» »

Tinder - izkušnje iz prve roke

Tinder - izkušnje iz prve roke

1
2
»

FormerUser ::

@FrRoSt

Maš prav. Vazo si je odprl temo, da se bo lahko hvalil s svojimi tinderastičnimi podvigi, nobene potrebe ni, da mu jo zasvinjam, sploh ker me tinder zanima toliko kot lanski sneg, na vsako šovinistično nebulozo mi pa tudi ni treba odgovarjat.

Over&Out.

PrihajaNodi ::

Pravzaprav Vazelin, Hipatija ima prav tu.
Tinder je mogoce bil ok na zacetku.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FrRoSt ::

FormerUser je izjavil:

@FrRoSt

Maš prav. Vazo si je odprl temo, da se bo lahko hvalil s svojimi tinderastičnimi podvigi, nobene potrebe ni, da mu jo zasvinjam, sploh ker me tinder zanima toliko kot lanski sneg, na vsako šovinistično nebulozo mi pa tudi ni treba odgovarjat.

Over&Out.

Ne vem, v čem vidiš hvaljenje!??? Opisal je svoje izkušnje in morda bi tudi jaz svoje, pa čeprav nisem nikoli bil na Tinderju, ker ga takrat sploh še ni bilo! In bi se kdo lahko iz teh izkušenj morda kdo kaj naučil... Prišparal nekaj časa. Ali poskusil kako drugače.... Samo to ni važno! Važno je samo to, da se ženskam vedno godi krivica!? In krivi so pač moški! Ker normalnih moških ni!? Vsi so samo svinje, take ali drugačne, ki izkoriščajo ženske! Drugega menda NE znajo!?
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

kuall ::

Jaz ženske rad vprašam:
A uganeš x?

x pa je npr:
koliko sem težak?
kako dolgo človek dela 500 počepov?
itd

nagonsko jih testiram, kako so pametne oziroma neumne.

Tinderja nisem še nikoli uporabljal ampak verjamem, da se da marsikaj dobit gor, ker včasih sem z badoojem imel kar uspehe:
- sex
- pošiljanje nagih slik od nje
- vzdihovanje po mikrofonu (ta resda je bila porazna za pogledat ampak vsaj glas je imela seksi)
- par zmenkov, srečanj
Ampak v trenutnem življenjskem obdobju se mi sploh ne da it tega. Nimam cajta bi lahko rekli, ne da se mi. Mogoče čez par let dobim spet veselje, če ne bom že prestar. Sem imel nedavno par poraznih izkušenj (psihotov) in me je minilo veselje za babe, vsaj za resnične.

FiReFTW ::

Tinder je dober v krajih kjer je dosti ljudi, v velemestih itd... Ko sem na potovanju kje v kakšnem takem kraju je zlo koristn in dobiš dosti matchov in tudi swajpaš lahko neomejeno pa ne zmanka folka.

Problem pri nas je da je dosti dosti manj prebivalstva (Razen v ljubljani še nekako gre skozi čeprav tudi dosti slabše ko kako večje mesto), pa tudi tinder ni tak popularen kot v tujini.
Polek tega je 50x več tipov ko žensk in morš met dobesedno srečo če 1 od 10 punc ki jih swajpaš sploh kdaj pride do tvojga profila da te swajpa.
Meni takoj zmanjka recimo izbire tu pri nas, pa ni v okolici več nobene... razen če povečam na 60-70km, ampak potem pa dobivam same avstrijke.

shadeX ::

FormerUser je izjavil:

shadeX je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Ne, to ni dejstvo, nekateri so pač požrešni in vedno hlastajo za še več. Se bi pa morda tudi kdaj vprašal zakaj nekoga "vsak večer glava boli", sploh pa zreli ljudje povejo, če niso zadovoljni in skušajo poiskati rešitev ali pa se razidejo, ne pa da sedijo na dveh stolih, tako kot hinavci, ki jih tako vneto zagovarjaš.



Žal mi je da si vedno imela opravka z napačnimi moškimi. Je pa res, da se mora človek tudi sam na konc dneva vprašat, a je mogoče res vsaj majhna možnost, da tudi v njemu tiči problem.

Če ima večina žensk opravka z "napačnimi moškimi", potem samoizpraševanje v smislu "ali je problem v meni" ni potrebno, ker gre očitno za sistemske/družbene vzorce.


Sej podobna zadeva velja za ženske. Pač ne moreš trditi, da ste sedaj svetinje, brez greha. Pod črto še vedno velja, da če posameznik (either moški ali ženska), vedno krivi druge, je zelo verjetno da je problem v njemu. Zanimivo je da ljudje z velikim egotom se s tem dejstvom ne morejo sprijaznit.

Če ima večina žensk opravka z


Kdo je "večina"? Kje so številke? Od kje izhajajo? "Večina", pač ne pomeni tistih tvojih nekaj prijateljic.

ker gre očitno za sistemske/družbene vzorce.


Očitno se motiš in to zelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

stara mama ::

FormerUser je izjavil:

nobene potrebe ni, da mu jo zasvinjam, sploh ker me tinder zanima toliko kot lanski sneg, na vsako šovinistično nebulozo mi pa tudi ni treba odgovarjat.

Jaz tudi ne vem, zakaj se potem sploh oglašaš, če si na koncu užaljena in če te to tako zelo ne zanima.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Vazelin, zelo dobro napisano.

Mislis, da je lazje pickupat punce na Tinderju ali v fitnesu?

Phantomeye ::

FormerUser je izjavil:

@FrRoSt

Maš prav. Vazo si je odprl temo, da se bo lahko hvalil s svojimi tinderastičnimi podvigi, nobene potrebe ni, da mu jo zasvinjam, sploh ker me tinder zanima toliko kot lanski sneg, na vsako šovinistično nebulozo mi pa tudi ni treba odgovarjat.

Over&Out.


Čisto vedno ti uspe zasvinjat vsako temo s svojo retoriko, ne glede na to, kaj je tema, troll tečen.

Alien123 ::

Pri meni pa je obratno, kar same hodijo do mene. Zato pa imam včasih probleme z mojo.

shadeX ::

Zato pa imam včasih probleme z mojo.


In naj še kdo reče, da so ženske popolne in da vse razumejo. Clearly that's one of the many similar cases.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

Tinder je krneki. Zakaj? Zaradi swipanja. Velikokrat sem dal superlike in nisem nič dobil od te osebe. Jo najdem na IG in si pišema in dobiva večkrat. In to ni samo en primer! Pač je zelo neoseben. Drugo pa, na tinder dajejo le najboljše slike, v živo je vedno drugače, beri par kil preveč. Jebat ga, mam rad fit punce ker sem tudi sam tak. Men gre tinder na živce, ampak je skoraj must, čeprav sedaj ga že nekaj časa nisem uporabljal ker se mi ne da za vsak match od začetka spoznavanja it.

Facebook dev ::

Pomoje si dost noob v tinderju, ce uporabljas superlike kot moski. Sorrry.

stara mama ::

shadeX je izjavil:


In naj še kdo reče, da so ženske popolne in da vse razumejo. Clearly that's one of the many similar cases.

Hipatija je lep primer, kako so ženske daleč od popolnosti. Povsod kjer pride vse poserje.
Ekologija™ in Trajnost™

Phantomeye ::

Jerry000 je izjavil:

Tinder je krneki. Zakaj? Zaradi swipanja. Velikokrat sem dal superlike in nisem nič dobil od te osebe. Jo najdem na IG in si pišema in dobiva večkrat. In to ni samo en primer! Pač je zelo neoseben. Drugo pa, na tinder dajejo le najboljše slike, v živo je vedno drugače, beri par kil preveč. Jebat ga, mam rad fit punce ker sem tudi sam tak. Men gre tinder na živce, ampak je skoraj must, čeprav sedaj ga že nekaj časa nisem uporabljal ker se mi ne da za vsak match od začetka spoznavanja it.


Tako deluje spoznavanje z novimi ljudmi, haha.

Cruz ::

Facebook dev je izjavil:

Mislis, da je lazje pickupat punce na Tinderju ali v fitnesu?
Itak, da v fitnesu. Imata skupen hobi, tako da je enostavno najti temo za prvi pogovor.

Jo vprašaš, če ima še veliko setov ali kaj takega, se predstaviš, kakšen teden, dva pozdravljaš in nasmihaš ter spremljaš, če se tudi ona tebi, potem pa pozoveš na pijačo(ali pa na trening lepo zunaj). Easy peasy.

shadeX je izjavil:

Zato pa imam včasih probleme z mojo.


In naj še kdo reče, da so ženske popolne in da vse razumejo. Clearly that's one of the many similar cases.
Ženske so samo ljudje, ki imajo drugačne genitalije, ki se ujemajo z našimi. Karakterne lastnosti so del vzgoje in okolja, pa tudi(sicer v manjši meri) genetike ter fiziologije.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

motoroil ::

Cruz je izjavil:

Ženske so samo ljudje, ki imajo drugačne genitalije, ki se ujemajo z našimi. Karakterne lastnosti so del vzgoje in okolja, pa tudi(sicer v manjši meri) genetike ter fiziologije.


A da imajo prsi in maternico je posledica vzgoje? Nisem vedel da ima okolje tako velik vpliv na telo. Če bi se jaz v otroštvu igral z Barbikami namesto s kamiončki bi sedaj imel maternico?

stara mama ::

motoroil je izjavil:

Cruz je izjavil:

Ženske so samo ljudje, ki imajo drugačne genitalije, ki se ujemajo z našimi. Karakterne lastnosti so del vzgoje in okolja, pa tudi(sicer v manjši meri) genetike ter fiziologije.


A da imajo prsi in maternico je posledica vzgoje? Nisem vedel da ima okolje tako velik vpliv na telo. Če bi se jaz v otroštvu igral z Barbikami namesto s kamiončki bi sedaj imel maternico?

To ne, nebi pa imel lulčka.
Ekologija™ in Trajnost™

Vazelin ::

Ha zakaj bi bilo v fitnesu lažje? Ponavadi gredo tja ženske trenirat. Ene so zelo zavzete. Poleg tega ne veš če je zasedena, kar pri tinder ni težava
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

NewGreandeal ::

stara mama je izjavil:


To ne, nebi pa imel lulčka.


Sori, v 2020 benis nima nič več s tem katerega spola si. Danes imajo tudi ženske 20cm, ali pa 2cm pipije.

Cruz ::

motoroil je izjavil:

Cruz je izjavil:

Ženske so samo ljudje, ki imajo drugačne genitalije, ki se ujemajo z našimi. Karakterne lastnosti so del vzgoje in okolja, pa tudi(sicer v manjši meri) genetike ter fiziologije.


A da imajo prsi in maternico je posledica vzgoje? Nisem vedel da ima okolje tako velik vpliv na telo. Če bi se jaz v otroštvu igral z Barbikami namesto s kamiončki bi sedaj imel maternico?
Mislim, da si prehitro prebral, sem napisal, da so karakterne lastnosti posledica vzgoje in ne telesne.

Vazelin je izjavil:

Ha zakaj bi bilo v fitnesu lažje? Ponavadi gredo tja ženske trenirat. Ene so zelo zavzete. Poleg tega ne veš če je zasedena, kar pri tinder ni težava
Takoj vidiš, če ti je všeč, če se ujameta, če si ti njej všeč...

Je pa res ja, da jih ogromno vrže na sebe slušalke in trenira. Saj jaz tudi grem tja trenirat. Ampak, ko je kakšna pavza, lahko brez problema pristopiš. Jaz sem na tak način zmotil eno dekle, ker sem si dejansko hotel sposoditi škatlo katera je bila poleg nje in mi je postala všeč, prvič je sicer pustila slušalke gor, od takrat dalje pa vedno da slušalke dol, ko se kaj na hitro pogovarjava ali jo zmotim. Tako, da se da, če je ne obremenjuješ preveč. :)

Recimo, da počakaš 2 tedna preden jo pozoveš na zmenek. Na Tinderju je verjetno ista doba. Ampak! Tukaj je res šansa, da ti pove, da je zasedena, če pa ni, pa bo prvi zmenek milijonkrat boljši od tistega na Tinderju, ker imata vseeno neko močnejšo povezavo, saj sta se spoznala v živo. V moji knjigi se splača tvegati.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

NewGreandeal ::

Cruz je izjavil:

Mislim, da si prehitro prebral, sem napisal, da so karakterne lastnosti posledica vzgoje in ne telesne.


Zakaj pa se potem mački, ki jih vzgojijo ljudje, ne obnašajo drugače kot drugi mački? Se pa obnašajo drugače kot psi?

link_up ::

Jerry000 je izjavil:

Tinder je krneki. Zakaj? Zaradi swipanja. Velikokrat sem dal superlike in nisem nič dobil od te osebe. Jo najdem na IG in si pišema in dobiva večkrat. In to ni samo en primer! Pač je zelo neoseben. Drugo pa, na tinder dajejo le najboljše slike, v živo je vedno drugače, beri par kil preveč. Jebat ga, mam rad fit punce ker sem tudi sam tak. Men gre tinder na živce, ampak je skoraj must, čeprav sedaj ga že nekaj časa nisem uporabljal ker se mi ne da za vsak match od začetka spoznavanja it.


fit punce so dolgocasne in to zelooo. :) Nic ne miga sem pa ke!
In and Out

Vazelin ::

Še nekaj me zanima. Date kaj na to, kaj punca dela oz v kakšno šolo je hodila? Npr senior dev bo iskal frizerko? nevrokirurg bo poslušal kako se je punci trgovki v Mercatorju zaštopal printer? Sam sicer na to ne dajem kaj dosti, sem pa videl, da kar v nekaj profilih piše tudi zaposlitev, šola že v opisu.

Morda bi bila zanimiva sociološka raziskava koliko pribliźno enako "grda" tipa dobita matcehv, ko je en senior dev/
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

Še nekaj me zanima. Date kaj na to, kaj punca dela oz v kakšno šolo je hodila? Npr senior dev bo iskal frizerko? nevrokirurg bo poslušal kako se je punci trgovki v Mercatorju zaštopal printer? Sam sicer na to ne dajem kaj dosti, sem pa videl, da kar v nekaj profilih piše tudi zaposlitev, šola že v opisu.

Morda bi bila zanimiva sociološka raziskava koliko pribliźno enako "grda" tipa dobita matcehv, ko je en senior dev/


Odvisno. Šola ni vse. Poznam veliko razgledanih ljudi, ki imajo narejeno samo srednjo šolo (ali manj) in poznam ljudi s faksa, ki so ... no malo slow.

motoroil je izjavil:

Cruz je izjavil:

Ženske so samo ljudje, ki imajo drugačne genitalije, ki se ujemajo z našimi. Karakterne lastnosti so del vzgoje in okolja, pa tudi(sicer v manjši meri) genetike ter fiziologije.


A da imajo prsi in maternico je posledica vzgoje? Nisem vedel da ima okolje tako velik vpliv na telo. Če bi se jaz v otroštvu igral z Barbikami namesto s kamiončki bi sedaj imel maternico?


Potem se pa vprašaj zakaj imaš niple :D

Zgodovina sprememb…

FrRoSt ::

@Hipatja je prav simpatično dekletce in o tem sploh NI dvoma!! Ne vem sicer, zakaj tukaj vedno pristane na istem, in to samo na enem robu problematike. Na tistem, ko so ženske žrtve, moški pa storilci in povzročizelji... To je samo vrh Ledene Gore! :|

Problem je veliko širši in izhaja seveda tudi iz ŽLAHTNE Cankarjeve matere in njegove literature!

Za vse tiste, ki jih problematika bolj in tudi širše zanima, predlagam, da si poslušajo današnjo oddajo iz radio prvega ob 10h, RTV, danes dopoldne, med štirimi stenami je naslov. Tam se lahko srečate in poslušate tudi s to problematiko. Na zelo splošen način!

Oddaje še ni v arhivu, bo pa verjetno kmalu....
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Leaker49 ::

Phantomeye je izjavil:


Potem se pa vprašaj zakaj imaš niple :D


Saj imam tudi dlake na nogi... A to pomeni da sem dejansko konj?

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Še nekaj me zanima. Date kaj na to, kaj punca dela oz v kakšno šolo je hodila? Npr senior dev bo iskal frizerko? nevrokirurg bo poslušal kako se je punci trgovki v Mercatorju zaštopal printer? Sam sicer na to ne dajem kaj dosti, sem pa videl, da kar v nekaj profilih piše tudi zaposlitev, šola že v opisu.

Morda bi bila zanimiva sociološka raziskava koliko pribliźno enako "grda" tipa dobita matcehv, ko je en senior dev/


Da. Definitivno. Vecni problem. Lepa je bila tale s stopsnjem printera...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Phantomeye ::

Leaker49 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Potem se pa vprašaj zakaj imaš niple :D


Saj imam tudi dlake na nogi... A to pomeni da sem dejansko konj?


Ne, konj si verjetno zaradi inteligenčnega dometa.

Dejstvo je, da Cruz govoril, da so karakterne lastnosti itd. stvar vzgoje in ne fizične značilnosti tudi. Potem se je pa oglasil motoroil, ki je očitno nepismen.

Zgodovina sprememb…

call_cry-pto ::

Vzgoja ni vse. Zakaj so med brati in sestrami taksne razlike v karakterju cetudi so bili delezni enaki vzgoji. Zato, ker vsaka oseba ima svoj karakter.

Leaker49 ::

Phantomeye je izjavil:

Leaker49 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Potem se pa vprašaj zakaj imaš niple :D


Saj imam tudi dlake na nogi... A to pomeni da sem dejansko konj?


Ne, konj si verjetno zaradi inteligenčnega dometa.

Dejstvo je, da Cruz govoril, da so karakterne lastnosti itd. stvar vzgoje in ne fizične značilnosti tudi. Potem se je pa oglasil motoroil, ki je očitno nepismen.


Koliko pa moraš imeti minimalen IQ, da se šteje da si človek?
Pazi kaj boš tu napisal, da ne boš obtožen rasizma.

Cruz ::

call_cry-pto je izjavil:

Vzgoja ni vse. Zakaj so med brati in sestrami taksne razlike v karakterju cetudi so bili delezni enaki vzgoji. Zato, ker vsaka oseba ima svoj karakter.
Seveda ni vse, karakter je mešanica različnih faktorjev. Svet ni črno bel.

Recimo, ko si omenil vzgojo: Tudi, če je ista vzgoja, na karakter vplivajo tudi različni dogodki. Kljub isti vzgoji lahko en sin v otroštvu večkrat nosi mavec in zaradi tega postane bolj odpustljiv ter potrpežljiv od brata, ki ni imel podobnih izkušenj.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Phantomeye ::

Leaker49 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Leaker49 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Potem se pa vprašaj zakaj imaš niple :D


Saj imam tudi dlake na nogi... A to pomeni da sem dejansko konj?


Ne, konj si verjetno zaradi inteligenčnega dometa.

Dejstvo je, da Cruz govoril, da so karakterne lastnosti itd. stvar vzgoje in ne fizične značilnosti tudi. Potem se je pa oglasil motoroil, ki je očitno nepismen.


Koliko pa moraš imeti minimalen IQ, da se šteje da si človek?
Pazi kaj boš tu napisal, da ne boš obtožen rasizma.


Več kot konj ... sem pripravil Vennov diagram zate:

PrihajaNodi ::

:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

shadeX ::

stara mama je izjavil:

shadeX je izjavil:


In naj še kdo reče, da so ženske popolne in da vse razumejo. Clearly that's one of the many similar cases.

Hipatija je lep primer, kako so ženske daleč od popolnosti. Povsod kjer pride vse poserje.


Hipatija sploh ni slab človek. Njena edina napaka je to, da je preveč inteligentna, posledica tega je da išče moškega z enako ali višjo stopnjo inteligence, kar je v večini primerov izredno težavno. Posledica tega je da take ženske ostanejo ponavadi samske in normalno je da potem svojih napak tudi zaradi same inteligence in egota ne vidijo.

Ker vem da ne verjamete, mogoče boste njemu:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Leaker49 ::

Phantomeye je izjavil:


Več kot konj ... sem pripravil Vennov diagram zate:


Dobro si dokazal da DNA ne obstaja. Torej so tudi vse umske bolezni priučene, oziroma se prenašajo z bacili.

shadeX je izjavil:


Njena edina napaka je to, da je preveč inteligentna, posledica tega je da išče moškega z enako ali višjo stopnjo inteligence, kar je v večini primerov izredno težavno. Posledica tega je da take ženske ostanejo ponavadi samske in normalno je da potem svojih napak tudi zaradi same inteligence in egota ne vidijo.

Ker vem da ne verjamete, mogoče boste njemu:


Glede na distribucijo IQja med spoloma je popolnoma neresno govoriti da naj bi ženske težko našle inteligentne moške.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leaker49 ()

Gagarin ::

shadeX je izjavil:

stara mama je izjavil:

shadeX je izjavil:


In naj še kdo reče, da so ženske popolne in da vse razumejo. Clearly that's one of the many similar cases.

Hipatija je lep primer, kako so ženske daleč od popolnosti. Povsod kjer pride vse poserje.


Hipatija sploh ni slab človek. Njena edina napaka je to, da je preveč inteligentna, posledica tega je da išče moškega z enako ali višjo stopnjo inteligence, kar je v večini primerov izredno težavno. Posledica tega je da take ženske ostanejo ponavadi samske in normalno je da potem svojih napak tudi zaradi same inteligence in egota ne vidijo.

Ker vem da ne verjamete, mogoče boste njemu:



Inteligenca nima prav nič skupnega s patološkim sovraštvom vsega kar ima penis. To je bolezen.

ahac ::

Tole očitno ni več tema o Tinderju, ampak o IQ konj?
Zaklepam.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

desni_jype ::

Da je njen foter bil alkoholik in grdo ravnal z družino, nam je vsem jasno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685854 (39355) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521057 (17369) BigWhale

Več podobnih tem