» »

Delno rjav kos kosti/mesa v Lidlu

Delno rjav kos kosti/mesa v Lidlu

zobnik ::

Samo nekaj sem skočil iskat v Lidl Vhnika in sem videl kos kosti/mesa pakirano, na kosti rjava barva....znižano -30%, ne razumem kako lahko v razviti državi to sploh legalno prodajajo, kje je inšpekcija.
Ne mi spet s tem nabijat, kupuj pri kmetu, kupuj pri mesarju, ne kupuej mesa v trgovini itd.
Ga ne kupujem, pofirbcam pa lahko.

Mene sam zanima a inšpekcija sploh dela kako kontrolo po Lidlu, Hoferju al ne.

Semafor ::

Rjava barva je bila od krvi ne ker je gnilo.

Šimpanz ::

Niso učinkoviti zato ker taki kot si ti to ne prijavijo. A si pokazal trgovki v Lidlu. Itak da ne.

BRBR ::

Morebiti je ta barva posledica kake kontrolirane atmosfere ?

slott ::

Sej ves kako pravijo cezluzo..."Picture or it didnt happen."

Magic1 ::

To se lahko vidi zadnje čase na starani govedini in je normalno da pride do tega. Ljudje dodatno plačajo, da dobijo 2-4 mesece starano govedino. Je pa včasih tudi na kakšnih drugih zadevah, verjetno zaradi napake pri pakiranju in je zrak not namesto plina ter zadeva oksidira.
Magic

XLapsus ::

A še kr hodiš v lidl, čeprav si drisko fasal? Po Lidlovih marelicah imel drisko

zobnik ::

Semafor je izjavil:

Rjava barva je bila od krvi ne ker je gnilo.


Kost je bla rjava, meso ne.

Šimpanz je izjavil:

Niso učinkoviti zato ker taki kot si ti to ne prijavijo. A si pokazal trgovki v Lidlu. Itak da ne.


Sporočilo poslano na inšpekcijo !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

paraboŁa ::

Ljudje res preveč komplicirate. Nič ni 100% in povsod se lahko zgodi, da kaj uide pregledu. Nesi nazaj v trgovino in ti bodo zamenjali.

Za govedino pa je tako ali tako normalno, da je kdaj rjava. Če sta datum in vonj ok - use it.

BlaY0 ::

Z govedino je nekaj "narobe" oziroma je bila nečemu izpostavljena, če je predolgo cajta rdeča... rjavo je OK.

louser ::

paraboŁa je izjavil:

Ljudje res preveč komplicirate. Nič ni 100% in povsod se lahko zgodi, da kaj uide pregledu. Nesi nazaj v trgovino in ti bodo zamenjali.

Za govedino pa je tako ali tako normalno, da je kdaj rjava. Če sta datum in vonj ok - use it.

Saj je ni vzel. Samo videl jo je.
Sicer pa probaj prelomiti kost, boš videl kake barve je.

§|\| /\ |<E ::

sveže

OmegaM ::

Nic takega, ne kompliciraj.
So ti ze napisali, če je govedina je lahko bolj rjava, ali pa ni najboljse izkrvavelo.
Da pa je znizano 30% pa gre rok h koncu.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

BuDi79 ::

paraboŁa je izjavil:

Ljudje res preveč komplicirate. Nič ni 100% in povsod se lahko zgodi, da kaj uide pregledu. Nesi nazaj v trgovino in ti bodo zamenjali.
Če sploh ni kupil.

Čeprav on verjetno bi, potem bi pa nesel nazaj, pa še inšpekcijo zraven poklical. Ne ker jebil karkoli oškodova, ner ni bil - ampak ker bi bil lahko, pa ker lahko pač.

Pika na i ::

zobnik je izjavil:



Sporočilo poslano na inšpekcijo !

A v trgovini si jih opozoril na rjav kos mesa/kosti?

Cr00k ::

Jaz bi ga pa kupil, ker je dober deal zaradi občutljivih potrošnikov.. 30% off za kos mesa. Majka :)

Pika na i ::

V eni trgovini(res ne vem kateri) sem opazila napis, da za blago s pretečenim rokom, če ga najdeš, dobiš enakega z nepretečenim rokom, s 50% popusta.

c3p0 ::

V M redno vidim izdelko po pretečenem roku, včasih v Lidl. V Spar nikoli. Očitno procesi ponekod trpijo, oz. ni neke evidence.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dober tatarski biftek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6019441 (5299) kriptobog
»

koliko € vam gre za hrano, na mesec? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20338883 (31676) nobodyelse
»

Kakšna je razlika med električnim žarom in žarom na oglje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11620220 (17282) Riff
»

Kaj se dogaja s "kvaliteto" mletega mesa? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12327425 (23420) Okapi

Več podobnih tem