» »

Facebook pomoc

Facebook pomoc

Roky ::

Spostovani!

Meni so danes zjutraj blokirali facebook racun razlog da moram izbrati drug ime in priimek. Ampak jaz sem imel resnicne podatke. Sedaj pa nevem na koga se naj obrnem. Sem kasneje poslal svojo sliko ali bi morda moral osebni dokument, da pridobim nazaj profil ki sem ga uporabljal ze 10 let in imam na njem vse podatke in skupine ter dokumente za fax.

Kaj naj sedaj naredim?

Hvala za razumevanje

Yacked2 ::

Iz tega si se naučil, da se pomembnih stvari ne shranjuje na facebook, boh ne dej da maš edino verzijo na facebooku. Torej spremeni ime, priimek, če ti je ime Rocky, na primer napiši Rok pa tako.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

mitja73 ::

10 let ? 10 let nazaj še ni blo FBja v Slo ;-)

shadeX ::

Facebook obstaja od 2004. 2005, 2006 je začel kar rasti in sem že sam slišal za njega tam okoli. OP je mogoče zaokrožil za kakšno leto ali dve.

Roky ::

Ma ja ajde 8 let sigurno...

Yacked2 je izjavil:

Iz tega si se naučil, da se pomembnih stvari ne shranjuje na facebook, boh ne dej da maš edino verzijo na facebooku. Torej spremeni ime, priimek, če ti je ime Rocky, na primer napiši Rok pa tako.

mel sem pravilno vse samo je pisalo naj posodobim ime pa priimek. Kaj naj spremenim ce mi na osebni pise tako. Rok sem pac ker tukaj ni bilo rok vec mozno sem dodal y ki se je na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Roky ()

Insan3Lik3 ::

https://www.facebook.com/help/contact/2...
tole pa osebno prlimi pa boš hitr dobu nazaj
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Roky ::

Sem prej poslal samo sem svojo sliko... Sem se zmoto.. Nevem kak dolgo se caka

Roky ::

To sem dobil:

Hi,

Facebook is a community where people use their authentic identities. We require everyone to provide their authentic first and last names and birthday so you always know who you're connecting with. Your account is temporarily suspended because your profile doesn't list your authentic name.

To reopen this account, please reply to this email stating your authentic name (as it would be listed on a government-issued ID like a passport or drivers license). Once we know your authentic name, we can update your profile and reactivate your account.

Your name can't include:

- Symbols, numbers, unusual capitalization, or punctuation
- Characters from multiple languages
- Professional or religious titles

Other things to keep in mind:

- Nicknames can be used as your first or middle name if they're a variation of your authentic first, middle, or last name (like Bob instead of Robert)
- You can always list another name on your account:

https://www.facebook.com/help/131728300...

- Only one person's name should be listed on the account - profiles are for individual use only
- Pretending to be anything or anyone isn't allowed

If you ever come across another profile with a name that doesn't follow our policies, feel free to report it by using the "Report/block This Person" link located on that profile.

Note that we won't be able to open your account until you respond to this email with your authentic name. Also, once we update your account with your authentic name you won't be able to change the name on your account. Sorry for the inconvenience.

For more information on our name policies, please visit:

https://www.facebook.com/help/292517374...

Thanks,
The Facebook Team

shadeX ::

Ta je pa dobra. Oni so se kar odločili da ti nimaš pravega imena. Wtf..

Po drugi strani pa imam jaz fake ime in priimek že 6 let.. ;((

LJ4L ::

Verjetno je OPja kdo prijavil kar brez razloga in potem je to fbjev algoritem prepoznal kot OK prijavo in suspendiral acc. Samo moje predvidevanje...
LP from LJ

Roky ::

potem je najboljse da na fb objavlam vse kot nekateri ko ne poznajo zasebnonsti halo. pa tile selfiji so mi krneki ko se slikajo 100x dnevno in se filajoz lajkami tako imenovani izraz" fejmici" ali kako se jim rece-
in Opazam, da se druzbeni status meri vseckih itn..

Daniel ::

Verjetno je šlo za prijavo pod Fake Account. Imaš lepo opcije pod objavami in če se ti zdi, da s kom ni vse popolnoma ok izbereš primerno (zelo uporabno za tiste, ki širijo spam, viruse in trapaste ponudbe o nameščenih tekmah...).

Morda si se komu zameril, pa ti je dal malo vetra ali pa tvoj računalnik razpošilja kakšen spam v tvojem imenu.

anonymouss ::

Da ne bom odpirala nove teme, bom vprašala kar tukaj, saj gre za podobno vprašanje. Se da ugotoviti kdo je za lažnim profilom, sploh, če je ta oseba potem zbrisala svoj račun? Ni sicer šlo za nadlegovanje, a je fant dobil ene 2x prošnjo ene ženske, ki je sicer mela gor slike, tako da samo sklepava, da je lažen profil, pa še ena z drugega profila in se je odločil iti na policijo. Jemljejo tam take stvari resno? Enkrat je ena kolegica razlagala, da ve za en primer, ko je policija sicer vzela podatke oškodovanca in šla raziskovat, a bi naj take primere opustili, če ni groženj ipd. Sporočila ima še shranjena, čeprav so vsi profili (no, dva) čudežno izginili.
Se da vseeno ugotoviti IP teh oseb? Je to sploh kaznivo dejanje, če ni šlo za nadlegovanje in grožnje? Ena mu je samo pisala z eno prošnjo (v zvezi z njegovim delom), nič posebnega, a mu je čudno, da se, odkar sva skupaj, v cca nekaj mesecih, pojavi vsake toliko kakšen (predvidoma lažen) profil.

Mare2 ::

Če je ena spraševala glede dela, je to lahko tudi kaka inšpektorica. Poznamo tudi take primere nakupa CD zgoščenke. :(
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

anonymouss ::

Ne ne, ne v takem smislu, za naročiti se pri njem, drugače se nima kaj za bat. Samo naju zanima kakšne so možnosti da se tega človeka odkrije ko je že zbrisal profil.

Mare2 ::

Možnosti so. Samo, kdo ti bo dal podatke kar tako? Po mojem bi šlo le z odločitvijo sodišča.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BLOKIRALI mi FB PROFIL- preverjajo sliko

Oddelek: Pomoč in nasveti
246071 (1554) Saul Goodman
»

facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
253398 (1648) shadeX
»

Virus/hack??

Oddelek: Pomoč in nasveti
92252 (2112) pEACH
»

Facebook-administratorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
113515 (2395) supergirl
»

Pol milijarde uporabnikov na Facebooku

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
245825 (5036) qwyx

Več podobnih tem