» »

Pomoč glede vpisa

Pomoč glede vpisa

deadspear ::

Pozdravljeni, vem da je to pomoje velikokrat vprašano, vendar bi rad dokončno mojo situacijo razčistil, saj dobivam več različnih informacij in vpisni rok se bliža. Moja situacija je naslednja. Jaz sem bil vpisan v 1 letnik FF v letu 2014, letnik nisem naredil in sem se nato ponovno vpisal, ni se izšlo in sem nato dve leti pavziral. Leta 2017, sem se vpisal v Višji šolski program v Novem Mestu, letos bom končal višješolski program. Mene zanima, kakšne so moje možnosti nadaljevanja izobraževanja. Kakor sam vidim so na voljo izredni vpis v 2 letnik univerzitetnega programa za isto področje študija kot višje šolski program ali pa poslati prošnja za nadavljevanje študija na FF. Nekdo mi je tudi omenil, da lahko pošlem posebno prošnjo na faks (kjer bi nadaljeval isto področje), da bi mi oni redni študi odobrili (Nevem če je to res). Ali je še kakšna opcija, ki je nisem opazil? Pred leti nisem niti vedel da se lahko vpišem v višje šolski program, ker sem mislil da imam bonus popolnoma izkoriščen. Nekateri mi pravijo, da se lahko redno vpišem v univerzitetni program brez problemov, drugi pa da je to ne mogoče. Poleg tega so mi nekateri tudi omenili, da so bile nekakšne spremembe sprejete v zakonodaji. Idealno za mene bi bilo, da se bi lahko vpisal v 2 letnik rednega univerzitetnega programa (Iz končane višje šole v 2 letnik fakultete). V vsakem primeru bi bil zelo hvaležen če mi to lahko kdorkoli razčistil.

zee ::

Ne bodi len in vprašaj na relevantni fakulteti/univerzi. Ne grizejo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Gagatronix ::

Referati obstajajo z razlogom. :)

Invictus ::

Drugače pa pelji mamo s sabo. Dandanes čisto normalno za bodoče študente...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7114008 (5550) PH03N1X
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198179 (36996) Filip8
»

višješolski program

Oddelek: Šola
204582 (3651) marko181914
»

Študij po 26 letu

Oddelek: Šola
214575 (3823) ramiz?!
»

Visja sola informatika (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7930225 (20391) drzni86

Več podobnih tem