» »

Všeč mi je sodelovka

Všeč mi je sodelovka

1
2
3

showsover ::

povabi jo na kavo, sok, ali nekaj takšnega, zelo verjetno bo šla.
40 letnice se zelo nikakor ne branijo 25 letnikov, to je v bistvu tombola, čisti zadetek...
nisi ravno videti kot tisti xlapse, ki ga ženske preganjajo, da obupa od neuspešnega blokiranja
mislim, eni si pa res delate težave, kjer jih v resnici sploh niti zdaleč ni.
:-))

korenje3 ::

CleanPower je izjavil:

Všeč mi je sodelovka, jaz jih imam 25, ona jih ima 40+... Ne vem točno koliko, zgleda mi 35-40 recimo.
Kaj naj naredim? Go for it? Let it go?
Seveda me ne zanima za trajno zvezo, ampak bolj za preganjanje dolgcasa..


je ta MILF samska?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

tikitoki je izjavil:

jype je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ni res. Kar tebe zal nikoli ne ustavi.
Je res, zato se zoper njih ne cepi.


Jype, dej se malce izobrazi in ne siri skodljivih lazi naokoli. Pri nas se lahko cepis proti zgolj 4 sevom. Rakotvornih pa je vsaj 13. Verjetno si sposoben dojeti kaj to pomeni.
In ne, nikjer nimajo cepiva proti vsem rakotvornim sevom.
Potem imas pa se bradavice, ki so tudi zelo zazeljene.
Skratka, nakladaš, da bi dokazal svoj prav, čeprav je jasno, da "pri nas" razsajajo samo tisti štirje sevi, zoper katere cepijo.

Ja, nočeš bradavic, zato se zaščitiš, ko imaš spolne odnose s partnerji, ki bi lahko bili okuženi.

kr3ten ::

Če si ji simpatičen in če si lahko privošči, da bi stabo navezala fizični stik, potem se ti bo itak ponudila sama. Če pa si papak pa ti tudi nič ne pomaga, da ti delaš prvi korak. Izpadel boš še večji papak kokr si že (v primeru da ji nisi simpatičen).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr3ten ()

jype ::

kr3ten je izjavil:

Izpadel boš še večji papak kokr si že
Bolje ispasti še večji papak kokr si že nego iz avijona.

reeves ::

OP

In kaj je težkega zraven "živijo", "dijo", "a mi boš naročila taxi" dodati še "a greš na kavo po šihtu?"?
Če bo šla, boš na kavi vse izvedel, če ne bo pa tudi veš na čem si.

kr3ten ::

reeves je izjavil:

OP

In kaj je težkega zraven "živijo", "dijo", "a mi boš naročila taxi" dodati še "a greš na kavo po šihtu?"?
Če bo šla, boš na kavi vse izvedel, če ne bo pa BOŠ IZPADEL PAPAK.

janezvalva ::

če ti je tvoja "sodelovka" všeč, potem:
-če je vroča mačka potem go for it. risk/reward ratio is good.
-če ni vroča, potem wait for better opportunity.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

jype ::

kr3ten je izjavil:

BOŠ IZPADEL PAPAK.
Pa kaj se tako bojiš zavrnitve?

janezvalva je izjavil:

-če ni vroča, potem wait for better opportunity.
To so subjektivne reči. Če mu glavo meša, je očitno dovolj "vroča", da lahko vpraša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

tikitoki ::

jype je izjavil:

tikitoki je izjavil:

jype je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ni res. Kar tebe zal nikoli ne ustavi.
Je res, zato se zoper njih ne cepi.


Jype, dej se malce izobrazi in ne siri skodljivih lazi naokoli. Pri nas se lahko cepis proti zgolj 4 sevom. Rakotvornih pa je vsaj 13. Verjetno si sposoben dojeti kaj to pomeni.
In ne, nikjer nimajo cepiva proti vsem rakotvornim sevom.
Potem imas pa se bradavice, ki so tudi zelo zazeljene.
Skratka, nakladaš, da bi dokazal svoj prav, čeprav je jasno, da "pri nas" razsajajo samo tisti štirje sevi, zoper katere cepijo.

Ja, nočeš bradavic, zato se zaščitiš, ko imaš spolne odnose s partnerji, ki bi lahko bili okuženi.


Kaksne bedarije ti govoris. Sedaj bos se trdil, da se lahko uspesno zascitis:)

jype ::

tikitoki je izjavil:

Kaksne bedarije ti govoris. Sedaj bos se trdil, da se lahko uspesno zascitis:)
Seveda, trivialno se lahko zaščitiš.

CleanPower ::

Jst mislem da na kavo sok bo sla al pa na ksno vecerjico

reeves ::

kr3ten je izjavil:

reeves je izjavil:

OP

In kaj je težkega zraven "živijo", "dijo", "a mi boš naročila taxi" dodati še "a greš na kavo po šihtu?"?
Če bo šla, boš na kavi vse izvedel, če ne bo pa BOŠ IZPADEL PAPAK.

Za moje pojme je PAPAK tisti, ki nima jajc vprašati, ne tisti, ki dobi negativen odgovor.

Vazelin ::

Če gre na večerjo gre tudi v posteljo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

tikitoki ::

jype je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Kaksne bedarije ti govoris. Sedaj bos se trdil, da se lahko uspesno zascitis:)
Seveda, trivialno se lahko zaščitiš.


Se mi smilijo tvoji otroci, ce bos njihov vir informacij.

bambam20 ::

CleanPower je izjavil:

Jst mislem da na kavo sok bo sla al pa na ksno vecerjico



Če se bo izgovorila, da ima veliko dela oz, obveznosti potem pozabi.

Vazelin je izjavil:

Če gre na večerjo gre tudi v posteljo



To pa ne bo držalo. Če se ne ujameš ne greš v posteljo. Je pa večerja lahko dober signal, če pride do nje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Daliborg ::

NE!
Enkrat mi je en poslovni partner svetoval: don't shit where you eat!

V pomenu, da naj se ne dela takih stvari če si v poslovnem odnosu kot je sodelavka.
Kar ima prav, ker pri tem razmerju če gre kaj narobe boš slabe volje hodil v službo.

Glede na moje pretekle izkušnje je imel kar prav.
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

FormerUser ::

OP: Najdi si kaj drugega za preganjanje dolgčasa. Don't shit where you eat je zlato pravilo, ki so ga že drugi omenili. Poleg tega ni nič bolj zoprnega kot dedci, ki rinejo vate, kljub temu, da te ne zanimajo ( praviš, da je že vseskozi "bolj zadrzana") in običajno vljudnost zamenjujejo za interes, se dogaja ves čas.

LeQuack ::

Daliborg je izjavil:

NE!
Enkrat mi je en poslovni partner svetoval: don't shit where you eat!

V pomenu, da naj se ne dela takih stvari če si v poslovnem odnosu kot je sodelavka.
Kar ima prav, ker pri tem razmerju če gre kaj narobe boš slabe volje hodil v službo.

Glede na moje pretekle izkušnje je imel kar prav.
Lp.


A ni tko da se velik procent razmerij dejansko ustvari na delovnem mestu, pač tam kjer so ljudje največ skupaj, saj to je nekako logično. Po moje v UKC polovico nadur porabijo samo za seksat.
Quack !

CleanPower ::

Ok, jst sm zdj mal razmislu... Jst jo bom prasu ce bi prespala kdaj pr men pol pa bo kar bo.

FormerUser ::

Super. Vidim, da si si že našel drug hobi za preganjanje dolgčasa, trollanje po slo-teču.

bambam20 ::

CleanPower je izjavil:

Ok, jst sm zdj mal razmislu... Jst jo bom prasu ce bi prespala kdaj pr men pol pa bo kar bo.


Lol. Da ni tole troll tema. Če jo tole vprašaš sta zaključila za večno.

Cruz ::

kr3ten je izjavil:

Če si ji simpatičen in če si lahko privošči, da bi stabo navezala fizični stik, potem se ti bo itak ponudila sama.

TOČNO TO. V takšnih primerih(mlajši s precej starejšo žensko) se lahko zgodi kaj le, če ona zaneti požar. Lahko sicer flirtaš z njo, ampak naj ona naredi prvi korak. V tvojem primeru se bojim, da je le prijazna in nate gleda kot na nekega izgubljenega študenteka. To pa ne pomeni, da je konec - dokaži se, ampak NE naredi prvega koraka, ker si boš naredil le sramoto. Verjemi mi - če boš ji všeč, ti bo ona dala znak. In bo več kot očiten. :) Starejše ženske ne marajo igric.

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:



A ni tko da se velik procent razmerij dejansko ustvari na delovnem mestu, pač tam kjer so ljudje največ skupaj, saj to je nekako logično. Po moje v UKC polovico nadur porabijo samo za seksat.


Po moje je to zgolj rekla-kazala.

Dvomim, da seksajo zaposleni med sabo. POznam 4 medicinske setsre, ki daljo v UKC-ju pa nobena nima ljubimca, ki bi delal v UKC-ju.

Daliborg ::

@LeQuack
Ja, pozabil sem dodati da je ta kolega tudi rekel da se mu zdi to kot neke vrste incest.
Ti si s službo služiš vsakdanji kruh, ter delaš na samozavesti in ugledu.
Ko to zaserješ z nekim razmerjam pač vse zgoraj našteto spraviš v riziko.
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

LeQuack ::

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:



A ni tko da se velik procent razmerij dejansko ustvari na delovnem mestu, pač tam kjer so ljudje največ skupaj, saj to je nekako logično. Po moje v UKC polovico nadur porabijo samo za seksat.


Po moje je to zgolj rekla-kazala.

Dvomim, da seksajo zaposleni med sabo. POznam 4 medicinske setsre, ki daljo v UKC-ju pa nobena nima ljubimca, ki bi delal v UKC-ju.


Ja valda ne bodo povedale, ampak majo pa ga. Sicer pa ženske ne znajo dajati znakov, oziroma moški jih ne znajo brati. To je znanstveno dokazano.
Quack !

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:


Ja valda ne bodo povedale, ampak majo pa ga. Sicer pa ženske ne znajo dajati znakov, oziroma moški jih ne znajo brati. To je znanstveno dokazano.


Vse 4-i imajo ljubimce, samo ne delajo v zdravstu. :)

Ženski, ki si zelo zanimiv ti to pokaže z očmi oz. z pogledom.
:)

branimirII ::

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:



A ni tko da se velik procent razmerij dejansko ustvari na delovnem mestu, pač tam kjer so ljudje največ skupaj, saj to je nekako logično. Po moje v UKC polovico nadur porabijo samo za seksat.


Po moje je to zgolj rekla-kazala.

Dvomim, da seksajo zaposleni med sabo. POznam 4 medicinske setsre, ki daljo v UKC-ju pa nobena nima ljubimca, ki bi delal v UKC-ju.

lahk ti samo povem da se tam to dogaja relativno nadpovprecen procent kot drugje. Poznam kar nekaj osebja iz tam. Vsaj dogajalo se je. Ne vem pa kako je pri najnovejsi generaciji.

Zgodovina sprememb…

jype ::

bambam20 je izjavil:

Lol. Da ni tole troll tema. Če jo tole vprašaš sta zaključila za večno.
To je odvisno od odnosa, ki ga imata zdaj, drži pa, da prijaznost nikakor ni povabilo na seks.

branimirII ::

Sicer pa ženske ne znajo dajati znakov, oziroma moški jih ne znajo brati. To je znanstveno dokazano.


saj vecinoma ne dajo znakov zavestno ampak podzavestno. Seveda jaz ne poznam nobenega geeka, ki se ful spozna na osvajanje in branje telesne govorice. Razen enega, ki je res izjema.

CleanPower ::

To ni troll tema, vse je po resnični zgodbi in sodelovka je hot.
Naprimer ko ji jaz rečem živjo ona reče ojj. A je to kakšen znak? Če ni, potem drugih znakov zaenkrat še ni, kot pravim nimava prav veliko opravka ker je ona tajnica jaz pa sem vecino casa v svoji pisarni.

Cruz ::

CleanPower je izjavil:

To ni troll tema, vse je po resnični zgodbi in sodelovka je hot.
Naprimer ko ji jaz rečem živjo ona reče ojj. A je to kakšen znak? Če ni, potem drugih znakov zaenkrat še ni, kot pravim nimava prav veliko opravka ker je ona tajnica jaz pa sem vecino casa v svoji pisarni.

Koliko žensk poznaš oz. s kolikimi se družiš? Ker se mi zdi, da primanjkuje žensk(e družbe) v tvojem življenju in posledično se takoj zatrapaš v prvo, ki se ti nasmeji in pozdravi.

bambam20 ::

CleanPower je izjavil:


Naprimer ko ji jaz rečem živjo ona reče ojj. A je to kakšen znak?


Ne. To je vljudnost oz. bonton.

jype je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Lol. Da ni tole troll tema. Če jo tole vprašaš sta zaključila za večno.
To je odvisno od odnosa, ki ga imata zdaj, drži pa, da prijaznost nikakor ni povabilo na seks.



Pa ne mor ejo najprej vprašat, če bi pri njemu prespala. Se morata najprej spoznat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

kuall ::

Sodelavke so rade prijazne zato, ker si hočejo ustvarit dobro vzdušje v službi, da bodo raje hodile v službo. Veliko ljudi načrtno ustvarja dobro vzdušje v službi s prijasnostjo in prow je tako. Je treba se malo prisilit, drgač gredo kar mau v maloro ti odnosi, ko si tam z napol tujci po cele dneve.

bambam20 ::

branimirII je izjavil:


lahk ti samo povem da se tam to dogaja relativno nadpovprecen procent kot drugje. Poznam kar nekaj osebja iz tam. Vsaj dogajalo se je. Ne vem pa kako je pri najnovejsi generaciji.


NOva generacija se uči od starih. NIč boljši niso.

CleanPower ::

Sej sem ze prej povedal da ji trenutno še nisem všeč. Samo vi me sprašujete če so kakšni znaki zanimanja.
Pol pac trenutno še niso.. bom pa poskusil jo povvabiti na sok v prihodnje(no, ali pa čaj)

FormerUser ::

Če ji zdaj nisi všeč ji tudi kasneje ne boš. Če bi bila res zdolgočasena gospodinja, ki si išče mladega žrebca kot nekateri tukaj blodijo, bi bila že sedaj bistveno bolj komunikativna.

branimirII ::

CleanPower je izjavil:

To ni troll tema, vse je po resnični zgodbi in sodelovka je hot.
Naprimer ko ji jaz rečem živjo ona reče ojj. A je to kakšen znak? Če ni, potem drugih znakov zaenkrat še ni, kot pravim nimava prav veliko opravka ker je ona tajnica jaz pa sem vecino casa v svoji pisarni.

Seveda je to znak, ampak verbalni znak. Ti se osredotoci na neverbalne znake. Tudi ce trolas bi jih vsekakor potreboval, se mi zdi.

Cruz ::

CleanPower je izjavil:

Sej sem ze prej povedal da ji trenutno še nisem všeč. Samo vi me sprašujete če so kakšni znaki zanimanja.
Pol pac trenutno še niso.. bom pa poskusil jo povvabiti na sok v prihodnje(no, ali pa čaj)

Naloži si Tinder in si poišči eno iz svoje generacije. Ne delaj si sramote. Glede na to, da je tajnica, ti bo dala le napačne signale, ker so pač tajnice izredno prijazne.

branimirII ::

A zato so tajnice najbolj pogosto naskocene zenske na svetu? Pa medicinske sestre so ful prjazne.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

CleanPower je izjavil:

Všeč mi je sodelovka, jaz jih imam 25, ona jih ima 40+... Ne vem točno koliko, zgleda mi 35-40 recimo.
Kaj naj naredim? Go for it? Let it go?
Seveda me ne zanima za trajno zvezo, ampak bolj za preganjanje dolgcasa..


daj odpoved in poišči drug job.... tega boš tako ali tako kmalu izgubil ko se stvari zakomplicirajo zaradi tvojega dolgčasa.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

kuall ::

najlažje boš takole zvedel, če si ji všeč:
če si ženskam zlahka všeč potem si ji sigurno všeč.
če nisi bil še nobeni v življenju všeč tudi tej nisi.
mau primerjaj, ali je tako prijazna tudi z drugimi.

branimirII ::

ce je antitalent za branje neverbalnih komunikacij, tak se men zdi pa ce je trol ali pa ne

CleanPower ::

Hipatija ti pa res ne ves kako se zenske peca... Se vidi da nimas izkusenj

Teh iz svoje generacije mam dost in mi ne predstavljajo vec izziva
Vse so prevec otrocje..

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

Mene je ena, 15 let starejša gospa (sem potem zvedel, da je ločenka) ves čas pozdravljala ojla.

In sva s časoma pristala pri njej v stanovanju. Sex je bil super, celo na koncerte, pa kosila itd. sva začela hoditi.

Pol se je pa zapletlo... ugotovil sem (tudi preko pričanj drugih) da je "lovka na mlajše moške". Skratka, neka nimfa recimo...

In sva končala odnos. Meni več ni bilo do nje (čeprav v podzavesti me je pa še privlačila...)

7student7 ::

CleanPower je izjavil:

Hipatija ti pa res ne ves kako se zenske peca... Se vidi da nimas izkusenj

Teh iz svoje generacije mam dost in mi ne predstavljajo vec izziva
Vse so prevec otrocje..


Jest imam pa ravno obratno situacijo. Blizu 40 sem, študentka pa 25.
Ali greva kaj menjat :)

bambam20 ::

CleanPower je izjavil:

Hipatija ti pa res ne ves kako se zenske peca... Se vidi da nimas izkusenj



HIpatija je ženska. Preskoči jo, ker je po vrhu še feministka in sovraži moške.

LeQuack ::

branimirII je izjavil:

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:



A ni tko da se velik procent razmerij dejansko ustvari na delovnem mestu, pač tam kjer so ljudje največ skupaj, saj to je nekako logično. Po moje v UKC polovico nadur porabijo samo za seksat.


Po moje je to zgolj rekla-kazala.

Dvomim, da seksajo zaposleni med sabo. POznam 4 medicinske setsre, ki daljo v UKC-ju pa nobena nima ljubimca, ki bi delal v UKC-ju.

lahk ti samo povem da se tam to dogaja relativno nadpovprecen procent kot drugje. Poznam kar nekaj osebja iz tam. Vsaj dogajalo se je. Ne vem pa kako je pri najnovejsi generaciji.


Tudi to je logično, ker je kar uravnotežen procent moških in žensk. V IT-ju na primer imaš pa tega zelo malo, ker so itak samo tipi in je sausage fest ot. toksično okolje za ženske. Najbrž je tudi en od razlogov, da se že zato prej preusmerijo na druga področja, ker vedo da bi sicer morale delati v pisarni z 20 geeki, ki se ne tuširajo.
Quack !

CleanPower ::

Jaz ne menjam resne babe za nic. Te mlade so mi vse low level.

Vem da je hipatija zenska. Sej ravno zato nima pojma o pecanju ker nikoli ni nic sprobala.

bambam20 ::

CleanPower je izjavil:

Jaz ne menjam resne babe za nic. Te mlade so mi vse low level.

Vem da je hipatija zenska. Sej ravno zato nima pojma o pecanju ker nikoli ni nic sprobala.



Glede, da je feministka ni dvakrat za rečt, da je lezbika. To gre z roko v roki.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Največja bolnišnica v New Jerseyju plačala odkupnino zaradi hekerskega napada

Oddelek: Novice / Varnost
308988 (7434) darkolord
»

Cepljenje HPV

Oddelek: Loža
122233 (1789) Cervantes
»

Kako pristopiti do "nepoznane" punce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512142 (8972) napsy

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684805 (76872) bluefish

Več podobnih tem