega ti sistem dvigne/supsti temperaturo. Še bolje pa je če mu poveš točno številko in tako ti tudi nastavi.

A se ti ne zdi lažje, da obrneš gumb na željeno temperaturo, kot da čakaš na glasovno avtomatiko(časovno)? >:D
Seveda, če imaš fetiš se pogovarjat z eno virtualno gospodično, samo izvoli. Najbrž se počutiš zelo kul. 8-)

Raptor F16 ::

donvito je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ja, golf ima neko vesoljsko tehniko, ki ve kolk si ti oblečen, kako se počutiš, si prišel iz pisarne iz klime ali si grabil na soncu, golf iz 2009 to vse ve in natančno nastavi klimo na pravo temperaturo. Za vsak sedež posebej, da ne bo pomote.


Golf ima tehniko ki razume tvoje pritožbe :)

Saj tudi človek ne bo vedel za tvoje probleme če se mu ne potožiš :)

Mir ist Heiß
Mir ist Kalt
:)

In na podlagi tega ti sistem dvigne/supsti temperaturo. Še bolje pa je če mu poveš točno številko in tako ti tudi nastavi.

A se ti ne zdi lažje, da obrneš gumb na željeno temperaturo, kot da čakaš na glasovno avtomatiko(časovno)? >:D
Seveda, če imaš fetiš se pogovarjat z eno virtualno gospodično, samo izvoli. Najbrž se počutiš zelo kul. 8-)


Ja ful kul je in vsem ki so se z mano peljal se zdi dobra fora. Sploh pa zato ker stvar DELA in ni samo nek gadget samo da je. Pa tudi sicer je to bolj komot ko imaš obe roki zasedeni (ena na volanu druga na ročki)

Men je med vožnjo lažje povedat "Stell Temperatur auf 22 Grad" in ne rabim nič gledat kok je nastavljeno.

"In ordnung" in zadeva dela tko kot sem si zamislil. Ne rabim sploh razmišljat kje je tipka za klimat čeprav jo na pamet zatipam iz prve ker je itak na "polički" skrajno levo.

Mimgrede tudi pri fizični tipki bi moral mal pogledat kje je in na koliko stopinj si zavrtel.


Ali pa še bolje:
"Wir fahren nach Hause"

In ti navigacijo takoj nastavi na nastavljen domači naslov. Brez kakršnihkoli menijev in pisanja ulic.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

donvito je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ja, golf ima neko vesoljsko tehniko, ki ve kolk si ti oblečen, kako se počutiš, si prišel iz pisarne iz klime ali si grabil na soncu, golf iz 2009 to vse ve in natančno nastavi klimo na pravo temperaturo. Za vsak sedež posebej, da ne bo pomote.


Golf ima tehniko ki razume tvoje pritožbe :)

Saj tudi človek ne bo vedel za tvoje probleme če se mu ne potožiš :)

Mir ist Heiß
Mir ist Kalt
:)

In na podlagi tega ti sistem dvigne/supsti temperaturo. Še bolje pa je če mu poveš točno številko in tako ti tudi nastavi.

A se ti ne zdi lažje, da obrneš gumb na željeno temperaturo, kot da čakaš na glasovno avtomatiko(časovno)? >:D
Seveda, če imaš fetiš se pogovarjat z eno virtualno gospodično, samo izvoli. Najbrž se počutiš zelo kul. 8-)
Tezka bo, smarthome je pred vrati, razni siriji, alexe ipd. so se ze razsirli in znjim upravljas prakticno celo bajto. Zdaj pa je avto problem... first world problem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Machete ::

Raptor F16 je izjavil:


Ali pa še bolje:
"Wir fahren nach Hause"

In ti navigacijo takoj nastavi na nastavljen domači naslov. Brez kakršnihkoli menijev in pisanja ulic.


Še bolje bolje:
Pritisnem tipko, ki sem si jo bindal, po želji, za navigacijo do doma (ali kamorkoli drugam, ali akrkoli iz kateregakoli menija).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Buggy ::

Govorno upravljanje je vsaj v VW Alltracku 2018 en joke. Ze samo ko zelim poklicat koga s telefonskega imenika mi najde vse drugo prej, kot kar hocem in pol je tsito "did you mean...." :))
Imam na home screenu rajsi narejeno bliznjico za zeno in rampo v sluzbi. Sem pa poskusil tudi z govorom navigacijo, pa je prakticno nedelujoca, ko isces kaksno obskurno naselje, za domov/nazaj pa nekak ne rabim se ene babure poslusat ki mi govori da moram zaviti na neko kolovozno ali neobstojeco pot:P
Predvidevam da ima Golf 8 to bolje porihtano, ce ste tako zadovoljni.
Sicer pa kakor komu...meni se je skrajno idiotsko "pogovarjat" z neko napravo se bolj pa na njo zanasat :))

Sparkxl ::

Ne laži, to dela perfektno. Tudi vsi yt videji lažejo da je to neuporabno. Enostavno si premalo napreden in mentalno star 80.

Buggy ::

Nic ne lazem, v mojem avtu dela glasovno upravljanje na Media discovery PRO za en kurec in je brezvezen gadget.
O mentalnem stanju pa nekak ne bova, ker avto je delan za ljudi ne pa za AI bota za volanom.

Raptor F16 ::

Machete je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:


Ali pa še bolje:
"Wir fahren nach Hause"

In ti navigacijo takoj nastavi na nastavljen domači naslov. Brez kakršnihkoli menijev in pisanja ulic.


Še bolje bolje:
Pritisnem tipko, ki sem si jo bindal, po želji, za navigacijo do doma (ali kamorkoli drugam, ali akrkoli iz kateregakoli menija).


Karkoli pač deluje zate :)

Sam ne neki hejtat pa morit za BV ker ni avto delan po vaši filozofiji.

Buggy je izjavil:

Govorno upravljanje je vsaj v VW Alltracku 2018 en joke. Ze samo ko zelim poklicat koga s telefonskega imenika mi najde vse drugo prej, kot kar hocem in pol je tsito "did you mean...." :))
Imam na home screenu rajsi narejeno bliznjico za zeno in rampo v sluzbi. Sem pa poskusil tudi z govorom navigacijo, pa je prakticno nedelujoca, ko isces kaksno obskurno naselje, za domov/nazaj pa nekak ne rabim se ene babure poslusat ki mi govori da moram zaviti na neko kolovozno ali neobstojeco pot:P
Predvidevam da ima Golf 8 to bolje porihtano, ce ste tako zadovoljni.
Sicer pa kakor komu...meni se je skrajno idiotsko "pogovarjat" z neko napravo se bolj pa na njo zanasat :))


Ti maš mislim da še predhodni Discover media 2 generacije. Maš še vedno tista dva vrtljiva knofa gor ?

Facelift je dobil že novega Discover media pro 3. gen ki ima vse na touch.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

SambaShare ::

Buggy je izjavil:

Govorno upravljanje je vsaj v VW Alltracku 2018 en joke. Ze samo ko zelim poklicat koga s telefonskega imenika mi najde vse drugo prej, kot kar hocem in pol je tsito "did you mean...." :))
Imam na home screenu rajsi narejeno bliznjico za zeno in rampo v sluzbi. Sem pa poskusil tudi z govorom navigacijo, pa je prakticno nedelujoca, ko isces kaksno obskurno naselje, za domov/nazaj pa nekak ne rabim se ene babure poslusat ki mi govori da moram zaviti na neko kolovozno ali neobstojeco pot:P
Predvidevam da ima Golf 8 to bolje porihtano, ce ste tako zadovoljni.
Sicer pa kakor komu...meni se je skrajno idiotsko "pogovarjat" z neko napravo se bolj pa na njo zanasat :))


Saj to je manda jasno, da dokler ni podprta slovenščina, bo neuporabno. Lomi nek tuji jezik kolikor hočeš, pa ne boš zadel slovenskih lastnih imen.

Buggy ::


Ti maš mislim da še predhodni Discover media 2 generacije. Maš še vedno tista dva vrtljiva knofa gor ?

Facelift je dobil že novega Discover media pro 3. gen ki ima vse na touch.


nimam pojma ker gen je...nima pa knofov, zgleda pa tko.



Saj to je manda jasno, da dokler ni podprta slovenščina, bo neuporabno. Lomi nek tuji jezik kolikor hočeš, pa ne boš zadel slovenskih lastnih imen.


Bo verjetno drzalo, sicer pa ce imas v menijih izbran slovenki jezik, glasovno upravljanje itaq ne dela.
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UI / UX v avtomobilih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16723245 (1613) PARTyZAN
»

Nakup novega avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23527883 (10612) solatko
»

Nakup novega karavana (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
84084015 (46781) profii
»

išče se nov "družinski" avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12318683 (15218) WizzardOfOZ
»

Škoda Octavia Combi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20359579 (32144) urkoman

Več podobnih tem