» »

RTV prispevek za (praktično) vse

RTV prispevek za (praktično) vse

1
2
3 4 5

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

In kot je nekdo omenil, ja tudi OPERO plačujemo... popolnoma nepotrebno, samo da imajo eni službe... se strinjam... to vse na trg!


Vsi ste nastrojeni proti umetnikom, češ, kaj to plačujemo. V resnici si pa nihče ne zamisli, kakšen bi bil svet brez tega.

Predstavlji si svet brez filmov, glasbe, knjig, serij, video-iger, koncertov, itd.

Nič kaj preveč zabaven.

shubell ::

oziroma kakšen bi svet bil brez filmov, ki jih ne gledamo, glasbe, ki je ne poslušamo, umetnije, ki je namenjena samo umetnikom, koncertov.... dovolj. Kar ti je všeč boš pač hotel videt in plačati. kar ne pa ne. Enako je z novimi izdelki na trgu. Ne ve se a bo kdo kupil ali ne.Če bo, bo izdelek uspešen, če ne, ne. Enako naj bo na tem področju.

Mato989 ::

Phantomeye je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In kot je nekdo omenil, ja tudi OPERO plačujemo... popolnoma nepotrebno, samo da imajo eni službe... se strinjam... to vse na trg!


Vsi ste nastrojeni proti umetnikom, češ, kaj to plačujemo. V resnici si pa nihče ne zamisli, kakšen bi bil svet brez tega.

Predstavlji si svet brez filmov, glasbe, knjig, serij, video-iger, koncertov, itd.

Nič kaj preveč zabaven.


Mene zanima KDO plačuje PRISILNO "umetnike" ki ustvarjajo Game of Thrones recimo? A njih tudi ne bi bilo brez prisilnega vplačevanja RTV prispevka?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

Phantomeye je izjavil:

Tudi pop tv se je odločil, da bo plačljiv, pa ga zdaj lahko odrežeš iz sheme, če ga hočeš.

Kje to?

zobnik ::

Pri nas se posluša veseljaka in gleda rtvslo1, tak da

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In kot je nekdo omenil, ja tudi OPERO plačujemo... popolnoma nepotrebno, samo da imajo eni službe... se strinjam... to vse na trg!


Vsi ste nastrojeni proti umetnikom, češ, kaj to plačujemo. V resnici si pa nihče ne zamisli, kakšen bi bil svet brez tega.

Predstavlji si svet brez filmov, glasbe, knjig, serij, video-iger, koncertov, itd.

Nič kaj preveč zabaven.


Mene zanima KDO plačuje PRISILNO "umetnike" ki ustvarjajo Game of Thrones recimo? A njih tudi ne bi bilo brez prisilnega vplačevanja RTV prispevka?


Sem kje v postu, ki ga citiraš omenil RTV prispevek? Sem omenil RTV višje gor, kjer sem govoril, da smo v kapitalizmu, kjer ljudje plačujemo vsebino, ki so nam všeč.

WizzardOfOZ ::

Eno vprašanje;
Če imaš lokal v bližini stavbe RTV, ali lahko pošlješ položnico za 100 evrov vsak mesec na RTV, da naj plačajo?
Ker imaš lokal, bi namreč lahko prišli na pijačo.

facepalm ::

Pravijo, da migranti puscajo svoje telefone na Hrvaskem, preden prestopijo naso mejo, da jih ne bi se RTV upalil po zepu:)

StarMafijec ::

Pa veste, da je prispevek za Ministrstvo za kulturo mnogo večji kot pa za RTV Slo? Recimo, Zavod RTV Slo zbere ~100 mio €, Ministrstvo za kulturo dobi iz proračuna ~220 mio €. Slednje pa lahko plačujemo?

WizzardOfOZ ::

Ministrstvo dobi denar od davkov, RTV pa od vseh ljudi, pa četudi niti ne gledamo televizije.

jype ::

shubell je izjavil:

Enako naj bo na tem področju.
Wenn es eine Hoffnung gibt, so liegt sie bei den Prols, ja? Leider erinnere ich mich, wie es endet, deshalb ich ihre Meinung entgegentreten muss.

zmaugy ::

V osnovi lahko zaradi mene RTV ostane in tudi pobira obvezno naročnino, vendar pa bi morali ukiniti tiste res NAGRAVŽNE REKLAME - DIREKTNA PRODAJA. V določenih delih dneva so te reklame non stop precej časa in s temi SMETMI je cel smisel Javne Televizije razvrednoten na nivo greznice.
Pa naj se še razkrije koliko posamezni naročniki plačujejo za oglasni prostor, da vidimo še to...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

misek ::

zmaugy je izjavil:

... reklame ... se še razkrije koliko posamezni naročniki plačujejo za oglasni prostor, da vidimo še to...
Ja, to bi bilo zanimivo videti. Ampak potem bi ljudje "tam" rekli, da brez reklam bi pa naročnina bila še precej višja ;)

Mato989 ::

Phantomeye je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In kot je nekdo omenil, ja tudi OPERO plačujemo... popolnoma nepotrebno, samo da imajo eni službe... se strinjam... to vse na trg!


Vsi ste nastrojeni proti umetnikom, češ, kaj to plačujemo. V resnici si pa nihče ne zamisli, kakšen bi bil svet brez tega.

Predstavlji si svet brez filmov, glasbe, knjig, serij, video-iger, koncertov, itd.

Nič kaj preveč zabaven.


Mene zanima KDO plačuje PRISILNO "umetnike" ki ustvarjajo Game of Thrones recimo? A njih tudi ne bi bilo brez prisilnega vplačevanja RTV prispevka?


Sem kje v postu, ki ga citiraš omenil RTV prispevek? Sem omenil RTV višje gor, kjer sem govoril, da smo v kapitalizmu, kjer ljudje plačujemo vsebino, ki so nam všeč.



Svet bi bil enako dober... ker bi pač delovali tako da PLAČAJ kar hočeš... to bi moralo biti načelo 99% zadev!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scipascapa ::

Res je vsak dan 1 slovenski kulturni film....




in potem se zbudiš ob predvajanju tujih, utorrent press.

Netrunner ::

K0l1br1 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Tudi pop tv se je odločil, da bo plačljiv, pa ga zdaj lahko odrežeš iz sheme, če ga hočeš.

Kje to?

Mene tudi zanima ??
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

nsa_ag3nt ::

K0l1br1 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Tudi pop tv se je odločil, da bo plačljiv, pa ga zdaj lahko odrežeš iz sheme, če ga hočeš.

Kje to?

A1 je imel.
https://slo-tech.com/forum/t664600/p627...
od 30.3 do do 1.7
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

misek ::

nsa_ag3nt je izjavil:

A1 je imel.
Poudarek na "je imel". Če ste zasledili sploh ni bilo tako veliko upada naročnin na POP TV. Morda zaradi tega, ker A1 sploh nima veliko naročnikov? ;)

zmaugy ::

misek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

... reklame ... se še razkrije koliko posamezni naročniki plačujejo za oglasni prostor, da vidimo še to...
Ja, to bi bilo zanimivo videti. Ampak potem bi ljudje "tam" rekli, da brez reklam bi pa naročnina bila še precej višja ;)


Zanimivo bi bilo videti, če ima kakšen “požegnan” precej boljše pogoje od ostalih...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

marS ::

zakaj se pa ne plačuje kot zdravstveno zavarovanje? Npr tisti ki so nezaposleni plačajo 1€, povprečne plače 12,75€, 2x povprečne 25e in tako naprej. pa smo rešli ;((8-O
...no more heroes...
https://ilbis.com/

jernejl ::

Saj učinek tega je potem tak, kot če dopolnilno zavarovanje ukinejo (in dvignejo prispevne stopnje za obvezno zavarovanje). Tako nekako, kot predlaga Levica.
To potem recimo pomeni, da bodo po novem oproščeni tega zneska tisti, ki imajo toliko, da jim ni treba delati. Recimo tisti, ki so obogateli s prodajo svojih podjetij, s kriptovalutami, s preprodajo drog, z dobitkom na lotu ipd. Pa tudi upokojenci, ki imajo 1000+ evrov pokojnine.

Bi pa to razliko pokrili zaposleni, predvsem tisti, ki imajo višje plače in ustvarjajo višjo dodano vrednost. Recimo inženirji, ki še niso prešli na normirani s.p. ali odšli v tujino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

zmaugy ::

marS je izjavil:

zakaj se pa ne plačuje kot zdravstveno zavarovanje? Npr tisti ki so nezaposleni plačajo 1€, povprečne plače 12,75€, 2x povprečne 25e in tako naprej. pa smo rešli ;((8-O


Zato ker se bi nam potem enim malce zrolalo in bi popizdili, če bi morali plačevati malo bolj resne zneske za to sranje. In bi potem resno začeli težit, da se ta stvar ukine.
To ni fucking zdravstveno zavarovanje...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

          ::

Rtv prispevek je potreben zato, ker rtv producira tudi vsebine, ki niso zanimive zgolj za povprečne večine. To so kulturne, otroške, izobraževalne, znanstvene, verske in podobne oddaje. Če bi se mogla rtv obnašati komercilno, bi gledali same kmetije, big brotherje in podobne straniščne vsebine, śe teh ne v slovenskem jeziku ampak v kakšni spakedranščini.

rawlit ::

marS je izjavil:

zakaj se pa ne plačuje kot zdravstveno zavarovanje? Npr tisti ki so nezaposleni plačajo 1€, povprečne plače 12,75€, 2x povprečne 25e in tako naprej. pa smo rešli ;((8-O

Kaj bi rešili s tem?

starfotr ::

misek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

... reklame ... se še razkrije koliko posamezni naročniki plačujejo za oglasni prostor, da vidimo še to...
Ja, to bi bilo zanimivo videti. Ampak potem bi ljudje "tam" rekli, da brez reklam bi pa naročnina bila še precej višja ;)


Ne bi bila precej višja. Mislm, da bi namesto 12,75 eur bilo potem nekaj manj kot 15 eur. 15 eur za servis brez reklam, podpišem takoj.

Samo potem naj reklame odstranijo tudi iz arhiva, ker imajo posnetke oddaj kar z reklamami.

In arhiv naj odklenejo, kot je nekoč bil.

Pa ljudi tipa Možina naj skinejo, ker so za bruhat.

Mato989 ::

          je izjavil:

Rtv prispevek je potreben zato, ker rtv producira tudi vsebine, ki niso zanimive zgolj za povprečne večine. To so kulturne, otroške, izobraževalne, znanstvene, verske in podobne oddaje. Če bi se mogla rtv obnašati komercilno, bi gledali same kmetije, big brotherje in podobne straniščne vsebine, śe teh ne v slovenskem jeziku ampak v kakšni spakedranščini.


Ja pa naj tisti placujejo te vsebine.... Ce jih je premalo naj pac placujejo 70 na mesec... Tako potem vidis ce sploh produciras vsebine za ljudi ali spet za izbrano manjsino.....

Zdaj pa placujemo vse 13 na mesec, vsebine pa koristi 5 postov vplacevalcev... To ni pravilen model...

Predstavljajte si da bi morali vsi domovi placevat 15e interneta tudi ce ga nocejo kot recimo moja babica zato da jaz in ti ne bi rabla placevat 45... To je enako. S tem da internet uporablja vec drzavljanov kot gleda rtv dnevno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

misek ::

Mato989 je izjavil:

kot gleda rtv dnevno
Storitev plačevanja RTV prispevka ni zaradi storitve same. Torej da plačuješ nekaj, kar dejansko potrebuješ. Kot je recimo telefonsska naročnina.

Mato989 ::

misek je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kot gleda rtv dnevno
Storitev plačevanja RTV prispevka ni zaradi storitve same. Torej da plačuješ nekaj, kar dejansko potrebuješ. Kot je recimo telefonsska naročnina.


Saj to je ravno problem, ker MORAŠ plačevat nekaj, kar NE POTREBUJEŠ oz. bolje rečeno, ŽELIŠ... zato smo ravno proti...

Recimo meni osebno ni problem plačevat DDVja pri nakupih ker razumem da gre ta denar v nekaj kar posredno rabim, RTVja pač ne rabim, potrebujem pa nekoga da mi izda veljavni pasuš vsake tolko in zato mi ga ni težko plačevat....

Popolnoma nič pa ne razumem zakaj bi moral proračun plačevat opero ali RTV, ker je to lahko mirne duše na prostem trgu in naj financirajo tisti ki to želijo, za razliko od GASILCEV ki skrbijo za požarno varnost tudi mene, pred neumnim sosedom!!!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmaugy ::

          je izjavil:

Rtv prispevek je potreben zato, ker rtv producira tudi vsebine, ki niso zanimive zgolj za povprečne večine. To so kulturne, otroške, izobraževalne, znanstvene, verske in podobne oddaje. Če bi se mogla rtv obnašati komercilno, bi gledali same kmetije, big brotherje in podobne straniščne vsebine, śe teh ne v slovenskem jeziku ampak v kakšni spakedranščini.


In ker plačujemo obvezni prispevek, imamo na voljo ure nagravžnih reklam za čudežne pripomočke.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

buttcrack ::

mato kolk te pa moti plačevanje za zdravstveno zavarovanje? predvidevam, da si nonstop zdrav, nikoli bolan, nikoli pri zdravniku in s tem pač sponzoriraš narod, ki se zapija, zakaja in zaletava z avti po možnosti nepripeti (a kljub temu preživijo)... glede na to, da si proti penzijam, rtvju itd. oz na splošno proti večini stvarem, ki nas socializirajo.

chrush ::

marS je izjavil:

zakaj se pa ne plačuje kot zdravstveno zavarovanje? Npr tisti ki so nezaposleni plačajo 1€, povprečne plače 12,75€, 2x povprečne 25e in tako naprej. pa smo rešli ;((8-O

Sem jaz kriv, če zaslužim več, kot povprečen Slovenec? A zato bom plačal več. Ja pa ja.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

djabi ::

chrush je izjavil:

Sem jaz kriv, če zaslužim več, kot povprečen Slovenec? A zato bom plačal več. Ja pa ja.


Saj to je bistvo socialne države. Tisti z višjo plačo poskušamo financirat storitve tistim, ki imajo zelo nizke ali pa so brez.

Mato989 ::

buttcrack je izjavil:

mato kolk te pa moti plačevanje za zdravstveno zavarovanje? predvidevam, da si nonstop zdrav, nikoli bolan, nikoli pri zdravniku in s tem pač sponzoriraš narod, ki se zapija, zakaja in zaletava z avti po možnosti nepripeti (a kljub temu preživijo)... glede na to, da si proti penzijam, rtvju itd. oz na splošno proti večini stvarem, ki nas socializirajo.


Ne vem od otrostva oz tam od 14tega leta sem bil do dans bolan 2x... Od tega sem 1x jedel zdravilo na recept, 1x pa sem kupil lekadole, pa 1x sem mel longeto, 5 dni gor pol sem jo pa dol utrgal ker sem mel zvin....

Zdaj pq mi povej ce to odtehta mojo vplacevanje zdravstvenega ze 12 let... Pa se to sem mel longeto in zdravilo na recept ko sem bil se dijak.... Odkar sem 18 sem pojedel ene 8 do 10 lekadolov.... Torej v 12 letih. Pa 2 ali 3plombe ki pa sem jih itak moral placat ves ta bele...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Stalinovic ::

Phantomeye je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In kot je nekdo omenil, ja tudi OPERO plačujemo... popolnoma nepotrebno, samo da imajo eni službe... se strinjam... to vse na trg!


Vsi ste nastrojeni proti umetnikom, češ, kaj to plačujemo. V resnici si pa nihče ne zamisli, kakšen bi bil svet brez tega.

Predstavlji si svet brez filmov, glasbe, knjig, serij, video-iger, koncertov, itd.

Nič kaj preveč zabaven.


Kdor dela robo ki gre v prodajo mu ni treba krasti.
90%+ "umetnikov" je itak le zakajenih poetov ki jih rabimo toliko kot gonjerejo.

          je izjavil:

Rtv prispevek je potreben zato, ker rtv producira tudi vsebine, ki niso zanimive zgolj za povprečne večine. To so kulturne, otroške, izobraževalne, znanstvene, verske in podobne oddaje. Če bi se mogla rtv obnašati komercilno, bi gledali same kmetije, big brotherje in podobne straniščne vsebine, śe teh ne v slovenskem jeziku ampak v kakšni spakedranščini.


Kaj mene briga kaj delajo po TV kanalih ki mi ne kradejo iz žepa? NIČ.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Goegoff ()

buttcrack ::

Mato989 je izjavil:

buttcrack je izjavil:

mato kolk te pa moti plačevanje za zdravstveno zavarovanje? predvidevam, da si nonstop zdrav, nikoli bolan, nikoli pri zdravniku in s tem pač sponzoriraš narod, ki se zapija, zakaja in zaletava z avti po možnosti nepripeti (a kljub temu preživijo)... glede na to, da si proti penzijam, rtvju itd. oz na splošno proti večini stvarem, ki nas socializirajo.


Ne vem od otrostva oz tam od 14tega leta sem bil do dans bolan 2x... Od tega sem 1x jedel zdravilo na recept, 1x pa sem kupil lekadole, pa 1x sem mel longeto, 5 dni gor pol sem jo pa dol utrgal ker sem mel zvin....

Zdaj pq mi povej ce to odtehta mojo vplacevanje zdravstvenega ze 12 let... Pa se to sem mel longeto in zdravilo na recept ko sem bil se dijak.... Odkar sem 18 sem pojedel ene 8 do 10 lekadolov.... Torej v 12 letih. Pa 2 ali 3plombe ki pa sem jih itak moral placat ves ta bele...

se mi je zdelo... pač si tak tip, ki gleda samo na svojo rit, vsako zadevo primerjaš samo s sabo in kaj/kako bi to ti.

ko se ti bo kdaj kaj neprijetnega zgodilo, boš morda spremenil mnenje.

Stalinovic ::

buttcrack je izjavil:


se mi je zdelo... pač si tak tip, ki gleda samo na svojo rit, vsako zadevo primerjaš samo s sabo in kaj/kako bi to ti.

ko se ti bo kdaj kaj neprijetnega zgodilo, boš morda spremenil mnenje.


Saj če se ti kaj zgodi je boljše iti samoplačniško, kot pa to socialno zdravstvo, kjer dobijo isto če kaj delajo ali ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Goegoff ()

Miki N ::

Ok, samo primerjati en vedno bolj retro medij z vedno manj vpliva na življenje z zdravstvenim zavarovanjem je pa tudi bolj tako. Če bo šlo tako naprej, se bo RTV SLO lahko priklopil kar direktno na sredstva Zavoda za spomeniško varstvo.

Mato989 ::

buttcrack je izjavil:

Mato989 je izjavil:

buttcrack je izjavil:

mato kolk te pa moti plačevanje za zdravstveno zavarovanje? predvidevam, da si nonstop zdrav, nikoli bolan, nikoli pri zdravniku in s tem pač sponzoriraš narod, ki se zapija, zakaja in zaletava z avti po možnosti nepripeti (a kljub temu preživijo)... glede na to, da si proti penzijam, rtvju itd. oz na splošno proti večini stvarem, ki nas socializirajo.


Ne vem od otrostva oz tam od 14tega leta sem bil do dans bolan 2x... Od tega sem 1x jedel zdravilo na recept, 1x pa sem kupil lekadole, pa 1x sem mel longeto, 5 dni gor pol sem jo pa dol utrgal ker sem mel zvin....

Zdaj pq mi povej ce to odtehta mojo vplacevanje zdravstvenega ze 12 let... Pa se to sem mel longeto in zdravilo na recept ko sem bil se dijak.... Odkar sem 18 sem pojedel ene 8 do 10 lekadolov.... Torej v 12 letih. Pa 2 ali 3plombe ki pa sem jih itak moral placat ves ta bele...

se mi je zdelo... pač si tak tip, ki gleda samo na svojo rit, vsako zadevo primerjaš samo s sabo in kaj/kako bi to ti.

ko se ti bo kdaj kaj neprijetnega zgodilo, boš morda spremenil mnenje.


Ja s kom pa naj primerjam z onim kronikom ki je skoz bolan pa se na rqcun drugih zdravi ali z oni kadilcom ki zaradi zdravljenj na moj racun dalj casa cuza penzijon????

Ce bi bilo individualno placilo bi zdravi prihranili... Tako pa skoz vsi placujemo eni se pa drogirajo nazurajo z alkoholom se po studentskih letih itd... Naj placujejo ane
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

facepalm ::

Eh.. ker ti si placujes vse sam, right? Ves koliko manj izobrazenih je placalo tvoj studij. Pa oni nimajo nic od tega.

Logika za bruhat.

Mato989 ::

facepalm je izjavil:

Eh.. ker ti si placujes vse sam, right? Ves koliko manj izobrazenih je placalo tvoj studij. Pa oni nimajo nic od tega.

Logika za bruhat.


Samoplacnisko sem bil na studiju hmmmmmm....
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Stalinovic ::

facepalm je izjavil:

Eh.. ker ti si placujes vse sam, right? Ves koliko manj izobrazenih je placalo tvoj studij. Pa oni nimajo nic od tega.

Logika za bruhat.


To ti pa ne gre ravno najbolje. V času življenje bo plačal veliko več z davki v sklad za študiranje, kot je porabil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Goegoff ()

Machete ::

Meh Mato si ne želi v resnici samoplačniškega zdravstva v celoti. Ob prvi operaciji in rehabilitaciji za 150k eur, bi si želel, da bi bilo še več alkoholikov s katerimi bi delil tsitih 100 eur al kolikor že pride njega in delodajlaca skupaj obvezno in dodatno. Da ne omenjamo otrok, ki jih sicer on nima in ne bo imel, ko bi rabili kake operacije za pol milijona.. Skratka miselnost 10 letnika. Jaz ne rabim zdravnika :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Stalinovic ::

Machete je izjavil:

Meh Mato si ne želi v resnici samoplačniškega zdravstva v celoti. Ob prvi operaciji in rehabilitaciji za 150k eur, bi si želel, da bi bilo še več alkoholikov s katerimi bi delil tsitih 100 eur al kolikor že pride njega in delodajlaca skupaj obvezno in dodatno. Da ne omenjamo otrok, ki jih sicer on nima in ne bo imel, ko bi rabili kake operacije za pol milijona.. Skratka miselnost 10 letnika. Jaz ne rabim zdravnika :D


Informativni račun 150k je posledica sociale, kjer "zdravstvo" vidi neizčrpno vrečo denarja in začne z absurdnimi 10.000€ za ultrazvok.

Isto kot socialni zobar da informativni račun 60€, da pokaže kako sem lahko srečen da živim v socializmu. Ko grem kasneje k privat zobarju da mi popravi to socialno kvaliteto, dam pa 40€.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Goegoff ()

          ::

Mato989 je izjavil:

facepalm je izjavil:

Eh.. ker ti si placujes vse sam, right? Ves koliko manj izobrazenih je placalo tvoj studij. Pa oni nimajo nic od tega.

Logika za bruhat.


Samoplacnisko sem bil na studiju hmmmmmm....


SAj tudi z vsakim praznim medijem, SD kartico, trdim diskom, ... plačaš nadomestilo za uporabo avtorskih pravic, ki jih ne koristiš.

Machete ::

Stalinovic je izjavil:

Machete je izjavil:

Meh Mato si ne želi v resnici samoplačniškega zdravstva v celoti. Ob prvi operaciji in rehabilitaciji za 150k eur, bi si želel, da bi bilo še več alkoholikov s katerimi bi delil tsitih 100 eur al kolikor že pride njega in delodajlaca skupaj obvezno in dodatno. Da ne omenjamo otrok, ki jih sicer on nima in ne bo imel, ko bi rabili kake operacije za pol milijona.. Skratka miselnost 10 letnika. Jaz ne rabim zdravnika :D


Informativni račun 150k je posledica sociale, kjer "zdravstvo" vidi neizčrpno vrečo denarja in začne z absurdnimi 10.000EUR za ultrazvok.

Isto kot socialni zobar da informativni račun 60EUR, da pokaže kako sem lahko srečen da živim v socializmu. Ko grem kasneje k privat zobarju da mi popravi to socialno kvaliteto, dam pa 40EUR.


Shaha reče model na sociali. Ok. nehaj plačevat dodatno za začetek, oz. prosi CSD naj ti neha.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

buttcrack ::

Machete je izjavil:

Meh Mato si ne želi v resnici samoplačniškega zdravstva v celoti. Ob prvi operaciji in rehabilitaciji za 150k eur, bi si želel, da bi bilo še več alkoholikov s katerimi bi delil tsitih 100 eur al kolikor že pride njega in delodajlaca skupaj obvezno in dodatno. Da ne omenjamo otrok, ki jih sicer on nima in ne bo imel, ko bi rabili kake operacije za pol milijona.. Skratka miselnost 10 letnika. Jaz ne rabim zdravnika :D

točno to sem želel prej povedat...
naj se slepijo, če mislijo, da samo oni vse vejo.
sem bil sam dolgo podobnega mnenja potem pa te sreča realnost.
da 10 let stari otroci fašejo levkemijo, je seveda starš kriv, kaj pa ma take gene, takoj pred zid s takimi ane.

Stalinovic ::

buttcrack je izjavil:


naj se slepijo, če mislijo, da samo oni vse vejo.
sem bil sam dolgo podobnega mnenja potem pa te sreča realnost.
da 10 let stari otroci fašejo levkemijo, je seveda starš kriv, kaj pa ma take gene, takoj pred zid s takimi ane.


Torej, moram kot suženj tvoje plačati? Podpiraš suženjstvo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Mato989 ::

Machete je izjavil:

Meh Mato si ne želi v resnici samoplačniškega zdravstva v celoti. Ob prvi operaciji in rehabilitaciji za 150k eur, bi si želel, da bi bilo še več alkoholikov s katerimi bi delil tsitih 100 eur al kolikor že pride njega in delodajlaca skupaj obvezno in dodatno. Da ne omenjamo otrok, ki jih sicer on nima in ne bo imel, ko bi rabili kake operacije za pol milijona.. Skratka miselnost 10 letnika. Jaz ne rabim zdravnika :D


Ali pa ce mi dajo na voljo evtanazijo in pustim kes dedicem ali pa placilo... Simpl... Tako bi komaj ljudje vidli kako drag je lajf.. Zdaj pa ko je vse socialusticno pa vsi pijejo in kadijo

Froc do 10 let lahko dobi levkemijo le ce ga imas
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Machete ::

Lol. Gledat lajf skoz denar. Bogi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Stalinovic ::

Machete je izjavil:

Lol. Gledat lajf skoz denar. Bogi.


Gledam skozi čas ki sem ga kot suženj prisiljen porabiti za TVOJE otroke.

Hočeš da ti jih drugi financiramo in nas napadaš da smo sebični požeruhi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Loža
2922268343 (159) primoz4p

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56666464 (56373) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122259 (19169) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14733520 (28903) radmannsdorf
»

Ukinitev obveznega RTV prispevka (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27661443 (47195) RejZoR

Več podobnih tem