» »

Priznate, koliko ste zaslužili / izgubili v kriptovalutah?

Priznate, koliko ste zaslužili / izgubili v kriptovalutah?

«
1
2 3

PreviousUser ::

No, upam da bo kakšen odziv in ne bo toliko trolanja kot je v navadi v temah o kriptovalutah. :D

Torej, koliko denarja ste izgubili ali pa zaslužili v kriptovalutah? Kakšno je vaše stanje na menjalnicah / denarnicah zdaj, ni nujno, da ste že prodali. No, kdo si upa priznati? :D Pa vsak naj piše zase, prosim. :D

jype ::

Ogromno sem izgubil. Če bi kupil za 150 jurjev v drugi polovici leta 2010 in vse prodal decembra 2017, bi imel zdaj 50 milijard.

Kaj šele, če bi prodal vsakič, ko je šlo gor in kupil, ko je šlo dol. Potem bi imel... Ne ljubi se mi računat.

Seveda govorimo o potencialnem denarju, ne o zaresnem.

Aquafriend ::

257 eur

Meizu ::

Debelih 0.

denisbegood ::

1500

sreda ::

zaenkrat še nič. Še nisem prodal. Je pa trenutna vrednost - 45% vloženega. Še vedno kupujem tko namesto cigaret pa tko. Pa upam da bo še nekaj časa nizko ali še padalo. Se mi ne mudi.

neverlucky ::

Dokler ne prodas, ne izgubis.

Ko ze govorimo o tem. Vlozenih je bilo 600€ skupaj, trenutna vrednost je 40€.

Machete ::

To si pa našel šitkojne par ekselence!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3p0 ::

jype je izjavil:

Ogromno sem izgubil. Če bi kupil za 150 jurjev v drugi polovici leta 2010 in vse prodal decembra 2017, bi imel zdaj 50 milijard.


Če. In če bi pravih 7 cifer obkrožil na lotu, bi bil milijonar. Hindsight is 20/20.

Vazelin ::

Raje ne povem:P

Machete je izjavil:

To si pa našel šitkojne par ekselence!

Čr pogledaš je šlo skoraj vse deljeno trideset tako da ima on še srečo.:))

Že s temi vlozki iz zadnjih mesecev sem ene20% v minusu ampak ja to so longterm zadeve.
Vlagam v top25 coine

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Ogromno sem izgubil. Če bi kupil za 150 jurjev v drugi polovici leta 2010 in vse prodal decembra 2017, bi imel zdaj 50 milijard.

Kaj šele, če bi prodal vsakič, ko je šlo gor in kupil, ko je šlo dol. Potem bi imel... Ne ljubi se mi računat.

Seveda govorimo o potencialnem denarju, ne o zaresnem.


Ti si itak samo minal in nic kupoval. Tako da nisi pravzaprav nic izgubil.

yabuk ::

hja. prepozno smo se vkljucili v crypto. ko gre gor ne prodas, ker te malo zagrabi pohlep oz. razmisljas do kam pa to lahko gre, in kaj bi s tem lahko imel. tako, da trenutno sem -70%..

kixs ::

Se holdam... lol

Oportunitetna izguba pa verjetno tam okoli 90%... blizu ene letne place 8-O

Machete ::

Jaz kupujem samo še top 1 coine.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Machete je izjavil:

Jaz kupujem samo še top 1 coine.

:))mogoče še najbolj smelo, morda še boljše top 0 coine

PrihajaNodi ::

Pa imate namen se kaj vlagati ali boste samo gledali?

neverlucky ::

Machete je izjavil:

To si pa našel šitkojne par ekselence!



Saj dejansko ni "tako" hudo. Dva Icota po 100€, ki sta vredna 0. Potem pa 400€ vlozka v znane coine, ki so sedja vredni 40€. :(

Siddh ::

Vložil okrog 500 €, trenutno stanje okrog 300 €, vložil sem v bitcoin, ethereum in nekaj tretjega, sploh se ne spomnim kaj. 350 € od vložka je prišlo iz neke nagradne igre, če ne bi vložil samo do 200 €.


Prospekt ::

-30% od vložka. Vloženo toliko kolikor lahko pustim, da gre na -100%.

D3m ::

0.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa imate namen se kaj vlagati ali boste samo gledali?

Jaz vlagam vsak mesec. Sicer ne govorimo o tisocakih, 200-300 eur pa.

Old Spice ::

Vplačal 200 eur, izplačal ko je bilo 125. Izgube torej 75 eur.

Vazelin ::

Old Spice je izjavil:

Vplačal 200 eur, izplačal ko je bilo 125. Izgube torej 75 eur.

Dober move. Sedaj lahko dokupiš več nazaj:)

Machete ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa imate namen se kaj vlagati ali boste samo gledali?


Zdravljenje opeklin je dolgotrajno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

maco-maco ::

Za kupit se mi zdi večinoma predrago, za prodat pa prepoceni.
Nekaj je še na menjalnicah nastavljeno za nakup, če slučajno še kr nekaj pade.
Kaj?

PrihajaNodi ::

Ko pade MC na 80 miljard bo čas za nakupe.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko pade MC na 80 miljard bo čas za nakupe.

Kot zanimivost, na višku konec 2013 je bil cmc 15mlrd

rozman ::

Vložil 1100€, trenutna vrednost 680€.
Nisem ničesar prodal, mam čas pocakat

Sheteentz ::

Julija 2017 nakupil za dva jurja random kriptovalut, ene dva meseca popolnoma zanič daytradeal in bil na koncu komaj na pozitivni ničli, zaprl račun, dva jurja vzel nazal, se malo tolkel po glavi, ker nisem pustil notr do decembra. Ampak po vojni je vsakdo lahko general, tako da se ne sekiram.

amacar ::

Vložil X, izplačal 10X, na borzah ostalo še cca 4.5X.

111111111111 ::

Vložil 3000€ ven vzel 4000€, imel že 10k. :(

Zaslužil 1000€, dodal 500€ in dal zabetonirati stopnice v hiši.

odgovornost ::

Vložil cca 500€ lansko leto okoli septembra/avgusta, decembra ven potegnil cca 700€. preostanek pustil notri, ki je sedaj vreden cca 20€ :(

Sicer pa za zanimivost, sem imel na enem od darkweb marketov še okoli leta 2013 / 2012 za cca 10 bitcoinov...
Market je šel po gobe preden bi se jaz lahko spomnil in jih potegnil dol

111111111111 ::

odgovornost je izjavil:

Vložil cca 500€ lansko leto okoli septembra/avgusta, decembra ven potegnil cca 700€. preostanek pustil notri, ki je sedaj vreden cca 20€ :(

Sicer pa za zanimivost, sem imel na enem od darkweb marketov še okoli leta 2013 / 2012 za cca 10 bitcoinov...
Market je šel po gobe preden bi se jaz lahko spomnil in jih potegnil dol

Heh. Jaz sem jih imel 100 v začetkih, mi je kolega za foro poslal 100 bitcoinov. Potem sem jih nekaj raztalal na vse skupaj pozabil in računalnik vrgel stran. Jeba. :D

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

odgovornost je izjavil:

Vložil cca 500€ lansko leto okoli septembra/avgusta, decembra ven potegnil cca 700€. preostanek pustil notri, ki je sedaj vreden cca 20€ :(

Sicer pa za zanimivost, sem imel na enem od darkweb marketov še okoli leta 2013 / 2012 za cca 10 bitcoinov...
Market je šel po gobe preden bi se jaz lahko spomnil in jih potegnil dol

Heh. Jaz sem jih imel 100 v začetkih, mi je kolega za foro poslal 100 bitcoinov. Potem sem jih nekaj raztalal na vse skupaj pozabil in računalnik vrgel stran. Jeba. :D



Sej če bo šlo tako naprej jih boš kmalu lahko spet kupil 100 za protivrednost starega diska.

Amdforce ::

Vlozil 1000, prisel na 5k, padel na 400, pocasi prilezel na 1000 in si ga izplacal. Notri mam se cca 50 eur za hec ki mi je ostalo plusa. ?

c3p0 ::

111111111111 je izjavil:

Vložil 3000€ ven vzel 4000€, imel že 10k. :(


Nisi imel 10k. Imaš samo, ko prodaš.

gruntfürmich ::

ni za javnost.

kot zanimivost: ~5k spušil ker sem direkt eth pretvoril v xrp (se mi zdi)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Aja se spomnim te menjave ja, če se ne motim:8)

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Aja se spomnim te menjave ja, če se ne motim:8)



Vazelin Pundi ti je zrastel.

-valvoline- ::

jype je izjavil:

Ogromno sem izgubil. Če bi kupil za 150 jurjev v drugi polovici leta 2010 in vse prodal decembra 2017, bi imel zdaj 50 milijard.

Kaj šele, če bi prodal vsakič, ko je šlo gor in kupil, ko je šlo dol. Potem bi imel... Ne ljubi se mi računat.

Seveda govorimo o potencialnem denarju, ne o zaresnem.

Sej lahko se vedno vlozis vse kar imas. Tapravi gambler ne odneha dokler ne bo ostal popolnoma na 0.
Jaz sem tudi zgubil pri sportnih napovedi, vlozil 10e zadel 50e namest da bi vlozil 200k pa mev milijoncek. Silly me.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Zmagovalci se ocitno gonijo po Tajski z Lamboti in nima casa za slotech.

Vazelin ::

Ja baje je vsaj 10 milijonarjev kripto na slotech.

by aquafriend

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

Ja baje je vsaj 10 milijonarjev kripto na slotech.

by aquafriend

Povsem mogoce, gre se za globalni in vsakemu dostopen ponzi piramida scam. Ostali del 99.999% populacije ti ovce so poskrbel za njihovo penzijo.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Baje se je tudi slovenski BDP dvignil zaradi kriptovalut.

neverlucky ::

Pa ne malo, lahko bi rekli da je vecina rasti BDPja izkljucno zaradi zapravljanja kriptomilijonarjev.

Timurlenk ::

2009 sem želel kupiti 10 bitcoinov, a sem si potem v zadnji sekundi premislil. Tako, da sem potencialno zaslužil na desettisoče €.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

PrihajaNodi ::

Timurlenk je izjavil:

2009 sem želel kupiti 10 bitcoinov, a sem si potem v zadnji sekundi premislil. Tako, da sem potencialno zaslužil na desettisoče €.



Saj bo še čas.

Aquafriend ::

PreviousUser je izjavil:

No, upam da bo kakšen odziv in ne bo toliko trolanja kot je v navadi v temah o kriptovalutah. :D

Torej, koliko denarja ste izgubili ali pa zaslužili v kriptovalutah? Kakšno je vaše stanje na menjalnicah / denarnicah zdaj, ni nujno, da ste že prodali. No, kdo si upa priznati? :D Pa vsak naj piše zase, prosim. :D

Tema je namenjena, ugibam, za naslajanje ob izgubi drugih. Primerjava in tolazba, da nisi edini, ki je popusil? Ali pa te zgolj rajca misel, da nekdo celo pomisli na štrik?

Mičo, Mičo...

Timurlenk ::

PrihajaNodi je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

2009 sem želel kupiti 10 bitcoinov, a sem si potem v zadnji sekundi premislil. Tako, da sem potencialno zaslužil na desettisoče €.



Saj bo še čas.

Ne, saj jih ne bi, ker bi jih že precej preden so skočili na recimo 5,000 prodal lol.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

PreviousUser ::

Aquafriend je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

No, upam da bo kakšen odziv in ne bo toliko trolanja kot je v navadi v temah o kriptovalutah. :D

Torej, koliko denarja ste izgubili ali pa zaslužili v kriptovalutah? Kakšno je vaše stanje na menjalnicah / denarnicah zdaj, ni nujno, da ste že prodali. No, kdo si upa priznati? :D Pa vsak naj piše zase, prosim. :D

Tema je namenjena, ugibam, za naslajanje ob izgubi drugih. Primerjava in tolazba, da nisi edini, ki je popusil? Ali pa te zgolj rajca misel, da nekdo celo pomisli na štrik?

Mičo, Mičo...


Vodni prijatelj, gre se za to, da se o izgubah ali dobičkih nikjer ne govori. Pa tudi mislim da sem dovolj jasno napisal, da se napišejo tudi dobički. Misliš, da zato da bi me dajala zavist, če vzamemo analogijo z naslajanjem nad izgubo? Vsekakor vabim milijonarje in druge dobičkarje, da se javijo.

Žal mi je, da si temo doživel kot napad nase, nikakor ni bila tema odprta s slabimi nameni. In zakaj bi kdo ob temi pomislil na štrik?

Pa tudi sodelovanje je prostovoljno, nihče nikogar ne sili, da razkrije te stvari.

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
25326592 (11347) MrStein
»

Velika razprodaja na trgu kriptovalut (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
312113241 (86089) Saul Goodman
»

Bitcoin presegel 10.000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
29677527 (67284) Machete

Več podobnih tem