» »

Plačila moderatorjem, oglaševanje v temah

Plačila moderatorjem, oglaševanje v temah

Gagarin ::

Mene pa zanima kako imate urejena plačila moderatorjem, predvsem ali imajo moderatorji registrirano dejavnost, jih plačujete preko študenta, plačujejo davke?
Pa kako to da dopuščate oglaševanje Gearbest, Bangood, Goldway glede na to, da ti ponudniki dejavno utajjujejo davek in pravtako njihovi "pospeševalci prodaje"? Je potrebno prijaviti na FURS da se boste kaj zmigali?
  • zaklenil: Mavrik ()

zee ::

Moderatorji nismo prav nič plačani. To neresnico lahko nehate papagajsko ponavljati.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Gagarin ::

Ok, ajde da verjamem, (čeprav Velika kita tolk visi na forumu, da res dvomim da to dela zastonj...), kaj pa drugi del, zakaj oglašujete (ali vsaj dovolite oglaševanje) utajevalce (po njihovih lastnih zagotovilih)?

zee ::

Tem, ki jih omenjate, ne spremljam. Če sodim po drugih primerljivih temah, se tam objavlja predvsem kdie za popust in/ali dobre ponudbe.

In nekaterim nam dejansko ni treba viseti v pisarni 8-9 ur na dan.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Gagarin ::

Odkrito se oglašuje dobavo robe brez davka. Prav tako so oglaševalci s strani kitajcev za to svoje delo plačani.

Hermit Bob ::

Tule ena baraba odkrita na delu:

https://slo-tech.com/forum/t584535/p640...

zee ::

Dežurno številko in kontakte od FURS-a imaš, podaj prijavo, pa naj se razišče.

Še v temi, ki si jo podal, je povezava do FURS-a.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Gagarin ::

zee je izjavil:

Dežurno številko in kontakte od FURS-a imaš, podaj prijavo, pa naj se razišče.

Še v temi, ki si jo podal, je povezava do FURS-a.


Ne skrbi, sem že, še tale uraden odgovor moderatorja bom dodal.

zee ::

Moj odgovor šteje bolj malo, ker nisem lastnik foruma.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Gagarin ::

OK, potem pa opozori lastnika, če želiš seveda.

hojnikb ::

Pa kje ti vidiš sploh kakšno utajevanje davkov ?
#brezpodpisa

Gagarin ::

1) ti misliš da ima Tompson prijavljeno dejavnost in plačuje davek na prihodek?
2) Stokrat je bilo v sami temi napisano, da če izbereš neko pot da boš prejel paket brez davka. (ta drugi del je verjetno bolj triki za raziskat po kakšnih poteh prihaja roba v EU, ampak je vseeno velika verjetnost da davka dejansko ne plačajo)

zee ::

Namig:

Niso vse EU države tako bukove, da obdavčijo nakupe iz tujine z vrednostjo več kot nekaj evrov.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Gagarin ::

zee je izjavil:

Namig:

Niso vse EU države tako bukove, da obdavčijo nakupe iz tujine z vrednostjo več kot nekaj evrov.


Namig - tudi Slovenija ni (DDV ni do 22€, carine pa ne do 150). V temah se oglašujejo kuponi za robo vredno par 100€ (sesalci, telefoni, skiroji...)

mzakelj ::

V Sloveniji ti nabijejo poštni davek še na izdelke kateri so par centov. Samo da carinik prime olfa nož v roke pa si že ob 5-12€

Gagarin ::

mzakelj je izjavil:

V Sloveniji ti nabijejo poštni davek še na izdelke kateri so par centov. Samo da carinik prime olfa nož v roke pa si že ob 5-12€


Ne zavajaj, če nimaš zraven pravih papirjev ti zaračunajo carinski postopek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: rdecaluc ()

hojnikb ::

1) ti misliš da ima Tompson prijavljeno dejavnost in plačuje davek na prihodek?

In kako veš, da nima? In kje vidiš tukaj kakšen obdavčljiv dohodek?

(ta drugi del je verjetno bolj triki za raziskat po kakšnih poteh prihaja roba v EU, ampak je vseeno velika verjetnost da davka dejansko ne plačajo)


Tole so kr hude obtožbe brez kakršne koli podlage.
#brezpodpisa

hamez66 ::

Tako je, hude obtožbe brez prave podlage. Upam, da ima tip prijavljeno, pa te potem toži zaradi klevetanja. Zdej, če bi bila tožba tako preprosta, kot je prijava na furs, bi te verjetno tožil.

MrStein ::


Pa kako to da dopuščate oglaševanje Gearbest, Bangood, Goldway glede na to, da ti ponudniki dejavno utajjujejo davek

Obrni se za 180 stopinj, pa ti bo takoj jasno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Čuj, a si ti nov na forumu al kaj?

Seveda se pretepe tistega, ki na probleme kaže. Mutikaša en...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Hermit Bob ::

hamez66 je izjavil:

Tako je, hude obtožbe brez prave podlage. Upam, da ima tip prijavljeno, pa te potem toži zaradi klevetanja. Zdej, če bi bila tožba tako preprosta, kot je prijava na furs, bi te verjetno tožil.


No ja, ampak da dodam se jaz svojih 5 centov. Se sicer za davke strinjam, utajevalce bi bilo treba tako priviti, da bi jokali (vsak cent, ki ga utajijo, ga ostali davkoplacevalci placamo, ne kradejo neki famozni entiti, "drzavi", ampak neposredno iz nasih zepov. Ce "drzava" rabi cesto in za cesto rabi 100 eurov, ima pa 100 drzavljanov, bo vsak placal 1 euro, ce 50 drzavljanov utaji davek in ne placa tega eura, bo preostanek placal 2 eura - zal pa je ta matematika ljudskim mnozicam nejasna, sicer bi se vsak teden linc zgodil pri kaksnem privatniku).

...ampak tule se ni slo za to...

Tile oglasevalci so dejansko poden cloveske druzbe, za nekaj dolarjev se bojo direktno zlagali (recimo uvoz sesalca, da iz HK ni carine ce izberes premium - kar je verjetno nateg) napisali traktate ipd. in ker se skrivajo pod dobrozelecim forumasem je nateg tezje opazit. Iz enakega razloga morajo biti placani clanki v casopisih jasno oznaceni. Teh barab se je treba znebiti.

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

Ma nisem nov, sam danes sem spet tak račun FURSa plačal da me je tole res pogrelo. Pa saj je to v Slo na vsakem koraku. Ko pa kaj rečeš, te pa teli isti, ki se pritožujejo nad drago državo, ali pa pizdijo čez bogate naj še več davka plačajo, hkrati pa ne plačajo davka kjer le morejo, pošiljajo v kurac ko na to opozoriš...

MrStein ::

Lep pozdrav, Mazzini... ;)

Hja, tak je to. Lahko se izseliš, ker drugače ne bo nikoli.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gagarin ::

MrStein je izjavil:

Lep pozdrav, Mazzini... ;)

Hja, tak je to. Lahko se izseliš, ker drugače ne bo nikoli.


Mja, saj vem. Ampak, probat se mora, drugače bom tudi sam tisti, ki samo pizdi, naredi pa nič.

Gagarin ::

Če sem predlagal izbris sem samo tam kjer si uporabljal neprimerno izrazoslovje in ne zaradi stališč.

P.s: saj sam tudi kdaj pop... in se nič ne jezim če me zaradi izbrišejo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Cr00k ()

jype ::

Predvsem si ti očitno eden tistih, ki legalno prešverca neobdavčene milijone, drugi, ki prihranijo 30 evrov, so pa tisti, ki naj bi jih FURS preiskoval (in jaz naj bi za to plačal).

No, saj Slovenija glede tega ni nič posebnega:

https://twitter.com/mattdpearce/status/...

IL_DIAVOLO ::

A je to način, da je prva reakcija moderatorja izbris prispevka?

Tilen ::

@Ferdo66

Želiš postati moderator? Od začetka testno minimalka za 4 ure, potem pa gre gor do 2000 za stare lisjake. Odvisno od tega, kako dobro prepoznavaš vse podvojene uporabniške račune.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gagarin ::

jype je izjavil:

Predvsem si ti očitno eden tistih, ki legalno prešverca neobdavčene milijone, drugi, ki prihranijo 30 evrov, so pa tisti, ki naj bi jih FURS preiskoval (in jaz naj bi za to plačal).

No, saj Slovenija glede tega ni nič posebnega:

https://twitter.com/mattdpearce/status/...


@hojnikb in hamez66: fanta takole pa dejansko izgleda obrekovanje...

Tilen je izjavil:

@Ferdo66

Želiš postati moderator? Od začetka testno minimalka za 4 ure, potem pa gre gor do 2000 za stare lisjake. Odvisno od tega, kako dobro prepoznavaš vse podvojene uporabniške račune.


Nimam te želje, hvala. Sem sprejel obrazložitev zee, da moderatorji niste plačani. Čakam še serijske ponudnike kuponov, da mi povedo, da delajo povsem voluntersko oziroma vse prihodke prijavijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

Gagarin ::

IL Diavolo, meni je moderator sporočil zakaj je meni izbrisal post in ima point. Tako da, tukaj ne morem nič zameriti. Sem pa upal da se bo debata bolj razvila v drugem threadu (Utajevanje davkov v Sloveniji), ki je pa na žalost zaklenjen. Tukaj, so zraven še plačila modertorjem, ki pa verjamem da niso plačani.

jype ::

Gagarin je izjavil:

@hojnikb in hamez66: fanta takole pa dejansko izgleda obrekovanje...
Tako je. Ampak saj boš tožil in potem bom jaz šel skozi zgodovino tvojih prispevkov in rekel "če on lahko, čemu ne bi smel jaz?", pa bo sodnik rekel "pfff" in vrgel spis skozi okno.

Gagarin je izjavil:

Sem pa upal da se bo debata bolj razvila v drugem threadu (Utajevanje davkov v Sloveniji), ki je pa na žalost zaklenjen.
Smola, ja. Dobro bi bilo sistem postaviti tako, da bi reveži, ki zdaj goljufajo za drobiž, lahko tisti drobiž legalno služili, bogati bi pa plačali izgradnjo elektrificiranih hitrih železnic po državi (zaradi mene lahko tudi na način, ki je manj potraten kot trenutna oblika javnih naročil), da lahko končno zapremo/podražimo avtoceste in preprečimo uničevanje življenskega prostora Slovencev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

hojnikb ::

Gagarin je izjavil:

Ma nisem nov, sam danes sem spet tak račun FURSa plačal da me je tole res pogrelo. Pa saj je to v Slo na vsakem koraku. Ko pa kaj rečeš, te pa teli isti, ki se pritožujejo nad drago državo, ali pa pizdijo čez bogate naj še več davka plačajo, hkrati pa ne plačajo davka kjer le morejo, pošiljajo v kurac ko na to opozoriš...


no, pa smo nasl kaj OPja _res_ jezi.
#brezpodpisa

Gagarin ::

Ja, a sem to kje skrival, seveda gre za povsem osebni interes. Sam plačujem vedno vse davke, na vsakem koraku pa srečam nekoga ki utaji - zobozdravnik, mehankar, malar, mutibarič na bolhi, kupon promotorji. Ja, tudi zaradi teh plačujem takšne davke.

jype ::

Tudi jaz plačujem visoke davke, ampak predvsem zato:

Dragi Slovenci, poletje je in večina se vas gotovo odpravlja na počitnice v tujino. Medtem ko se sproščate zunaj meja svoje dežele, imam idealno priložnost, da vam ponudim drugačen pogled nanjo. "Zakaj prav ti?" se boste vprašali.
Ko so mi Finance ponudile, da napišem to kolumno, mi sprva ni bilo jasno, zakaj. Nisem profesor ekonomije. Podjetnik tudi ne. Kaj šele politik. Eh, politik - še voliti ne morem.
Sem pa očitno posebnost v vaši družbi. A ne zato, ker sem Srb. Biti Srb v Sloveniji res ni nekaj posebnega. Poseben sem najbrž zato, ker sem Srb, ki ne dela ne na gradbišču ne v zdravstvu. V Slovenijo me prav tako ni pripeljala ljubezen, ampak startup. Takšnih primerov za zdaj ni veliko.
K sebi so me vabili trmasti Germani in zviti Anglosasi. Morda bi bilo res bolj logično živeti v kakšnem zahodnem tehnološkem središču, če me že služba vleče tja. Tako vsaj ne bi bil nič posebnega. Navsezadnje poznam toliko Slovencev, ki so to "povabilo" že sprejeli. Kljub temu se moja družina in jaz že 14. leto zapored odločamo, da je naš dom Slovenija. "Kakšni zapečkarji," boste rekli.
A meni je povsem jasno, zakaj smo še vedno tu. Jasno je tudi marsikateremu tujcu, ki živi v Sloveniji. Zanimivo je, da so prednosti Slovenije pogosto najmanj jasne prav vam.
"Imamo podobno miselnost," domnevate nekateri, "gotovo vam to ustreza." Takšnim ponavadi razložim, da je balkanska miselnost glavni razlog, zakaj ne živimo na Balkanu. S tega vidika je pravi čudež, da smo se ustavili le 500 kilometrov stran. "Gore in morje!" spet pravite drugi. Pričakoval bi, da se narod, ki toliko potuje, že zaveda, da gore in morje obstajajo tudi drugje. "Beograd je blizu!" Včasih se mi zdi, da je to bolj pomembno vam kot nam.
Vem, da mi ne boste verjeli, ko vam povem, da Slovenija ponuja veliko. Zato vas bom najprej poskusil prepričati o moji objektivnosti.
Pripadam generaciji, ki se Jugoslavije ne spomni. Vaših filmov nismo gledali. Vaše glasbe nismo poslušali. Jezika nismo razumeli. Pri nas ni občutkov bratstva in enotnosti, ki so morda še pri generaciji naših staršev. Zame ste bili prav toliko tuji kot, denimo, Avstrija.
Po drugi strani sem živel v ZDA in veliko potoval. Slovenijo sem primerjal z drugimi državami in vsakič prišel do istega sklepa: Slovenija ponuja veliko. Pa niti ne samo sladkih anomalij, kot sta normirani espe in ničelni davek na nepremičnine.
Mi še vedno ne verjamete? Poskusil bom še s podatki.
Lani je mednarodna nevladna organizacija Save the Children na svoji lestvici držav z najboljšo kakovostjo otroštva Slovenijo skupaj s Singapurjem uvrstila na prvo mesto. Kot oče dveh majhnih otrok si ne predstavljam pomembnejše metrike.
Na zadnjem mednarodnem preverjanju znanja PISA so se slovenski dijaki uvrstili na visoko 13. mesto. V Evropi sta boljše rezultate dosegli le Finska in Estonija. Študentskim bonom navkljub ste Slovenci po doseženi visoki izobrazbi nad povprečjem EU. Bolj izobraženi ste od Nemcev in Avstrijcev. Skratka, nimam občutka, da bodo moji otroci v zaostanku, če se šolajo v Sloveniji.
Po raziskavah Eurostata se Slovenija uvršča med članice EU z najmanjšo razliko v plačah med spoloma. Slovenske plače resda niso bogvekaj, a me vseeno veseli, da hčerka odrašča v eni izmed finančno najbolj enakopravnih družb, ki jih svet danes premore.
Lanska raziskava podjetja Education First je pokazala, da se Slovenija po znanju angleščine uvršča v sam svetovni vrh. V Evropi so imele boljše rezultate le skandinavske države ter Nizozemska in Luksemburg. Vaše znanje angleščine me je toliko razvadilo, da ga na pogovorih za službo kandidatov iz Slovenije sploh nisem preverjal. Tega si, recimo, v Italiji ne bi upal.
V indeksu zaznave korupcije Transparency International so v Evropi nad Slovenijo samo zahodne in severne države. Vse družbe so po svoje korumpirane, vendar obstaja korupcija, ki ti nagaja, in korupcija, ki ti ne pusti dihati. Vsakomur, kdor misli, da je Slovenija korumpirana država, priporočam nekaj mesecev življenja v moji domovini.
Ljudje smo subjektivna bitja. Pogosto nas slabe lastnosti naše družbe motijo preveč, medtem ko dobrih ne opazimo. Kot pravi eden mojih priljubljenih avtorjev, sir Ken Robinson: "Samoumevnih stvari ne opazite zato, ker so vam samoumevne." Lepota podatkov je v tem, da nas lahko spomnijo na tisto, česar ne opazimo več.
Slovenci ste družba, ki se rada podcenjuje, a se podatki z vami ne strinjajo.
"Napiši, kaj te pri nas moti," je bil nasvet, ki sem ga dobil pred pisanjem te kolumne. Nič posebnega. Življenje moje družine v Sloveniji je krasno in sem za to iskreno hvaležen.
Ne moti me to, kar Slovenija je. Moti me to, kar bi lahko bila, pa ni.
Večino svoje kariere sem bil vodja razvoja v visokotehnoloških zagonskih podjetjih. Večkrat sem bil del ekipe, ki je iz ničle zgradila uspeh. Na Interi smo razvili Intrix, spletno orodje za upravljanje odnosov s strankami, ki je na Ptuju ustvarilo desetine služb z visoko dodano vrednostjo in marsikateremu izobraženemu Štajercu omogočilo, da ostane doma. Na Celtri smo sredi Ljubljane razvili AdCreator, ki je nato postal vodilno orodje za mobilno oglaševanje in nas pretvoril v globalno podjetje, ki danes zaposluje stotine strokovnjakov po vsem svetu.
Kadar doživiš takšne zgodbe, začneš verjeti v čudeže, četudi si z Balkana. Razvoj imaš v krvi. Povsod vidiš potencial. Tudi v Sloveniji.
Ko berem zgornje statistike, se mi Slovenija kaže kot skandinavska država, ki je po naključju zatavala na Balkan. Slovenci živite sanje vseh nekdanjih Jugoslovanov. Celo vaši južni sosedje bi morali priznati, da ste nam vedno bili navdih - pa ne samo za vice.
Po vseh teh letih pa mi še vedno ni jasno, kdo je vaš navdih.
Kaj so "slovenske sanje"? Počitnice na Hrvaškem? Hiša in novi renault scenic? Jurja v javnem sektorju? Biti avstrijski podizvajalec in delati za polovico njihove plače? Nemcem posredovati tuje delavce brez diplome ali diplomirati in jim posredovati sebe?
Zakaj si družba s tako očitnim potencialom ne drzne sanjati o avstrijski povprečni plači? Hitri progi med Koprom in Mariborom? Univerzah, na katerih poučuje in študira ves svet? Lokalni podružnici Googla? Slovenskem Googlu, ki sedež potem dejansko obdrži v Sloveniji? O časih, ko tujci, kot sem jaz, ki smo sem prišli delat pred računalnik, in ne na gradbišče, ne bomo več posebnost?
"Tipična srbska 'samozavest'," boste rekli. Mogoče, a zdi se mi, da podlaga zanjo tukaj obstaja. Zapeljite se še vi 500 kilometrov proti severu in boste videli družbe, statistično nič bolj sposobne, kot je vaša, ki te sanje že živijo.
Pred 28 leti je vaš prvi predsednik izrekel zgodovinski stavek: "Nocoj so dovoljene sanje." Po tolikem času, dragi Slovenci, ali ni že čas, da si spet dovolite sanjati?

DePalmo ::

Če se že gremo o tem, mene bolj moti da "velike ribe" utajajo na desettisoče ali raje več davkov, nekateri se pa raje spotikajo ob male ribe. In dobro vemo zakaj je tako. Ker male ribe ne grizejo, če bi se pa takole spravil na kako "veliko ribo", bi pa hitro padla tožba zaradi blatenja dobrega imena.

Torej, če to utaja davkov tako moti, zakaj se ne spraviš na velike ribe in kaj narediš proti njim? Tam bo šele pobranih davkov, ne pa na ubogo provizijo od prodanega sesalca.

Gagarin ::

Klasičen argument, bogati, veliki prasci utajajo davke, zakaj ne bi tudi jaz a ne...Če bi lahko kaj naredil proti velikim, bi naredil. Pa ne morem, nimam podatkov. O zobozdravniku ki mi ne da računa ali o kupom promoterjih pa imam.

mzakelj ::

Proti velikim še država ne more, vsaj v Sloveniji, ker so vsi povezani med seboj. FURS se spravlja na stare mamce katere pečejo piškote da bi imele še malo zraven penziona. Enega velikega poslovneža ne tikajo ker jim koristi. Ko ga izrabijo pa ga takoj dajo čez davkarijo.

jype ::

Gagarin je izjavil:

Klasičen argument, bogati, veliki prasci utajajo davke, zakaj ne bi tudi jaz a ne...Če bi lahko kaj naredil proti velikim, bi naredil. Pa ne morem, nimam podatkov. O zobozdravniku ki mi ne da računa ali o kupom promoterjih pa imam.
Ja, a ta argument je napačen. Bogati davkov _legalno_ ne plačujemo, reveži jih morajo pa utajevati.

Gagarin ::

Morajo? Smo prišli tako daleč da že to odobravaš ker "morajo"? Klasičen lev argument za utajo.

hojnikb ::

predlagam, da nehaš z dejavnostjo, s katero se ukvarjaš in plačuješ davek, pa se prijaviš na zavod. Bingo, neboš plačal nič fursu.
#brezpodpisa

Gagarin ::

Dobra rešitev, kaj dobra, odlična.

jype ::

Gagarin je izjavil:

Morajo? Smo prišli tako daleč da že to odobravaš ker "morajo"? Klasičen lev argument za utajo.
Morajo. Druge izbire nimajo, razen v glavah bogatih, ki revščine še niso izkusili, pa si domišljajo, da jo lahko izbereš.

Gagarin je izjavil:

Dobra rešitev, kaj dobra, odlična.
QED.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gagarin ::

Torej vsi utajevalci davkov v Sloveniji do nivoja nekje zobozdravnika morajo to početi zaradi revšćine?

P.s.: pa blufish je imel prav, tema se ponavlja, sam tu ne bom več odgovarjal. Vse ki tema zanima vabljeni v temo Utajevanje davka v Sloveniji

vostok_1 ::

BW zadnje čase res nima kaj bolj pametnega počet, kot pa brisati povsem benigna sporočila. Girlfriend/Job/Family...who knows
BW, res ti svetujem, da pojdi malo na zrak in pusti ljudjem, da debatirajo v miru.

Pa ne mislit, da mam karkoli osebno...saj ti bi lahko bil "ok guy". Ti pa je avtoriteta tako močno stopila v glavo, da se ji ne moreš odreči.

Kar se tiče plačila modom...ni toliko za finančno plačilo...nekateri imajo velike koristi na drugačen način.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Zee je car. Ima doktorat, znanstvene članke, delal je v Singapurju...
In opravlja prestižno prostovoljno delo moderatorja na slotech

GRT ::

Gagarin je izjavil:

Torej vsi utajevalci davkov v Sloveniji do nivoja nekje zobozdravnika morajo to početi zaradi revšćine?

P.s.: pa blufish je imel prav, tema se ponavlja, sam tu ne bom več odgovarjal. Vse ki tema zanima vabljeni v temo Utajevanje davka v Sloveniji

Tema je Plačila moderatorjem, oglaševanje v temah
Ja itak, cel kup govorjenja storjeno pa nič. Še en, ki se je pokakal.

Mavrik ::

Dafuq did I just read.

Vazelin je izjavil:

Zee je car. Ima doktorat, znanstvene članke, delal je v Singapurju...
In opravlja prestižno prostovoljno delo moderatorja na slotech


Zee je res car, še posebej ker je moderator ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Furs deluje protizakonito ? AIRBNB in davki (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45194123 (44363) RockyS
»

EU proti Applu: Irska se hoče pritožiti

Oddelek: Novice / Tožbe
4614074 (11293) Invictus
»

Apple bo Italiji po dogovoru plačal 318 milijonov evrov zaostalih davkov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Tožbe
15537576 (34088) Invictus

Več podobnih tem