Prijavi se z GoogleID

» »

Facebook vprasanje

Facebook vprasanje

Bananajoe ::

Zanima me ali se da izklopiti vidnost objave drugim prijateljem, ce neko stvar prodajam v zaprti skupini (mali oglasi)? Tudi sam vidim objavo prijatelja ki prodaja doloceno stvar v skupini, ceprav sam nisem clan te skupine. Hvala

Lp

PunkDude ::

Ne.

Mare2 ::

Bananajoe je izjavil:

Tudi sam vidim objavo prijatelja ki prodaja doloceno stvar v skupini, ceprav sam nisem clan te skupine. Hvala

Lp

Ta skupina očitno ni zaprta. Iz zaprtih skupin se objave ne vidijo navzven ljudem, ki niso v skupini. Preveri stanje.

Bananajoe ::

Sem preveril. Res je - objave drugih vidim ker je skupina javna. Hvala za pomoc. Lp

emap86 ::

Hm, kaj pa če probaš tako, da objavo vidijo vsi, razen tega določenega prijatelja? Na "navadni" objavi na zidu, se da to lepo uredit, mogoče pa potem to pošeraš v skupino?

pino ::

Za mesec dni bi rad onemogočul facebook. Delal sem po tem navodilu https://safe.si/video/video-vodici/face... , pa mi stvar nekak ne zalaufa, pa ne vem kje delam narobe. Imakdo še kakšno drugo navodilo.

Hvala
LP Pino

Zgodovina sprememb…

• spremenil: pino ()

georgi ::

kako se na facebooku shrani da vidiji vsi samo določeni prijatelji - da jih vsakič ne dodajaš posebej
ali obratno samo določeni, da jih spet posebej ne dodajaš
Life is a psychological game.

Kurzweil ::

georgi je izjavil:

kako se na facebooku shrani da vidiji vsi samo določeni prijatelji - da jih vsakič ne dodajaš posebej
ali obratno samo določeni, da jih spet posebej ne dodajaš

A? :8)

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nov fb profil

Oddelek: Pomoč in nasveti
13990 (146) Hipatija
»

Kako najti IP?

Oddelek: Omrežja in internet