» »

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute)

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute)

A. Smith ::

Kakšen nateg tole. Policija mora polovit lopove!


Polovit lopove? Kdor je kupil ob napačnem času, je sam sebi lopov. Naj gre na policijo in se ovadi :D Saj ni skrivnost, da kripto po ekstremni rasti ekstremno pade. Rešitev? Najenostavnejša je HODL do naslednjega balona. Ampak zna tudi potrajati.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Nobleman ::

HODL do naslednjega balona? Tisti čas ne bo 99% današnjih coinov:D
Sedaj boste s ponosom nosili HODLer bag:D
===================
sUc4 my d14k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nobleman ()

A. Smith ::

Ok, najhujši krš bo res pocrkal, ampak če je dogecoin preživel do sedaj, ni vrag, da ne bo še kakšen drug neumen coin prav tako ostal >:D
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

Nobleman ::

Pogodbe za nedoločen čas ste že podpisali - za delo namreč?:D
===================
sUc4 my d14k

neverlucky ::

Nobleman je izjavil:

Pogodbe za nedoločen čas ste že podpisali - za delo namreč?:D


Po stilu pisanja in uporabi smileyev lahko z vec kot 80% verjetnostjo trdim, da si Profdoktor.

Kako kaj nalozba v BCH?

Vazelin ::

ETH je na enoletnem dnu! Enako ETC. NEO je bil leto dni nazaj 50usd. Ratuje precej kritično. Sedaj so v dreku tudi že tisti, ki so trgovali z nekaterimi TOP alti. Izjema Stellar.

BTC dominanca pleza proti 55. Celoten cap je kapituliral pod 75% od vrha.

Povsem možno, da je konec zabave for ever. Seveda vsi, tudi jaz, gojimo upe, da bo še kakšen bull val, ni pa nujno. Se pravi drop BTCja šele začenja je dobro vprašanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-valvoline- ::

ICO lopovi se pripravljajo na cashout n dump, dokler se bo se dalo kej fiata pospravit za tezko prigarane ethje. Po napovedih sledil bo se vecji dump v naslednjih urah. Rdeci alarm je ze prizgan.

Vazelin ::

In katere so te napovedi v naslednjih urah?:)) Na Valvoline TV?

-valvoline- ::

profdoktor ::

Postaja napeto. Perci je zaprl temo o kriptovalutah. Živci popuščajo tudi najbolj vztrajnim.

Vazelin ::

Perci ima itak stellarje tako da je na varni strani;)

-valvoline- ::

Domaci kriptolopovi cofound pospeseno cashoutajo ethje in pakirajo kovcke. smart move.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Je kdo spremljal Mrlaka zadnje čase, če je kaj pametoval razen tega, da pričakuje 3k USD za BTC?

Nobleman ::

Vazelin je izjavil:

Perci ima itak stellarje tako da je na varni strani;)

1 USD do 0.2 USD
varna stran:D
===================
sUc4 my d14k

profdoktor ::

ETH gre gladko pod 100$ do jeseni. To sem govoril že zdavnaj. ICOti prodajajo na veliko. Ponci 2.0 je bil zanimiv.

Nobleman ::

Pregovor
raje s Cliotom v trgovino nego z Afdijem v službo
===================
sUc4 my d14k

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

Je kdo spremljal Mrlaka zadnje čase, če je kaj pametoval razen tega, da pričakuje 3k USD za BTC?

Se pripravlja na zasluzen dopust, dobil bo 5 star cuzni apartman na dobu.

profdoktor ::

Pod 100$ začnem ETH akumulirat in nabavljam do 50$. Če gre nižje pa vse skupaj prodam.

sparovcek2 ::

ICOji še vedno podirajo rekorde




Lahko pa priporočim super crypto youtube kanal;
https://www.youtube.com/channel/UCCLDnG...

Nujen pripomoček za trejdanje. Da veš kaj počne povprečen crypto investor. Samo tako za primer, ko smo bili prvič na 6800 sta podaljševala mortgage payments, da sta lahko vložila v kripto, nato je padlo na 6100 in sta govorila kako mislita da bo crashalo in se bosta vrnila čez 2 meseca, potem video "balls deep in ripple xrp"... super indikator res

Vazelin ::

grafi me malo spominjajo na Kamniško sedlo.

Lahko pa priporočim super crypto youtube kanal;

Vsaka čast, da se jima da snemat za 13k ogledom max:P

Nekaj mi pravi, da gre BTC tekom noči under 6k :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-valvoline- ::

Veliki minerji so tudi sprozili alarm, nic ne kaze na rast, velika zaloga neprodanih eth, a je mogoc crash pod 100usd ze ju3?

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

HODL!

janig ::

Vazelin je izjavil:

Mato:
BTC Dominance: 51.2%

:D Bom lolnu ko bo dominanca spet 70% in ne samo 60 kot sem napovedal

Hitro raste BTC Dominance: 53.0%

-valvoline- ::

gotofo je!

Nobleman ::

Prava korekcija pride okol junija :) pred počitnicami in dopusti :D do tačas bo FOMO na crypto laufal 24/7 imo. Ne bo tak parabolično ampak padalo ne bo nekaj dosti, kak coin bo strmoglavil zaradi Mcafnanja ipd idej drugih ostalo pa niti ne :)

8-)
===================
sUc4 my d14k

-valvoline- ::

sell sell sell
spasavaj se ko moze, zadnji dnevi eth :)

Zgodovina sprememb…

branimirII ::

Sami pametni, ki pametujejo noben pa ne pokaze screenshot od svojga trejdanja.

branimirII ::

Valvoline vam zmer narobe svetuje. Vedno vam mori naj prodate najveckrat pri dnu. Pri pumpih vam tega nikol ne pove. Se prav vam zeli slabo, prodajo z izgubo namest prodajo z dobickom. Grunt je vsaj priporocil prodajo nekaj nad 7k. Tale norc pa komaj zdaj.

branimirII ::

Vazelin pa bi lahko zdaj povedal kje je market kap suport ko ga vsako minuto gleda. Bi do zdej mogu ratat ze strokovnjak.

neverlucky ::

No, tole me pa je presenetilo. Glede na to, da smo Slovenci tako napredni pri kriptovalutah in da se je vceraj vrtel ta super intervju z Andrejem Bohincem na TV3, sem pricakoval velike kolicine novega kapitala in pump. Zgodilo se je pa ravno obratno ...

branimirII ::

neverlucky je izjavil:

No, tole me pa je presenetilo. Glede na to, da smo Slovenci tako napredni pri kriptovalutah in da se je vceraj vrtel ta super intervju z Andrejem Bohincem na TV3, sem pricakoval velike kolicine novega kapitala in pump. Zgodilo se je pa ravno obratno ...

Jaz pa pricakujem, da vedno vec slovencev skapira da se ne prodaja na dipih ampak na vrhovih, pumpah. In se ne kupuje ko ze ful zraste ampak ko ful pade.

dronyx ::

branimirII je izjavil:

Jaz pa pricakujem, da vedno vec slovencev skapira da se ne prodaja na dipih ampak na vrhovih, pumpah. In se ne kupuje ko ze ful zraste ampak ko ful pade.

Od januarja kripto ves čas pada, z manjšimi popravki navzgor. Pri taki situaciji si delaš izgubo, čim dlje odlašaš s prodajo. Tudi BTC bi padel še precej bolj kot je, če ne bi bil zatočišče za kripto vernike, ki so izgubili upanje v šitkojne.

profdoktor ::

ETH RIP. Pod 100$ bo v roku nekaj tednov. Do novega leta pa gre pod 10$. 8-)

dronyx ::

profdoktor je izjavil:

ETH RIP. Pod 100$ bo v roku nekaj tednov. Do novega leta pa gre pod 10$. 8-)

RIP šitkojni. ETH je pa itak platforma za scammerje. :))

branimirII ::

dronyx je izjavil:

branimirII je izjavil:

Jaz pa pricakujem, da vedno vec slovencev skapira da se ne prodaja na dipih ampak na vrhovih, pumpah. In se ne kupuje ko ze ful zraste ampak ko ful pade.

Od januarja kripto ves čas pada, z manjšimi popravki navzgor. Pri taki situaciji si delaš izgubo, čim dlje odlašaš s prodajo. Tudi BTC bi padel še precej bolj kot je, če ne bi bil zatočišče za kripto vernike, ki so izgubili upanje v šitkojne.

Ne ni res. Vmes je slo iz 5900 do 11700. Skoraj podvojen btc. Alti pa od 3x do 5x. Potem spet od 6400 do 9900. Potem pa se tretjic od 5700 do 8500. Zraven se je alter account valvoline vedno pojavil ob vsakem dnu in strasil druge naj prodajo z izgubo. Koliksno financno izgubo je storil slovencem lahko samo ugibamo. Verjetno pa kar hudo.

dronyx ::

Torej po tvoje se sedaj splača kupovat? BTC gre do kje...9.000 USD? Za nazaj grafe gledat in bit pameten ni težko, problem je videti v prihodnost.

branimirII ::

Kdaj bom kupil se odlocim v momentu. Tako da ti na to trenutno ne morem odgovorit. Vprasaj valvoline. Ta tip je prodal pri 2k in se zdaj caka na 1k bottom.

Zgodovina sprememb…

xx23 ::

Vazelin ::

When lambo :/

Še btc prebije 6k dol in je kripto za ene dve leti mrtev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-valvoline- ::

Zdaj je pravi cas da majne ribe zdruzno in skupaj cashoutajo in ne kupujejo nikoli vec, da bodo kriptolopovi whalei in ostali spekulanti dobil po picki. Ce nebo kupcev bo takoj vse zdrvelo proti 0, lamboti pa sli na drazbe.

Zgodovina sprememb…

branimirII ::

-valvoline- je izjavil:

Zdaj je pravi cas da majne ribe zdruzno in skupaj cashoutajo in ne kupujejo nikoli vec, da bodo kriptolopovi whalei in ostali spekulanti dobil po picki. Ce nebo kupcev bo takoj vse zdrvelo proti 0, lamboti pa sli na drazbe.

Zelo koristne nasvete za izgubicek jim dajes.Pri dnu 5900 si rekel naj prodajo kakeckojne. Nato je btc sel do 11700. Kakeckojni pa 3x do 5x. Potem si spet svetoval prodajo pri 6400 in je slo do 9990. Potem pa se tretjic od 5700 do 8500. A nimas nic slabe vesti koliko denarja si jim odmaknil.

Zgodovina sprememb…

Baja ::

valvo kupuje od šibkih rok, zraven pa jih še malce tolče po prstih.

branimirII ::

Tisti, ki to delajo so najvecja gamad od clovestva.

Vazelin ::

Sedaj bo btc par dolarjev nad 6k:))

branimirII ::

Perci a smo bili pridni? Sem jih mogo imet privezane na ketni, da mi ne bi razturili teme.

-valvoline- ::

Tetherscam no.8 po mc. going up, naslednji je ltc.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Tema pocas za zaklent, ker ni vec vicev ampak sami vedezevalci... ps ce gr dj dol gre tudi kripto dol...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

profdoktor ::

Jaz pa polno BCH-ja. Kdo bi si mislil, da lahko gre še nižje...

branimirII ::

Mr.B je izjavil:

Tema pocas za zaklent, ker ni vec vicev ampak sami vedezevalci... ps ce gr dj dol gre tudi kripto dol...

Kaksne vedezevalce? To pokajo vice. Da jim ni treba pokat kripto balonov.

Mr.B ::

Kupit...
The company said in a filing on Monday that it's looking to raise as much as $1.8 billion in the initial public offering (IPO). Nio is backed by Chinese conglomerate Tencent and another giant tech company, Baidu. The Shanghai-based firm listed Morgan Stanley, Goldman Sachs, JPMorgan, Bofa Merill Lynch, Deutsche Bank, Citi, Credit Suisse and UBS as underwriters
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
17732098 (19024) dronyx
»

Kaj bo prinesla regulacija kriptovalut? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6715460 (13311) dope1337

Več podobnih tem