» »

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Temo vidijo: vsi

Horas ::

A110 je izjavil:

Poznam osebo ki je zaposlena na eni podobni strani. Imajo prav zaposlene osebe ki odpisujejo. Navodila so, da odpisujejo ćimbolj knjizno saj ne komunicira vedno ista oseba z isto stranko ampak razmeroma random odgovarjajo na sporočila različnih ljudi. No, navodial so tudi naj poskušajo stranko prepričati v čimdaljši pogovor



TO!!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kuall ::

Blinder je izjavil:

ko se postavi v vrsto primerna punca, gres v vrsto tudi ti, za njo. Kmalu potem jo kaj vprasas

Neumen pristop, ki po moje nikol v zgodovini ni deloval.
Prvič ljudje v vrstah so živčni in jim gredo drugi ljudje na živce. Posebej tisti za njimi, ker imajo občutek, kot da za njimi stoji nek stalker.
Drugič lahko predvidi, da se bo za njo postavil nekdo, ki jo je že prej zasledoval in ji je creepy, če jo nekdo za njo ogovori.

Veliko bolj uspešno je npr tole: punca prodaja sadje cel dan na soncu, prideš k njej, ji je dolgčas, žejna je, se pogovarjaš z njo, ji prineseš pijačo iz trgovine. Tako sem jaz nedavno eno "ujel". Samo problem tega je, da bodo tako delo delale samo nizko kvalitetne osebe, kar se je tudi za to izkazalo.

Xtruc ::

hr_natakar je izjavil:

Po mojih dolgoletnih opazanjih (zarad dela sem spoznaval ogromno zensk) ti lahko povem, da sicer se najde kaksna, ki ima vec tipov naenkrat, ampak nobene do zdaj nisem spoznal, ki bi imela 10 tipov naenkrat. Za razmerje govorim. Prostitutk ne racunam ker to ni razmerje ampak samo za eno noc. V povprecju imajo alfa moski bistveno vec zensk kot jo ima kaksna alfa samica. Tudi narava zensk je, da izbere najboljsega in je potem z njim. Ker zenska ima ze po biologiji lahko samo enga otroka na 9 mesecev zato mora izbirat. Moski po biologiji ima lahko nesteto otrok naenkrat in je lahko manj zbircen kot zenska oziroma mu ni potrebno izbrat samo eno na 9 mesecev.

Nekatere zenske se vcasih ne more odlocit med dvema in ima istocasno dva in ju cekira, kater je boljsi. Ampak ponavad imajo najveckrat le enega fanta, s tem, da ce se ji ponudi kaksna moznost dobit bistveno boljsega fanta, potem dost zensk izkoristi priliko in pusti fanta ali pa ga prevara. Ampak ne vse punce. Vse odvisno. (govorim za neporocene punce) Hocem samo povedat, da je po mojih opazanjih zasedenih vec zensk kot moskih.


Govoriš tako obvious stvari, ker to itak vsak ve, da izpade kot da bi rekel "trava je zelena" in odkrival toplo vodo. SEVEDA logično da je, kaj pa drugega. Voda je pa mokra. Gre se pač za to da vrhnjih par procentov "obdeluje" večino populacije (ker jih nekateri moški imajo tudi po 10 hkrati), povsem logično je da se zato ustvari precejšen umetno ustvarjen "primankljaj" žensk za večino moške populacije, tudi če je samo fizično število žensk približno enako kot število moških. In zaradi tega "primankljaja" žensk so na online straneh za spoznavanje skoraj samo moški. To je vse popolnoma logično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Xtruc ::

Iz raziskav je znano tudi da ženske 80 % fantov ocenijo kot podpovprečne. V tem je po vsej verjetnosti tudi razlog da se skoraj vsaka druga poroka konča z ločitvijo (večino ločitev sprožijo ženske).Preprosto gre za to da če sta v paru recimo dva osebka (ženska in moški), ki sta oba približno enako atraktivna, bo ženska imela občutek da je dobila v zvezo grdobo od tipa (tipa močno podpovprečnega izgleda) in da je bila nekako "oguljufana" (ženska ima občutek da lahko dobi dosti "boljšega" zato tudi sproži ločitev). Če od realne ocene atraktivnosti od 1 do 10, odšteješ 3 do 4 točke, dobiš približno vpogled kako te vidijo ženske. Torej če si 8/10 (20 % najbolj atraktivnih), si v ženskih očeh povprečen, torej ocena 5. Če si povprečen, si v ženskih očeh 1,3/10 (zaokroženo 1/10). Ženske moške povprečnega izgleda vidijo kot moške ki spadajo v 13 % najmanj atraktivnih, tako je vsaj sklepati iz podatkov ki so jih dobili iz študije na online dating portalih (samo podjetje za online dejtanje je izvedlo svojo študijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

kuall ::

Enkrat sem se srečal z eno brezposelno grdo žensko, ki je na vse kriplje trdila, da bo dobila pravega moškega pa naj bo kar hoče. Pač to je babam glavna naloga v življenju, izbrat pravega. Tudi če so grde in nesposobne imajo dosti izbire in se čutijo v tej igri superiorne, ker pač one na koncu odločijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Horas ::

kuall je izjavil:

Enkrat sem se srečal z eno brezposelno grdo žensko, ki je na vse kriplje trdila, da bo dobila pravega moškega pa naj bo kar hoče. Pač to je babam glavna naloga v življenju, izbrat pravega. Tudi če so grde in nesposobne imajo dosti izbire in se čutijo v tej igri superiorne, ker pač one na koncu odločijo.


nč bat take grde na koncu dobijo seb enakega.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

shadeX ::

Lol sej vsak dobi sebi enakega. Dobiš tisto kar si, ne pa kar hočeš.

Gagatronix ::

Zato ima Hipatij samo svojo roko.

PrimoZ_ ::

kuall je izjavil:

Blinder je izjavil:

ko se postavi v vrsto primerna punca, gres v vrsto tudi ti, za njo. Kmalu potem jo kaj vprasas

Neumen pristop, ki po moje nikol v zgodovini ni deloval.
Prvič ljudje v vrstah so živčni in jim gredo drugi ljudje na živce. Posebej tisti za njimi, ker imajo občutek, kot da za njimi stoji nek stalker.
Drugič lahko predvidi, da se bo za njo postavil nekdo, ki jo je že prej zasledoval in ji je creepy, če jo nekdo za njo ogovori.

Veliko bolj uspešno je npr tole: punca prodaja sadje cel dan na soncu, prideš k njej, ji je dolgčas, žejna je, se pogovarjaš z njo, ji prineseš pijačo iz trgovine. Tako sem jaz nedavno eno "ujel". Samo problem tega je, da bodo tako delo delale samo nizko kvalitetne osebe, kar se je tudi za to izkazalo.


Jao kaka debilna posploševanja.
Zagotovo se je neumno delal samo za to da se te je rešila.

PrimoZ_ ::

Xtruc je izjavil:

Iz raziskav je znano tudi da ženske 80 % fantov ocenijo kot podpovprečne. V tem je po vsej verjetnosti tudi razlog da se skoraj vsaka druga poroka konča z ločitvijo (večino ločitev sprožijo ženske).Preprosto gre za to da če sta v paru recimo dva osebka (ženska in moški), ki sta oba približno enako atraktivna, bo ženska imela občutek da je dobila v zvezo grdobo od tipa (tipa močno podpovprečnega izgleda) in da je bila nekako "oguljufana" (ženska ima občutek da lahko dobi dosti "boljšega" zato tudi sproži ločitev). Če od realne ocene atraktivnosti od 1 do 10, odšteješ 3 do 4 točke, dobiš približno vpogled kako te vidijo ženske. Torej če si 8/10 (20 % najbolj atraktivnih), si v ženskih očeh povprečen, torej ocena 5. Če si povprečen, si v ženskih očeh 1,3/10 (zaokroženo 1/10). Ženske moške povprečnega izgleda vidijo kot moške ki spadajo v 13 % najmanj atraktivnih, tako je vsaj sklepati iz podatkov ki so jih dobili iz študije na online dating portalih (samo podjetje za online dejtanje je izvedlo svojo študijo).



Ali pa je problem na samih vhodnih podatkih ?
Nereprezntativen vzorec in to...

Poznamo par primerov finih dam in gospodov, ki so do 40ga čakali na partnerja, ki jih bo vreden potem pa ostali zafrustrirani samski al pa skočili v zakon z prvo zgubo k je mem prišla.

Xtruc ::

Ali pa je problem na samih vhodnih podatkih ?
Nereprezntativen vzorec in to...


Vzorec je bil več tisoč ljudi, študija je bila ponovljena na večih različnih online dating platformah, tako Tinder, kot OKcupid. S tega stališča je jasno da je online dating scam in general.

Poznamo par primerov finih dam in gospodov, ki so do 40ga čakali na partnerja, ki jih bo vreden potem pa ostali zafrustrirani samski al pa skočili v zakon z prvo zgubo k je mem prišla.


Jasno in popolnoma logično. Ženske se potegujejo za vrhnjih 10 % moških, ker atraktivnost moških podcenjujejo za 3 do 4 točke. Kar pomeni da ko so mlade seksajo z vrhnjih 10 % (ker pač teh vrhnjih 10 % seksa z mnogimi ženskami), ko pa pride čas za ustalitev pa teh 10 % zaželjenih moških preprosto ZMANJKA. Čisto simpl: ZMANJKA jih. Teh 10 % moških lahko poparčka približno 10 % žensk (ker so skoraj vsa razmerja monogamna). In ker teh moških ki so v njihovih očeh "edini vredni" zmanjka, se ženske morajo soočiti z realnostjo in se morajo zadovoljiti z ostalimi moškimi (ne pozabimo da ženske veliko večino moških vidijo kot "grdobe" oziroma PODpovprečnega izgleda). Vendar žensko precenjevanje svoje lastne atraktivnosti glede na moške pa OSTANE, kar je verjetno razlog zakaj je toliko ločitev. Ženska ima preprosto občutek da je bila po sili razmer oguljufana in da lahko dobi mnogo boljšega. Graf kako ženske ocenjujejo moške se tudi dobro ujema z statistiko ločitev: 13 % parov je zadovoljnih, 40 do 50 % jih konča v ločitvi, ostali pa poročajo o nezadovoljivem razmerju, vendar ostanejo skupaj. Povsod kjer je navidezna razlika v atraktivnosti strani ženske prevelika, se zadeva konča z ločitvijo, ker ima ženska občutek da lahko dobi mnogo boljšega. Najbolj očitna razlika je pri okoli 70 %, kjer tako moški kot ženska spadata v 30 % najbolj atraktivnih (7/10), vendar ženska sebe vidi kot 8-ko ki dejta trojko. Ker za ločitev ni važna realnost, važno je žensko DOJEMANJE, ki pa je močno stran od realnosti.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

mr_chai ::

Jst sm nekje med 6 in 7, pa me moja vidi kot desetko. :D

Xtruc ::

mr_chai je izjavil:

Jst sm nekje med 6 in 7, pa me moja vidi kot desetko. :D


Samo če si dovolj naiven da ji verjameš. :D Če si res 6 do 7 te ženska vidi kot trojko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Hypathia ::

Red pill science is not real science, it's a scam.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Xtruc ::

Kakšen red pill neki, podatki študij na online dating platformah so znani in ponovljivi, tako Tinder, kot tudi Okcupid in ostale platforme dobijo zelo podobne rezultate. Ženske 80 % moških dojemajo kot da so PODpovprečnega izgleda. Še bolj so zadeve reprezentativne, ker ženske sploh niso vedele da sodelujejo v študiji, preprosto so jim dali za oceniti slike moških od 1 do 10. Če bi ženske vedele da sodelujejo v študiji, bi to lahko pokvarilo rezultate, ker lahko da potem ne bi odgovarjale iskreno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Invictus ::

Na Tinderju se da kar zmenit, v Londonu brez problemov. Veliko punc, in greš lahko brez problemov na date. Nemčija načelomna tudi, sam nisem bil dovolj dolgo gor, da bi uspel kak date realizirat. Prej šel domov...

V Sloveniji je ona-on pa zdaj praktično edina uporabna.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Xtruc ::

Invictus: če spadaš v vrhnjih 10 % potem ja. Za ostale pa je online dejtanje pretty much scam sklepajoč glede na podatke, zato pa je 100x boljše v živo ker lahko pokažeš tudi druge kvalitete, ne samo videz (tudi videz, ampak ne samo videz):

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

kuall ::

heh ženske ocenjujejo moške enako kot jih jaz: vsi so mi grdi, vključno z menoj, razen par % manekenov.
je pa res,da imajo ženske prednost ne samo z evolucijsko psihologijo ampak tudi z oblekami, lasmi, makeupom. drgač bi bilo dosti grše. jaz moram priznat, da so meni skor vse ženske lepe, tudi "tagrde" razen res stare.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Invictus ::

Xtruc je izjavil:

Invictus: če spadaš v vrhnjih 10 % potem ja. Za ostale pa je online dejtanje pretty much scam sklepajoč glede na podatke, zato pa je 100x boljše v živo ker lahko pokažeš tudi druge kvalitete, ne samo videz (tudi videz, ampak ne samo videz):

Glede na to, dafolk ne zna niti normalnih, kolikor toliko spodobnih slik naložit, sploh ne dvomim, da nima uspeha gor...

Potem pa še nivo komunikacije, pa si na hladnem ;)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Xtruc ::

Invictus je izjavil:

Xtruc je izjavil:

Invictus: če spadaš v vrhnjih 10 % potem ja. Za ostale pa je online dejtanje pretty much scam sklepajoč glede na podatke, zato pa je 100x boljše v živo ker lahko pokažeš tudi druge kvalitete, ne samo videz (tudi videz, ampak ne samo videz):

Glede na to, dafolk ne zna niti normalnih, kolikor toliko spodobnih slik naložit, sploh ne dvomim, da nima uspeha gor...

Potem pa še nivo komunikacije, pa si na hladnem ;)


Nivo komunikacije tukaj sploh ni bil zajet v študijo at all. Tisočim žensk so dali za oceniti profile moških po atraktivnosti o 1 do 10, do komunikacije sploh prišlo ni. Da pa povprečne ženske dobijo po 2500 matchev na Tinderju, tipi pa nekih 10 so bili pa tudi delani poskusi in rezultati so jasni (social experiment Tinder man vs woman). Nasploh Tinder deluje tako da če te ženska ne "všečka" potem sploh ne moreš začet komunikacije. Iz podatkov študije je pa znano da se 80 % vseh moškim ženskam zdi PODpovprečnih. Logično je da ne bodo lajkale moških ki se jim zdijo PODpovprečni v njihovih očeh (80 % populacije).

Sestavek iz študije OKcupid dating portala:
"As you can see from the gray line, women rate an incredible 80% of guys as worse-looking than medium. Very harsh. On the other hand, when it comes to actual messaging, women shift their expectations only just slightly ahead of the curve, which is a healthier pattern than guys' pursuing the all-but-unattainable. But with the basic ratings so out-of-whack, the two curves together suggest some strange possibilities for the female thought process, the most salient of which is that the average-looking woman has convinced herself that the vast majority of males aren't good enough for her."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Xtruc ::

Xtruc je izjavil:

Ali pa je problem na samih vhodnih podatkih ?
Nereprezntativen vzorec in to...


Vzorec je bil več tisoč ljudi, študija je bila ponovljena na večih različnih online dating platformah, tako Tinder, kot OKcupid. S tega stališča je jasno da je online dating scam in general.

Poznamo par primerov finih dam in gospodov, ki so do 40ga čakali na partnerja, ki jih bo vreden potem pa ostali zafrustrirani samski al pa skočili v zakon z prvo zgubo k je mem prišla.


Jasno in popolnoma logično. Ženske se potegujejo za vrhnjih 10 % moških, ker atraktivnost moških podcenjujejo za 3 do 4 točke. Kar pomeni da ko so mlade seksajo z vrhnjih 10 % (ker pač teh vrhnjih 10 % seksa z mnogimi ženskami), ko pa pride čas za ustalitev pa teh 10 % zaželjenih moških preprosto ZMANJKA. Čisto simpl: ZMANJKA jih. Teh 10 % moških lahko poparčka približno 10 % žensk (ker so skoraj vsa razmerja monogamna). In ker teh moških ki so v njihovih očeh "edini vredni" zmanjka, se ženske morajo soočiti z realnostjo in se morajo zadovoljiti z ostalimi moškimi (ne pozabimo da ženske veliko večino moških vidijo kot "grdobe" oziroma PODpovprečnega izgleda). Vendar žensko precenjevanje svoje lastne atraktivnosti glede na moške pa OSTANE, kar je verjetno razlog zakaj je toliko ločitev. Ženska ima preprosto občutek da je bila po sili razmer oguljufana in da lahko dobi mnogo boljšega. Graf kako ženske ocenjujejo moške se tudi dobro ujema z statistiko ločitev: 13 % parov je zadovoljnih, 40 do 50 % jih konča v ločitvi, ostali pa poročajo o nezadovoljivem razmerju, vendar ostanejo skupaj. Povsod kjer je navidezna razlika v atraktivnosti strani ženske prevelika, se zadeva konča z ločitvijo, ker ima ženska občutek da lahko dobi mnogo boljšega. Najbolj očitna razlika je pri okoli 70 %, kjer tako moški kot ženska spadata v 30 % najbolj atraktivnih (7/10), vendar ženska sebe vidi kot 8-ko ki dejta trojko. Ker za ločitev ni važna realnost, važno je žensko DOJEMANJE, ki pa je močno stran od realnosti.




Podatki o zadovoljstvu parov pri poroki in ločitvah so iz te študije:
Who marries and when? Age at first marriage in the United States: 2002
Source:PubMed
https://www.researchgate.net/publicatio...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Gagatronix ::

Hypathia je izjavil:

Red pill science is not real science, it's a scam.


Tvoje z reddita pobrano sranje ni real science pa zaboga se ze nehaj pretvarjati da si zenska. Vsi vemo da si tip. Pa mogoce si priznaj da si gej.

kuall ::

PrimoZ_ je izjavil:


Zagotovo se je neumno delal samo za to da se te je rešila.

Rešila se me je tako, da mi je zablokirala številko, da ji ne bo treba vrnit denarja, ki sem ji ga posodil za njeno revno rit. Šlo se je za priseljenko, levičarko. Surprise.
Saj je hotela še več iztisnit iz mene. Mi začne nakladat, da rabi denar za zobarja. Jo vprašam, če ima njen fotr kaj rezevre in se ji strga.
Pa nekaj je hotela grozit, da me bo odjebala, meni je bilo pa vseeno, ker sem videl, kakšen gnoj je. Smešne so te babe s temi njihovimi grožnjami o odjebu. Razvadili ste jih.

Machete ::

Haha, to več pove o tebi kot o njej. Če bi bil ti gladek, do takih postov niti prišlo nebi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrimoZ_ ::

kuall je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Zagotovo se je neumno delal samo za to da se te je rešila.

Rešila se me je tako, da mi je zablokirala številko, da ji ne bo treba vrnit denarja, ki sem ji ga posodil za njeno revno rit. Šlo se je za priseljenko, levičarko. Surprise.
Saj je hotela še več iztisnit iz mene. Mi začne nakladat, da rabi denar za zobarja. Jo vprašam, če ima njen fotr kaj rezevre in se ji strga.
Pa nekaj je hotela grozit, da me bo odjebala, meni je bilo pa vseeno, ker sem videl, kakšen gnoj je. Smešne so te babe s temi njihovimi grožnjami o odjebu. Razvadili ste jih.


Haha.
Le kaj si ji začetno obljubljal, mogoče 100€ nagrade za srečanje ali kaj podobnega :)
Vse skupaj se sliši skrajno izmišljeno, po scenariju SDS. Revna priseljenka in volilka levice, hotela ogoljufati poštenega delavnega kmečkega fanta.

Invictus ::

kuall je izjavil:


Pa nekaj je hotela grozit, da me bo odjebala, meni je bilo pa vseeno, ker sem videl, kakšen gnoj je. Smešne so te babe s temi njihovimi grožnjami o odjebu. Razvadili ste jih.

Top me spomni na tisti vic...

Ženska ti reče, da nikoli več ne boš našel take kot je ona.

Ti odgovoriš, upam da res ne :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Xtruc ::

Še nekaj zanimivih dejstev iz študije Okcupida:

1.spodnjih 80 % vseh moških se bori za 22 % najslabših žensk, medtem ko 78 % žensk bo dobilo match od 20 % najboljših moških.
2.moški vidijo veliko večino žensk kot atraktivno, medtem ko ženske 80 % moških ocenijo kot podpovprečne.
3.moški povprečnega izgleda bo všečkan od manj kot 1 % žensk (0,87 %). To pomeni samo en lajk na 115 žensk.

Še conclusion: Tinder se ti splača samo če si gej, če pa imaš rad ženske pa na Tinderju samo izgubljaš čas.

"Tinder is a place where men have it much more complicated to pick up than women. The only ones who are saved are the men who are looking for other men. So, if you're a heterosexual guy, you're probably wasting your time on Tinder."

"In a study by OkCupid (a website similar to Tinder, but cooler, because it was created by mathematicians at Harvard University), a group of men and women were asked to rate the attractiveness of a series of photos of people from 0 to 10. In the following graphic you can see the results.Do you see the curves? Women (red curve) are more selective than men (blue curve) when scoring. In fact, very few valued someone with a 10, whereas in men it was more common.The study concluded that men see the vast majority of women as attractive (the vast majority have a medium attractiveness), while women consider about 80% of men to be well below average."


The Mathematics of heartbreak
https://medium.com/toofasttoofourier/th...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

sci3nc3 ::

Xtruc je izjavil:


moški vidijo veliko večino žensk kot atraktivno, medtem ko ženske 80 % moških ocenijo kot podpovprečne.


To se sliši kot bi šel po trgovinah in v celi Sloveniji zase ne bi dobil artikla, s katerim bi bil zadovoljen.

Če imamo naključno množico 100 žensk in 100 tipov, to pomeni, da bi se 80 žensk potegovalo za 20 najlepših tipov. Tipa bi na koncu dobilo samo 20 žensk. Za ostale se nebi našel dovolj atraktiven moški.
Ker pa si tudi ženske želijo biti v resni zvezi, to v praksi pomeni, da morajo znižati kriterije oz. gledati še kaj drugega kot lepoto.
Zato pa ženske hočejo, da je moški razgledan, neodvisen, uspešen na vseh področjih itd., medtem ko moški samo gledamo, da je ženska atraktivna (kar ni težava) in ima v glavi vse na mestu.

Xtruc ::

Če imamo naključno množico 100 žensk in 100 tipov, to pomeni, da bi se 80 žensk potegovalo za 20 najlepših tipov. Tipa bi na koncu dobilo samo 20 žensk. Za ostale se nebi našel dovolj atraktiven moški.


Tako je.

Ker pa si tudi ženske želijo biti v resni zvezi, to v praksi pomeni, da morajo znižati kriterije


Šele takrat ko se ustalijo se morajo soočiti z realnostjo in navidezno opustiti delusional kriterije in se "zadovoljiti z manj" (pod narekovaji seveda). Vendar kriterije znižajo le po "sili razmer" da ne ostanejo same, deep down imajo še vedno občutek da so bile oguljufane in da lahko dobijo dosti boljšega, kar privede do tega da večina zvez slej ko prej razpade. Paradoksalno ne glede na to kaj pravijo feministke,popularna kultura in mediji smo moški tisti ki se moramo soočiti z nerealnimi standardi lepote s strani žensk, ne obratno.
Citiram:
"Paradoxically, it seems it's women, not men, who have unrealistic standards for the "average" member of the opposite sex." Pri tem je zanimivo tudi to kar je zgoraj že en uporabnik omenil: za ženske je družbeno sprejemljivo da s pomočjo ličil izboljšajo svoj videz (če hočejo), moškim pa to ni dovoljeno (ni družbeno sprejemljivo), naličen moški bo zasmehovan in bo veljal za "pederčino".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Gagatronix ::

Prav odstevate do tega da se bo Hipatij nasral se v tej temi.

sci3nc3 ::

Xtruc je izjavil:

Ker pa si tudi ženske želijo biti v resni zvezi, to v praksi pomeni, da morajo znižati kriterije


Šele takrat ko se ustalijo se morajo soočiti z realnostjo in navidezno opustiti delusional kriterije in se "zadovoljiti z manj" (pod narekovaji seveda). Vendar kriterije znižajo le po "sili razmer" da ne ostanejo same, deep down imajo še vedno občutek da so bile oguljufane in da lahko dobijo dosti boljšega, kar privede do tega da večina zvez slej ko prej razpade. Paradoksalno ne glede na to kaj pravijo feministke,popularna kultura in mediji smo moški tisti ki se moramo soočiti z nerealnimi standardi lepote s strani žensk, ne obratno.


Priznati je treba, da tudi tipi nižamo kriterije in se sprijaznimo s tem, kar imamo, samo zato, da ne ostanemo sami... res preseneča me, kaj vse nekateri za to "požerejo". Če bi izbire bilo na pretek, bi bile ločitve še bolj pogoste, ampak ljudje se ponavadi ustalimo.
Se pa prej kot slej najde nekdo, ki kaže boljše lastnosti kot jih ima tvoj sedanji partner (kar sicer še ne pomeni, da je tudi v resnici na dolgi rok boljši). Od tebe je odvisno, ali boš tveganje sprejel in partnerja prevaral (in na koncu morda ostal brez vsega) ali pa boš ostal zvest in obdržal, kar imaš.

Xtruc ::

Priznati je treba, da tudi tipi nižamo kriterije in se sprijaznimo s tem, kar imamo, samo zato, da ne ostanemo sami... res preseneča me, kaj vse nekateri za to "požerejo".


Ja, ampak je ena BISTVENA razlika. Ženske svoje kriterije znižajo po sili razmer (ker je preprosto moških ki jih one smatrajo za "vredne" samo okoli 10 %) in znižajo jih na enakovredno vrednost kot so one same (torej iz pravljic v oblakih jih znižajo na realnost), medtem ko moški kriterije znižajo včasih tudi MOČNO POD svojo lastno vrednost! To je BISVENA razlika. In ženska kljub temu da "zniža kriterije" se še vedno počuti da je bila oguljufana, kjub temu da tudi moškega ki je enak po atraktivnosti kot ona sama. Ženska tudi če je ekstremno grda 1/10 bo še vedno našla partnerje za prostočasni seks, medtem ko povprečen in tudi nadpovprečen moški jih ponavadi ne bo (razen vrhnjih 5 % manekenov). Če te zanima več zgooglaj "pig woman experiment Tinder" pa boš videl. Naredil so poskus kjer so sfotošopirali eno žensko tako da zgleda najbolj grda ženska ever (0/10), še kocine so ji narisali na prsa! Nato pa so ji naredili online dating account in so gledali koliko moških ji bo še vseeno pisalo, se slinilo po njej in jo vabili na seks tudi če zgleda kot smrt! In takih moških je bilo več kot 100 v parih dneh..če bi moški zgledal karkoli podobnega (ali tudi precej boljšega) bi bil definitivno sam do smrti. Podobno slinjenje moških je opaziti tudi pod slikami žensk na socialnih medijih (recimo Facebook), ogabno skratka. Tole je slika te ženske:




Tole je bil pa njen "bio", nalašč napisan tako da je čimbolj odvraten:

To so pa sporočila ki jih je prejela:

Galerija:
https://imgur.com/gallery/3o3MH

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Xtruc ::

Kar je še bolj "strašljivo" je to da so ji pisali tudi privlačni fit moški:


Al pa to: OMGG hahaha :))



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Horas ::

disgusting! sej, vsak ma svoje fetiše ampak.... tole... yuck!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Xtruc ::

Celo to da je napisala da nima vagine in da je bila včasih moški nekatere ni odgnalo LOL. :))

Xtruc ::

To je kar "strašljivo" za videt. En citat mi pride na misel: "Obupani ljudje delajo OBUPNE stvari". :D

Ben Dover ::

Sexy

Xtruc ::

Podobno slinjenje moških je opaziti tudi pod slikami žensk na socialnih medijih (recimo Facebook, Instagram), moški s tem ženskam samo dvigujejo ego, dobijo pa seveda nič, ogabno skratka. S tem moški samo pljuvajo v lastno skledo in zadevo še slabšajo. Pa še nekaj je zanimivo kar sem opazil na Facebooku, povsem normalen pojav je da ženske ženskam pod profilnimi sliki dvigujejo ego "kako si hot", "prava mačka" in podobne oslarije. Ker je polno takih ženskih komentarjev to v past potegne tudi tipe da počnejo podobno (napaka!). Medtem ko podobne scene pri tipih ni opaziti. Tipi si med samo ne dvigajo ega in ne komentirajo ostalim frendom "kako si hot" ker je to considered gej. Samo opažanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Xtruc ::

Ženske prejemajo konstatno samopotrditev lastne vrednosti s strani okolice (tako s strani moških, kot žensk), medtem ko moški samopotrditve ne prejemajo (niti s strani žensk (ni nobenih "kako si hot" s strani žensk pod profilnimi slikami), s strani moških pa še manj (ker to je considered ultra gej če bi kaj takega napisal prijatelju pod profilko na Facebooku)). Ima ta konstrantna potrditev pri ženskah s strani socialnih meijev kaj z dating sceno? Probably. Skor sigurno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Blinder ::

Xtruc je izjavil:

Podobno slinjenje moških je opaziti tudi pod slikami žensk na socialnih medijih (recimo Facebook, Instagram), moški s tem ženskam samo dvigujejo ego, dobijo pa seveda nič, ogabno skratka.


Jaz na Instagramu rad lajkam fotke, kjer punce kej pokazejo, tako dam svoj prispevek h temu, da bi punce bile motivirane, da se kdaj kej pokazejo. Ce ne pokazejo nicesar zanimivega pa je moj policy, da ne dam lajka .
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Xtruc ::

Blinder je izjavil:

Xtruc je izjavil:

Podobno slinjenje moških je opaziti tudi pod slikami žensk na socialnih medijih (recimo Facebook, Instagram), moški s tem ženskam samo dvigujejo ego, dobijo pa seveda nič, ogabno skratka.


Jaz na Instagramu rad lajkam fotke, kjer punce kej pokazejo, tako dam svoj prispevek h temu, da bi punce bile motivirane, da se kdaj kej pokazejo. Ce ne pokazejo nicesar zanimivega pa je moj policy, da ne dam lajka .


Bravo, ti si res majster! / (sarkazem!). Isti si kot 99 % folka. Edini namen takih provokativnih fotk so lajki in samopotrditev. S tem ko lajkaš take fotke morda res spodbudiš punce da kaj več pokažejo, vendar hkrati povzročiš da se jih ego dvigne do neba in da ženska sama sebe prepriča da noben moški ni dober zanjo, razen par % manekenov. S svojim početjem povzročaš manj fizične akcije (če ne štejemo tvoje desnice).Pa če bi bil to samo ti še ne bi bilo panike, problem je da je takih večina moških.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Blinder ::

Hja moj cilj ni imeti sanso s tako punco, ker itak so mi nedosegljive. Moj cilj je da imam kej za pogledat.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kuall ::

ženske so pač vajene tega, da se jim meče pod noge in se jim prilagaja, tisti moški, ki so to sposobni bolje delat zmagajo pri njih. razni metroseksualci so zelo uspešni, razni znanstveniki manj. tu imajo ženske zelo veliko vpliva na svet, veliko moških bo naredilo zelo veliko, da dobijo žensko. je pa ta potencial, da bi moški naredili vse za žensko možno izkoristiti tudi v kakšne bolj plemenite namene. npr če ima moški muzo, ki ga motivira pri delu. če zna ženska vzpostaviti tako razmerje z menoj, da me motivira pri življenskih ciljih me niti grožnje, da me bo odjebala ne motijo, pravzaprav so dobrodošel dodatek. če pa npr en bumbar začne s tem nabijat jo pa kar hitro sam prej odjebem.

Xtruc ::

Hja moj cilj ni imeti sanso s tako punco, ker itak so mi nedosegljive. Moj cilj je da imam kej za pogledat.


Ti pa si en egoist..s tem otežuješ delo mam ki pa SO nam dosegljive take punce. Torej ko jebe ostale, važno da imaš ti eno sliko za drkat si ga al kako? (Kljub temu da imaš na Pornhubu miljonkrat več boljših slik/videov)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

shadeX ::

ženske so pač vajene tega, da se jim meče pod noge in se jim prilagaja


Ne meči vseh v isti koš ker ste daleč od resnice. Opažate napačne ženske, zato ste razočarani. Zamenjaj kriterije ( hint: ne misli s kurcem ).

Poštene ženske (wife material) ne bodo imele makeupa, pobarvanih nohtov, mini krilc, petk itd (kar ne pomeni da znajo moškega zadovoljit). Imajo tako visoko samozavest da jim tega ni potreba. Prav tako taka ženska išče povprečnega moškega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Xtruc ::

ženske so pač vajene tega, da se jim meče pod noge in se jim prilagaja, tisti moški, ki so to sposobni bolje delat zmagajo pri njih.


Niti podrazno. Ravno obratno. Metati ženskam se pod noge in jim lesti v rit je debilizem in doseže ravno nasprotni efekt od želenega. Razen če si mislil prilagajati se o si enkrat že v razmerju, to pa ja (pa še to samo do določene mere).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Ben Dover ::

shadeX je izjavil:

ženske so pač vajene tega, da se jim meče pod noge in se jim prilagaja


Ne meči vseh v isti koš ker ste daleč od resnice. Opažate napačne ženske, zato ste razočarani. Zamenjaj kriterije ( hint: ne misli s kurcem ).

Poštene ženske (wife material) ne bodo imele makeupa, pobarvanih nohtov, mini krilc, petk itd (kar ne pomeni da znajo moškega zadovoljit). Imajo tako visoko samozavest da jim tega ni potreba. Prav tako taka ženska išče povprečnega moškega.


Takšne teme so epic na slo techu, lmfao... :)

Hypathia ::


Če imamo naključno množico 100 žensk in 100 tipov, to pomeni, da bi se 80 žensk potegovalo za 20 najlepših tipov. Tipa bi na koncu dobilo samo 20 žensk. Za ostale se nebi našel dovolj atraktiven moški.

Ne, v RL bi se zgodilo to, da bi tipi obkolili najbolj atraktivne ženske in med sabo tekmovali, kdo jih bo "osvojil", manj privlačne pa gladko ignorirali in to potrjuje tudi omenjena raziskava.

Ženskam se večina moških ne zdi privlačna zato ker dejansko niso privlačni, ne samo, da so po naravi estetsko inferioren spol, družba jim sporoča, da se jim glede tega ni treba truditi, za nekatere je že minimalni higienski standard prevelik izziv. Logično bi bilo, da so moški največji uporabniki kozmetike in estetske kirurgije, tudi v naravi so samci tisti, ki so bolj pisanih barv in gostejših griv, da pritegnejo pozornost, v patriarhalni družbi pa je seveda vse postavljeno na glavo. Moškim, po drugi strani, se več žensk zdi privlačnih, vendar bodo vseeno pošiljali sporočila najbolj atraktivnim.

Skratka, tako kot vse druge red pill pravljice, je tudi ta, da 80% žensk cilja zgolj na 20% moških, čista projekcija, na žalost, ker bi bila takšna strategija dejansko koristna, saj bi dvignila letvico kakšne standarde in ne samo glede videza, morajo dosegati moški, da ji katera pogleda, ki je trenutno izrazito prenizko postavljena.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Xtruc ::


Ne, v RL bi se zgodilo to, da bi tipi obkolili najbolj atraktivne ženske in med sabo tekmovali, kdo jih bo "osvojil", manj privlačne pa gladko ignorirali in to potrjuje tudi omenjena raziskava.


Napačno. Moški ženske ocenjujejo realno, tako kot je lastnost v naravi tudi razporejena: v obliki Gaussove (zvonaste krivulje). Ženske pa moške ocenjujejo močno nerealno.



Ženskam se večina moških ne zdi privlačna zato ker dejansko niso privlačni, ne samo, da so po naravi estetsko inferioren spol


Spet napačno. Ne more biti 80 % populacije PODPOVPREČNIH tako kot to ocenjujejo ženske. To preprosto ni mogoče in to nikjer: ne pri inteligenci, ne pri telesni višini, ne pri telesni teži, skratka nikjer. Vsaka lastnost je razporejena v obliki Gaussove krivulje. Preprosto gre za napačno in deludno percepcijo žensk glede moškega videza.

družba jim sporoča, da se jim glede tega ni treba truditi


Kje jim družba to sporoča, da nisi ti mogoče ostal v času srednjega veka? Je pa res da kar se ličenja tiče moški NE SMEJO izboljševati svojega videza z pomočjo ličenja, nimajo te možnosti ker to družbeno ni sprejemljivo. Ženske to možnost imajo (gre za možnost ki jo lahko izkoristijo ali pa ne).

v patriarhalni družbi pa je seveda vse postavljeno na glavo


Če že kaj je družba ravno nasprotno od patriarhalne. Na veliko večino odločitev imajo tako ali drugače posreden ali neposreden vpliv ženske. Recimo je statistika da v 80 % primerov ženske odločijo katere gospodinjske stroje se bo kupilo. Tako da izkazalo se je da pri hladilniku ali pralnem stoju nima toliko veze kako dobro hladi ali kako dobro opere, predvsem je važno da je estetski.

Skratka, tako kot vse druge red pill pravljice, je tudi ta, da 80% žensk cilja zgolj na 20% moških, čista projekcija


Ne gre za nobene red pill pravljice in niti podrazno temu ni tako. Statistike in študije online dating portalov so jasne in 80/20 pravilo potrjujejo. Prav tako je iz genetskih znanstvenih študij znano da se je kar 80 % vseh živečih žensk reproduciralo in samo 40 % moških. V nekem obdobju pred 8000 leti je bilo razmerje 17:1. Za vsakega reproduciranega moškega se je reproduciralo 17 žensk.
https://psmag.com/environment/17-to-1-r...

na žalost, ker bi bila takšna strategija dejansko koristna, saj bi dvignila letvico kakšne standarde in ne samo glede videza, morajo dosegati moški, da ji katera pogleda, ki je trenutno izrazito prenizko postavljena.


Saj ženske se reproducirajo z večino moških (vendar šele takrat ko se ustalijo in si hočejo ustvariti družino), zato ker tistih 10 % najboljših preprosto ZMANJKA. Tistih 10 % najboljših lahko poparčka 10 % žensk. Ravno obratno je: standardi za ženske so mnogo prenizko postavljeni: pri ženskah je dovolj da obstajaš. Če so standardi za moški prenizko postavljeni, potem so za ženske še 1000x nižje postavljeni. Pig woman se bo reproducirala, medtem ko se podoben moški nikoli ne bi, ker bi ostal sam do smrti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Xtruc ::

More women than men have added their DNA to the human gene pool
https://www.theguardian.com/science/201...
Originalna znanstvena študija o kateri govori članek v Theguardianu:
Lippold, S., Xu, H., Ko, A. et al. Human paternal and maternal demographic histories: insights from high-resolution Y chromosome and mtDNA sequences. Investig Genet 5, 13 (2014). https://doi.org/10.1186/2041-2223-5-13

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42362414 (20441) jabe

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8849428 (45479) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30686226 (39727) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521164 (17476) BigWhale

Več podobnih tem