» »

[Čist iz firbca] Katero UI temo izberete za IDE

[Čist iz firbca] Katero UI temo izberete za IDE

HotBurek ::

Pozdravljeni.

Čisto iz firbca me zanima, katero temo izberete za IDE; black or white.

Jst sem danes probal black, pa sem hitro prešaltal nazaj na belo. Na črni podlagi težje berem in gledam/iščem detajle.

root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window
  • zavaroval slike: Mavrik ()

neverlucky ::

Raje black. Si bolj pripravljen za vse situacije, ko programiras zvecer ali v bolj temnem okolju :)

VaeVictis ::

Enako kot slo-tech in ostale strani ter IDE-je, če je možnost - ČRNA tema.

Bela mi je prav čudna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

shadeX ::

Črna anytime.

Netrunner ::

Včasih belo, sedaj temno.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

stalker ::

Črna, because reasons 8-)

DePalmo ::

Belo. Sem probal črno in se mi ne dopade. Ob večerih oz. ponoči imam pa prižgano nočno lučko, tipkovnice imam pa itak vse osvetljene.

Stari89 ::

Temna kjerkoli je možnost, ne le IDEji. Dober je bil dan, ko je lani M$ v updejtu Windowsov dodal temno temo, ki vključuje tudi Explorer. Malo sem se zabaval tudi s Chrome razširitvijo Stylish, s katero lahko na poljubnih spletnih straneh povoziš originalni CSS s poljubno (temno) temo iz zbirke. Žal spletne strani updejtajo prehitro, da bi bilo to praktično, saj si odvisen od dobre volje človeka, ki je ustvaril temo.

Vesoljc ::

dark/black
once you go black...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

MH0 ::

Vse svetlo, vklučno z obrobo monitorja tipkovnico in pravzaprav celotno delovno mesto čim bolj enakomerno osvetljeno.

WizzardOfOZ ::

Stari89 je izjavil:

Temna kjerkoli je možnost, ne le IDEji. Dober je bil dan, ko je lani M$ v updejtu Windowsov dodal temno temo, ki vključuje tudi Explorer. Malo sem se zabaval tudi s Chrome razširitvijo Stylish, s katero lahko na poljubnih spletnih straneh povoziš originalni CSS s poljubno (temno) temo iz zbirke. Žal spletne strani updejtajo prehitro, da bi bilo to praktično, saj si odvisen od dobre volje človeka, ki je ustvaril temo.


Jap, "windows 10 black" je prav odlična zadeva.

galu ::

Temno. Ker hrošči raje grejo proti svetl(ob)i.
Tako to gre.

Ghenghiz ::

Na žalost je meni Visual Studio edini IDE, ki že pride z dobro temno temo (dobro zame pomeni, da barve pridejo iz pretežno enakega dela hladnega spektra ampak so med seboj dobro razločne, ne pa kot da bi bruhal mavrico alla darcula).
Torej, če delam v C++ ali C# potem temno, drugače svetlo :)

predi ::

Skoraj desetletje sem imel default, torej svetle teme, zadnje leto pa sem preklopil na temno. Ni nekih opaznih plusov. Dosti bolj me recimo moti svetloba iz oken, večina drugih orodij je še vedno takšnih s svetlimi temami - in bodo takšne tudi ostale.

rozman ::

Vsepovsod uporabljam temno temo, v Visual Studio uporabljam default, v VS Code pa City Lights (http://citylights.xyz/).
Temne spletne strani si pa nastavljam z vtičnikom Stylus. (alternativa je vtičnik stylish, ki pa je imel nek security breach :) )

Ahim ::

Ghenghiz je izjavil:

Na žalost je meni Visual Studio edini IDE, ki že pride z dobro temno temo (dobro zame pomeni, da barve pridejo iz pretežno enakega dela hladnega spektra ampak so med seboj dobro razločne, ne pa kot da bi bruhal mavrico alla darcula).
Torej, če delam v C++ ali C# potem temno, drugače svetlo :)

Potem se nisi videl blackboard (npr. v orodjih od JetBrains, itd.)? Meni se zdi bistveno bolj berljiva kot dracula, ta je prevec pastelna ("sprana"), kar je tipicna lastnost "modernih" (nefunkcionalnih) trendov na podrocju oblikovanja UI.

Ghenghiz ::

Ahim je izjavil:

Ghenghiz je izjavil:

Na žalost je meni Visual Studio edini IDE, ki že pride z dobro temno temo (dobro zame pomeni, da barve pridejo iz pretežno enakega dela hladnega spektra ampak so med seboj dobro razločne, ne pa kot da bi bruhal mavrico alla darcula).
Torej, če delam v C++ ali C# potem temno, drugače svetlo :)

Potem se nisi videl blackboard (npr. v orodjih od JetBrains, itd.)? Meni se zdi bistveno bolj berljiva kot dracula, ta je prevec pastelna ("sprana"), kar je tipicna lastnost "modernih" (nefunkcionalnih) trendov na podrocju oblikovanja UI.


Uporabljam pycharm, ideo in android studio pa noben nima "blackboard" teme, niti je ne najdem z googlom. URL PLZ!

Ahim ::

Ghenghiz je izjavil:

Ahim je izjavil:

Ghenghiz je izjavil:

Na žalost je meni Visual Studio edini IDE, ki že pride z dobro temno temo (dobro zame pomeni, da barve pridejo iz pretežno enakega dela hladnega spektra ampak so med seboj dobro razločne, ne pa kot da bi bruhal mavrico alla darcula).
Torej, če delam v C++ ali C# potem temno, drugače svetlo :)

Potem se nisi videl blackboard (npr. v orodjih od JetBrains, itd.)? Meni se zdi bistveno bolj berljiva kot dracula, ta je prevec pastelna ("sprana"), kar je tipicna lastnost "modernih" (nefunkcionalnih) trendov na podrocju oblikovanja UI.


Uporabljam pycharm, ideo in android studio pa noben nima "blackboard" teme, niti je ne najdem z googlom. URL PLZ!

Hm kako nimajo, jaz jo imam naštimano v PHPstormu na precej mašinah in je prišla vedno zraven ob inštalaciji? Mogoce gre za nesporazum, ni to osnovna tema (tista vpliva na dialoge in menije, za ta namen imam nastavljeno Dracula, ampak se nastavi pod nastavitvami editorja in velja za vso kodo - je precej bolj kontrastna kot tisto, kar Dracula da kot default.

Vidi se zgoraj levo na tej sliki:



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814968 (9474) M-XXXX
»

Strojne novosti na Google I/O 2019: Pixel 3a, Android Q, Nest Home Max

Oddelek: Novice / Android
3614441 (12369) mirancar
»

Dobro narejene spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
263615 (1831) Colby
»

MS Edge

Oddelek: Programska oprema
142187 (1523) MrNighthawk
»

Predlog nadgradnje - Prikaz vseh strani

Oddelek: Slo-Tech
92034 (1812) MrStein

Več podobnih tem