» »

kilometri specifičen primer

kilometri specifičen primer

XLapse ::

možno da ma to realne kilometre? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


kaj pa ta? ta ni šans. https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...



ne zdržim več z mojo kanto pa gledam ta dva. Mogoče bi Megana, samo k sigurno nima pravih km, čeprav zgleda zelo ohranjen pa neka ženska ga ma, sam un prej pejdi znat.

Meni gre težko v glavo videt 2007 in 170.000 .. še posebej ko ostali avti majo ful več tud novejši.
alien technology

Company ::

Clio v žlahti ima 39000 km, septembra pa bo star 6 let. Vozi ga ženska, drugi avto v družini. Še kaj?

kixs ::

Za bencinarja bi se rekel. Za Forda pa je precej vprasljivo. Glej, da so zadnji lastniki res toliko casa kot pise.

Pika na i ::

Company je izjavil:

Clio v žlahti ima 39000 km, septembra pa bo star 6 let. Vozi ga ženska, drugi avto v družini. Še kaj?

Moja mati ima nekaj podobnega - teče 8. leto in 42000km (ne vem če že)

Gr8t ::

Kot da je to kaj dobrega za avto. Najbolje je da se avto vozi vsaj 90% časa po AC. Valda več km tudi pomeni večjo obrabo, tako da najbolj optimalno je verjetno 50-100km v eno smer na dan.
Dons sem šel prav namensko vozit za eno staro mamo, bolj da vidim koliko se pozna na času. To se niti ne, 12,5min za 10km, sam imam 9-10min.
Ampak kakšna je to vožnja, to te prav ubija. Sam sem imel obratov vedno tam okol 1800, 55 v 4. Ko je zavila, sem šel naprej v 5., čeprav imam še 6. Kak kilometer še lahko matraš motor, dalj časa pa to ne gre.
Čeprav za ogrevanje motorja je pa taka vožnja ok, ampak meni to ne bi uspelo niti če bi imel avto za 100k+ in bi mi bil zelo pri srcu. Avto je za ponucat.

Drugače imajo te vaše mame sigurno malega jajčka bencinarja. Dizla tudi če kdo kupi za tako malo km, je tako majhna verjetnost, da takega dobiš, da je škoda časa sploh hodit gledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()

pirat ::

12 let in 170.000 km pomeni dobrih 14.000 km na leto - kar je vec kot prevozi povprecen slovenski voznik (statistika pravi, da povprecen slovenec prevozi med 12 in 13 tisoc km letno).

Pika na i ::

Gr8t je izjavil:



Drugače imajo te vaše mame sigurno malega jajčka bencinarja. Dizla tudi če kdo kupi za tako malo km, je tako majhna verjetnost, da takega dobiš, da je škoda časa sploh hodit gledat.


Da se ne boš razpočil.
Piše točno za kak avto gre.
In če ima nek avto 200000km in je star 20 let, pa se še vedno vozi, to pomeni točno to - da se ga nuca. In da še vedno deluje.

Sheteentz ::

Jaz sem do pred lani vozil megana, letnik 2007 in sem imel cca 120k prevoženih. Seveda se da.

Magic1 ::

Imamo dva 6-8 let stara avtomobila pri bajti. Oba malo nad 50kkm.
Magic

jero_no1 ::

Mali jajček - dizel 68KM, 13 let, 55.000 km - če ga dam na avto.net, ziher pristanem v eni taki temi o prevrtenih km. Vozi se dnevno 10 km, je redno servisiran in ni nobenih težav z motorjem.
Kupljen je bil star dobri 2 leti za zelo dobro ceno. Pustimo ob strani nesmiselnost dizla za take relacije, glavno da nama avto služi. Bo pa naslednji sigurno bencinar.
Drugi avto pa dela za slo kupce sprejemljive km (25k na leto) :D

shadeX ::

Prevrtene km. imajo največ Audiji, BMW-ji in druga vozila višjega ranga. Če Meganu prevrtiš km. kaj pridobiš? Par sto € če sploh (v tem primeru).

Imam tud jaz 20 let staro kanto z 133k km. V zadnjih 7 letih sem naredil 35k km.

borisk ::

kdo še gleda kolometre pri nakupu avtomobila? to je pa res zadnja stvar...

shadeX ::

Ja res je mikavno ko vidiš avto z ugodno ceno in 400k km. Kar kupil bi ga.

forplan ::

Po moje bi znala avta v oglasu imeti resnične kilometre. Pač težje razumem ker je tolk tistih oglasov, ki trdijo da imajo relacijske vožnje, ne vem pa ne vrjamem da je toliko trgovskih potnikov :)

V glavnem pri sosedu imajo en 15let stari avto. Kupljen nov. Sedaj pa ima 95000. Pa še enega 3 leta starega s 5000km :))
da se strinjam

borisk ::

ah, za ženo sm kupil fiesto, staro slabe 3 leta, z 145kkm, zgledala je boljše ohranjena kot vse kar se je primernega prodajalo pri nas...

Utk ::

Za kolk denarja?

borisk ::

mislim da okol 5,5k€ glede na trenutne cene fiest bo jo lahko prodal za enak denar...

XLapse ::

sm se odločil da bom počakal še z kanto megane 2000 in raje kupil kaj boljšega/novejšega poleti.

shadeX je izjavil:

Ja res je mikavno ko vidiš avto z ugodno ceno in 400k km. Kar kupil bi ga.

lol

jero_no1 je izjavil:

Mali jajček - dizel 68KM, 13 let, 55.000 km - če ga dam na avto.net, ziher pristanem v eni taki temi o prevrtenih km. Vozi se dnevno 10 km, je redno servisiran in ni nobenih težav z motorjem.
Kupljen je bil star dobri 2 leti za zelo dobro ceno. Pustimo ob strani nesmiselnost dizla za take relacije, glavno da nama avto služi. Bo pa naslednji sigurno bencinar.
Drugi avto pa dela za slo kupce sprejemljive km (25k na leto) :D

nisi ti kriv. Krivi so scammerji in avto proizvajalci k ne naredijo konec temu loophole
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Markus386 ::

forplan je izjavil:

Po moje bi znala avta v oglasu imeti resnične kilometre. Pač težje razumem ker je tolk tistih oglasov, ki trdijo da imajo relacijske vožnje, ne vem pa ne vrjamem da je toliko trgovskih potnikov :)

V glavnem pri sosedu imajo en 15let stari avto. Kupljen nov. Sedaj pa ima 95000. Pa še enega 3 leta starega s 5000km :))


Seveda je toliko trgovskih potnikov :)

Avti v nemčiji imajo zelo podobne cene, kot pri nas, kar pomeni, da se nekomu splača uvoz + dmv + papirologija + da še kaj zasluži, ima dve možnosti... ali kupi dva skarambolirana nemška, in naredi "frankenštajna", ali pa kupi kakega mladega z 400k km (službena vozila), in ga tukaj proda z "120k" (potem pa pri 150k odpove turbina pa dpf). Večina teh vozil so razni nemški večji karavani, dizli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri avto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6110874 (9282) zez
»

Racionalnost ali strast? Megane 1.6 vs. Accord 2.0 vtec

Oddelek: Na cesti
324890 (3891) kiFni
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14526139 (21941) krneki0001
»

Nakup rabljenega avta do 7000EUR (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30655163 (46124) Mato989
»

Nakup avtomobila (do 9000€) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5316966 (14773) trololo2

Več podobnih tem