» »

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Temo vidijo: vsi

Gagatronix ::

> Poštene ženske (wife material) ne bodo imele makeupa

To res lahko izjavi samo tip, ki se nikdar ni videl zenske brez mejkapa.

Massacra ::

Xtruc je izjavil:


Ne, v RL bi se zgodilo to, da bi tipi obkolili najbolj atraktivne ženske in med sabo tekmovali, kdo jih bo "osvojil", manj privlačne pa gladko ignorirali in to potrjuje tudi omenjena raziskava.


Napačno. Moški ženske ocenjujejo realno, tako kot je lastnost v naravi tudi razporejena: v obliki Gaussove (zvonaste krivulje). Ženske pa moške ocenjujejo močno nerealno.



Ženskam se večina moških ne zdi privlačna zato ker dejansko niso privlačni, ne samo, da so po naravi estetsko inferioren spol


Spet napačno. Ne more biti 80 % populacije PODPOVPREČNIH tako kot to ocenjujejo ženske. To preprosto ni mogoče in to nikjer: ne pri inteligenci, ne pri telesni višini, ne pri telesni teži, skratka nikjer. Vsaka lastnost je razporejena v obliki Gaussove krivulje. Preprosto gre za napačno in deludno percepcijo žensk glede moškega videza.

družba jim sporoča, da se jim glede tega ni treba truditi


Kje jim družba to sporoča, da nisi ti mogoče ostal v času srednjega veka? Je pa res da kar se ličenja tiče moški NE SMEJO izboljševati svojega videza z pomočjo ličenja, nimajo te možnosti ker to družbeno ni sprejemljivo. Ženske to možnost imajo (gre za možnost ki jo lahko izkoristijo ali pa ne).

v patriarhalni družbi pa je seveda vse postavljeno na glavo


Če že kaj je družba ravno nasprotno od patriarhalne. Na veliko večino odločitev imajo tako ali drugače posreden ali neposreden vpliv ženske. Recimo je statistika da v 80 % primerov ženske odločijo katere gospodinjske stroje se bo kupilo. Tako da izkazalo se je da pri hladilniku ali pralnem stoju nima toliko veze kako dobro hladi ali kako dobro opere, predvsem je važno da je estetski.

Skratka, tako kot vse druge red pill pravljice, je tudi ta, da 80% žensk cilja zgolj na 20% moških, čista projekcija


Ne gre za nobene red pill pravljice in niti podrazno temu ni tako. Statistike in študije online dating portalov so jasne in 80/20 pravilo potrjujejo. Prav tako je iz genetskih znanstvenih študij znano da se je kar 80 % vseh živečih žensk reproduciralo in samo 40 % moških. V nekem obdobju pred 8000 leti je bilo razmerje 17:1. Za vsakega reproduciranega moškega se je reproduciralo 17 žensk.
https://psmag.com/environment/17-to-1-r...

na žalost, ker bi bila takšna strategija dejansko koristna, saj bi dvignila letvico kakšne standarde in ne samo glede videza, morajo dosegati moški, da ji katera pogleda, ki je trenutno izrazito prenizko postavljena.


Saj ženske se reproducirajo z večino moških (vendar šele takrat ko se ustalijo in si hočejo ustvariti družino), zato ker tistih 10 % najboljših preprosto ZMANJKA. Tistih 10 % najboljših lahko poparčka 10 % žensk. Ravno obratno je: standardi za ženske so mnogo prenizko postavljeni: pri ženskah je dovolj da obstajaš. Če so standardi za moški prenizko postavljeni, potem so za ženske še 1000x nižje postavljeni. Pig woman se bo reproducirala, medtem ko se podoben moški nikoli ne bi, ker bi ostal sam do smrti.


Paretova distribucija 80/20 ti je znana?

Xtruc ::

Seveda, vendar videz populacije je razporejen po Gaussovi distrubuciji.

shadeX ::

Gagatronix je izjavil:

> Poštene ženske (wife material) ne bodo imele makeupa

To res lahko izjavi samo tip, ki se nikdar ni videl zenske brez mejkapa.



Ali pa ti ne “prave” ženske :)

c3p0 ::

Lahko greš na next level in jim pošiljaš denar. Kar nekaj teh wannabe starlet živi od obupancev, ki jim redno nakazujejo znatna sredstva, v upanju na... kaj vem kaj.

Šimpanz ::

V prejšnji firmi sem mel sodelavca, ki je izjavil, da bo lahko njegova bejba uporabljala za ličenje samo Nivea kremo tako kot njegova mama. Njegovi so prišli iz Bosne in pri 35 letih je bil še vedno samski. Po moje je še zdaj.

Hypathia ::

Veliko žensk se ne liči, poiskati takšno ne bi smel biti problem. Takih, ki bi bile pripravljene tolerirati tovrstno ukazovanje s strani moških, je pa v Sloveniji bolj malo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

sci3nc3 ::

Ne bi se spuščal na nivo grafov in gaussovih krivulj. Še zmeraj pravim, da je pri obeh spolih videz tista lastnost, ki najprej pritegne pozornost. Drugo je, če si z nasprotnim spolom v takšni situaciji, da ga/jo večkrat videvaš in potem prevlada neka druga lastnost - morda smisel za humor, morda inteligenca itd. Prioritete se včasih razlikujejo.

S prijateljem sva v mladih letih večkrat tekmovala v osvajanju kakšne dame. On jo je samo lepo pogledal in rekel kakšno besedo pa je bila že njegova. Jaz sem lahko okoli nje hodil po rokah pa nisem bil pol toliko uspešen. Za žensko je treba imeti kolikor toliko atraktiven videz in izbrati prave besede. Samo videz in zgovornost sta lastnosti, ki sta ti prirojeni in na njih ne moreš vplivati. V tvoji moči je samo, ali boš vezo zmogel obdržati ali te bo doletela ločitev. To je vsa filozofija.

val46 ::

Ukazovanje s strani moških? Ti to resno? Še nisem spoznal punce ali ženske, ki bi se ličila zaradi ukaza moškega. Še vsaka ki jo poznam in se liči, se liči le s tem namenom, da se bo naredila lepša, kot v resnici je. Zdaj, ali ji to uspe ali ne, je druga stvar in pa stvar okusa. Ampak nisem hotel to povedat. Povedat sem želel izključno to, da če se liči, se liči zato, ker se je tako sama odločila, ne zato, ker bi jo v to prisilil nekdo moškega spola.

shadeX ::

Samo videz in zgovornost sta lastnosti, ki sta ti prirojeni in na njih ne moreš vplivati.


In točno zaradi tega večina moških ni uspešnih. Debela laž btw, vsaj druga zadeva. Kar se tiče prve, pa ni noben tako neprivlačen, da ne bi uspel osvojiti vsaj ene ženske v svojem življenju.

sci3nc3 ::

shadeX je izjavil:

Samo videz in zgovornost sta lastnosti, ki sta ti prirojeni in na njih ne moreš vplivati.


In točno zaradi tega večina moških ni uspešnih. Debela laž btw, vsaj druga zadeva. Kar se tiče prve, pa ni noben tako neprivlačen, da ne bi uspel osvojiti vsaj ene ženske v svojem življenju.


Nisi pravilno razumel.
Glede videza: Če naredimo 10 random poskusov z 100 ženskami, boš ti lahko v vseh 10 poskusih ocenjen slabše kot tvoj prijatelj (ali pa obratno).
Glede zgovornosti: Morda sem se nerodno izrazil. Gre bolj za to, kakšen vtis daješ - znaš vse obrniti na šalo ali si straight-forward? Eni bi prvim rekli naravni talent, samo stopi čez vrata pa se mu vsi nasmejijo, medtem ko bo drugi lahko govoril ko dohtar pa nobenemu ne bo zanimiv.

FiReFTW ::

Ti si z svojimi grafi malo v temo brcnil.
Ja, je res da se ogromno žensk nosi zelo visoko in mislijo da so dosti boljše kot pa v resnici so, ampak za to niso krive one, za to je krivih 85% moških ki so kot cucki in letijo za njimi in bi lizali tla samo da bi jih pogledle, in to govorim o povprečnih ali celo podpovprečnih ženskah.
A te pol preseneča da imajo ženske takšen pogled na sebe? Če pa se zavedajo da z prstom mignejo in 85% moških leti za njimi kot cucki in bi naredili praktično vse za njih.

Horas ::

glede ličenja sem velik nasprotnik. ne mamaram naličenih žensk enostavno mi sede naravn videz take kot so. tudi moja je hvala bogu taka. tu pa tam si edino trepalnice malo namaže, so mi pa všeč urejeni namazani nothi. ne umetni da ne bo pomote!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Xtruc ::

FiReFTW je izjavil:

Ti si z svojimi grafi malo v temo brcnil.
Ja, je res da se ogromno žensk nosi zelo visoko in mislijo da so dosti boljše kot pa v resnici so, ampak za to niso krive one, za to je krivih 85% moških ki so kot cucki in letijo za njimi in bi lizali tla samo da bi jih pogledle, in to govorim o povprečnih ali celo podpovprečnih ženskah.
A te pol preseneča da imajo ženske takšen pogled na sebe? Če pa se zavedajo da z prstom mignejo in 85% moških leti za njimi kot cucki in bi naredili praktično vse za njih.


Ne nisem, samo ti jih bodisi nisi razumel ali pa imaš omejeno zmožnost sklepanja. Tvoj prvi stavek in ostali del komentarja vsebinsko nista povezana.

Ja, je res da se ogromno žensk nosi zelo visoko in mislijo da so dosti boljše kot pa v resnici so, ampak za to niso krive one, za to je krivih 85% moških ki so kot cucki in letijo za njimi in bi lizali tla samo da bi jih pogledle, in to govorim o povprečnih ali celo podpovprečnih ženskah.


Nikjer nisem rekel kdo je za to kriv, povedal sem samo dejstva kakšni so podatki znani iz študij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Hypathia ::

val46 je izjavil:

Ukazovanje s strani moških? Ti to resno? Še nisem spoznal punce ali ženske, ki bi se ličila zaradi ukaza moškega. Še vsaka ki jo poznam in se liči, se liči le s tem namenom, da se bo naredila lepša, kot v resnici je. Zdaj, ali ji to uspe ali ne, je druga stvar in pa stvar okusa. Ampak nisem hotel to povedat. Povedat sem želel izključno to, da če se liči, se liči zato, ker se je tako sama odločila, ne zato, ker bi jo v to prisilil nekdo moškega spola.

Da ne obstajajo moški, ki želijo kontrolirati videz svoje partnerice, ali se naj bolj ali manj "izzivalno" oblači, nosi make-up ali ne, je čisto sprenevedanje. Na srečo pa živimo v družbi, kjer večina žensk tega ni pripravljena tolerirati, vsaj ne dolgoročno. Ženske se pa ličijo zaradi različnih razlogov, ker je to modno, ker jih veseli, ker se to od njih pričakuje, ker želijo zakriti svoje "pomanjkljivosti"....

Glavna poanta mojega odgovora pa je bila, da če so komu všeč ženske naravnega videza, ni treba, da ostane samski, ker jih je dovolj, ki furajo takšen stil. Se pa rado zgodi, da imajo takšni tipi dvojne standarde, izberejo si "low maintenance" partnerko, zraven pa konstantno čekirajo/se slinijo po v nulo spedenanih ženskah.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

FiReFTW je izjavil:

Če pa se zavedajo da z prstom mignejo in 85% moških leti za njimi kot cucki in bi naredili praktično vse za njih.

Ah, daj ne bluzi. Morda bi naredili veliko, da jih spravijo v posteljo, definitivno pa niso pripravljeni storiti vse, da bi imeli dolgoročno uspešno zvezo, kar večina žensk pričakuje in ne dobi kar dokazuje visok procent razhodov in razvez.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

shadeX ::

definitivno pa niso pripravljeni storiti vse, kar večina žensk pričakuje in ne dobi


Čak kaj za moške to ne velja? Če bi dobili kar bi želeli s strani žensk, ne bi imeli zanimanja gledat drugih. Zdej je sam vprašanje kdo bo začel prvi dodajat vrednost (tisto o čemur smo govorili že zgoraj).

Gagatronix ::

Hipatiju je sestra rekla da se mora nehat lispat pa se pretvarjat da je zenska, pa je zdaj cel zafrustriran.

Hypathia ::

shadeX je izjavil:

definitivno pa niso pripravljeni storiti vse, kar večina žensk pričakuje in ne dobi


Čak kaj za moške to ne velja? Če bi dobili kar bi želeli s strani žensk, ne bi imeli zanimanja gledat drugih. Zdej je sam vprašanje kdo bo začel prvi dodajat vrednost (tisto o čemur smo govorili že zgoraj).

Če postaviš trditev, da bi 85% moških naredilo VSE, da bi dobilo žensko, potem moraš to podkrepiti z dokazi, ker realno stanje tega pač ne kaže.

Če postaviš trditev, da je bistvo vsakega moškega, da čimbolj raztrosi seme, potem ne moreš v isti sapi trditi, da so ženske krive, da gleda za drugimi. Skratka, niste zelo dosledno v svojih argumentih.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

shadeX ::

Če postaviš trditev, da je bistvo vsakega moškega, da čimbolj raztrosi seme, potem ne moreš v isti sapi trditi, da so ženske krive, da gleda za drugimi.


Seveda lahko. Primanjkljaj spolnih odnosov v zvezi je (predvsem s strani moškega - ker pač "trosi seme") je velik in resen problem. In ja, zadeva je rešljiva brez da bi moški dejansko trosil seme okoli po drugih ženskah, ampak ženske se o tem nerade pogovarjajo in nerade iščejo skupne rešitve k problemu. Potem pa jočejo da se moški zapija in da niso v zvezi srečne.

Hypathia ::

Če v zvezi obstaja velik in resen problem se ga skuša rešiti, če ne gre, pa zapustiti zvezo, ne pa pasivno-agresivno jamrati, gledati drugam, se zapijati.... Časi, ko so bili spolni odnosi ženska dolžnost, so upam, za vedno mimo, zdaj so samo želja in če je na eni strani ni, je pač ni, lahko se ugotavlja zakaj in kako jo vzpodbuditi, ampak v končni fazi ne moreš nikogar prisiliti, da se te želi.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

hyuga ::

kak eni bluzite v tej temi jojmene.

pri moskem je vazna samo karizma,urejenost in samozavest - s tem lahko skoraj vsako ocaras.

Xtruc ::

hyuga je izjavil:

kak eni bluzite v tej temi jojmene.

pri moskem je vazna samo karizma,urejenost in samozavest - s tem lahko skoraj vsako ocaras.


Za tiste ki nimajo dobrega videza (in 80 % moških ga po mnenju žensk nima ker je 80 % vseh moških po mnenju žensk podpovprečnega videza) jim to nič ne pomaga, najbolj pomemben je videz (je potrebni, ni pa zadostni pogon). Šele ko je videz dober, ratajo te kvalitete ki si jih naštel pomembne. Študija o tem je jasna.

Fugère, M.A., Chabot, C., Doucette, K. et al. The Importance of Physical Attractiveness to the Mate Choices of Women and Their Mothers. Evolutionary Psychological Science 3, 243–252 (2017). https://doi.org/10.1007/s40806-017-0092...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

kuall ::

Hypathia je izjavil:

Veliko žensk se ne liči

preveč se jih ne liči. naličen obraz je najbolj seksi stvar za pogledat.
enkrat mi je ena prijavila, da se ona odloča za moške glede na njihov videz. sem kar debelo pogledal. je ja karakter bolj važen.
če ti je samo videz važen to pove o tebi to, da si zabit.

Xtruc ::

kuall je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Veliko žensk se ne liči

preveč se jih ne liči. naličen obraz je najbolj seksi stvar za pogledat.
enkrat mi je ena prijavila, da se ona odloča za moške glede na njihov videz. sem kar debelo pogledal. je ja karakter bolj važen.
če ti je samo videz važen to pove o tebi to, da si zabit.


Ženska je bila samo iskrena s tabo (props to her), kar velika večina žensk ni. Karakter je važen samo če je tudi videz dober, če ni (in pri 80 % vseh moških ni), takrat ti dober karakter nič ne pomaga. Karalter postane pomemben šele takrat ko je videz dovolj dober.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Hypathia ::

A pol praviš, da ste moški večinoma zabiti?

Kar se ličenja tiče, rahel poudarek naredi obraz bolj izrazit, današnji trendi močnega ličenja pa dobro izgledajo na instagramu, v veliko primerih še tam ne, v živo pa so videti kot maska od klovna.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nedasemiveč ::

Hypathia je izjavil:

A pol praviš, da ste moški večinoma zabiti?

Kar se ličenja tiče, rahel poudarek naredi obraz bolj izrazit, današnji trendi močnega ličenja pa dobro izgledajo na instagramu, v veliko primerih še tam ne, v živo pa so videti kot maska od klovna.


A pol si CD?

Hypathia ::

Ne, XX.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

Hypathia je izjavil:

A pol praviš, da ste moški večinoma zabiti?

pravim, da ste ljudje večinoma zabiti, ja. :)
Saj jaz sem zase rekel, da so mi skoraj vse ženske lepe razen res stare. če so ti vse lepe je potem karakter odločilna značilnost. karakterno pa sem opazil, da me najbolj privlačijo bolj plahe/tihe, ne pa neki glasni troti. včasih me še bolj privlačijo "tagrde". to je btw tudi zelo pogost pojav pri moških. evolucija vse pojasni.
debele so mi precej seksi, pa ne samo meni.

ste videli varuško, kateri je schwarzenegger naredil otroka. nič kaj lepa ni. pa bi lahko dobil veliko lepšo, če bi hotel. ni vse videz, daleč od tega. se pa današnja plehka družba parčka po videzu: v paru bosta podobno lepa človeka. kar je mau mim če mene vprašaš.

najbolj bi me pri grdi motilo to, ker bi mi delala sramoto, nič drugega. drugi ste pa isti, samo se tega ne zavedate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Hypathia ::

Sobarica je bila pač pri roki, oženil pa je vseeno ni, kljub temu, da ji je naredil otroka. In če je kaj dejansko mimo in nagravžno, je gledati grdega, starega tipa in lepo mladenko.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Gagatronix ::

Spet se Hipatij dere o zenskah, jao mu dela fantazija. :))

kuall ::

Hypathia je izjavil:

In če je kaj dejansko mimo in nagravžno, je gledati grdega, starega tipa in lepo mladenko.

To se spet pojasni z evolucijsko psihologijo. Bojiš se lastnega staranja, ker veš, da s tem pride to, da te tvoj mož zapusti in poišče mlajšo. Tako kot naredi veliko alfa samcev, Janša itd. :D

LukiYo ::

Fant, pusti to temo, tvoje srce bije za Janeza.

Hypathia ::

Mož, ki te zapusti zaradi mlajše, itak ni vreden piškavega oreha in mu lahko rečeš zgolj good riddance, sploh če leta zakona nisi zapravila za igranje njegove bangmaiden ampak si si ustvarila lastno kariero, denar, hobije... Bolj gre za to, da čutiš empatijo do tistih, s katerimi se lahko poistovetiš in se ti zato zdi naivnost žensk, ki se zapletajo s starimi, grdimi tipi, obžalovanja vredna.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Horas ::

kaj pa ko starejše pustijo svoje može zrad mlajšega? to pa ne boš omenla?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Grizzly ::

Če se vrnemo nazaj na temo... dejstvo je, da ženska (če le ni preveč izbirčna) moškega dobi kadarkoli.

Samo prijaviti se mora na kakšen ona-on portal, magari brez slike, in tam počakati 10 minut. Prepričan sem, da bo v teh 10 minutah prejela sporočilo vsaj 5 moških. Če doda še par svojih najlepših slik, se bo njen uspeh vsaj podvojil, če ne potrojil. Če v filter vnese svoja pričakovanja in si vzame 15 minut za pregled zadetkov, se sigurno najdejo 3 moški zanjo (ni nujno nadpovprečnega videza, a s tem se mora sprijazniti). Od teh 3 bo eden sigurno aktiven uporabnik, ki ji bo kmalu odgovoril. Če se ne ujame z njim, išče dalje. V 2 tednih bi morala spoznati prijetnega moškega, s katerim lahko nekaj načrtuje.

Za ženske bi to moralo biti preprosto. Ne razumem, zakaj ene mesece in leta visijo na teh portalih. Če ženska na spoznavnem portalu v celem mesecu ne spozna pravega moškega, potem je težko verjetno, da ga bo kdaj.

Invictus ::

Ena moja znanka si je naredila projekt na ona-on, šla na precej kav, tudi dlje, sprobala tudi fante v postelji, in na koncu našla nekoga s katerim ima zdaj 2 otroka.

Če hočeš, potem gre.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagatronix ::

Hipatij, daj no, koga mislis da farbas s tem pretvarjanjem da si baba ? Nobenega. Vsi smo te sfolgali ze takoj na zacetku.

Xtruc ::

Če doda še par svojih najlepših slik, se bo njen uspeh vsaj podvojil, če ne potrojil.


Precej več kot podvojih ali potrojil, verjetno posedeteril če ne še celo kaj več.

Če v filter vnese svoja pričakovanja in si vzame 15 minut za pregled zadetkov, se sigurno najdejo 3 moški zanjo


Precej več kot trije moški.

(ni nujno nadpovprečnega videza, a s tem se mora sprijazniti)


Seveda ta tudi nadpovprečnega videza. Glede na to da so TEJ ženski:


Pisali tudi zelo nadpovprečni tipi, bi pri ženski ki zgleda povprečno bilo takih privlačnih tipov še precej več.


V 2 tednih bi morala spoznati prijetnega moškega, s katerim lahko nekaj načrtuje.


Če ima namen oziroma željo lahko precej prej kot v dveh tednih.

Za ženske bi to moralo biti preprosto. Ne razumem, zakaj ene mesece in leta visijo na teh portalih. Če ženska na spoznavnem portalu v celem mesecu ne spozna pravega moškega, potem je težko verjetno, da ga bo kdaj.


Zelo preprosto je zakaj: zato ker moškega za zvezo NE iščejo, ampak iščejo samo samopotrditev lastne vrednosti in privlačnosti, ali pa zato ker iščejo samo avanture.

Xtruc ::

A pol praviš, da ste moški večinoma zabiti?


Tega nisem rekel nikjer, je ravno obratno. Tipi imajo v povprečju za 5 IQ točk večjo inteligenco od žensk, kar je znano iz metaštudije 57 študij. Prav tako je eksperimentalni standardni odmik oziroma raztros precej večji pri moških, ženske so bolj skoncentrirane okoli povprečja, pri moških pa je zvonasta krivulja mnogo bolj položna (kar pomeni več zelo neumnih, pa tudi več zelo pametnih moških, to je tudi razlog da je velika večina izzumov bila s strani moških in je danes še vedno):

Lynn, Richard & Irwing, Paul. (2004). Sex differences on the progressive matrices: A meta-analysis. Intelligence. 32. 481-498. 10.1016/j.intell.2004.06.008.
https://www.researchgate.net/publicatio...

Zelo ineteligentnih moških z IQ-jem nad 175 je kar 18x več kot takšnih žensk:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Hypathia ::

Grizzly je izjavil:


Za ženske bi to moralo biti preprosto. Ne razumem, zakaj ene mesece in leta visijo na teh portalih. Če ženska na spoznavnem portalu v celem mesecu ne spozna pravega moškega, potem je težko verjetno, da ga bo kdaj.

Preprosto ni, ker je moških, kakršne bi si ženske želele, relativno malo. Kot je bilo že večkrat pojasnjeno, dobiti ONS za žensko od 18-60 ni nikakršen problem, ampak keč je v tem, da večina noče ONS ker ima od njega bore malo, husband materiala je pa malo, sploh na OLD straneh, kjer se zadržujejo predvsem fuckboi in tisti, ki v RL nimajo uspeha.

kuall ::

Xtruc je izjavil:

Glede na to da so TEJ ženski:


Pisali tudi zelo nadpovprečni tipi, bi pri ženski ki zgleda povprečno bilo takih privlačnih tipov še precej več.

Ta ženska zgoraj, če odmislimo očitno fotošopiranje tistih dlak in nosu, zgleda v resnici zelo dobro: mlada, debela. take so med najbolj privlačnimi. kar je pa še najbolj pomembno je lepo nasmejana, se ji vidi, da uživa v življenju.

madona je težko najti grdo žensko. iskal sem ugly women in nič našel, "najgrša" je ta, ki sploh ni tako grda:


je pa tale, ampak ta je narkomanka:


razen če je ženska:
zelo stara
bolna
huda narkomanka
ima genetski defekt, da izgleda kot moški
je inbred
potem ni grda.

ženske se obremenjujeo z lepoto zato, ker se jim to splača. bolj ko bodo znale se nališpat bolj lepega kandidata bodo ujele, lepota pa ne pozabimo na koncu pomeni zdravje in pamet, statistično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Xtruc ::

Ta ženska zgoraj, če odmislimo očitno fotošopiranje tistih dlak in nosu, zgleda v resnici zelo dobro: mlada, debela. take so med najbolj privlačnimi. kar je pa še najbolj pomembno je lepo nasmejana, se ji vidi, da uživa v življenju.


Watafak, ti imaš BOLANE fetiše, sorry. Ženska je kocinasta, debela in na obraz so ji sfotošopirali obraz PRAŠIČA (zato se tudi imenuje pig woman), vsem ostalim moškim to ni privlačno (0/10), v fetiše se pa ne bom spuščal, ker so bolani. Je pa dejstvo da so nekateri moški zaradi stradanja pripravljeni spustiti standarde na nulo in še celo v minus..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Hypathia ::

vsem ostalim moškim to ni privlačno (0/10)


Ženske se ocenjuje od 0 do 10, tudi najslabša ima neko vrednost, moške pa od -5 do 5.

kuall ::

Zate sem nagonsko vedel, da si mim ampak dokler si limal grafe, proti katerim ne morem nič reči, ti nisem mogel nič reči. Zdaj si končno natrosil par neumnosti. :)

Xtruc je izjavil:

Watafak, ti imaš BOLANE fetiše, sorry. Ženska je kocinasta, debela in na obraz so ji sfotošopirali obraz PRAŠIČA (zato se tudi imenuje pig woman), vsem ostalim moškim to ni privlačno (0/10),

Kako to ni privlačno vsem ostali, če že 3 dni nabijaš, koliko ponudb je ta ženska dobila.
Tisto fotošopiranje naši možgani odmislijo, ker ni naravno. Izgleda kot nek makeup ali kaj takega. Možgani vidijo samo lepo mlado žensko. To da je debela naj te ne moti, a se ne spomniš unih kipcev iz jam, ko so delali debele boginje?

Xtruc je izjavil:


v fetiše se pa ne bom spuščal, ker so bolani.

Fetiši imajo svoj namen.
Največje fetiše imamo ravno na najbolj ogabne dele telesa. Stopala, splovila (vagina, ritna luknja). Zakaj je temu tako? Evolucija nam je vgradila protiutež, da so nam ti ogabni deli postali spet privlačni, drugače bi nas odvračali od seksa preveč in bi bilo to škodljivo za širjenje naših genov.

Xtruc je izjavil:


Je pa dejstvo da so nekateri moški zaradi stradanja pripravljeni spustiti standarde na nulo in še celo v minus..


To drži, stradanje te prisili, da spustiš standarde. To nam je vgradila evolucija. Ampak tudi ni vedno tako, včasih hočeš enostavno variety - oploditi čimveč različnih žensk. Zato so nam precej privlačne ženske iz kakšnih drugih kultur, kakšne črnke, no čeprav na črnke sem jaz (in ostali) jako malo predrkal v življenju, črnke so v pornu najmanj popularne btw. Česar ne razumem preveč dobro. Najbolj popularne so mlade, blond in rahlo debele belke (britney spears je prototip). Bi pa črnko ponucal v živo precej hitro, če bi imel šanso, ena prvih izbir bi bila. :)

Hypathia je izjavil:

vsem ostalim moškim to ni privlačno (0/10)


Ženske se ocenjuje od 0 do 10, tudi najslabša ima neko vrednost, moške pa od -5 do 5.

Jep, to drži. Zato pa ste ženske bolj srečne kot moški. Moški ne samo, da imamo višji razpon v IQju ampak imamo tudi višji razpon v ekstrenmih čustvih. Več moških trpi, več jih je pa tudi ekstremno srečnih. Pač za moške je svet veliko bolj ekstremn kot je za ženske, ki dokaj zlahka pridejo skozi življenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Xtruc ::

Zate sem nagonsko vedel, da si mim ampak dokler si limal grafe, proti katerim ne morem nič reči, ti nisem mogel nič reči. Zdaj si končno natrosil par neumnosti. :)


Nisem natrosil nobene neumnsoti, bodisi nisi razumel moje poante ali pa trolaš.

Kako to ni privlačno vsem ostali, če že 3 dni nabijaš, koliko ponudb je ta ženska dobila.
Tisto fotošopiranje naši možgani odmislijo, ker ni naravno. Izgleda kot nek makeup ali kaj takega. Možgani vidijo samo lepo mlado žensko.


Ja je dobila veliko ponudb, ampak NE ZATO KER bi se tistim moškim to zdelo privlačno, temveč zato ker mislijo da da je to največ kar lahko dobijo (stradajo že leta, in imajo slabo samopodobo, kljub temu da so sami vizualno precej bolj privlažni od te ženske). Vsak od teh moških ki so bili pripravljeni iti z njo bi raje bil z kakšno bolj privlačno.

To da je debela naj te ne moti, a se ne spomniš unih kipcev iz jam, ko so delali debele boginje?


To je bilo v prazgodovini ter v srednjem veku ko je bilo pomanjkanje hrane in je debelost pomenila da si premožen, dandanes so veliki večini moških ženske normalne teže precej bolj privlačne kot pa ženske z debelostjo tretje stopnje. Obstajajo sicer izjeme, ki potrjujejo pravilo, tako kot povsod.

Fetiši imajo svoj namen.
Največje fetiše imamo ravno na najbolj ogabne dele telesa. Stopala, splovila (vagina, ritna luknja). Zakaj je temu tako? Evolucija nam je vgradila protiutež, da so nam ti ogabni deli postali spet privlačni, drugače bi nas odvračali od seksa preveč in bi bilo to škodljivo za širjenje naših genov.


To da te vzburjajo grde ženske ni normalno in predstavlja nekakšen čuden odklon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Grizzly ::

Xtruc je izjavil:


Za ženske bi to moralo biti preprosto. Ne razumem, zakaj ene mesece in leta visijo na teh portalih. Če ženska na spoznavnem portalu v celem mesecu ne spozna pravega moškega, potem je težko verjetno, da ga bo kdaj.


Zelo preprosto je zakaj: zato ker moškega za zvezo NE iščejo, ampak iščejo samo samopotrditev lastne vrednosti in privlačnosti, ali pa zato ker iščejo samo avanture.


Tukaj si ga pa pihnil mimo. Nonsense. Če bi šlo za samopotrditev, ženska naredi profil, počaka 1 teden in preveri lajke oz. sporočila. Takoj ji bo jasno ali je vroča roba. Ne rabi pa se za samopotrditev več mesecev vsakih 5 dni vračat na profil. Mora biti neka bolj smiselna razlaga zadaj.

Xtruc ::

Tukaj si ga pa pihnil mimo. Nonsense. Če bi šlo za samopotrditev, ženska naredi profil, počaka 1 teden in preveri lajke oz. sporočila. Takoj ji bo jasno ali je vroča roba.


Seveda ga nisem pihnil mimo. Statistike kažejo da je velik delež žensk na online dating platformah samo za samopotrditev in dvigovanje ega.

Če bi šlo za samopotrditev, ženska naredi profil, počaka 1 teden in preveri lajke oz. sporočila. Takoj ji bo jasno ali je vroča roba.


To je teoretično robotsko mišljenje, ki pa v praksi ne drži. Ženski um ne deluje tako kot si ti predstavljaš, ne deluje tako "aha se pravi sem zaželjena in je potem 2 leti ni več nazaj". Ženske rabijo KONSTANTNO vsakodnevno dvigovanje ega, podobno kot ni dovolj da ženski v zvezi enkrat poveš da jo imaš rad, moraš ji povedati vsak dan, ali pa vsaj vsak teden. V praksi pa ženski zelo ugaja in ji dviguje ego da vsak dan dobiva nove lajke in vsak dan čekira s kakšnimi hot fanti je dobila matche in si z njimi malo dopisuje, brez resnega namena da bi šla s katerim na dejt. Dosti žensk zadevo uporablja tudi za kratkočasenje, spet brez resnih namenov se s kom dobiti v živo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

sci3nc3 ::

Xtruc je izjavil:

Tukaj si ga pa pihnil mimo. Nonsense. Če bi šlo za samopotrditev, ženska naredi profil, počaka 1 teden in preveri lajke oz. sporočila. Takoj ji bo jasno ali je vroča roba.


Seveda ga nisem pihnil mimo. Statistike kažejo da je velik delež žensk na online dating platformah samo za samopotrditev in dvigovanje ega.

Če bi šlo za samopotrditev, ženska naredi profil, počaka 1 teden in preveri lajke oz. sporočila. Takoj ji bo jasno ali je vroča roba.


To je teoretično robotsko mišljenje, ki pa v praksi ne drži. Ženski um ne deluje tako kot si ti predstavljaš, ne deluje tako "aha se pravi sem zaželjena in je potem 2 leti ni več nazaj". Ženske rabijo KONSTANTNO vsakodnevno dvigovanje ega, podobno kot ni dovolj da ženski v zvezi enkrat poveš da jo imaš rad, moraš ji povedati vsak dan, ali pa vsaj vsak teden. V praksi pa ženski zelo ugaja in ji dviguje ego da vsak dan dobiva nove lajke in vsak dan čekira s kakšnimi hot fanti je dobila matche in si z njimi malo dopisuje, brez resnega namena da bi šla s katerim na dejt. Dosti žensk zadevo uporablja tudi za kratkočasenje, spet brez resnih namenov se s kom dobiti v živo.


Se podpišem pod to. Ženski um je za povprečnega moškega nerazumljiv. Že ko misliš, da jo dobro poznaš, ti bo pokazala, da je niti malo nisi poznal. Ravno zaradi tega jaz ne rinem v resne zveze. Žensko za ONS se da dobiti bp, ker je tudi sama tako potrebna, da se ti kar sama nastavlja, medtem ko pri resnih zvezah je to drugače... ženske so izbirčne, vložiti bi moral kar nekaj časa in se nenehno truditi. Potem je treba poznati razmišljanje nasprotnega spola, da ga s kakšno napačno potezo ne polomiš. Vmes je ogromno "plevela", ki sploh ničesar ne išče, ampak flirta, ker jim to ugaja. Prej kot slej pride čas, ko vsi spoznamo, da rabimo en drugega (moški žensko in ženska moškega), do takrat pa škoda izgubljati časa.

l0g1t3ch ::

kuall je izjavil:


Fetiši imajo svoj namen.
Največje fetiše imamo ravno na najbolj ogabne dele telesa. Stopala, splovila (vagina, ritna luknja). Zakaj je temu tako? Evolucija nam je vgradila protiutež, da so nam ti ogabni deli postali spet privlačni, drugače bi nas odvračali od seksa preveč in bi bilo to škodljivo za širjenje naših genov.


Vedno se mi je zdelo da so ti bolj lulcki všeč :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42361944 (19971) jabe

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8849011 (45062) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685037 (38538) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520974 (17286) BigWhale

Več podobnih tem