» »

Priznate, koliko ste zaslužili / izgubili v kriptovalutah?

Priznate, koliko ste zaslužili / izgubili v kriptovalutah?

1
2
3

Vazelin ::

Aqua: ob bullu si govoril kako noro veliko milijonarjev je tule in kako je BDP profitiral s kriptom.8-)

xx23 ::

2 napačni odločitvi, zarad katerih se tolčem po glavi včasih.

Spomladi 2015 sem prvič resno začel razmišljat, da bi kupu 1 BTC. Bil je dobrih 200 EUR, bral sem neke forume, kako bo to super vse. Ampak bil sem študent, denarja je blo glih mal več kot za preživet mesec, cena je pa ravno padla iz 900 EUR na 200 EUR v dobrem letu. Ni blo nekega znaka življenja in sem pol raje pustil vse skupaj.

Avgusta 2017 sem vložil 1000 EUR v XVG. Do septembra sem podvojil to in veselo pobral ven. A takrat se je šele začel XVG run. Če bi pustil do vrha, bi lahko pobral ven 40.000 EUR. Tolažim se s tem, da je od vrha praktično v eni minuti strmoglavilo za 30 % in ne bi zadel pravega trenutka. Poleg tega sem mel še približno 2000 EUR vloženga v druga valute v tistem času.

Od sredine lanskega leta vplačujem 250 EUR mesečno v kripto. Pogledam 3-krat tedensko, če so kaki premiki, dvignit pa ne mislim vsaj do 2022. Koliko je skupaj minusa pa niti ne vem. Tud če gre vse na 0, ne bo nič hudega.

ProGo ::

Dobesedno milijarde. Če bi jih kupil, ko so bili relativno poceni in prodal, ko so bili na vrhuncu.

IL_DIAVOLO ::

Približno 4000 v minus seveda :))

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Približno 4000 v minus seveda :))



S katerimi kovanci si toliko izgubil?

Vazelin ::

Nodi: bodi koristen:)

jest10 ::

Dobil ene 3k. Naminirano, ter potem malo prekladanja med kovanci.
Trenutno nimam nič v kriptovalutah

PrihajaNodi ::

Ce bi bil jure tezak 450 miljard bi se slovenija spremenila v kolesarsko stezo.

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Približno 4000 v minus seveda :))



S katerimi kovanci si toliko izgubil?


V en coin imam največ vloženega 400 evricov, samo imam teh vlozkov cca 15 :D

Sicer v praksi še ni nič izgubljenega, ker še nič nisem prodal.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bi bil jure tezak 450 miljard bi se slovenija spremenila v kolesarsko stezo.

:)):))

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bi bil jure tezak 450 miljard bi se slovenija spremenila v kolesarsko stezo.

:)):))


Ti se kar smej, mogoče mu bo s Tezusom le uspelo...

jype ::

Saj je že kolesarska steza, samo motorni promet je treba prepovedat.

xx23 ::

Premalo jih je. Dejmo nardit kolesarski križ čez Slovenijo (kot so avtoceste) pa osvetlit za vožnjo 24/7.

pero50 ::

hmm... teoretično sem na izgubi cca 10€. 50€ vložil, ko je zraslo sem za 30€ nekaj kupil, preostalih 20 (na vrhu 90) mi je pa padlo na 10€, kateri se sedaj valjalo na marketu :P

PrihajaNodi ::

Je dno že doseženo?

Qrctegleda ::

Spušil okoli 18 jurjev. Nekaj časa bil v plusu okoli 50 jurjev, potem pa vlagal v "obetavne" projekte. Zdaj mi je žal, ampak nimaš kaj, treba preko krize.

jakan123 ::

Če sem trgoval s kriptom na forexu šteje? :D
Naredil 20k profita, potem sem se umaknil nazaj v klasične valute.

Qrctegleda ::

jakan123 je izjavil:

Če sem trgoval s kriptom na forexu šteje? :D
Naredil 20k profita, potem sem se umaknil nazaj v klasične valute.

Šteje. Čestitke za 20.000 €. Že veš kako jih boš porabil?

fishstick ::

Qrctegleda je izjavil:

Spušil okoli 18 jurjev. Nekaj časa bil v plusu okoli 50 jurjev, potem pa vlagal v "obetavne" projekte. Zdaj mi je žal, ampak nimaš kaj, treba preko krize.
2x

jakan123 ::

Qrctegleda je izjavil:

jakan123 je izjavil:

Če sem trgoval s kriptom na forexu šteje? :D
Naredil 20k profita, potem sem se umaknil nazaj v klasične valute.

Šteje. Čestitke za 20.000 €. Že veš kako jih boš porabil?


Sem jih že. En del je šel za papirje za hišo, drug del sem pa prenesel na glavni trgovalni račun ;)

PrihajaNodi ::

A ma litecoin sedaj moder logo?

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ma litecoin sedaj moder logo?

Ja še en rebranding.

Machete ::

Moder logo? TAKE MY MONEY
(Oh wait, wex.nz already did)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Furbo ::

PreviousUser je izjavil:

Vodni prijatelj, gre se za to, da se o izgubah ali dobičkih nikjer ne govori. Pa tudi mislim da sem dovolj jasno napisal, da se napišejo tudi dobički. Misliš, da zato da bi me dajala zavist, če vzamemo analogijo z naslajanjem nad izgubo? Vsekakor vabim milijonarje in druge dobičkarje, da se javijo.

Niso tako neumni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

spegli ::

5k in nisem srečn.

PrihajaNodi ::

spegli je izjavil:

5k in nisem srečn.

:))
Fora je da bi ravno sedaj moral vreči notri še 5 da bi dobil povrnjene izgube. Sedaj se vlaga.

Vazelin ::

spegli je izjavil:

5k in nisem srečn.

vrži not 5 jurjev. leta 2023 potegneš ven 2 mio

poweroff ::

denisbegood je izjavil:

1500


Aquafriend je izjavil:

257 eur



Pa kakšen odgovor je pa to??? ;)

Izgubil ali dobil??
sudo poweroff

Qrctegleda ::

2 mio pa triinštrdset samo ne okol govort se bojim za svoj lajf

dottor ::

Sem le majnal druge manjše kriptovalute in jih spreminjal v BTC, vse skupaj prodal prvič ko je poču balon na jurja dolarjev, ven sem dobil nekaj 100€ (manj kot 500), ker se ni nabralo za več kot 0.5 BTCja. Takrat ko je prvič začel padat mi je tudi crknila ena od dveh grafičnih in pol se mi ni dalo več dosti jajcat s tem.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

letmein ::

Pušnil 800€..

SumTingWong ::

Kupil za 100€ Ripple. Trenutno lahko za 20€ prodam Ripple. Torej 80€ v minusus trenutno.

Qrctegleda ::

letmein je izjavil:

Pušnil 800€..

Dokler ne prodaš ne izgubiš. To ti je ta matomatika. Počakaj toliko, da se zadeva delista, potem si pa res pušil.

-valvoline- ::

Same frizerke in cevlarji tle, hm kdo bi si mislil. Pr jypetu po vas denar fantje (in dekleta) :v

Zgodovina sprememb…

Qrctegleda ::

A jype nam je pobral vse? Obral nas je do kosti, ker on vedno prodaja na vrhu in ne kupi nikoli, pač pa dobi v dar? Kaj če bi ga razlastili? 8-)

HODL ::

Zakaj sploh gledate eur vrednosti? Ni btc edini pravi denar? Money 2.0?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

krneki0001 ::

Vložil 500€ v antshares pred leti, ko je bil komad 25 centov. Potem se je antshare preimenoval v neo. Nekaj sem jih prodal, nekaj jih imam še. Dobiček pa ... (neote sem prodajal po 180 dolarjev na komad).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

PrihajaNodi ::

krneki0001 je izjavil:

Vložil 500€ v antshares pred leti, ko je bil komad 25 centov. Potem se je antshare preimenoval v neo. Nekaj sem jih prodal, nekaj jih imam še. Dobiček pa ... (neote sem prodajal po 180 dolarjev na komad).


360.000. Lepa. To se ne bo več ponovilo.

krneki0001 ::

Bo, bo, samo ne z antshares. Pozabljaš, da so ljudje požrešni in s spominom človeške ribice.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

PrihajaNodi ::

krneki0001 je izjavil:

Bo, bo, samo ne z antshares. Pozabljaš, da so ljudje požrešni in s spominom človeške ribice.



Am ne. Ljudje, ki so kupovali zlato na vrhu nikoli niso prišli nazaj na enako vsoto, kot so vložili. Krivulja btcja je podobna zlatu.

Heisenberg ::

Šel sem v kripto s toliko EUR kolikor sem bil pripravljen izgubiti.

Imel sem 3000EUR. Obrnil na 6000EUR. Zapravljal-obračal itd... danes sem na 1800EUR NETO. Se pravi DANES sem 1200 zgubil. Ampak HODLam. Tako da ni dejansko še nič izgubljeno.

p.s.
pa ker sem bil naiven na začetku, so mi uspeli iz borze pokrasti za cirka 300EUR valute.

Zgodovina sprememb…

toke963 ::

Vložil 100€ v TRON ko je bil še oh in sploh :) Lepo raslo, zdaj pa lepo padlo.... izgube še ni, ker HOLD-am :) je pa relativno precejšnja izguba.... cca. 70-80€ če danes prodam :)

bulplux ::

Prvič vložil junija 2017, daytradal in seveda v dobrem mesecu dni popušil 80%... Naredil drugo vplačilo, večinoma hodlal in dal v kakšne ICOje... pred poletjem 2018 vzel ven oba vložka, ostalo pa hodl v btc in shitcoinih. Situacija je trenutno približno deljeno 10 (v usd) od ATH. Približno 85% crypto sredstev je v denarnicah, ostalo (cca 15%) malo tradam:)

Qrctegleda ::

Vsak teden mi delistajo en obetaven ICO iz zadnje menjalnice. Kam gre ta kripto? :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Baja ::

trenutno v zelenem 4000+% since 2013, nekaj pa sem tudi že ven pobral.

neverlucky ::

Qrctegleda je izjavil:

Vsak teden mi delistajo en obetaven ICO iz zadnje menjalnice. Kam gre ta kripto? :D


Če se to res dogaja, boš počasi moral zamenjati pridevnik 'obetaven' s čim drugim. 8-)

pixelzgaming ::

Naminal za eno družinsko pizzo.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Baja ::

@pixel: 10k btc?

Vazelin ::

Zanimivo. Skoraj noben ne izgublja. S katerim denarjem potem early adopterji furajo Lambote in potujejo v vesolje?:D

neverlucky ::

Vazelin je izjavil:

Zanimivo. Skoraj noben ne izgublja. S katerim denarjem potem early adopterji furajo Lambote in potujejo v vesolje?:D


Se boš še naprej delal norca iz Aque, ki ti je povedal, da je samo na slotechu 20+ kriptomilijonarjev? Uppoštevaj tudi, da se kakob v tej temi ni oglasil, in najbrž še mnogi drugi.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
25326725 (11480) MrStein
»

Velika razprodaja na trgu kriptovalut (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
312114162 (87010) Saul Goodman
»

Bitcoin presegel 10.000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
29678300 (68057) Machete

Več podobnih tem