» »

KDO IMA BOLJŠO 2D SLIKO

KDO IMA BOLJŠO 2D SLIKO

lord VASCO ::

En mi skos zatrjuje d ma en matrox (pomoje G400)bolšo 2D sliko k GF3. A je to res? :\ Aja a bo Matrox G800 kej dobr (če kšn kej ve):\

ChiefThunder ::

Pomoje bi mogl držat, sam razlika med karticama je kar nekaj cenovnih razredov.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Quake ::

po mojem je prvak v kvaliteti 2D slike trenutno Matrox G450, ker nVidiiene kartice pac niso bile nikoli cislane s trani uporabnikov 2D aplikacij>:D

ChiefThunder ::

Neki je blo povedano o Matroxu G800, sam še izid še ni znan, je blo pa govora o zlo hudi kartici, če se ne motim.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

JXS ::

kva tebe zanima pod 2d? kako zgleda namizje se mi zdi da lih ne:D če te zanima kako kera grafična odkodira DVD si poglej ta test: http://www.anandtech.com/showdoc.html?i...

slycer ::

Najboljšo 2D sliko še vedno prikaže Matrox, zato je zelo priporočljiv za ljudi, ki delajo s CAD, internetom (web pagi), ... Matrox je tudi zelo dober za desktop, zato je zelo priljubljen v pisarnah (npr. Productiva 100, je bil uspešnica, čeprav je bil slab pospeševalnik 3D (no pa saj to v poslovnem svetu ni pomembno)). Če hočeš kvalitetno sliko in boš kupil Matroxa, potem zagotovo ne boš zgrešil.

Mr.B ::

G800 ne bo prišla ven , tako se na veliko govori. Je pa v bistvu dvojna G5xx , na podoben e etnačin kot VSA od Voodooja.

Ko bodo prišle ven , pa se bo videlo. So pa Matroxove kartice , kar se tiče kvalitete , najbolše . Ne vem pa kako je s professionalnimi karticami.

Sem pa predkratkim bral teste , v 3Dstudiu MAX , ko je ATI Radeon , pri obdelovanju tekstur , prekašal v Fps GeForce 2 kartice.

Ker je Geforce 3 do določene mere programibilna , bo hitrost , za določene aplikacije , v tem primeru 3DMAX pravi ferrari .
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Quake ::

Lahko se ozres tudi po ATI Radeon kartici, ki sem si jo tudi sam lasti nekaj casa in lahko recem, da ima kartica odlicno 2D sliko(vidno boljso od mojega sedajsnjega MX-a)!

lord VASCO ::

Ja sej GF2MX res nima nevem kašne 2D kvalitete, ma pa ODLIČNO 3D kvaliteto. A so kje kšni testi k je matrox not?:\:D

Tomi ::

Matroxi so že od nekdaj imeli lepe slike, in tudi sedaj ni nič drugače.
Lord Vasco: poišči malo strička Toma, mogoče bo kaj vedel?
metrodusa.blogspot.com

burekar ::

A se lub komu od vas men telebanu razložit, kaj je
fora Radeona in kolk je to hiter, ter kak je kej
kompatibiln?
Drgač kar se pa slike tiče, pa ne me zabit prosim:
V Quaki2 ima Voodoo2 lepšo sliko kot katerikol
Geforce, čeprav je Geforce velik hitrejši, ampak
slikco ma pa Voodoo2 vidno lepšo, sam ne vem kak.
Mogoč je vse skupi spet en velik nateg, da so Geforci
tak hitri po benchmarkih, a slike pa vseen nimajo tok lepe.2D slike pa Voodoo 2 na žalost vseen nima(ker
je pospeševalc in ne grafična)

ChiefThunder ::

Hja, kokr jaz vem, je radeon kar solidna grafična, hiter je 32 bitnih barvah, slabši v 16 bitnih, podpira pa tudi nekatere napredne funkcije, pa nima nevemkakšnih problemov z kompatibilnostjo.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019671 (12736) Janac
»

Matrox se je prebudil (tokrat uradno!)

Oddelek: Strojna oprema
141795 (1294) Jux
»

GeForce 3 ali Radeon (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
504020 (3042) Radiant
»

Matrox vs. nVidia

Oddelek: Kaj kupiti
252046 (1702) Daishi
»

Kje je novi Matrox?

Oddelek: Strojna oprema
121057 (909) element

Več podobnih tem