» »

Sedežna prevleka za manj potenja

Sedežna prevleka za manj potenja

cistnov ::

Avto pustim na soncu, ker druge možnosti itak ni. Ko pridem nazaj, pa je sedež res vroč. Neko zračenje in hlajenje ne pomagata, vsaj ne pri sedežu. Kaj pomaga? Ali je recimo tole, ki je iz lesa malo bolj učinkovito - klik?

Saul Goodman ::

jaz bi na tvojem mestu raje poskušal zaščititi vetrobransko steklo s kakšno odbojno prevleko na notranji ali zunanji strani, so poleti kar popularne. meniš, da ne bo razlike, če sonce ni uprto direkt v sedeže? teh lesenih prevlek se spomnim iz 90' let in so mi grde kot smrt. :D koliko bi ti lahko pomagale rešiti težave, pa ne vem.

cistnov ::

Ja, takrat so bile popularne pri "starejši" populaciji. Vem, da so grde, ampak bi rekel, da se les manj ogreje.

#000000 ::

Tele koravde so v bistvu še kr okaj, ampak to dodatno opremo si omislijo uni ki imajo kak rep od veverce ipd. na anteni ter kužka ki z glavo miga na zadnji polici.

POmaga edino, avto v senci priprto okno, ter vsaj par minutno prižgano klimo preden se odpelješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

zee ::

Saul Goodman je izjavil:

jaz bi na tvojem mestu raje poskušal zaščititi vetrobransko steklo s kakšno odbojno prevleko na notranji ali zunanji strani, so poleti kar popularne. meniš, da ne bo razlike, če sonce ni uprto direkt v sedeže? teh lesenih prevlek se spomnim iz 90' let in so mi grde kot smrt. :D koliko bi ti lahko pomagale rešiti težave, pa ne vem.


Sam sem uporabljal tole in sem bil kar zadovoljen. Iz notranje strani sem na vetrobransko steklo namestil neke vrste zaveso, zadnja vrata in vrata od prtljažnika so to imela vgrajeno.

Pa redno servisirana avtomobilska klima.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

AnjaNja ::

Če ti ni predrago obstaja taka prevleka (sicer ne pomeni, da boš noter pustil otroka, psa, hrano...) bo pa avto biistveno manj vroč kot parkiran pod soncem. Na veliko jo uporabljajo ravno tapasji, na tekmah, da zaščitijo avte pred pripeko, ta čas so pa parkirani v sencah, šotorih...

https://www.becoolsolutions.com/pages/a... aja da dodam...kakšno to zadevco radi sunejo, (pa ne na tekmah)...in so začelo skozi luknjice zaklepat te ponjave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AnjaNja ()

DOOM_er ::

jst mam tiste lesene koralde, zgleda grdo ampak je zakon in ful pomaga. Tudi sicer nerad gonim klimo, in nič ne švicam v sedežu. Tako da, priporočam
Robots will steal your job. But that's OK

cistnov ::

Potem pa tele koralde. Kar pa se tiče priprtega okna, je pa tako, da se ob zaklepanju avtomatsko zaprejo.

Kje so kaj ugodne tele koralde? Več kot 15, 20 € ne bi smelo biti, pa vseeno?

WizzardOfOZ ::

3xl majoca čez naslonjalo sedeža, pa avto v senci parkiran ali pa sedalni del sedeža pokrit s kako svetlo tkanino, da se usedeš na vroč sedež.

Raptor F16 ::

Pred direktnim soncem in sevanjem nasploh najbolje ščiti metalizirana folija. Še najbolje se izkaže aluminij.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

janezvalva ::

kaj pa tista pozlačena ponjava iz prve pomoči?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

WizzardOfOZ ::

tista pozlačena ponjava iz prve pomoči spada med metalizirane folije.

janezvalva ::

ja pol pa rukni ven tisto folijo iz prve pomoči.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klima slabo hladi v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6310655 (4192) FoxKnox
»

Varnostni pas (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
555825 (3073) Nesta
»

S čim čistite notranjo stran veterobranskega stekla?

Oddelek: Loža
3210347 (2081) YaN-cH
»

folija proti vročini - avtostekla

Oddelek: Na cesti
166397 (5898) kixs
»

Grelne prevleke za v avto

Oddelek: Loža
385765 (5035) M-XXXX

Več podobnih tem