» »

Rabljen avto za dolge razdalje do 7.000€?

Rabljen avto za dolge razdalje do 7.000€?

1
2
3 4

jype ::

darkolord je izjavil:

Najbolj udoben bi bil kakšen C5.
Potrjujem.

ziga1990 ::

jype je izjavil:

darkolord je izjavil:

Najbolj udoben bi bil kakšen C5.
Potrjujem.



^^Pričakovanja
ˇˇRealnost

Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

jype ::

Noben ruski džip nima od Citroena podvozja.

starec Zosim ::

Škoda je le volkswagnova dačija in nikakor "nepokvarljiv stroj".
5 v avtu? Išči predvsem v D segmentu. Največ avta za svoj denar dobiš pri Fordu mondeotu in Renault laguni. Išči čim mlajši primerek, osredotočen pa bodi na stanje mehanike in splošno ohranjenost. Ne ubadaj se s stanjem na števcu in servisno zgodovino, ker sta predmet ponarejanja. Brez dobrega mehanika ne bo šlo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

zmaugy ::

starec Zosim je izjavil:

Škoda je le volkswagnova dačija in nikakor "nepokvarljiv stroj".
5 v avtu? Išči predvsem v D segmentu. Največ avta za svoj denar dobiš pri Fordu mondeotu in Renault laguni. Išči čim mlajši primerek, osredotočen pa bodi na stanje mehanike in splošno ohranjenost. Ne ubadaj se s stanjem na števcu in servisno zgodovino, ker sta predmet ponarejanja. Brez dobrega mehanika ne bo šlo.


Najprej spljuvaš Škodo, nato pa priletiš s Fordom in Renaultom. Škoda je res cenejši del ponudbe VW (in manj sofisticiran od VW, Audi etc. - sicer pa boljši od Seata), ampak sem pričakoval kakšen resen kontrapredlog, recimo Toyota. Ne pa Ford in Renault...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

PS: Če bi prebral, kar si komentiral, bi videl, da sem napisal, da je Škoda "nepokvarljiv stroj" v primerjavi z Opel jajci.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

starec Zosim ::

Proračun je 7000.
Najnovejši letnik in najbolj ohranjen avto dobiš med mondeom in laguno. Oboji so zanesljivi. Pozabi na Toyoto z katastrofalnim BMW-jevim dizlom, pa še cenovno ni ugodna.
Od japoncev je zanesljiva mašina le hondina 2.2 DTEC, ampak zakaj ne bi raje za isto ceno vzel 3-4 leta mlajšo laguno z 2.0 dci-jem?

kuall ::

omega777 je izjavil:

O konjenici ne morem popustiti, ker nekako nočem na desnem pasu AC vozit med šleparji :|


zato pa moraš ko si enkrat na prehitevalnem pasu nabiti na 140 in ne odnehat in samo moli, da ne naletiš na kakega počasneta, ker potem nabiti nazaj na 140 ni tako lahko :D

čist fajn se da shajat z avtom, ki nima moči, to je res nepomembna stvar.

zmaugy ::

starec Zosim je izjavil:

Proračun je 7000.
Najnovejši letnik in najbolj ohranjen avto dobiš med mondeom in laguno. Oboji so zanesljivi. Pozabi na Toyoto z katastrofalnim BMW-jevim dizlom, pa še cenovno ni ugodna.
Od japoncev je zanesljiva mašina le hondina 2.2 DTEC, ampak zakaj ne bi raje za isto ceno vzel 3-4 leta mlajšo laguno z 2.0 dci-jem?


Meni so Renaulti in Fordi “dacie” v primerjavi z avti VW skupine (če si že uvedel Dacio kot referenčno točko).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Reaper ::

Tu tako ali tako ne bo mira, ker je za nekoga Škoda VW "Dacia", za drugega je Renault zakon.

C5 je zaradi podvozja baje da udoben avto ampak so mi ga odsvetovali, ko sem sam kupoval avto. Ford Mondeo je ok avto ampak ga čez nekaj let za več kot drobiž ne spraviš več. Sosedi vozijo Mondeote starejših letnikov, jaz se čudim kako upajo na kakšno daljšo relacijo s temi avti, to tako ropota, res grozen zvok motorja. Novejši soi zelo všeč ampak če kupuješ avto v segmentu 15 - 20k EUR na koncu na Fordu izgubiš več kot na VAG grupi. OP naj pogleda vozila, naj se zapelje in izbere kar mu je všeč. Kot jr nekdo predlagal, jaz bi vzel VAG grupo, ker jo šravfa vsak, deli so cenejši kot od vzhodnjakov itd. Čudno da mu nihče še Opel Insignie ni predlagal, dobiš jo za drobiž, ker je vredna praktično nič. Sta pa Superb in Mondeo v svojem segmentu najbolj prostorna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

darkolord ::

Odsvetovali zaradi česa?

Reaper ::

Nisem se poglabljal več po tem, ko mi je mehanik rekel, da je tale C5, ki ga je imel na dvigalki, v zadnjih parih mesecih že ne vem kolikokratič pri njemu,je naštel kaj so težave pa se ne spomnim več po pravici povedano. Smolo imaš lahko itak z vsakim avtom. Podzavest pa mi pravi da je odstotek te smole pri Citroënu in Renaultu višji kot pri kakšnem VAGovcu lahko, da se motim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

jype ::

Daleč najbolj na zanesljivost vpliva to, kako posameznik ravna z napravo.

Raptor F16 ::

Reaper je izjavil:

Nisem se poglabljal več po tem, ko mi je mehanik rekel, da je tale C5, ki ga je imel na dvigalki, v zadnjih parih mesecih že ne vem kolikokratič pri njemu,je naštel kaj so težave pa se ne spomnim več po pravici povedano. Smolo imaš lahko itak z vsakim avtom. Podzavest pa mi pravi da je odstotek te smole pri Citroënu in Renaultu višji kot pri kakšnem VAGovcu lahko, da se motim.


Ah, tukaj primerjate dve različni zadevi. Vzemi VAGovca z luftom in se čudi ko bo ob okvari prišla 3mestna številka na predračunu za servis.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

starec Zosim ::

Insignia? Zelo problematičen avto. Tako na oko bi rekel, da je namanj zanesljiv v D segmentu. VW motorji 1,6tdi in 2.0 tdi so daleč od zanesljivosti starih 1.9 tdi. Glede tega je dobro preleteti kakšen tuj forum, da se dvomi razčistijo.
Hdi in 2.0 dci so zanesljivi motorji. Slednji imajo verigo, ki je "lifetime", razen, če se zaradi neprimerne uporabe razrahlja.
Usmeri se na Francoze in išči najbolj ohranjen primerek.

zmaugy ::

starec Zosim je izjavil:

Insignia? Zelo problematičen avto. Tako na oko bi rekel, da je namanj zanesljiv v D segmentu. VW motorji 1,6tdi in 2.0 tdi so daleč od zanesljivosti starih 1.9 tdi. Glede tega je dobro preleteti kakšen tuj forum, da se dvomi razčistijo.
Hdi in 2.0 dci so zanesljivi motorji. Slednji imajo verigo, ki je "lifetime", razen, če se zaradi neprimerne uporabe razrahlja.
Usmeri se na Francoze in išči najbolj ohranjen primerek.


Se še spomnim nedaleč nazaj, ko sem na ST komentiral, da so Insignie grozno nezanesljive, ko so mi odgovarjali, da so to super fenomenalno zanesljive zadeve. Ne bi se je dotaknil niti z dvo metersko palico.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Reaper ::

@jype: Se popolnoma strinjam.

@Polozweii: Če gre med evropskimi vozili, o katerih se pogovarjamo, za podobno okvaro bodo tudi cene servisa podobne. Izstopa mogoče Opel z najdražjimi nadomestnimi deli.

@Starec_Zosim: Insignia je bila mišljena sarkastično, jajc od avta. VAG dizli letnik 2005 in naprej so bili slabi, to kar je zdaj je načeloma ok. Stari 1.9 TDI so legende, ki jih več ne bo.

IL_DIAVOLO ::

starec Zosim je izjavil:

Insignia? Zelo problematičen avto. Tako na oko bi rekel, da je namanj zanesljiv v D segmentu. VW motorji 1,6tdi in 2.0 tdi so daleč od zanesljivosti starih 1.9 tdi. Glede tega je dobro preleteti kakšen tuj forum, da se dvomi razčistijo.
Hdi in 2.0 dci so zanesljivi motorji. Slednji imajo verigo, ki je "lifetime", razen, če se zaradi neprimerne uporabe razrahlja.
Usmeri se na Francoze in išči najbolj ohranjen primerek.


Kaj pa med bencinarji? Kaj naj povprečen Janez išče?

hojnikb ::

starec Zosim je izjavil:

Proračun je 7000.
Najnovejši letnik in najbolj ohranjen avto dobiš med mondeom in laguno. Oboji so zanesljivi. Pozabi na Toyoto z katastrofalnim BMW-jevim dizlom, pa še cenovno ni ugodna.
Od japoncev je zanesljiva mašina le hondina 2.2 DTEC, ampak zakaj ne bi raje za isto ceno vzel 3-4 leta mlajšo laguno z 2.0 dci-jem?

Wat? 8-O
#brezpodpisa

masevc ::

Ksz
Eni predlogi so res smesni. Najbolje kak Volvo ali pa Citroen z zracnim vzmetenjem. In kdo bo to placeval popravila?

Kupi en avto, ki ga lahko popravljas pod vsakim kozolcem.
Imate toliko za povedati cez Skode. Malo poglejte vozne parke v vecini podjetij. Le zakaj so na Octavijah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: masevc ()

nsa_ag3nt ::

2dark je izjavil:

Škoda bo dejansko šla še lep čas. Ni zastonj eden najbolj zanesljivih avtomobilskih znamk.

Fabia 1,9 tdi 100 KM
trenutno 1.25 milijona prevoženih (ni taksi), drugi lastnik
https://motorblock.at/skoda-fabia-mit-1...

In potem nekatere skrbi če ima Superb 300 k km.


jype je izjavil:

darkolord je izjavil:

Najbolj udoben bi bil kakšen C5.
Potrjujem.


C5 sta 2 varianti, klasika in hidravlika vzmetenje.
Hidravliko so v novejših ukinili, če se ne motim.


hojnikb je izjavil:

starec Zosim je izjavil:

Proračun je 7000.
Najnovejši letnik in najbolj ohranjen avto dobiš med mondeom in laguno. Oboji so zanesljivi. Pozabi na Toyoto z katastrofalnim BMW-jevim dizlom, pa še cenovno ni ugodna.
Od japoncev je zanesljiva mašina le hondina 2.2 DTEC, ampak zakaj ne bi raje za isto ceno vzel 3-4 leta mlajšo laguno z 2.0 dci-jem?

Wat? 8-O

https://www.bmwblog.com/2015/05/15/toyo...
bmw 1.6D N47.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

jype ::

masevc je izjavil:

In kdo bo to placeval popravila?
Niso draga, če z vozilom ne ravnaš kot svinja z mehom.

hojnikb ::

nsa_ag3nt je izjavil:

2dark je izjavil:

Škoda bo dejansko šla še lep čas. Ni zastonj eden najbolj zanesljivih avtomobilskih znamk.

Fabia 1,9 tdi 100 KM
trenutno 1.25 milijona prevoženih (ni taksi), drugi lastnik
https://motorblock.at/skoda-fabia-mit-1...

In potem nekatere skrbi če ima Superb 300 k km.


jype je izjavil:

darkolord je izjavil:

Najbolj udoben bi bil kakšen C5.
Potrjujem.


C5 sta 2 varianti, klasika in hidravlika vzmetenje.
Hidravliko so v novejših ukinili, če se ne motim.


hojnikb je izjavil:

starec Zosim je izjavil:

Proračun je 7000.
Najnovejši letnik in najbolj ohranjen avto dobiš med mondeom in laguno. Oboji so zanesljivi. Pozabi na Toyoto z katastrofalnim BMW-jevim dizlom, pa še cenovno ni ugodna.
Od japoncev je zanesljiva mašina le hondina 2.2 DTEC, ampak zakaj ne bi raje za isto ceno vzel 3-4 leta mlajšo laguno z 2.0 dci-jem?

Wat? 8-O

https://www.bmwblog.com/2015/05/15/toyo...
bmw 1.6D N47.

komentar je letel bolj na katastrofaln. Ja, problem so z ketnami. To se resi (tretiras kot menjavo jermena) in furaj/tankaj.
#brezpodpisa

WizzardOfOZ ::

2dark je izjavil:

Škoda bo dejansko šla še lep čas. Ni zastonj eden najbolj zanesljivih avtomobilskih znamk.


Po kateri raziskavi? Plačani s stramni VAG-a. Ja je verjetno najbolj zanesljiva od VAG grupe, drugače jo pa vsak japonc povozi v zaneljivosti.

zmaugy je izjavil:

starec Zosim je izjavil:

Škoda je le volkswagnova dačija in nikakor "nepokvarljiv stroj".
5 v avtu? Išči predvsem v D segmentu. Največ avta za svoj denar dobiš pri Fordu mondeotu in Renault laguni. Išči čim mlajši primerek, osredotočen pa bodi na stanje mehanike in splošno ohranjenost. Ne ubadaj se s stanjem na števcu in servisno zgodovino, ker sta predmet ponarejanja. Brez dobrega mehanika ne bo šlo.


Najprej spljuvaš Škodo, nato pa priletiš s Fordom in Renaultom. Škoda je res cenejši del ponudbe VW (in manj sofisticiran od VW, Audi etc. - sicer pa boljši od Seata), ampak sem pričakoval kakšen resen kontrapredlog, recimo Toyota. Ne pa Ford in Renault...


Ne vem če. VAG grupa poriva seata pred škodo in škoda naj bi bila zadnja od štirih. Seat naj bi bl pred škodo.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

En mora bit, drugace si stranke kradejo.

darkolord ::

nsa_ag3nt je izjavil:

C5 sta 2 varianti, klasika in hidravlika vzmetenje.
Hidravliko so v novejših ukinili, če se ne motim.
C5 je hidravliko imel do konca. So pa ukinili C5 in s tem tudi hidravliko. Premalo je bilo takšnih, ki so to cenili.

Reaper ::

Na katero mesto VAG rine Škodo niti nima veze, res je da je Škoda prikrajšana za marsikatero novost, ki jo VW recimo ima, Škoda pa je ne "sme" imeti, da ne bi bila direktna konkurenca. Direkten primer, Superb 2 (3T) ima navadno ročno, Passat je imel elektronsko ročno že v Passatu 2005. Superb 2 bazira na platformi Golfa in je od njega podedovala vse pritekline, tudi navadno ročno. Druga situacija so recimo digitalni števci, dobil jih je šele Kodiaq če ne celo šele Karoq. V Passatu so bili od leta 2015. LED žarometi, mislim da je faceliftan SUperb prva Škoda, ki jih ima, prej samo Xenon... Ko sem se nazadnje pogovarjal z renomiranim kleparjem mi je povedal, da je, kar se samega pleha tiče ,Seat najslabši Škoda pa najboljša. To ne pomeni, da Škoda ne rjavi, ker rjavi, ampak človek, ki je vsak dan v tem vidi katera vozila se popravljajo največ. ljudje se norčujejo iz Dacie pa jih je na cestah vsak dan več in vsi se vozijo med tem ko Megani od sodelavcev crkujejo po tekočem traku. Če veš kaj lahko pričakuješ v določenem segmentu vozil ne boš razočaran, če misliš, da je Dacia tako dobro zvočno izolirana kot kakšen Passat potem te pa čaka glavobol.

C5 in hidravlika sta super stvar, kot zračno vzmetenje na kakšnem A8 ali MB S klasi, problem je samo, ko so ta vozila stara in te zadeve začnejo crkovati. Volvo V70 oz. XC70 eno dražjih vozil za vzdrževanje, med tem ko je kakšen S60, V60 dosti cenejši. Nabavljati takšne avte v cenovnem rangu 7k € je zame osebno nesmiselno. Žena je v tem rangu kupovala HB avto pred leti, na koncu smo vzeli Hyundai i30, ki še danes veselo klepa. Ni pa nobena "ketna" v motorju večna, tako kot nobeno olje ni "lifetime" olje. Oz. je, če je lifetime vozila okoli 200k km potem pa zadeva ribne.

Fritz ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

Tale avto ima v sebi še zlahka 200-300kkm. Upoštevaj nekaj rezerve pri denarju, da takoj narediš servis kot se šika in servis/menjavo olja avtomatskega menjalnika in potem samo voziš in voziš. Prostora in moči več kot dovolj.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

hojnikb ::

Reaper je izjavil:

Na katero mesto VAG rine Škodo niti nima veze, res je da je Škoda prikrajšana za marsikatero novost, ki jo VW recimo ima, Škoda pa je ne "sme" imeti, da ne bi bila direktna konkurenca. Direkten primer, Superb 2 (3T) ima navadno ročno, Passat je imel elektronsko ročno že v Passatu 2005. Superb 2 bazira na platformi Golfa in je od njega podedovala vse pritekline, tudi navadno ročno. Druga situacija so recimo digitalni števci, dobil jih je šele Kodiaq če ne celo šele Karoq. V Passatu so bili od leta 2015. LED žarometi, mislim da je faceliftan SUperb prva Škoda, ki jih ima, prej samo Xenon... Ko sem se nazadnje pogovarjal z renomiranim kleparjem mi je povedal, da je, kar se samega pleha tiče ,Seat najslabši Škoda pa najboljša. To ne pomeni, da Škoda ne rjavi, ker rjavi, ampak človek, ki je vsak dan v tem vidi katera vozila se popravljajo največ. ljudje se norčujejo iz Dacie pa jih je na cestah vsak dan več in vsi se vozijo med tem ko Megani od sodelavcev crkujejo po tekočem traku. Če veš kaj lahko pričakuješ v določenem segmentu vozil ne boš razočaran, če misliš, da je Dacia tako dobro zvočno izolirana kot kakšen Passat potem te pa čaka glavobol.

C5 in hidravlika sta super stvar, kot zračno vzmetenje na kakšnem A8 ali MB S klasi, problem je samo, ko so ta vozila stara in te zadeve začnejo crkovati. Volvo V70 oz. XC70 eno dražjih vozil za vzdrževanje, med tem ko je kakšen S60, V60 dosti cenejši. Nabavljati takšne avte v cenovnem rangu 7k € je zame osebno nesmiselno. Žena je v tem rangu kupovala HB avto pred leti, na koncu smo vzeli Hyundai i30, ki še danes veselo klepa. Ni pa nobena "ketna" v motorju večna, tako kot nobeno olje ni "lifetime" olje. Oz. je, če je lifetime vozila okoli 200k km potem pa zadeva ribne.


nwm od kje ti ideja, ampak passat je tut na "platformi" golfa, ie MQB
#brezpodpisa

Reaper ::

Ja, te novejše generacije (3V).

Popravek: sem šel pogledati, Superb 3T je na platformi PQ46 (A6), kar res ni Golfova platforma ampak recimo Passatova (B6 in B7). Volkswagen Group B platform @ Wikipedia

Nazadnje, ko sem prebiral te zadeve na Škoda forumu, so se pogovarjali o Golf platformi, zakaj pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

zmaugy ::

Na golf platformi so bile vedno Octavie.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Technics111 ::

Opel Vectra 2.2 DTI 2003 - 460.000 km prevoženih,ima ketno,sem lastnik 5 let nikoli nobenih problemov,v dobrem stanju se dobijo že od 1500€ dalje ,poceni vzdrževanje ,če nisi divjak je povprečna poraba 6.5L/100km. Na Avtocesti pri 120/130km 5.5L/100km. Udobje v vožnji je boljše kot npr.v bmw3 ali Audi A4 pri takšnih letnikih. Torej če dobiš dober primerek go for it ;)

ziga1990 ::

zanimivo da se avtor teme nič ne oglasi več po tem ko sem mu predlagal po njegovem mnenju električen avto
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

masevc ::

jype je izjavil:

masevc je izjavil:

In kdo bo to placeval popravila?
Niso draga, če z vozilom ne ravnaš kot svinja z mehom.


Sebe tretiram kot dobrega v ravnanju z vozili. Vse enako, tudi najete.
Sem si pa lastil pred leti Volva V50 s Fordovo tehniko.

Katastrofa od avta. Vsake tri mesece 400€ za popravila. Dalec najslabsi avto v mojem voznem parku.

KAVINSKY ::

ziga1990 je izjavil:

zanimivo da se avtor teme nič ne oglasi več po tem ko sem mu predlagal po njegovem mnenju električen avto


Še dobro da mu nisi bicikla predlagal. Si tečen kot driska z temi priusu.

TheBlueOne ::

Vzames nekaj, kar je tako grdo, da nihce noce.

Mercedes v najgrsi mozni obleki:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

Morda ne ravno tale, ampak kaj v tem smislu. :D

WizzardOfOZ ::

TheBlueOne je izjavil:

Vzames nekaj, kar je tako grdo, da nihce noce.

Mercedes v najgrsi mozni obleki:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

Morda ne ravno tale, ampak kaj v tem smislu. :D


Tale ima bolj malo mercedesa. So imeli prvi modeli sangyongov mercedesove mašine, ti pa nimajo več.

TheBlueOne ::

V opisu pise, da se vedno ima Mercedes motor. In se nekaj kEUR mu ostane za vrecke za na glavo. :)

Zgodovina sprememb…

Utk ::

V bistvu nikoli ni imel "mercedesovega" motorja. Samo nek motor narejen po njihovi licenci, še to vprašanje v kakšnem deležu.

TheBlueOne ::

@UTK, Menda ne samo motor, menda cel pogon. Menda tudi menjalnik, ki je morda eden najbolj zanesljivih v industriji, vsaj ce ga delajo v Nemciji. SSangyonga je imel sodelavec in hvalil ceno in zanesljivost.

Morda ves kaj slabega o zanesljivosti, ker na papirju (brez fotografij) ponujajo ogromno.

Zgodovina sprememb…

juroz ::

Laguna.

Utk ::

Tisto je glih tolk mercedes kot stoenka fiat. Sej je, ampak ni.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Tisto je glih tolk mercedes kot stoenka fiat. Sej je, ampak ni.


Ce zanseljivost stima, potem je morda OK izbira? Pac morda ustreza vsem kriterijem, ker OP ni pisal, da mu je kakorkoli mar kako izgleda. :D

Si se kdaj vozil v katerem?

Utk ::

Že dolgo nazaj sem se res, samo se ne spomnem nič posebnega.
Sej ne rečem, da niso zanesljivi, samo to foro, da je to kao napol mercedes pa že malo predolgo in preveč prodajajo.

TheBlueOne ::

Mah, ce je tehnologija Mercedeza in 70% kakovosti, potem je vreden denarja, ce gledas kaj premore.

D3m ::

zmaugy je izjavil:

V primerjavi z Opel jajci je Škoda nepokvarljiv stroj.


Meriva gen.2 mi sploh noče crkniti. Pri Citroenu je vsaj kaj crknilo vsak mesec.

Meriva pa že nekaj let NIČ. Prokleta jajca.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

zmaugy je izjavil:

V primerjavi z Opel jajci je Škoda nepokvarljiv stroj.


Meriva gen.2 mi sploh noče crkniti. Pri Citroenu je vsaj kaj crknilo vsak mesec.

Meriva pa že nekaj let NIČ. Prokleta jajca.

Premalo se trudiš...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Gambino ::

Kupi kakšno Toyoto Avensis, ti bo še najbolj služila. V večini zelo dobro narejeni avtomobili z malo napakami in kvalitetnimi materiali. Izogibaj se uvoženim avtomobilom ala Passat, BMW-jev, ker imajo vsi zbite kilometre.

ziga1990 ::

^^ Pa ne mu Toyote predlagat no se mu bojo vsi smejali ker nima ˝kvalitetne˝ znamke
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

flyko ::

jype je izjavil:

darkolord je izjavil:

Najbolj udoben bi bil kakšen C5.
Potrjujem.




Se strinjam, verzija s Hydroactive vzmetenjem je zakon.
Avto ni problematičen. Ko se presedem iz tega v kakšnega drugega in odpeljem po isti cesti imam občutek, kot da sem presedel v lojterski voz.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta do 16000

Oddelek: Na cesti
384503 (3083) Scaramouche
»

Audi vs Mercedez nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17830071 (22999) Gambino
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508889 (7043) videc
»

Kateri avto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6110746 (9154) zez
»

Nakup avta - vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8213467 (8288) Tilen

Več podobnih tem