» »

MS Edge

MS Edge

Mare2 ::

MS Edge. Me zanima, če sem prav ugotovil, da je še v razvojni fazi? Kateri brskalnik uporabljate?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

hojnikb ::

V razvojni fazi ? Kaj naj bi to pomenl =?
#brezpodpisa

aerie ::

Verjetno zato, ker še ni plug-inov.

Han ::

Da marsikaj ne deluje... Uparabljam Firefox, ki ni polizdelek.

aerie ::

Kaj je to marsikaj?

Han ::

Banke, Slo-Tech, forumi... Veliko nastavitev in dodatkov manjka...

aerie ::

Katere banke? NLB Klik pri meni deluje BP. Kateri forumi? Slo-tech pri meni deluje BP? OK... vtičnikov še ni. Katere nastavitve se pogrešajo?

treshold2 ::

Samo Bog ve kdaj bo Edge dobiti podporo za plugins. Zelo dobar browser,toda brez plugins ne vporabljam ga. In Edge ni in razvojnoj fazi.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

krneki0001 ::

Han je izjavil:

Banke, Slo-Tech, forumi... Veliko nastavitev in dodatkov manjka...

nlb, skb, abanka delujejo preverjeno iz prve roke. slo-tech in vsi ostali forumi delujejo.

treshold2 je izjavil:

Samo Bog ve kdaj bo Edge dobiti podporo za plugins. Zelo dobar browser,toda brez plugins ne vporabljam ga. In Edge ni in razvojnoj fazi.


Tudi če je ne dobi. Vsaj ne bo upočasnjen kot vsi ostali brskalniki s plugini.

harvey ::

Ne deluje samo tisto kar potrebuje komponento za podpis npr. edavki, ajpes...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Han ::

Pri pisanju sporočil na ST forumu je Edge sam od sebe dodajal prazne vrstice, ki jih ni bilo mogoče izbrisati.

Večina poslovnih storitev zahteva komponento za podpis, tudi poslovanje z bankami...

Zaznamki (bookmarks) so rešeni katastrofalno.

Desni klik, kaj je že to?

itd.

krneki0001 ::

harvey je izjavil:

Ne deluje samo tisto kar potrebuje komponento za podpis npr. edavki, ajpes...


Ne deluje tisto, kar ima zadaj javo.

radmannsdorf ::

Danes sem se mal spravil potestirat Edge. S temno temo je kar gledljiv, zdaj ima tudi Adblock in Adblock Plus, ampak ko hočem dat stran med priljubljene, se Edge kar ugasne :)
Tudi uvoz in upravljanje zaznamkov se bo treba navadit. Se še komu sesuva ob dodajanju strani med zaznamke?

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Dela b.p., nič se ne ugasne, sem dal za probo 5 različnih strani med zaznamke in na naslovno vrstico.
Delo krepa človeka

MrNighthawk ::

radmannsdorf je izjavil:

Danes sem se mal spravil potestirat Edge. S temno temo je kar gledljiv, zdaj ima tudi Adblock in Adblock Plus, ampak ko hočem dat stran med priljubljene, se Edge kar ugasne :)
Tudi uvoz in upravljanje zaznamkov se bo treba navadit. Se še komu sesuva ob dodajanju strani med zaznamke?


Sm imel podoben problem, ko sem se preveč ubadal z zaznamki. Urejal, da so bli vsi kot v firefoxu itd.
Sicer pa dela brez hudih pripomb. Je tudi ene dvakrat zatrokiral ampak to mi je že vsak FF, Chrome in Opera.
Trenutno je mon daily driver na desktopu, čeprav pogrešam Opero. Je pa hiter in odziven. Z adblockerjem se, da normalno gledat vsebino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reklame banerji in ostala navlaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
447075 (1997) janezvalva
»

Chrome bookmarks se razmnožujejo

Oddelek: Pomoč in nasveti
192410 (1296) zuz3k
»

Internet Explorer ni več prvi brskalnik

Oddelek: Novice / Brskalniki
339165 (6458) njyngs
»

Kako hudičevo odstrani te nadležne reklame?

Oddelek: Pomoč in nasveti
104022 (2928) scipascapa
»

Bitka brskalnikov za Android

Oddelek: Novice / Android
228758 (7477) PrimozR

Več podobnih tem