» »

Uvoz kozmetike iz kitajske. Katere certifikate mora imeti izdelek?

Uvoz kozmetike iz kitajske. Katere certifikate mora imeti izdelek?

winko12345 ::

Zanima me katere dokumente mi mora posredovati dobavitelj da lahko naredim priglasitev pri EU? Ali je MSDS dokument dovolj ali je lahko tudi kakšen drug dokument?

Vem da za uvoz kozmetike iz kitajske za nadaljno prodajo potrebujem priglasitev pri EU:
Odgovorna oseba v elektronski obliki na Evropsko komisijo predloži naslednje informacije:
1. kategorijo kozmetičnega izdelka in njegovo ime ali imena, ki omogočajo njegovo specifično identifikacijo;
2. ime in naslov odgovorne osebe, pri kateri je dokumentacija z informacijami o kozmetičnem izdelku vselej dostopna;
3. državo izvora v primeru uvoza;
4. državo članico, v kateri se bo kozmetični izdelek dal na trg;
5. kontaktne podatke fizične osebe, s katero se po potrebi lahko stopi v stik;
6. prisotnost snovi v obliki nanomaterialov
7. ime in CAS številko ali ES številko snovi, ki so razvrščene kot rakotvorne, mutagene ali strupene za razmnoževanje (CMR), kategorije 1A ali 1B;
8. okvirno formulacijo, ki omogoča hitro in ustrezno zdravljenje v primeru težav.

Lep pozdrav

winko12345 ::

A res noben nima pojma

koyotee ::

Ja pi*** boš moral kam poklicat, če se hočeš it biznis. Lah mi pa nakažeš 200€ pa se jaz pozanimam zate.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

NikolormousB ::

Uvoz je problematičen. Ti si v državi, kjer prodajaš tretiran praktično enako, kot proizvajalec in tudi zahteve so praktično enake.

Kupi kozmetiko v EU, je ogromno proizvajalcev, ki delajo super in poceni produkte.

winko12345 ::

saj kličem, sem prejel dosti info..sem pa tukaj še vprašal če mogoč ima kdo izkušnje

Danijel St ::

Pozdravljen,
naletel na tvojo temo in me zanima, če ti je le uspelo dobiti odgovor? Namreč tudi mene zanima nekaj podobnega, oziroma vsaj katero zakonodajo upoštevati... hvala in upam, da posel dobro teče... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kontaktne leče in druge stvari v odtoku

Oddelek: Loža
91236 (870) gruntfürmich
»

Odprtje SP

Oddelek: Loža
387742 (6643) fraising

CARINA

Oddelek: Loža
213424 (1994) Tilen
»

Poškodovana pošiljka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204568 (3211) Alamar
»

CE certifikat na kitajskem

Oddelek: Pomoč in nasveti
224445 (3436) errhec

Več podobnih tem