» »

Kje je novi Matrox?

Kje je novi Matrox?

element ::

Kdaj izide Matrox G850? Kaj si pa mislte o G450 z DDR ramom? Za kaj je dobra G450? Eni jo ful hvalte... Kakšne ma funkcije in kje je najboljša? :\

ChiefThunder ::

Tukaj si preberi mal o G450. Kokr jaz vem so to bolj dualhead kartice za delo s 2D programi. Odvisno, zakaj boš grafično kartico sploh rabiu.

JLP ::

Mislm da je prva kartica ki jo od Matroxa lahk prčakujemo G800. So mal nazaj ene drajverje počekiral s hex editorjm in je bil not G800 naveden. Ve se pa še kr nč kaj nej bi blo novga na tem čipu.
Drgač so pa Matroxove grafične najboljše pri kvaliteti slike in niso lih za tiste k velik špilajo. Mogoče bo kej drgač z G800. Pa seveda nihov DualHead za več monitorjev je zlo uredu če ne najboljši.
Live long and prosper!

Morpheus ::

Sloh se ti matroxa nit ne splaca kupt ce rabs kartico za igre. Drgac je pa izid G850 misl da se dalec stra. Ta najhitrej bo zdele G800, tocno kdaj pa nevem:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Ne bo je! Preberi novice! G 800 je prestavljen za "nedoločen" čas. Sicer bo izšla G 650 sam ne bo prnesla nc tko revolucionarnega razn Matrox Skinninga, ki pa ni ne-vem-kaj. ti, za kaj bos pa rabu graficno?

Morpheus ::

Jah prej bi dou novice gor, pa jst nebi tega napisu. Haloooo!:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

morpheus: ne bodi tako nastrojen! Človeku sem pač pojasnjeval zadeve, v primeru, da je spregledal novico! Novic pa so objavljene, ko so objavljene! Če ta kaj moti, pa jih najdi sam na Net-u!

element ::

Ta topic je bil narejen 2 dni pred novico! Zdej vem, da je ne bo. Sm mislu, da je kej boljša za kšne frp igre ala diablo 2 al pa tko špilat. :\ No, jest bi meu eno tako grafikuljo z dobro 2d sliko + 3d sliko. GeForce razmaže... ;(

Quake ::

Ne vem, ce bomo kdaj videli G800 :'(

Morpheus ::

Pelcijan, razmaze ti pa ne Kyro, sam jst bi usen pocaku nsa Kyro II. Ce te pa zanima, pa poglej primerjavo med Kyrotom pa gforce mx tuki na tej strani.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Stari Kyro je biu sam uvod v Kyro-ta II. Pomoje bo situacija zelo zanimiva, ko bo za 40k SIt dobu kartico k bo bolsa od GeForce 2 Ultra, ki stane 120k SIT!

JLP ::

Live long and prosper!

element ::

Ja, sej sm že davno vidu ta test. Takoj k je vn pršu. Hja, zdele lih nebi kyro 1 kupvov, če bo kmal 2jka udzun. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401720 (1379) EvilK|NG
»

Katero grafično?

Oddelek: Kaj kupiti
8914 (783) _Mortal_
»

KDO IMA BOLJŠO 2D SLIKO

Oddelek: Strojna oprema
111135 (928) ChiefThunder
»

Kyro III

Oddelek: Novice / Grafične kartice
151705 (1705) Dalmatinc
»

Radeon/Kyro/Matrox/Mx

Oddelek: Kaj kupiti
181223 (980) Brody

Več podobnih tem