» »

Galaxy S6 nakup baterije

Galaxy S6 nakup baterije

barossa45 ::

Pozdravljeni,

iščem novo čimboljšo baterijo za moj samsung galaxy S6 (SM-G920F). Prodajalci prodajajo vsi "original" za različne cene.
Če je kdo že kupil kašno baterijo pa da deluje v redu mi naj prosim nalima link do nakupa.

Lep pozdrav.

lonewolf_ ::

Za prejšnjega samsunga sem vzel od kitajcev za 4$ baterijo in je držala dve leti normalne uporabe. Sicer je šlo za S+ model, za novejše pa ti ne znam povedat kolk bi bla ok taka baterija. Točno tak je zgledala https://www.ebay.com/itm/High-Capacity-...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

hojnikb ::

ne kupujte te gold baterije, ker so v večino primerov sranje. Scratch that, 99% baterij na ebay je zanič.

Če imaš možnost, sourcaj iz kakšnega serivsa, da je _res_ original. Vse ostalo je brezveze.
#brezpodpisa

Mare2 ::

hojnikb ::

ne se zanašat na to, da če je slovenska trgovina, da bo tut original.
#brezpodpisa

c3p0 ::

Na AE kupil originalno za S7 edge, za nekje 10$. Paše v S6, le malenkost je debelejša, tako da se priporoča euti. Pa seveda ima večjo kapaciteto, kar je vedno bila rak rana S6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

hojnikb ::

si dejansko probal v s6 ?

na iphone recimo niti isto baterijo nemors vec ponucat 2x, let alone da bi dal od cist drugega modela..
#brezpodpisa

barossa45 ::

c3p0 je izjavil:

Na AE kupil originalno za S7 edge, za nekje 10$. Paše v S6, le malenkost je debelejša, tako da se priporoča euti. Pa seveda ima večjo kapaciteto, kar je vedno bila rak rana S6.

Pa ti je dejansko zdržala dlje ?

bmwwww ::

barossa45 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Na AE kupil originalno za S7 edge, za nekje 10$. Paše v S6, le malenkost je debelejša, tako da se priporoča euti. Pa seveda ima večjo kapaciteto, kar je vedno bila rak rana S6.

Pa ti je dejansko zdržala dlje ?


Ja gre noter, samo malo na tesno. Če pa NFC odstraniš, bo pa lepše sedla. Drži dlje, sem jo menjal dokler sem še uporabljal s6.

c3p0 ::

Še vedno drži in deluje. Originalna je bila že tako uboga, da sem pozabil kako je bilo na začetku. Zdaj drži do nekje 48h ob zmerni uporabi.

Je pa prvih par polnjenj trajalo, da se je telefon skalibriral na novo baterijo. Npr. prve dni mi je ob 1% držal še ure in ure.

barossa45 ::

Hvala za info.
Mi lahko morda se poves kje si jo narocil?

c3p0 ::

AliEx. ali ebay, ne spomnim se točno. Originalna in zapakirana. Preveri prej feedback.

Aja, NFC sem odstranil. Trenutno sem celo brez zadnje stranice in imam le etui. Sem jo predobro zalepil in ni šlo več dol v enem kosu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Trupl0 ::

na ram2 sem plačal za mojega S6 E+ cca 50€ za delo in baterijo dve leti nazaj.
Telefon je štiri leta star in jeseni verjetno ponovim štorijo.
Dobiš "novo" baterijo in pooblaščen poseg v napravo.
"novo" v narekovajih zato, ker so vse te baterije, s6 recimo, izdelane 2015. Torej 4 leta stare nove baterije...
If you are going through Hell, keep going !

DeeCoy ::

hojnikb je izjavil:

si dejansko probal v s6 ?

na iphone recimo niti isto baterijo nemors vec ponucat 2x, let alone da bi dal od cist drugega modela..

Kaj ti filozofiraš?

Sicer pa poglej pri tiniam.si, jaz pri njemu kupujem baterije za telefone in ni bilo še niti enega problema z originali oz oemi.
https://www.tiniam.si/samsung-baterija-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49884432 (12075) Han
»

Samsung Galaxy S6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37188463 (30637) theStranger
»

Samsung Galaxy S5 ali Samsung Galaxy J5 (2017)?

Oddelek: Mobilne tehnologije
365613 (3669) blackbfm
»

Samsung original baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
183313 (2962) DeeCoy
»

Najboljša kamera pri mobilnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513847 (12363) kmegli

Več podobnih tem