» »

Kupil drago lezisce in posteljno dno, vendar se zmeraj slabo spim

Kupil drago lezisce in posteljno dno, vendar se zmeraj slabo spim

«
1
2

mahoni ::

Pred dvemi dnevi sem koncno dobil posiljko in to zelo drago. Skupna investicija 3800€ s posteljnim dnom ter okvirjem v visini 1000€.

Rezultat: spim se slabse kot prej

Tole me sedaj kar frustrira, saj sem bil preprican, da se bom sedaj koncno lahko normalno naspal in se zjutraj zbudil cil.

Ne vem kje tici problem. V meni, v vzglavniku - le ta je ostal isti, mogoce tudi v visini postlje. Nekako mi je beden filing spati visje, saj je posteljno dno visoko dobrih 11cm, blazina pa 25cm.

Blazino oziroma posteljno dni bi teoreticno lahko se spustil, a bi moral vrtati nove luknje, saj so le te zvrtane za default postavitev. Tle imam pa dve levi roki, napak si pa ne smem privosciti, saj morajo vse strani stimati.

Kaj je se fora, razen tega, da se bojim da sem zagonil toliko denarja in da mi ni resitve?

otago ::

Najdi si eno, enega da te zmantra.

perpetum ::

katero lezisce si pa kupil ? Jaz sem presel iz trdega na mehkejse in sem potreboval kaksen teden da sem se navadil.

Smurf ::

Vsaj pri meni je tako, da me je nova postelja vsakic na zacetku mudila. Se mi zdi da rabis kaksnes mesec, da resnicno ugotovis ali je boljse/slabse.

mahoni ::

Kupil sem od podjetja Tempur, tako lezisce kot posteljno dno. Posteljno dno se da stelat (hard, soft...) Cela znanost okrog tega spanja se mi zdi. Upam, samo da ni zgresen nakup. Tisto kar me najvec moti je ta obcutek, da kot da spim v zraku. Sem bolj navajen, da spim nizje.

2dark ::

mahoni je izjavil:

Tisto kar me najvec moti je ta obcutek, da kot da spim v zraku. Sem bolj navajen, da spim nizje.



Nisi edini. Znižaj posteljo.

mahoni ::

2dark je izjavil:

mahoni je izjavil:

Tisto kar me najvec moti je ta obcutek, da kot da spim v zraku. Sem bolj navajen, da spim nizje.



Nisi edini. Znižaj posteljo.

Mislis, da je to lahko problem slabega spanja? Me kar skrbi, ker skor 5 tisocakov ni malo. :'(

pwn3rrr ::

Mogoče poizkusi posteljo oz. vzglavje obrniti v drugo stran neba, malo pobrskaj, se najde kar nekaj člankov na to temo.

Furbo ::

Dal si 3.800 in to niti ni vodna postelja? Resno?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Okapi ::

Penn & Teller: Bullshit! Epizoda Sleep Inc. Najdi na netu, poučna oddaja za vse, ki mislijo, da moraš samo dovolj drago posteljo kupiti, pa boš dobro spal.

2dark ::

mahoni je izjavil:

2dark je izjavil:

mahoni je izjavil:

Tisto kar me najvec moti je ta obcutek, da kot da spim v zraku. Sem bolj navajen, da spim nizje.



Nisi edini. Znižaj posteljo.

Mislis, da je to lahko problem slabega spanja? Me kar skrbi, ker skor 5 tisocakov ni malo. :'(



Zdaj. eno je, da je problem v vzglavniku. Ta tudi precej vpliva na spanec. osebno ne prenesem vzglavnikov iz lateksa in spominske pene, pač pa imam klasičen vzglavnik.


Kot drugo, sam slabo spim, če je ležišče zelo visoko od tal. Meni ugaja, da je jogi zelo blizu tlom. Sam imam jogi približno 46 cm od tal. v preteklosti sem imel še nižje.

Najboljše sem spal 25 let nazaj, ko sem imel ležišče 10 cm od tal.

anketar ::

fukn jogi na tla za par noči pa boš vidu a boš bolj spal al ne

Furbo ::

OK, kako hudiča med spanjem veš, kako visoko si od tal in kako naj bi to kakorkoli vplivalo na spanec?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

2dark ::

Furbo je izjavil:

OK, kako hudiča med spanjem veš, kako visoko si od tal in kako naj bi to kakorkoli vplivalo na spanec?


Saj občutiš, če ti ugaja. men visiko ležišče od tal ne ugaja.

Cange ::

Posnemi se ko spiš da zmanjšaš spisek kaj bi lahko bilo narobe.

IL_DIAVOLO ::

Ojoj, kaj ti je bilo treba tako grdo preplacat? Magične postelje ni, je pa zelo pomembna trdota jogija in prava nastavitev lestvic. Upam, da si dobro preizkusil, kaj ti ugaja.

Je pa seveda lahko vzrok tudi drugje.

pegasus ::

mahoni je izjavil:

Kaj je se fora,
Očitno problem tvojega spanja ni v postelji in išči vzroke drugje.

Spat se da kjerkoli kadarkoli, postelja je veliko manj pomembna, kot te želijo prepričati proizvajalci. Lahko se naviješ okrog noge mize in zadremaš, sploh postelje ne rabiš.

Meni npr. je najbolj trd jogi, kar se jih dobi, premehak in razmišljam, da bi si na tla vrgel en armafleks in spal na tleh. Moram sprobat ...

misek ::

pegasus je izjavil:

Spat se da kjerkoli kadarkoli, postelja je veliko manj pomembna
No, tako kot drugih stvari se tudi postelje "navadiš". Meni je izjemnega pomena vzglavnik. Ko se je obstoječi iztrošil sem po dolgih letih končno uspel najti enaki model. In kupil kar dva (sem našel popust).

DePalmo ::

Draga pojstelja.

Pred leti sem imel problem z hrbtom. Nisem se mogel naspat in vsako jutro me je bolelo. Takrat sem menjal jogi za Dormeno. Prve tri dni sem preklel vse po spisku ker je bilo še slabše, nato pa kot da bi odrezal in sem se naspal kot že dolgo ne.

Ko kupiš nov jogi, se mora telo nanj navaditi. Če si ga dobil dva dni nazaj, vztrajaj še nekaj dni, nato boš pa videl če je bil zgrešen nakup.

stajerckozu ::

Najbols sem spal kaka 2 ali 3 stanovanja nazaj:

Jogi na tleh
Nobene televizije v sobi
Velika okna zraven postelje pa se vedno disti stran oddaljena da ti ne vleče prevec

Zlate ::

Čak mal - če si dal tolk dnarja za ležišče valjda moraš met kako garancijo or something?

A ni v Jysku garanicija 100 dni za zadovoljstvo pri spanju, drugače lahko ležišče vrneš? Precej manj denarja pa garancija. Tvoje ležišče pa je nima?
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Senior Dev ::

Če imaš na podstrešju vse popucano zaspiš v sekundi tudi na jogiju za 30€. Preverjeno.

Uporabnik ::

V hotelih počasi ugotavljajo, da se turisti vračajo tudi zato, ker dobro spijo. Zato so začeli kupovati vzmetnice, ki to omogočajo. In na moje presenečenje je to meblo jogi turist. Nimajo jih na spletu. FYI only ;)

Stikalo ::

@mahoni

višina postelja nima nobenega pomena - razen v glavi, če se s tem sam obremenjuješ. Ležiče ti od 300 € naprej ponuja vse kar potrebuješ.
Velikokrat je vzrok nespečnosti drugje. Neurejeni odnosi, premalo fizične aktivnosti, preveč spanja, stres, živci lahko je tudi bolezensko. Ali pa recimo pretirano smrčanje (ovira dihanja)

Recimo sam lahko spim kjerkoli kadarkoli. Povprečno spim na noč okoli 6-7 ur. Meni lešiče ni problem, razen, če je premehko me potem boli hrbet.

Kašne imaš pravzaprav težave? Te kaj boli, se potiš, premišuješ o kašni stvari? Si dovolj aktiven čez dan? Recimo poizkusi enkrat, da eno noč ne greš spat in greš potem šele naslednji dan zvečer (če si investiral 3,8 k€) se to tudi splača.

Stvar je resna, preberi kakšno literaturo. Vsekakor pa zagotovo ne potrebuješ drage postelje za dober spanec.. :)

lp, Andrej

kuall ::

Spat ne moreš zato, ker se bojiš jutra, ker te budi alarm al pa kakšni smotani ljudje trkajo na vrata. Probaj dat 2x snozoe v razmiku 10 min, je veliko bolje za nespečnost, kot pa vstat takoj, ko je alarm. Pa kdorkoli te straši, da ne smeš zaspat ga nateraj v tri pm. Pa menjaj službo.

Jaz spim na 25 let starem jogiju, ki je podložen z gajbami, ker je postelja razpadla. Mau je že vdrt, počas bo treba zamenjat, se ne mudi. Vem, da jogi ne more bit tako važna stvar, ker so ljudje v svoji evoluciji spali na veilko slabših ležiščih, raznih slamah itd. Tako da človeško telo mora bit vajeno na slabo ležišče.

bozicek ::

To je vse res
Ampak tudi samo lezisce in vzglavnik sta zelo pomembna.
Jaz se pri moji nikakor ne morem naspati in ne spim dobro. Jogi je pretrd (ona ima trdega zaradi hrbtenice) in povster je prenizek
Doma pa spim kot dojencek. Jogi je malce mehkejsi, povster je pa v U varjantovo oblikovan
Pri njej se pa zbudim ves polomljen ker mi je jogi pretrd
Darila letos samo za poredne

ttommy ::

Kupi si springbox posteljo in spal boš kot dojenček.
Gamer

janezvalva ::

mahoni je izjavil:

Pred dvemi dnevi sem koncno dobil posiljko in to zelo drago. Skupna investicija 3800€ s posteljnim dnom ter okvirjem v visini 1000€.

Rezultat: spim se slabse kot prej

Tole me sedaj kar frustrira, saj sem bil preprican, da se bom sedaj koncno lahko normalno naspal in se zjutraj zbudil cil.

Ne vem kje tici problem. V meni, v vzglavniku - le ta je ostal isti, mogoce tudi v visini postlje. Nekako mi je beden filing spati visje, saj je posteljno dno visoko dobrih 11cm, blazina pa 25cm.

Blazino oziroma posteljno dni bi teoreticno lahko se spustil, a bi moral vrtati nove luknje, saj so le te zvrtane za default postavitev. Tle imam pa dve levi roki, napak si pa ne smem privosciti, saj morajo vse strani stimati.

Kaj je se fora, razen tega, da se bojim da sem zagonil toliko denarja in da mi ni resitve?

metanje gnarja stran.
dej, pejd ven se razmigaj, par ur teka, hoje, plavanja, vrtičkanja, whatever in boš spal kot ubit tudi če spiš na parketu.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Scorpy84 ::

Jaz najboljše spim na 800 evrov vrednem trosedu, za posteljo isto dal veliko denarja, pa za en k spim, hrbet začne bolet, težko zaspat, pa še koleno začne boleti (itak čakam na op). Na kavču pa nič od tega, moja pa dober spi, na ta novi postelji. Zanimivo v kamp prikolici, kjer je trdno dno, namesto original mehke pene (blazine), sem zamenjal s tršo peno, na peni iz jyska najbolj debeli spominski vložek 2x2m, ki so ga imeli, pa tam spim kot ubit, čez dan pa lepo spočit.

mat xxl ::

Ma visoko ali nizko , nima vloge, po mojem, tudi ne ali si v stolpnici v 15 nadstropju ali v pritličju.....

Morda si se zadeve lotil povsem napačno, kot sem se je skoraj sam, ko sem si izdelal svoje mnenje, da moram kupiti jogi oh in sploh z žepkastimi vzmetmi ...... tra la la ... no na srečo sem od veliko ljudi slišal , da so zadovoljni z Marsen imajo studio blizu Ihana....

In grem tja, sem pa težji osebek in ja povem lastniku, hočem žepkaste vzmeti .... to jaz vem da je top .... no pa me tip pelje na posteljo z tem se uležem, in prvi občutek KATASTROFA .... potem pa tipo pravi, želiš moje mnenje in ja seveda ... pa pravi take vzmeti so top za lahke osebke tam 50 do 60 kg, zate pa obvezno ojačana povezana šlarafija ( vzmeti povezane ojačane) potem pa še gor materiali po izbiri, posteljno dno pa surova iverka, navrtana, da diha, da vzmetnica tudi odvaja vlago v iverko, probal podobno top.... dobim svojo narejeno po naročilu samo za mene , skupaj zloženo ko lego kocke, po željah .... sem spal , kot angelček res top zadovoljen, cena pa sploh daleč od, kake visoke , pač ne ravno poceni vendar solidna cena.....

Tako, da vsak za sebe, ve, kako se bo lotil in kako težek je, kaj mu ugaja, meni je smešno ko reklamirajo visoke ultra visoke vzmetnice..., ne povedo pa, da je to za lahke ali srednje težke, za bolj pa nikakor ne, višja višina več možnosti za deformacijo vzmetnice med samo uporabo in potem napačnega položaja....... Ve pa vsak za sebe , samo ne na način, najdražje bo top za mene, ker ni nujno, da bo tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

jype ::

Dober parket je v resnici blazno zdravo ležišče.

Vir: Znanost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Okapi ()

gruntfürmich ::

moja je najbolje spala na enem cenenem kavču v dnevni sobi v prejšnjem stanovanju, ki je bil iz nekakšne pene.
treba najti tisto kar ti ustreza. lahko je tudi pretok zraka in velikost sobe slaba/odločilna.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Glugy ::

Glede na to da omenja višino postelje mislim da je večji problem v tem da njegovo telo pač ni navajeno na novo posteljo. Drgač pa jz ko sm zamenjal jogi sm tud rabi kak teden dva da sem se navadil. Če si mehkejšo zamenjal za trdejšo ali obratno je učinek privajanja še toliko bolj izrazit. Višina postelje je pa pomembna samo pri vstajanju ; nekateri imajo radi pokrčena kolena pri vstajanju ( večina postelj ) nekateri pa bolj iztegnjena ( visoke postelje) . Jz mislm da pa žal pri vzmetnicah je tako da težko oceniš preden zadevo sprobaš za vsaj teden ali dva. Drage vzmetnice za moje pojme niso čist nič boljše kot tiste z normalno ceno samo marketinga in patentiranih marketinških zrazov imajo več da se lepš sliš.

gruntfürmich ::

Glugy je izjavil:

Drage vzmetnice za moje pojme niso čist nič boljše kot tiste z normalno ceno samo marketinga in patentiranih marketinških zrazov imajo več da se lepš sliš.

spet eden ki ne ve zakaj je neka stvar držaja čim ni več govora o avtih?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Scorpy84 ::

gruntfürmich je izjavil:

Glugy je izjavil:

Drage vzmetnice za moje pojme niso čist nič boljše kot tiste z normalno ceno samo marketinga in patentiranih marketinških zrazov imajo več da se lepš sliš.

spet eden ki ne ve zakaj je neka stvar držaja čim ni več govora o avtih?


Bi se kr strinjal, kot sem gor omenil, za kamp prikolico nisem nic kompliciral in se poceni prisel, pa spim dalec boljse.

Yohan del Sud ::

Jaz bi tudi slabo spal, če bi dal skoraj 5k za pojstlo. :O

Problem se tu rešuje individualno, morda bi komu tako ležišče res ugajalo, morda bi bilo bolje da posuje malo sena na goli beton. Za dober rezultat bi bilo treba testirat kar nekaj rešitev in to po vsaj en mesec, če ne pol leta vsako. Kar ni enostavno rešljivo.

Sam spim nekoliko bolje (manjše težave s hrbtom), subjektivno opažam, odkar sem naložil dve standardni poltrdi penasti žimnici (100€ kos) eno vrh druge.
www.strancar.com

Machete ::

Poleg par jurjev investicije rabiš samo še piko na i za sladko spanje.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

lambda ::

Velika večina posteljnega programa pri nas je popoln bullshit. Buzzwordi, enormno napihnjene "redne" cene s trajno prisotnimi popusti. Vključno z zgoraj opevanim Marsenom, njegove klasifikacije lateksa so nesmisel.

S tem ne mislim, da se na teh zadevah ne bi dalo spat, ampak da bi bili marketingarji lahko tudi odlični pisci fiction literature.

Zarfot ::

Ni kriva postelja na kateri spiš. Krive so predvsem tvoje navade čez dan.

Netrunner ::

mahoni je izjavil:

Skupna investicija 3800€ s posteljnim dnom ter okvirjem v visini 1000€.

Pa kaj si kupil ??? Za 3.800 € si opremiš celo spalnico na novo in še en dopust si privoščiš. Narava je poskrbela, da lahko komot spimo brez dragih ležišč. Tvoj problem mora biti nekje drugje in ne v postelji.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Ganon ::

Lahko prilepiš povezavo do vsega, kar si kupil?

Horas ::

Netrunner je izjavil:

mahoni je izjavil:

Skupna investicija 3800€ s posteljnim dnom ter okvirjem v visini 1000€.

Pa kaj si kupil ??? Za 3.800 € si opremiš celo spalnico na novo in še en dopust si privoščiš. Narava je poskrbela, da lahko komot spimo brez dragih ležišč. Tvoj problem mora biti nekje drugje in ne v postelji.


da pristavim še svoj piskrček: za tak dnar si opremiš komplet stanovanje!! z kuhno in kopalnico!!! adijo pamet

OP povej nam raje kaj delaš čez dan kako si aktiven ter koliko, kaj ješ in koliko. koliko si pod stresom če si. ima veliko veze vse to. a kaj športaš?

sicer je pa sigurno vse v tvoji glavi. se obremenjuješ brezveze o postli, ležišču.

če ne zaspiš v roku 10-15min je brezveze da sploh ležiš v postli.

madona tisti k smo bli vojaki pa smo mogli spat kamorkol smo pršli, nismo študiralimo trdoti/mehkobi ležišča. za pouštre smo meli jakne al torbe.

gruntfürmich ::

Horas je izjavil:

da pristavim še svoj piskrček: za tak dnar si opremiš komplet stanovanje!! z kuhno in kopalnico!!! adijo pamet

bolje bi bilo da ga ne bi.
za tak denar dobiš eno smrdljivo iverko s katero ti hlapi še desetletja uničujejo zdravje.

ampak ok, zate je res ok kot sam ugotavljaš...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Okapi ::

Lahko kupiš zelo dobro rabljeno pohištvo, iz masivnega lesa, če se malo potrudiš. Ljudje ga na smetišče vozijo ali kurijo.

IL_DIAVOLO ::

kuall je izjavil:

Spat ne moreš zato, ker se bojiš jutra, ker te budi alarm al pa kakšni smotani ljudje trkajo na vrata. Probaj dat 2x snozoe v razmiku 10 min, je veliko bolje za nespečnost, kot pa vstat takoj, ko je alarm. Pa kdorkoli te straši, da ne smeš zaspat ga nateraj v tri pm. Pa menjaj službo.

Jaz spim na 25 let starem jogiju, ki je podložen z gajbami, ker je postelja razpadla. Mau je že vdrt, počas bo treba zamenjat, se ne mudi. Vem, da jogi ne more bit tako važna stvar, ker so ljudje v svoji evoluciji spali na veilko slabših ležiščih, raznih slamah itd. Tako da človeško telo mora bit vajeno na slabo ležišče.


Jogi se menja na 10 let oz. prej.

Raindancer ::

Moja izkušnja: ko je bila menjana vzmetnica (okoli 300 €, JYSK) je bil prve noči občutek polomljenih kosti. In da ne omenjam pozabljanja, da je postelja višja tako da je bila nekajkrat pri vstajanju šok terapija. (imam tudi prilagodljive late, ampak ne šteje, ker se niso nič kaj veliko štelale.)

Stvar mi je bila taka - po parih dneh je bila vzmetnica obrnjena s trde na mehko stran, premenjana tudi smer spanja - (vzglavna smer je bila za noge) - in od takrat blažen mir (Trajalo je sicer teden, da so se vse kosti in koščice strinjale, da je zadeva zdaj boljša). Na višino se je bilo treba navadit, toda zdaj ne grem več na nizko ležišče, če ni potrebe.

Svetujem ti, da malo eksperimentiraj. Če se da, vzmetnico obrni, ali pa vsaj poskusi kako noč spati obrnjeno - torej kjer imaš vzglavje, imej noge. Škoditi ne more. V kolikor pa imaš garancijo, lahko poskusiš tudi kak drug tip vzmetnice. Moja je mešana - ena stran je trda, druga mehka, in na začetku je bila moja napaka, da je bila s trdo stranjo obrnjena navzgor.

Ne vem v kakšnem položaju spiš, če se zviješ v presto, ti lahko tudi to zagreni življenje. Če imaš bolečine v nogah, potem poskusi z vzglavnikom med koleni da se ti noge ne zvijajo, in če so bolečine v vratu oz. hrbtenici, imaš mogoče previsok - in če ni previsok, potem pretrd vzglavnik. Imam tri vzglavnike - dobro no, eden je okrasna blazina. Trši mi je povzročal bolečine, ker se enostavno ni prilagodil moji glavi vendar 'dežura' ko mam bolečine v nogah, mehkejši in nižji je več v uporabi, in če mi to včasih ne leži, potem je v uporabi okrasna blazina. Če imaš doma kakšen drug vzglavnik ali samo okrasno blazino, poskusi s tem.

Veliko uspeha in prijeten spanec ti želim,

Raindancer

donvito ::

Machete je izjavil:

Poleg par jurjev investicije rabiš samo še piko na i za sladko spanje.

misliš njo ...
Uporabniško ime Pika na i
se šališ? :))

c3p0 ::

donvito je izjavil:


Uporabniško ime Pika na i


Nekateri ne morejo zaspat brez nagginga na uho.

Sam spim na najtršem jogiju iz IKEA, kot top. Ležišče je višje in prve dneve sem imel občutek, kot da spim na betonu. Ampak, zdaj ne menjam več. Cena pod 300€ z letvicami vred.

Dati slabe 4k€ za ležišče mi malo smrdi po davku za naivne, v podobni kategoriji kot vodni sesalec za 3k€.

globoko grlo ::

EH OP, ZGONT se morš, pa boš spal tut na tleh, hehehe

Tvoj problem me spominja na starga deda k da jurja za kurbo, pa se mu glih tko ne dvigne in se pizdi kolk so te nove kurbe slabe, hahaha
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

mahoni ::

Hvala za komentarje. Vsak ima seveda pravico podati svoje mnenje, ampak komentarji tipa "dati 4k za lezisce je to davek za naivne" so naravnost BS.
Dati za en telefon 1000€+ ali za hotelsko sobo 100€/noc ali za avto 50k+ je pa vredu?

Seveda imam garancijo 100dni, ampak jaz o tem se ne razmisljam. Malo se ze privajam, sem tudi navil posteljno dno na malo trse, opazil sem, da moram stranski del naviti na mehkejse in pod nujno menjat vzglavnik in IMO bo tu tezava, saj ko sem testiral v trgovini sem se vedno vracal na to isto lezisce in edina razlika je bila, da je bil vzglavnik od iste firme, doma imam pa najbrz neustreznega za to lezisce, saj mi je previsok in glava se ne vmesti proporcialno z leziscem. Rezultat je napetost v vratu.

Se to nabavim in stestiram.

Bo pa najbrz res tudi stvar navade, saj se pocasi privajam in ne vstajam vec tako zlomljen kot prej. Edino okrog vratu so se bolecine. Vem iz preteklosti, da sem moral prej menjat ene 5 vzglavnikov, da mi je stimalo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227103801 (8515) Vanadium
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7433810 (10381) TheHijacker
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142288 (19886) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691383 (27141) Ganon
»

Katero ležišče/jogi izbrati

Oddelek: Loža
2311396 (10572) Darko!

Več podobnih tem