» »

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute)

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute)

Nobleman ::

NEBL 2 USD!
===================
sUc4 my d14k

hamez66 ::

Ja, zdaj se čaka LTC pod 60, NEO pod 20, BTC pod 6000. Recimo, da še malo pade, da se bom malo manj slabo počutil, ko sem med prejšnim dumpom lovil nože in potem prodal z izgubo. :))

branimirII ::

Cez vikend vecinoma trejdajo boti. Whali pa na plazi srkajo koktejl.

Nobleman ::

100 USD / 2 USD = 50x

Če sedaj kupite NEBL imate x50 v max 2 letih.
===================
sUc4 my d14k

branimirII ::

Pridte jutri sem pa bomo viideli ce je kaj za trejdat. :)

Nobleman ::

Nabavil NEBL za 500 USD
===================
sUc4 my d14k

Vazelin ::

Ajej kaj bodo tole azijci dumpnili.;((
BTC po dolgem času pod 6k

janig ::

NEBL bo kmalu na tretji strani na CMC. Potem ga ne resi vec niti decentraliziran solitaire ali katerakoli igra s kartami.

hamez66 ::

Ma pomoje, če bi ga samo sloteharji promovirali po kakšnih drugih forumih, bi ves ta entuziazem poskrbel za 3x v kratkem času. Ampak ko se bo trend obrnil, ne vmes med dumpanjem.

Vazelin ::

214mlrd in padamo.
850mlrd -> 214mlrd
zgleda je mel valvoline prav, pa korenje ipd :/

Bolje perzijska preproga v dnevni, kot ETH v Trezorju

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Se gremo eno igro. Koliko mislite da bo jutri ob 9:00 zjutraj market cap?
Jaz pravim da 203mlrd.

Evo NEO pod dvajsetico:D Morda do konca leta na stopnjo ANT;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Nobleman ::

NEBL sesutje 1.98 USD
===================
sUc4 my d14k

amacar ::

Js pravim, da bo vazelin se kr jamral, pa ni vazno kaksen bo mcap.

-valvoline- ::



Do konc mesca tetherscam bo 3-4 po mc.

Zgodovina sprememb…

Nobleman ::

NEBL 750mio USD >>>>>>> 26mio USD

:D
===================
sUc4 my d14k

-valvoline- ::

Da vidimo ce bo pri 5k sledil zgodovinski dump in konec kripta. ETH je ze skoraj pri tresholdu 300usd.

Nobleman ::

Tulipani v 2.08-) Samo da tulipanov ni.:D
===================
sUc4 my d14k

branimirII ::

Market kap je zguba casa. Dejmo nekej bolj uporabnega. Kaj ce mi vsak dan tvoje jamranje koliko je trenutno marketkap. Kaj imas od tega?

-valvoline- ::

Zdaj se bo slo altshitlopovcoin v btc, zbrisano bo vse kar ni btc, pol bo kapituliral tudi btc.

bulplux ::

Percy je zaklenil temo v kateri se je nekaj debatiralo o crypto in sedaj se je/bo vse premaknilo sem.

Naj mu kdo ki mu je blizu reče naj neha špilati trola, odklene tisto temo in začne opravljati svojo moderatorsko funkcijo s tem da briše sporočila, ki nimajo veze s kripto in po potrebi opozarjati in banati tiste ki se tega ne držijo.

Če se mu tega pač ne da delati naj delo prepusti komu drugemu...

Nobleman ::

Kdo ima še NEBL zraven Vazelina ina Mato989?:D
===================
sUc4 my d14k

neverlucky ::

Jaz imam za nekaj 100€ NEBLa. Vmes sem s stakanjem dobil 3 NEBLe, tako da je minus za 6 dolarjev manjsi ;)

Nobleman ::

1.97 USD :D Pri 60 se morda ni splačalo.
sedaj se splača :D

120 USD NEBLa danes = 3600 USD NEBLa januarja8-)
===================
sUc4 my d14k

hamez66 ::

Evo, sem naštimal nakup za nekaj NEBL. Da bom mel za kakšen avto, ko bo šel Mato v penzijo.

Vazelin ::

branimirII ::


Zaenkrat gre po nacrtu. Se malo padca. Stabiliziranje novembra ali decembra. Nato zacetek novega cikla. Ima se kdo kak podoben bubble graf primerjavo.

Tole je btc 2014 v primerjavi z ado. Hvalla sparovcek2 za slikco.

branimirII ::

Ali je bil najvecji btc balon leta 2014? Ali lahko primerjamo pok balona 2014 in 2018? Mtgox vzrok poka balona, kjer je bil zelo pomemben dejavnik poka. Medtem ko zdaj niti ni tako pomembnega vzroka kot je bil mtgox.? Ali bo manjsa % korekcija kot leta 2014?

neverlucky ::

Evo dal preostale kovance v tether, bom kupil nazaj, ko bojo vse stvari se /3 in vec.

Najbrz bo v nekaj letih spet kaksen bubble, ko bo kak projekt prisel ven s kaksnim dejansko uporabnim produktom, do takrat bo pa vse samo vglavnem padalo. Nima smisla drzat.

branimirII ::

Prodaja se ob pumpah ne pa ko ze toiko dni pada. Rizik je vecji.

Crossfire ::

BTC dominance 50,5% ;)

-valvoline- ::



Zgodovina sprememb…

dronyx ::

neverlucky je izjavil:

Najbrz bo v nekaj letih spet kaksen bubble, ko bo kak projekt prisel ven s kaksnim dejansko uporabnim produktom, do takrat bo pa vse samo vglavnem padalo. Nima smisla drzat.

Se strinjam. Kripto scena bo spet zaživela ko kakšnemu šitkoinu res uspe s pravimi uporabniki, ne pa špekulanti. Za vernike v kripto so pa sedaj idealni časi za nakupe, saj je večina šitkoinov praktično praktično vredna skoraj nič.

branimirII ::

Gold zlato bo zazivelo ko bo imelo uporabno vrednost. To je nikoli. Nikoli se ne bo dalo poslati zlata v transakciji na drug konec sveta brez provizij. Kot bo to mogoce kmalu z bitcoinom ko bo fee skoraj zastojn.

Vazelin ::

Kar dobro sesuva alte. BTC dominanca kmalu 60 imo

Nobleman ::

NEBL do konca meseca pod 1 USD ?
===================
sUc4 my d14k

tikitoki ::

branimirII je izjavil:

Gold zlato bo zazivelo ko bo imelo uporabno vrednost. To je nikoli. Nikoli se ne bo dalo poslati zlata v transakciji na drug konec sveta brez provizij. Kot bo to mogoce kmalu z bitcoinom ko bo fee skoraj zastojn.


A si ti res tolk nespameten, da trdis, da zlato nima uporabne vrednosti?

branimirII ::

Ima uporabni vrednost ampak manj ko bitcoin. A lahko zlato posljes v transakciji v hipu na drug konc sveta in brez posrednikov in stroskov?

Egii ::

branimirII je izjavil:

Ima uporabni vrednost ampak manj ko bitcoin. A lahko zlato posljes v transakciji v hipu na drug konc sveta in brez posrednikov in stroskov?

Zlato je po realni vrednosti in UPORABNOSTI 100 let pred BTC-jem. btc ima zaenkrat samo virtualno napihnjeno vrednost. Če bo pa vedno več tatik Branimirov kot si ti, pol pa ti verjamem do bo BTC na prvem mestu.

janig ::

Uporabnost gor al dol, vazno je da gre do 1mil$.

tikitoki ::

branimirII je izjavil:

Ima uporabni vrednost ampak manj ko bitcoin. A lahko zlato posljes v transakciji v hipu na drug konc sveta in brez posrednikov in stroskov?


Ravno vceraj sem videl verizico iz bitcoina, ponujali so mi kable s pobitcoinanimi kontakti, pa se zobar je predlagal, da mi zatic za zob naredi iz bitcoina. Res neverjetno kako vsestransko uporaben je.

Ker ne vem a si trol al kaj drugega.

http://www.usfunds.com/slideshows/the-m...

branimirII ::

In zakaj je uporabno imeti verizico iz zlata? Zato, da se ti sveti, blink blink. Taksno razmisljanje in mentaliteto vidis samo na balkanu.

branimirII ::



Zlato oziroma golden chain veriga je bolj uporaben kot bitcoin block chain.

profdoctor ::

Evo. Prodal ves BCH, ki sem ga kupil za 10k. Tole vidim, da ne bo šlo gor. Bolje prodati sedaj kot kasneje z izgubo, kakor bo storil Mato.

Vazelin ::

Pojem Longterm več ne obstaja?

Tilen ::

Prava vrednost je v tehnologiji. :))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

profdoctor ::

Vazelin je izjavil:

Pojem Longterm več ne obstaja?


Kaj ti bo longterm, če bo šlo vmes še vsaj /3 vse skupaj. Počakaš da pade in kupiš, ko bo spet bull trend. HODLanje je samo za ljudi, ki si ne upajo tvegat in s tem izgubljajo lahke zaslužke. Naj vas samo spomnim, kako sem aprila in maja z držanjem BCHja naredil 6k čistega.

irmand ::

Eto primerjava med zlatom in crypto

profdoktor ::

Evo, vidim da nekateri nimajo lajfa in so me iz dolgčasa začeli posnemat. Dam 1 ETH za kreativnost, daj naslov.

Zgodovina sprememb…

branimirII ::

profdoktor je izjavil:

Evo, vidim da nekateri nimajo lajfa in so me iz dolgčasa začeli posnemat. Dam 1 ETH za kreativnost, daj naslov.

Jaz te posnemam. A das men? Tudi z 0.5 eth bi bil vesel. :D

amacar ::

Kaki retard mores biti, da se sam s sabo pogovarjas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
17731901 (18827) dronyx
»

Kaj bo prinesla regulacija kriptovalut? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6715326 (13177) dope1337

Več podobnih tem