Prijavi se z GoogleID

» »

nov fb profil

nov fb profil

simone ::

Pozdravljeni

Zanima me nov fb profil lahko ustvariš z novim mailom?ta mail se potem vidi pri drugi strani ko ti gledajo profil?koliko fb profilov lahko imaš?pri imenu moraš dati ime in priimek ali lahko kakšen nadimek?
hvala

neverlucky ::

Da, en email, en račun. Tvojega maila seveda uporabniki ne morejo videt, če si ti tako ne želiš.
Ime in priimek lahko daš kar želiš. Zaenkrat Facebook ne zahteva da narediš KYC ob registraciji.

shadeX ::

koliko fb profilov lahko imaš?

Po FB pravilih samo enega.

pri imenu moraš dati ime in priimek ali lahko kakšen nadimek?

Ime in priimek obvezno (če hočeš bit v skladu s TOS), lahko pa zraven pripišeš tudi vzdevek po katerem te ljudje prepoznajo. Npr Janez Novak (Janči)

nanoM4TERIAL ::

na kratko, lahko imaš fake ime, dokler ne boš kaj komentiral al koga nadlegoval, ko te bo kdo prijavil da imaš fake ime, boš mogel dat pravega. Torej če si low key, ti bo trajalo fake ime dolgo (za vedno, če te noben ne prijavi).
Jaz imam en fake ime profil, že 2 leti, pa ga imam samo za en login. Svojega original pa izklopu.
i5 8500 še vedno

Zgodovina sprememb…

nanoM4TERIAL ::

shadeX je izjavil:

koliko fb profilov lahko imaš?

Po FB pravilih samo enega.

pri imenu moraš dati ime in priimek ali lahko kakšen nadimek?

Ime in priimek obvezno (če hočeš bit v skladu s TOS), lahko pa zraven pripišeš tudi vzdevek po katerem te ljudje prepoznajo. Npr Janez Novak (Janči)

lahko imaš duplicate profil, ampak pravo ime. Tudi tri če hočeš. Vsaj jaz imam 2, na oba sm mogu dat dokumente (iste) pa nbenga mi niso kenslali.
i5 8500 še vedno

Zgodovina sprememb…

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BLOKIRALI mi FB PROFIL- preverjajo sliko

Oddelek: Pomoč in nasveti
242105 (676) Saul Goodman
»

Facebook pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti