» »

Priznate, koliko ste zaslužili / izgubili v kriptovalutah?

Priznate, koliko ste zaslužili / izgubili v kriptovalutah?

1 2
3
»

Aquafriend ::

Vazelin je izjavil:

Aqua: ob bullu si govoril kako noro veliko milijonarjev je tule in kako je BDP profitiral s kriptom.8-)

Sej jih je kar nekaj ampak pametno molcijo.

PrihajaNodi ::

Vazelin ti si ze dobil kak popust v hotelu od icnja?

neverlucky ::

Trenutno še nič. Ampak ko bo postavljen pa verjamem da bo kaj :)

Vazelin ::

Pričakujem hodlerski apartma za en vikend for free:D

krneki0001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Bo, bo, samo ne z antshares. Pozabljaš, da so ljudje požrešni in s spominom človeške ribice.



Am ne. Ljudje, ki so kupovali zlato na vrhu nikoli niso prišli nazaj na enako vsoto, kot so vložili. Krivulja btcja je podobna zlatu.


BTC je nepomemben.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

PrihajaNodi ::

Kaj pa je pomembno?

krneki0001 ::

Vse nenarudarjeno, tisto, kar se rudari pa je treba ukinit in umaknit, treba se je btc-ja znebit.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

JamesBond ::

Nivo optimizma v tej temi in tudi kot ga zaznavam na splošno okoli kriptoja mi daje občutek, da bo počasi čas za kupit kaj :)

Baja je izjavil:

@pixel: 10k btc?


lol

PrihajaNodi ::

To ni nic. Moj sosed se je locil, zena mu je pa pobrala 30% od 4.200.000EUR. Tidi jaz ga ne vidim vec. Bojda se ukvarja z lovom in nabiranjem gob.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

418btc = 418 x 20k = 418 mesecev penzije vsak mesec 20k lahko zapraviš

thug life

Aquafriend ::


screenshot idex (SWM)

Danes je bilo nekaj zasluzka. Vsi veste, da sem dostkrat kontra. Ko drugi panicno prodajajo, jaz razmisljam o potencialno dobrih nakupih. Ko pa vsi dozivljajo vrhunec, fomo in sanjajo lambo, to the moon, jaz takrat razmisljam kdaj vstopit v shortanje.

Tudi zdaj je bilo tako, nekaj panike v zadnjih par dnevih, dostkrat sta mi kontra indikatorja nodi in vazelin. Videl lep padec Swarm-a. Kupil. Danes 60% gor.


screenshot

Sej bi tudi vam priporocal kot to pogosto storim, a se nodi in vazelin nista drzala dogovora.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Aquafriend ::

Ni photoshop 100%. Mislm, da obstajajo programi, kjer se da preverit.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

A lahko nehaš s temi debilizmi in pogovarjanjem s samim sabo?

Aquafriend ::

Ne pogovarjam se sam s sabo. Moje accounte sem ze nastel. Mislim pa, da je qrctegleda = profdoktor z malo zacetnico.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

hamez66 je izjavil:

A lahko nehaš s temi debilizmi in pogovarjanjem s samim sabo?

Noben izmed accountov, ki zadnje dni sodelujejo v temi "Spekuliranje cen kriptovalut" ni moj, noben izmed sodelujocih. Sem povedal, da ne bom vec sodeloval.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Ti si itak reku, da nas boš zapustil. Tko da ne vem kaj čakaš.

Aquafriend ::

Ja, da ne bom sodeloval v tisti temi in dajal nasvetov.

Aquafriend ::

Sej si itak rekel, da ne uporabljas hitbtc in drugih obskurnih menjalnic, kjer je najvec potenciala za pump.

Zakaj? Ker mi zgleda, da jih ne potrebujete. Mimogrede, uporabljam hitbtc vec kot 1 leto. Nikol nobenih tezav. Res pa je, da sem prenasal samo prek ltc in xrp. Nikoli z eth ali btc. Seveda pa jim ne zaupam prevec sredstev. Vsake tolk naredim withdraw.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

:))

Aquafriend ::



Zap/usdt na hitbtc

Temno zelena barva za filled order, 3x
kupil za 0.0038, zdaj skoraj 0.007

nevoscljivci, na internetu imate checkerje za photoshope in preverite ce je legit.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Smo preverili - fake je.

Aquafriend ::

Link do programa za preverjanje, da si sam dokazes svojo laz.

jype, upas stavit, se zmeniva, da prides k meni domov in preveris na racunalniku? za btc-je

Zgodovina sprememb…

jype ::

fakeimagepreverjalnik.biz.ua.

Seveda upam, pridem do tebe, da bodo vsi vedeli, da je fake.

Aquafriend ::

ti posljem zs

Aquafriend ::

V zadnjem casu je eden izmed najvecjih luzerjev xlm. Ne samo, da ga je prehitel eos, celo ltc, bitcoin cash, tron in tether. Vsi se sprasujejo zakaj. Nikjer nisem zasledil dobrega razloga, preprosto ne vedo, ugibajo.

Moja teorija o padcu xlm. Pred priblizno enim mesecem se je zacelo tekmovanje za najboljsi clanek o xlm (stellar lumens) z nagradami. Najboljsih 5 dobi relativno dobre nagrade. Na internet so zacele prihajat clanki, pohvale, shillanje xlm, dan za dnem, komentarji pod clanki tudi. Ker vem, da robot za analize internetnih strani, twitter, fb, youtube obstaja, se mi zdi logicno, da je robot analiziral podatke in lastniki so jasno trejdali v svojo korist in na skodo xlm kupcev.

gruntfürmich ::

Aquafriend je izjavil:

Nikjer nisem zasledil dobrega razloga, preprosto ne vedo, ugibajo.

Moja teorija...

mislim da bi te lahko predlagali za IG nagrado...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Looooooka ::

Hitro prodat stellar. Luzer coin je bil dodan na coinbase...zaposlil Dixonovo...tole gre sam se v tri krasne. Abandon ship :))

Aquafriend ::

Aquafriend je izjavil:



Zap/usdt na hitbtc

Temno zelena barva za filled order, 3x
kupil za 0.0038, zdaj skoraj 0.007

nevoscljivci, na internetu imate checkerje za photoshope in preverite ce je legit.


Tale kupljen shitcoin je ravno na ta dan 30. januarja dosegel dno dna. Nato pa do 28. marca iz 0.0038 usd d0 0.021 usd, kar je skoraj 6x vec. Pac vcasih se userje.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Aquafriend je izjavil:



Zap/usdt na hitbtc

Temno zelena barva za filled order, 3x
kupil za 0.0038, zdaj skoraj 0.007

nevoscljivci, na internetu imate checkerje za photoshope in preverite ce je legit.


Tale kupljen shitcoin je ravno na ta dan 30. januarja dosegel dno dna. Nato pa do 28. marca iz 0.0038 usd d0 0.021 usd, kar je skoraj 6x vec. Pac vcasih se userje.



Cestitamo. In ker je zeitgest all in v xtzju in si napravil dober trade, tebe to naredi superiornega? Saj lahko tudi gemblas z vrednostnimi papirji, bogat pa ne bos tako kot so delnicarji, ki so kupova ms in apple delnice leta 90.

jype je izjavil:

Smo preverili - fake je.

:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

sem povedal, da nisem strokovnjak zarad tega, le sreca, ker sem veckrat kontra. Samo poskusam posnemat robota. Vcasih rata.

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

sem povedal, da nisem strokovnjak zarad tega, le sreca, ker sem veckrat kontra. Samo poskusam posnemat robota. Vcasih rata.


Potem ni treba bir kontra in pljuvat tiste, ki smo kupovali in se kupujemo xtz kako bi lahko z raznimi pumpi vec zasluzili. Drugace pa vse ok, ti privoscim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Sej jaz tudi teb, sem ze povedal. Pa tudi, da sem razprsil svoja kinder surprise jajca v vec kosar. Kar se mi zdi zdaj dobra poteza.

Zgodovina sprememb…

_0\WA6m7Uzc ::

Ta tema je cisto brez veze, prehudi konflikti interesov, da bi se dalo komerkoli verjeti:

- tisti, ki so obviseli s kupom nicvrednih hashov, hocejo nadoknaditi izgubo in bojo promovirali do nezavesti, kako se kripo splaca, da bi ljudje zaceli kupovati in bi jim lahko prodali svoj junk

- tisti, ki so mastno profitirali, boj tiho, ker se jim gladko hebe, samo kaksno drzavno sranje si lahko spravijo za vrat

- tisti, ki so na debelo izgubili se ob prvih pocutijo nesposobne in ker, kot vsak povprecen milenijec poln narcisizma tega ni sposoben priznati, ne bo priznal izgube in bo tiho ali pa se bo na debelo zlagal, da bo obdrzal vsaj image

Mislim, da v tej temi vsi lazejo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

kot vsak povprecen milenijec
Kakšni nesramni predsodki.

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Mislim, da v tej temi vsi lazejo.
Verjamem, da imaš prav, preveriti pa ne morem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Lol kera tema
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

_0\WA6m7Uzc ::

Aquafriend je izjavil:

Ni photoshop 100%. Mislm, da obstajajo programi, kjer se da preverit.


Japajade. Niti pod razno, ce ves kaj delas (sem hotel napisati kako, pa je, kot, ce bi svinjam zlato metal, bom raje tiho).

jype je izjavil:

Kakšni nesramni predsodki.

Samo empiricna dejstva. Ne pravim, da vsi. Samo povprecnezi.

Zgodovina sprememb…

jype ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Samo empiricna dejstva. Ne pravim, da vsi. Samo povprecnezi.
Ja, saj, oporekam: Podatki kažejo, da so milenijci v povprečju precej manj vase zagledani, kot so baby boomerji.

Confirmation bias sicer pravi drugače, ker se zdaj ljudje lažje izpostavljajo, a večina se jih sploh ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

_0\WA6m7Uzc ::

jype je izjavil:

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Samo empiricna dejstva. Ne pravim, da vsi. Samo povprecnezi.
Ja, saj, oporekam: Podatki kažejo, da so milenijci v povprečju precej manj vase zagledani, kot so baby boomerji.

Confirmation bias sicer pravi drugače, ker se zdaj ljudje lažje izpostavljajo, a večina se jih sploh ne.


Podatki kazejo tudi, da je narcisizem v porastu, celo pri zenskem spolu, ki je bil prej v mansini. Ampak po mojih izkusnjah, je ob njih za hodit s hrbtom ob steni, da ne odneses domov kaksen kramp, motiko, sekiro,... narcisizem ni samo zagledanost vase ampak tudi lastna vecvrednost. Kar lepo sovpada s tem, kar si povedal, da se ne izpostavljajo. Ja hodijo s hrbtom ob steni pred svojimi sovrstniki.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ni photoshop 100%. Mislm, da obstajajo programi, kjer se da preverit.


Japajade. Niti pod razno, ce ves kaj delas (sem hotel napisati kako, pa je, kot, ce bi svinjam zlato metal, bom raje tiho).

jype je izjavil:

Kakšni nesramni predsodki.

Samo empiricna dejstva. Ne pravim, da vsi. Samo povprecnezi.

Ce mislis, da je to photoshop prid k meni domov.

_0\WA6m7Uzc ::

Dol mi visi, zaradi mene lazes ali pa ne, ne naredi razlike. Govoril sem pa o detektiranju photoshopa.

Aquafriend ::

Meni tudi vecino dneva dol visi. Razen zdej spomlad me malo bolj razganja
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
25326656 (11411) MrStein
»

Velika razprodaja na trgu kriptovalut (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
312113685 (86533) Saul Goodman
»

Bitcoin presegel 10.000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
29677861 (67618) Machete

Več podobnih tem