» »

Se sploh splača kupiti premium telefone?

Se sploh splača kupiti premium telefone?

1
...
3 4
5
»

shadeX ::

Sej obstajajo alternative. Kitajski kabli, kitajski "Airpodsi", kitajski keyboard. Naslednjič jih pošlji na Aliexpress.

          ::

shadeX je izjavil:

Sej obstajajo alternative. Kitajski kabli, kitajski "Airpodsi", kitajski keyboard. Naslednjič jih pošlji na Aliexpress.


Jaz sem naredil ful dober deal z nakupm kitajskega adapterja iz lightening v 3,5mm jack za slušalke. Adapter je stal le 2 evra in ima izjemno dober P/P. Res da deluje le kakšne pol minute, ampak P/P ima pa izjemen.

louser ::

m0LN4r je izjavil:

Meni se pa cisto vsi Apple userji pizdijo in kurcijo nad cenami Apple kablov in adapterjev, kot da jim ni jasno da ce ze mas Apple za "jurja" bodo pac kabli in adapterji in slusalke drage. Ali pa kot pri Ipadih, ko vprasajo koliko stane tipkovnica, cisto vsak "Kaaaaaaaj ? mate kako cenejso?" lol

Na mesec ene 2-3 krat napisem financiranje za Airpodse, ker se clovk ne more skesirat tistih slabih 200eur naenkrat.

100 ljudi 100 cudi

Jah no, Apple z maržo do 2000% je pač debilen.
Za Huawei še dam za polnilec 20 eur, ker dejansko je sposoben hitrega polnjenja do 40W, da si ravno še vedno mičken drago.
Za Applov šišmiš pač ne.

bobby ::

Kako za braga, nekdo, ki se pizdulira z novim ali novejsim iskopucalom potem mu je tezko dat veliko se za dodatke? A pri dodatkih bo pa sparal al kaj. To ao ljudje, ki zivijo cisto preko svojih zmoznostih in tem je bistvo kazanje imiđa. Sam ne mi zdelw, da bo kdo napisal "zakaj bi pa dajal 200eur za podse ce je kitajc za 50eur" fck, kupu si akopucalo za jurja, kup se podse za 200
Mongoloidna druzba.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

          ::

bobby je izjavil:

Mongoloidna druzba.


precem pa nepismena ane

KAVINSKY ::

bobby je izjavil:

A pri dodatkih bo pa sparal al kaj. To ao ljudje, ki zivijo cisto preko svojih zmoznostih in tem je bistvo kazanje imiđa.


Če imaš denar boš poleg telefona za jurja še skeširal tiste 300€ za sennheiser slušalke. Top mora biti top! Ampak te niso bele in ne pašejo na imiđ.

Offtopic; ste že kdaj opazili ljudi po kafanah v centru mesta? Earpods gor in kofetajo z frendi

Sparkxl ::

Center katerega mesta? Ker mesto ni samo eno. Še nisem opazil

KAVINSKY ::

Videno v Kopru in Ljubljani.

V Kopru je izgledalo kot zmenek, bejba slušalice gor, pa se z fantom pogovarjala :))
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo bo kupoval telefone za tisočaka? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
15425535 (17123) ziga1990
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620541 (14503) louser
»

Apple ne more osvojiti Indije

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4610555 (8146) [D]emon
»

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
888202596 (167344) shadeX

Več podobnih tem