» »

Kaj je vzrok za tako rast in tak trenuten nivo cen nepremičnin v Sloveniji?

Kaj je vzrok za tako rast in tak trenuten nivo cen nepremičnin v Sloveniji?

Temo vidijo: vsi
««
589 / 589
»
»»

Baja ::

zavajon je izjavil:

Baja je izjavil:

mato, pa kaj te tolko moti, če ljudje hrčkajo. naj, če jim tako paše

A tebe ne bi motilo, če bi podedoval stanovanje, pa bi bilo to polno šare? :))


LOL. ja, najbrž bi se kar odpovedo, če ne drugo v korist občine :D

Matota pa bi tak fršlog, če bi vidjo kaj vse mi doma hrčkamo.

FRŠLOG ALERT: sam sem si kupjo oversized bajto, da mam plac stvari hrčkati :D

johnnyyy ::

Likalnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Neka vozovnica najbrž ne porabi nekaj m² prostora ali pač.


ni problem prostor katerega porabi vozovnica...ker to vsi vemo, da ni omembe vredno...bolj gre za to, da če je pospravljena oziorma v omari odložena 20 let stara vozovnica si ob tem lahko predstavljaš, kako so odložene še druge stare in večje stvari...katere pa lahko zasedejo veliko prostora.

tudi pri meni starci hrčkajo....jaz sproti sortiram in stran mečem....na koncu ugotoviš, tudi, če vse pospraviš in hrčkaš...ko rabiš neko stvar jo v tistem neredu itak nikoli ne najdeš

Seveda, a po drugi strani so redki primeri, da ima nekdo dodatno stanovanje, kjer shranjuje kramo oz. ga uporablja kot skladišče. Saj če bi kupil namensko se ti bolj splača kupiti garažo ali poslovni prostor.

Sicer tudi moji hrčkajo. Pač hiša je bila zgrajena po vojni, zasnovana za takrate potrebe (velika klet in svinjak) potem se je povečala (prizidki + dodatno nadstropje). Svoj čas nas je not živelo 6, sedaj pa tam živi samo mama ki je vdova. Hiša je cca 250m² z enim vhodom, 1/3 je kleti, kuhinja je samo v pritličju, zgoraj pa so "bivalni prostori". In tako ostane kup prostorov, ki jih ne moreš pametno izkoristiti so pa izjemno primerni za kopičenje krame - to pa. In ko jaz v stanovanju stvar vržem takoj stran - ker nimam prostora, je gor še vedno navada, da stvar nekam daš (da jo boš vrgel stran) a do tega nikoli ne pride :D.

Mato989 ::

Najboljša je ko smo menjavali kuhinjo, doma kupili novo, staro 20 let odpeljali na vikend pa dali tja namesto stare 40 let na vikendu in tisto v smeti, čez 20 let smo postzopek ponovili... skratka samo dvojno delo, na vikendu pa smo nazadnje kuhali davnega leta 1991 ko je bla vojna in so bli gori 10 dni... od takrat pa samo žar

Ampak da pa rečeš da je to debilizem in da bi vse fuklni stran to pa bog ne daj :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

maticb492 ::

Ah hrčkanje, jaz sem se ravno lani enkrat spravil spucat "the cable box", tako da sem končno stran vrgel VGA/DVI kable :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Baja ::

cez 7 let vse prav pride :D

Invictus ::

maticb492 je izjavil:

Ah hrčkanje, jaz sem se ravno lani enkrat spravil spucat "the cable box", tako da sem končno stran vrgel VGA/DVI kable :))

Najbrž res, sam ne biti tako ziher...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
589 / 589
»
»»