» »

Siol bon za 250€

Siol bon za 250€

«
1
2

rayzz ::

Doma smo se odločili da bomo vzeli siol-ov paket toptrio zraven katerega dobimo bon za 250€ pri mobitelu. Sam imam trenutno njihov paket itak džabest kateriga že imam več kot 2 leti in trenutno nisem vezan. Zanima me ali lahko z novo vezavo na itak džabest vzamem ta telefon http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra... in plačam isto kot piše tam ali to negre? V opombah piše da nevelja za paket itak internet, a tega paketa nimam. Vsem ki mi boste pomagali se že vnaprej zahvaljujem

harvey ::

Ne velja za TopTrio osnovni in neomeji, če si morda prezrl drobni tisk.:D
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

rayzz ::

sem opazil ja, rečeno je bilo da ga dobimo pri tem paketu ki ga je oče naročil, vendar me bol zanima ta mobitelova zadeva kot siolova, vseeno hvala za odgovor

x rade ::

Kolikor jaz vem bom dobiš. Tut jaz sem podalšal aneks za 2 letni na siolu, osnovni paket za 32,90EUR in je rekla da dobim useeno bon za 250EUR
Glede drobnega tiska...Telefoni so označeni z zvezdicami(*)...usi pa so označeni z dvema zvezdicama. Pri drobnem tisku pod ** pa nič ne piše da ne velja za Top trio osnovni! Pri eni * pa piše, vendar ni noben od ponujanih telefonov označen z eno zvezdico :) ;)
x-rade is here...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x rade ()

Izaso ::

Če mene vprašaš je odločitev da ste vzeli Siol paket velika napaka.
Na Telekomu se zavedajo da prodaja storitev Siol ne poteka po planu in so sedaj začeli ponudbo Mobitela in Siola združevat, da bodo na ta način pritegnili kupce za Siol.

Rajši nimam teh 250€ v bonu, ker storitve Siol so obup.

M-XXXX ::

Izaso je izjavil:

Če mene vprašaš je odločitev da ste vzeli Siol paket velika napaka.
Na Telekomu se zavedajo da prodaja storitev Siol ne poteka po planu in so sedaj začeli ponudbo Mobitela in Siola združevat, da bodo na ta način pritegnili kupce za Siol.

Rajši nimam teh 250€ v bonu, ker storitve Siol so obup.

Optiko imam kaj pa vem ene 2-3 leta najbrž že. 100% uptime, telefonija dela (trio paket), televizija dela. Vse dela, nobenih težav. In katere storitve so tako obupne?

Zdaj če boš rekel, da ja meni dela, tebi pa nič ne dela dojemi, da zaradi tebe ne moreš rečt da je potem siol zanič. Tako kot zaradi mene ne moreš rečt, da je perfekten. Resnica je nekje vmes. Ni pa niti približno tako slabo kot hočeš predstavit. Prav tako imajo ostali ponudniki ravno tako težave, če ne celo več le njih.

MacGyver141 ::

M-XXXX je izjavil:

Izaso je izjavil:

Če mene vprašaš je odločitev da ste vzeli Siol paket velika napaka.
Na Telekomu se zavedajo da prodaja storitev Siol ne poteka po planu in so sedaj začeli ponudbo Mobitela in Siola združevat, da bodo na ta način pritegnili kupce za Siol.

Rajši nimam teh 250€ v bonu, ker storitve Siol so obup.

Optiko imam kaj pa vem ene 2-3 leta najbrž že. 100% uptime, telefonija dela (trio paket), televizija dela. Vse dela, nobenih težav. In katere storitve so tako obupne?

Zdaj če boš rekel, da ja meni dela, tebi pa nič ne dela dojemi, da zaradi tebe ne moreš rečt da je potem siol zanič. Tako kot zaradi mene ne moreš rečt, da je perfekten. Resnica je nekje vmes. Ni pa niti približno tako slabo kot hočeš predstavit. Prav tako imajo ostali ponudniki ravno tako težave, če ne celo več le njih.


Imam VDSL od Siola in dela odlično. Pred tem sem imel ADSL, pa je bilo zelo malo problemov.

puginho ::

Izaso je izjavil:

Če mene vprašaš je odločitev da ste vzeli Siol paket velika napaka.
Na Telekomu se zavedajo da prodaja storitev Siol ne poteka po planu in so sedaj začeli ponudbo Mobitela in Siola združevat, da bodo na ta način pritegnili kupce za Siol.

Rajši nimam teh 250EUR v bonu, ker storitve Siol so obup.


Kaj pišeš če nimaš pojma, si kdaj slišal za sinergijske učinke? Pa če bi vsaj malo poznal zadeve bi vedel da ima siol daleš največji delež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

Don Kihot ::

Z veseljem sem prebral skoraj vse, kar ste napisali pred mano :D.

Sam pa tuhtam že 2 tedna, ali naj izkoristim "UGODNOST" Bon za 250€, ali ne?!
  Na Siolu visim že kar nekaj let, optika Trio - osnovni paket,
  Mobilni telefon pa uporabljam na Tušmobilu za 10€ / 200 minut na mesec in mi (zaenkrat)zadostuje.
Za 250€ Bon pa moraš pri Siolu vzeti višji in dražji paket Top Trio in še pri Mobitelu sklenit naročnino, ki pa znese 20€ (500/500/500/500), ker za majn denarja pa sploh ni higienskega paketa (npr. 300 minut, pa 300 mega podatkov za 15€)
Ko na koncu seštejem vse skupaj: dražji TV paket, dražja tel. naročnina + 12,58€ x 24 za telefon, pa mi veselje že kar nekako mine.
Galaxy S4 bi pa imel tako, kot bi mi kdo ponujal 18 letno punco >:D po principu zgrabi ali pusti, telefon pa imam že kot bi imel starega psa, ki še komaj hodi.

Zelo vesel bi bil, če mi svetujete, kaj storiti :).

klemenSLO ::

Prodaj bon za 150€ in na bolhi kupi S4 :D
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

M-XXXX ::

Hmm, HTC one je 180€ (po obrokih) bon pa kupiš za cca 140€ recimo. Vse skupaj te potem pride 320€. Dejansko hud deal... Res hud deal!

Don Kihot ::

klemenSLO je izjavil:

Prodaj bon za 150EUR in na bolhi kupi S4 :D

Hmmm, kdo mi bo dal 150EUR za bon??? A gre to v promet?
Ravnokar pogledal Bolho, pa vidim, da se trguje...

Zgodovina sprememb…

klemenSLO ::

klemenSLO je izjavil:

Prodaj bon za 150€ in na bolhi kupi S4 :D

Če mora vzet paket za 20€, sedaj pa plačuje 10 je to v 24 mesecih 240€ dodatnega preplačila ki ga noče imeti .
Novi htc one sem videl na bolhi za 400€ , rabljenga za 370.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Slowenc ::

Sam sem izkoristil bon za 250€ in kupil S4 Active, prišel me je 270€. Če to ni pocen za top šit telefon potem ne vem kaj je.
Naročnik na Siol sem že dolgo (11 let) in ne vidim razloga, da ne bi bil še naslednji 2 leti, za kolikor se je treba vezat.
Kdor cinca ali naj vzame ali ne naj gre samo pofirbcat v kakšno Telekomovo trgovino kakšna vrsta je zaradi omenjene akcije.
Skiny gate.

jusv ::

M-XXXX je izjavil:

Izaso je izjavil:

Če mene vprašaš je odločitev da ste vzeli Siol paket velika napaka.
Na Telekomu se zavedajo da prodaja storitev Siol ne poteka po planu in so sedaj začeli ponudbo Mobitela in Siola združevat, da bodo na ta način pritegnili kupce za Siol.

Rajši nimam teh 250€ v bonu, ker storitve Siol so obup.

Optiko imam kaj pa vem ene 2-3 leta najbrž že. 100% uptime, telefonija dela (trio paket), televizija dela. Vse dela, nobenih težav. In katere storitve so tako obupne?

Zdaj če boš rekel, da ja meni dela, tebi pa nič ne dela dojemi, da zaradi tebe ne moreš rečt da je potem siol zanič. Tako kot zaradi mene ne moreš rečt, da je perfekten. Resnica je nekje vmes. Ni pa niti približno tako slabo kot hočeš predstavit. Prav tako imajo ostali ponudniki ravno tako težave, če ne celo več le njih.


Imel 2 leti Siol in je blo vse skup za en velik drek, skozi nekaj prekinjalo in ni bilo tedna da sem moral modem resetirati. Tudi ko sem poklical na Siol niso znali drugega povedati kot da naj resteiram škatlo. Včasih tudi to ni pomagalo. Sedaj pa sem že 2 leti na Telemachu in v vsem tem času niti ene sam težave ne na internetu ne na kabelski :)
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

gimnazija123 ::

Rabim majhno pomoč. Torej htc one-a dobim za 180€+bon, s tem, da podaljšam naročniško razmerje. Bon pa se dobi, ko tisti, ki mi ga bo prodal že podaljša s siolom, ali so po tem še vseeno kakšne obveznosti in moram na kaj paziti,da me ne nateg**? :D

Reaper ::

Ne, saj na bonu piše da je prenosljiv in ga lahko komu podariš kot darilo.

gimnazija123 ::

Pa se da kje videt, da je bon res pravi, torej, da ni ponaredek ali pa kakšna kopija? :)

Reaper ::

Ne vem, paziti moraš na datum veljavnosti. Veljaven je 1 mesec po prejemu, se pravi 1 mesec od takrat, ko ga je tisti, ki ti ga je prodal, prejel.

Double_J ::

Nej bi dobil ta bon, pa ne vem ali se ga bolj splača prodati za recimo 100€, ali pa vzameš Samsung Galaxy S4 Zoom, ter ga prodaš potem?

http://www.siol.net/akcije/ugodnosti_za...
Dve šivanki...

Double_J ::

No danes sem dobil ta bon. Če kdo rabi ZS... veljajo pa tej boni do 10.11.
Dve šivanki...

Zlate ::

Ok, zdaj mi ni nič jasno. Tisti, ki podaljša naročniško razmerje in se veže dobi ta bon. Če potem od njega kupim ta bon, ali moram tudi jaz skleniti naročniško razmerje ali pa le kupim telefon in grem svojo pot? Ker če se morata dva vezati, za en bon, potem je to, vsaj zame, brez veze, ker sem sicer na telekomovi optiki, vendar imam za GSM Tušmobil.

Hvala.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Zlate ::

No, ugotovil sem, da je ravno tako kot sem predvideval, vezati se morata dva. Bummer.

Bi pa vprašal, ali je tu kak uporabnik mobitela, ki ni vezan in že ima mobilni telefon in bon viška. Jaz bi vzel telefon in mu plačal nek primeren znesek za telefon. Če je kdo, me lahko kontaktira na ZS.

Hvala.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Goran's Blog ::

Zlate je izjavil:

No, ugotovil sem, da je ravno tako kot sem predvideval, vezati se morata dva. Bummer.

Bi pa vprašal, ali je tu kak uporabnik mobitela, ki ni vezan in že ima mobilni telefon in bon viška. Jaz bi vzel telefon in mu plačal nek primeren znesek za telefon. Če je kdo, me lahko kontaktira na ZS.

Hvala.


Pač nekdo se more vezati na siol da dobi don katerega lohko proda oziroma podari... tisti če hoče potem bon koristiti se more vezati z mobitelom.

Reaper ::

Tako je. To sem tudi jaz včeraj naredil. Kupil sem bon in vzel telefon pri Mobitelu. Se je splačalo, HTC One je kewl :)

Double_J ::

Zlate je izjavil:

No, ugotovil sem, da je ravno tako kot sem predvideval, vezati se morata dva. Bummer.

Bi pa vprašal, ali je tu kak uporabnik mobitela, ki ni vezan in že ima mobilni telefon in bon viška. Jaz bi vzel telefon in mu plačal nek primeren znesek za telefon. Če je kdo, me lahko kontaktira na ZS.

Hvala.


Ja samo za to boš mogel plačati recimo 2x toliko, za kolikor se prodaja bon. Torej nekje med 200 in 300€.

Bom videl... če bo mama podaljšala naročnino, ker jaz nisem pri mobitelu. Pol ti prodam tale bon tolk kot je vreden 250€, tebi pa ni treba skleniti naročnine.;)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Lonsarg ::

Zlate je izjavil:

No, ugotovil sem, da je ravno tako kot sem predvideval, vezati se morata dva. Bummer.

Logično, ker je ta cena že subvencionirana. Optimus G te pride 450€ nov(pač nabijejo ceno, da izgleda kot da je velika subvencija) v primeru vezave z mobitelom te pride 288€. V primeru Siol bona pa še dodatnih 250€ manj.

Tak da na Mobitel bi se že tako ali tako moral vezati, da sploh kupiš telefon. Dodatno v zameno za teh 250€ se moraš samo na Siolu vezati. 250€ za 2 letno vezavo na stacionarni internet je pa v zdajšnih cajtih zelo veliko;)

Double_J ::

Optimus G te pride 450EUR nov


On take nove zadeve dobi po 220EUR brez vezave kao... vsaj za lumio 920 mi je tko rekel, ki stane 520EUR v mobitel štacuni.;)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

musicfreak ::

Nameravam kupit en tale telefon v akciji in ga potem prodat(dobiček okrog 150 evrov). Zanima me kaj bom prej prodal potem takoj naprej, Optimus G za 300 ali Lumia 720 za 240 evrov?

mihec87 ::

Najbolj sigurno je da že imaš kupca..Optimus g dobis na bolhi se zapakiranga za 280..Bone pa za 80-150eur..

Goran's Blog ::

musicfreak je izjavil:

Nameravam kupit en tale telefon v akciji in ga potem prodat(dobiček okrog 150 evrov). Zanima me kaj bom prej prodal potem takoj naprej, Optimus G za 300 ali Lumia 720 za 240 evrov?

Pomoje je lumia bol redek telefon.

Double_J ::

Ni mi jasno, zakaj je galaxy mini tako drag, da je treba doplačat še 130€...
Dve šivanki...

francek1 ::

Zapomnite si enkrat za vedno; vse vezave so nateg. Zadolžujejo se reveži zato, da imajo čez čas še manj. Sam sem na Bobu, pravkar pa bom zamenjal SGS3 za Nexus5, seveda z gotovino. Samsung je zgodovina...Enako sem naredil pri iPhonu 3, ko sem prestopil k Samsungu. Navadite se, da nič več ni fiksno in da je enkrat boljši en, drugič pa drugi.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

weasel ::

Ne razumem te čisto francek1. Recimo: Če nimaš namena it stran od trenutnega paketa, na katerega mi je ravno potekla vezava in potrebujem nov telefon: Podaljšam vezavo in dobim cenejši telefon, kot je trenutno v redni prodaji. Kaj je tu narobe?

M-XXXX ::

Akcija velja do danes? Nekje sem slišal, naj bi podaljšali čas akcije? Je to res ali imam napačne informacije?

musicfreak ::

Akcija velja do 10. 11. 2013

hmmm... ali to pomeni da bon ki je bil izdan 7.11 ni več unovčljiv ali velja do 7.12? Verjetno je mišljeno da so se samo do 10.11 izdajali boni, zdaj pa konec.

clancy ::

Tako je, bon je veljaven en mesec od izdaje

weasel ::

Kako lahko preverim, če je bon, ki ga kupujem "legit" ? Da ne bi kupil kakšne kopije oz. že koriščenega.

trek@s ::

Težko. Ker na mobitelu rabijo samo številko. Zadnjič se videl enega na bolhi, ki je slikal kar tapravi bon. Dvomim, da je bil dolgo veljaven...:))

weasel ::

A če podpiševa s prodajalcem neko izjavo "na prtiček", bi le-ta veljala v primeru komplikacij pri uveljavljanju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: weasel ()

rogi2010 ::

@Weasel

Odloči se kaj boš kupil za bon, povabi prodajalca da gre s tabo na Mobitel, daj mu 5-10 eu extra za njegov čas. Če mu bo problem poišči drugega prodajalca ...

weasel ::

Prevzem bi bil danes zvečer, mobitel bi šel kupit pa jutri. :/

Reaper ::

Bon potem ko se ga uporabi ostane na mobitelu in ga ne dobiš več nazaj domov. Poglej da ni že kakšna 16 kopija pa mislim da ne bi smelo biti problema. Je pa to na na navaden papir naprinatana zadeva. Tudi sam sem ga kupil na bolhi in ni bilo težav.

Blazz ::

Reaper je izjavil:

Bon potem ko se ga uporabi ostane na mobitelu in ga ne dobiš več nazaj domov. Poglej da ni že kakšna 16 kopija pa mislim da ne bi smelo biti problema. Je pa to na na navaden papir naprinatana zadeva. Tudi sam sem ga kupil na bolhi in ni bilo težav.


ni čisto res. Pred 1 tednom je znanec šel na mobitel in dobil (po tem ko je uporabil kodo) bon nazaj. Tako da bi lahko komot ga prodal komu naprej in ga nategnil. Zato opozorilo kupcem, pojdite s prodajalcem skupaj v poslovalnico in plačajte prodajalcu šele po validaciji s strani telekoma.

mihec87 ::

rogi2010 je izjavil:

@Weasel

Odloči se kaj boš kupil za bon, povabi prodajalca da gre s tabo na Mobitel, daj mu 5-10 eu extra za njegov čas. Če mu bo problem poišči drugega prodajalca ...


Točno tako, se zmenita, stopita v najbližji mobitelov center na koncu stisneš kak eur več ali častiš kavico pa si miren...

Reaper ::

Meni so recimo rekli, ko sem prišel z bonom in jim rekel naj ga najprej preverijo če ni bil slučajno že uporabljen, to, kar sem napisal. Če drugi prodajalci delajo drugače pa žal ne vem. Meni so rekli, da imajo navodila, da se bon potem odvzame (papir).

weasel ::

Jaz sem ga dobil nazaj, kupi kdo? :))

trek@s ::

jaz sem se dogovoril s prodajalcem, da mi poslje skeniranega, ko ga uspesno unovcim, mu nakazem denar. slo je na zaupanje, jaz sem ga unovcil in mu takoj nakazal dogovorjen znesek.

fopi ::

A je res, da lahko z bonom kupiš samo določene mobitele in ne vseh?

Reaper ::

Res je. Samo deloćeni aparati grejo na bon.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach GSM

Oddelek: Mobilne tehnologije
3312429 (6404) Heisenberg
»

Kateri telefon za cca 220€

Oddelek: Kaj kupiti
141472 (1315) Tomson
»

Sim kartica

Oddelek: Mobilne tehnologije
103015 (2533) fantasycamp
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408224 (7234) tomzzi
»

Napotek za telebana-instant net na hrvaškem

Oddelek: Mobilne tehnologije
237695 (6947) koyotee

Več podobnih tem