» »

katerega ponudnika interneta izberem?

katerega ponudnika interneta izberem?

polozweii ::

Do zdaj sem bil na Telekomu (TV+telefon+internet) . Ker je poteklo naročniško razmerje se odločam ali naj grem h kateremu drugemu operaterju ali naj ostanem na Telekomu. Sem na optičnem omrežju.

Ali še velja da so ob sklenitvi naročniškega razmerja ponekod prvi trije meseci brezplačni ali pa s popustom?
Kam mi svetujete da grem? Kje dobim največ?

Odločil bi se za najcenejšo do srednjo cenovno varianto ponujenih paketov.
  • zaklenil: bluefish ()

DimmniBurek ::

Odvisno od porabe. Če lahko prek hotspota sfuraš, potem vzemi Telekom paket kjer maš 70Gb na mobitelu in gas. Jaz bom pomoje skenslal T-2, ki ga plačujem 30€/mesec, rabim pa skoraj nič.
There Is No Stronger Drug Than Reality

zobnik ::

Mi mamo v hribih brezžični internet, en postavlja antene in vleče iz hriba na hrib. 20 evrov/mesečno..

kixs ::

A1 ima zdaj neko akcijo. Cena velja za celotni 2 leti vezave. Ce imas pa kaksen racun na NKBM, pa je se nekaj dodatkov vkljucenih.

bluefish ::

Bwaze6 ::

Tega ti nihče ne more svetovati, ker ne vemo, kaj je sploh na voljo na tvoji lokaciji.

Jaz sem imel na primer na izbiro izključno Telekomov ADSL do 4 Mb/s in naenkrat en televizor za 80 EUR+, ali pa ponudnika kabelske televizije, kjer za 48 EUR mesečno ponujajo 60/5 Mbit/s, kup TVjev, dodatne TV kanale (vključno s HBO...). Optike pri nas ne bo, ljudje ne verjamejo vanjo.

Vse je torej precej odvisno od ponudbe pri tebi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1879562902 (1156) MrStein
»

Telekom Slovenije mobilne storitve vzamem ali ne

Oddelek: Mobilne tehnologije
141900 (1397) TelemachSLO
»

Telekom - Mobitel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21346461 (19003) cekr
»

Telekom Slovenije draži mobilne naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20751678 (41356) MrStein
»

Siol bon za 250€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8519622 (11629) -Neverhood-

Več podobnih tem