» »

Slabe/dobre izkusnje z avto prodajalci

Slabe/dobre izkusnje z avto prodajalci

toni2 ::

Zdravo, ravno kupujem rabljen avto in me zanima, če ima kdo kaj izkušenj z P Group Company iz okolice Celja, Avto Lan tudi iz tam in pa Avto Perla iz Šenčurja?

Meizu ::

Celjskih avtodilerjev se slovenci naceloma izogibamo ko hudic kriza, je pa res, da je tudi drugod priblizno isto sranje sam smo malo bolj potolazeni, ker nimamo pojma.

kixs ::

Kupi avto 1. lastnika, kupljen v Sloveniji. Vse ostalo je nateg.

louser ::

Če je avto vzdrževani, jih lahko ima tudi 150kkm po treh letih, pa bo vseeno šlo.

kixs ::

Takega mu bodo oni prodali s 50Kkm in ceno skoraj novega.

toni2 ::

Malner ::

Magičnih 170k + malenkost. Ponavadi je točno 181k kilometrov in ravnokar opravljen veliki servis.

Trupl0 ::

Če je avto iz uvoza računej cca 45 do 50 jurjev km na leto, vsaj. Audi, magičnih 170k, velik servis, 15 jurjev... kje jih najdete

beli je čist neki pokapljan znotrej, črni pa volan kot da jih ma 400k
If you are going through Hell, keep going !

kixs ::

toni2 je izjavil:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Zakaj bi kupil avto, ki si ga ne mores privoscit?

jero_no1 ::

177KM motor pa poraba 4,8l :)) + 1 burek in 2 hambrgerja :D

Likalnik ::

Tudi jaz menim, da imata oba Audi-ja čez 200k km....še moj renault jih ima...pa se malo vozim:)

#000000 ::

Likalnik je izjavil:

Tudi jaz menim, da imata oba Audi-ja čez 200k km....še moj renault jih ima...pa se malo vozim:)


vsaj 100k si premal povedal

shadeX ::

jero_no1 je izjavil:

177KM motor pa poraba 4,8l :)) + 1 burek in 2 hambrgerja :D



To je dizel. Sem imel jaz 140KM dizel in sem imel povprečno porabo 5.5l (mestna 6.2l). Če sem vozil po AC, najbolj optimalno (6 prestava, 105 km/h) je bila poraba 4.8l.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

profii ::

Tole ima ohoho kilometrov :) kakor so že predhodniki povedali... Lahko ti slikam volan Audija pri 160kkm, vožen kar nekaj po mestu, kjer se volan veliko vrti. Naj ti ga opišem - nov. Ne pa tako znucan na nemškem avtu, kjer se je vozila relacija Minken - Hamburg. :)

jero_no1 ::

shadeX je izjavil:

jero_no1 je izjavil:

177KM motor pa poraba 4,8l :)) + 1 burek in 2 hambrgerja :D



To je dizel. Sem imel jaz 140KM dizel in sem imel povprečno porabo 5.5l (mestna 6.2l). Če sem vozil po AC, najbolj optimalno (6 prestava, 105 km/h) je bila poraba 4.8l.


Imam 150KM tdi-ja (avt.) in imam porabo 5,8, s tem da ne oviram prometa in ne vozim agresivno (po omejitvah).

shadeX ::

Sej ni potreba ovirat prometa. Dejstvo je da podatek 4.8l točen. Teoretično in praktično imaš lahko takšno porabo (tako da to ni false advertising), je pa res da noben ne bo vozil po jajcih samo da bo imel avto minimalno možno porabo.

Tudi tvojega 150KM, spraviš na 4.8l, če hočeš. Fix.

Invictus ::

p6219130je pa res da noben ne bo vozil po jajcih samo da bo imel avto minimalno možno porabo. [/st.citat naj bi izjavil:


To se pa motiü.

Večina Slovencev ne vozi po pravilnih, ampak po števcu trenutn

To se pa motiü.

Večina Slovencev ne vozi po pravilnih, ampak po števcu trenutne porabe...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tony1 ::

kixs je izjavil:

Kupi avto 1. lastnika, kupljen v Sloveniji. Vse ostalo je nateg.


Najboljši post v temi. Običajno tak avto sploh ni dražji od ostalih, morda moraš le nekaj časa viseti na avto.netu, da se kakšen najde po tvojih željah...

Tilen ::

Porsche Slovenija - priporočam.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

koyotee ::

Autodelta so tut ok
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

LeQuack ::

Tud te veliki servisi nategujejo na veliko, tko da to ni nobena garancija.
Quack !

bluesands ::

Če res ne prevozite več 20.000km na leto ne kupujte dizlov. Tisti liter ali dva porabe več kot pokurite s turbobencinarjem je nizka cena v primerjavi z zamenjavo DPF dizel filtrov in urejanjem zamazanih motorjev. Prav tako pričakujemo povečanje raznih okoljskih dajatev in cestnih taks za dizel motorje.

Če že kupujete od trgovca z avtomobili naj bo to resna trgovina s servisom, ki prodaja tudi nove avtomobile in obstaja kakšnih 10 let. Ne kupujte od raznih čez noč ustvarjenih s.p. samooklicanih prodajalcev izvora iz južne strani kolpe - to je recept za katastrofo.

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

TDI ima tudi bistveno višji navor. Sam ne bi več kupil bencinarja že samo zaradi tega.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mikhaair ::

Turbo diesel in bencin pac ne mores primerjat. Primerjaj turbo bencin iste kubature, pa dizla tudi ne bos vec povohal.
Omenjena avtomobila pa ce te ne mine po slikah volana, upam da po slovnici in catchy frazah zagotovo. Da jim ne bos deoptimiziral njihovega casa.

bluesands ::

Tilen je izjavil:

TDI ima tudi bistveno višji navor. Sam ne bi več kupil bencinarja že samo zaradi tega.


Saj ne moreš verjeti kakšne butale so Slovenija - nek trgovec vam pove o višjem navoru in cela Slovenija kupuje dizle

Kar se tiče vožnje in zmogljivosti avtomobila je pomemben samo navor, ki ga spravijo kolesa na cesto. To je poleg podatka o navoru motorja še od menjalnika, prenosa in koles. Turbo bencinarji so večinoma uporabni do cca 6000obratov/min, turbodizli pa do 4000. Če imata torej avta enako končno hitrost, ima torej dizel trše prenose v menjalniku - torej v praksi dobiš na cesto 1/3 manj navora glede na bencinski motor kot je navedeno. Torej je v praksi kar se tiče maksimalnega navora enako , pri bencinarjih je ponavadi tudi manj turboluknje se pravi imaš večino navora na razpolago že pri nižjih obratih

CleanPower ::

zamešal si navor in moč. ampak ja, tud bencinarji niso švoh

bluesands ::

nič nisem zamešal

Gr8t ::

Če ima 400k km, je volan še precej v redu, nič natrgan ne zgleda. Pri Cliotu 3 se začne cufat že pri nekje 80-100k km.

p0ki ::

www.avtoprem.si zelo zadovoljen z njimi
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

zobnik ::

Vzami si čas pa avto ornk preglej + naj ti ga mehanik dvigne, drugač ne kupuj, pika in konec.
Raje da zamudiš 10 dobrih avtov, kot da kupiš krš.

jero_no1 ::

shadeX je izjavil:

Sej ni potreba ovirat prometa. Dejstvo je da podatek 4.8l točen. Teoretično in praktično imaš lahko takšno porabo (tako da to ni false advertising), je pa res da noben ne bo vozil po jajcih samo da bo imel avto minimalno možno porabo.

Tudi tvojega 150KM, spraviš na 4.8l, če hočeš. Fix.


Mene povprečna poraba na relaciji 200km po AC pri 110 km/h ne zamina :)
Zame je edini relevantni podatek poraba na recimo letni ravni ali pa vsaj 10k km mešane vožnje in tam mislm da skoraj ni teorije za 4,8l s takim avtom (okrog 1500 kg).
Evo en test. Sicer tukaj so ga kar priganjal, da je taka poraba in DSG baje prinese še cca. 10% višjo porabo.

zobnik ::

Jaz tudi svojga na plin spravim na 6l, povprečje 40.000km pa imam 8.5l/100km....vse možnosti, od tiščanja do vožnje do Italjanski prelazov na 2000m, samo na AC ne hodim...od mestne vožnje do regionalne zmerne vožnje, od rally-a do penziča s 70km/h, od do-----torej povprečje 8.5l plina na 1.4 75km motorju.

radmannsdorf ::

Pozna mogoče kdo F1 AVTO d.o.o. Ljubljana Šentjakob?
Imajo en avto ki bi ga šel gledat.

hojnikb ::

link do avta..
#brezpodpisa

Trupl0 ::

pri miljonu prometa na leto samo 6k dobička...
If you are going through Hell, keep going !

hojnikb ::

*kreativno racunovodstvo*
#brezpodpisa

Machete ::

To je standard. Včasih se dobiček naštima na par eur, ker dobiček imeti je drago. Iz firme se nagrajuje svoje delo drugače in nikakor ne z dobičkom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheBlueOne ::

Verjetno bodo grdo gledali racunovodstvo, ker so za 6000€ placali 1200€ davka. :)

radmannsdorf ::

hojnik, ne, ne, niti slučajno, nočem da tema klasično zaide drugam. zanima me samo če kdo pozna to firmo.
drugače pa, valda vsi prikazujemo minimalni dobiček, ker če ene par jurjev zaslužiš, te spet usekajo po žepu. sramota!

hojnikb ::

preveri zgodovino avta, ne firme..
#brezpodpisa

LeQuack ::

radmannsdorf je izjavil:


drugače pa, valda vsi prikazujemo minimalni dobiček, ker če ene par jurjev zaslužiš, te spet usekajo po žepu. sramota!


Ne vseh označevat za kriminalce, redno zaposleni nič ne skrivajo zaslužka. Kriminalci pa skrivajo, to pa ja, posledično so potem davki za vse ostale višji.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chevrolet Cruze 1.6 bencin

Oddelek: Na cesti
446884 (4883) tech1
»

Kateri avto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6110924 (9332) zez
»

nov avto - bencinar do 13.000 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7111384 (8903) Gr8t
»

Menjava avta, iz megana(kratki) na katerega karavana

Oddelek: Na cesti
131451 (983) jero_no1
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14526191 (21993) krneki0001

Več podobnih tem