» »

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Temo vidijo: vsi

Hangman ::

Horas je izjavil:

Hangman hahah laž ti sebi da je portal zastonj, prvi sms pošleš pa že morš plačat če hočeš naprej pošiljat pa videt kaj več od drugih profilov. so omejitve ne ti men buč prodajat. isto na urgenci. been there done that.


V zadnjem tednu poslal 5 sporočil - prva sporočila novim članicam. Vse je šlo zastonj skoz. Če bo na drugi strani sporočilo dostavljeno pa je drugo vprašanje.
Enako bom naredil prihodnji teden in potem naslednji... če pa dobim kakšen odziv in naslednje sporočilo ne bo več zastonj, tudi ni problem tistih 20 € za cel mesec.
Ampak zaenkrat sem v fazi, ko prvo sporočilo lahko pošljem zastonj. Ne morem pa recimo videti vseh slik, izpostavljati svojih sporočil ipd. - to so že privilegiji, ki niso nujni.

pwn3rrr ::

@Hangman
si tip star blizu 40, plešast, siv in s trebuhom, živiš v najemu skupaj s cimri oz. mogoče si šel nazaj k svojim staršem, delaš za minimalca oz. si brezposeln, po vsej verjetnosti tudi avta nimaš, ker si ga moral prodat. Toliko sem na hitro izvedel o tebi iz tvojih predhodnih objav na forumu.
Roko na srce si v poplavi moških rangiran precej na dnu, ženske na omenjenih portalih sigurno ne iščejo nekih obupanih samskih moških oz. čudakov, ki jim vsepovprek pišejo. Verjamem, da lahko na tak način vsaj začasno prikriješ tvojo realno sliko, mislim pa, da to ne vodi do nobenega uspeha.
Kot so ti že drugi pisali, svoje kriterije boš moral precej spustiti, ženske pa raje nagovori v živo, pojdi na kakšne družabne dogodke, plese, hribe... Sigurno se kaj najde, če pa ne, se pa moraš vprašat kaj delaš narobe in delaj na temu. Da si pri tvojih letih še vedno samski pa zagotovo ni problem pri drugih, ampak pri tebi.

Grizzly ::

Hahahahaha, kaj se vam dogaja :) Prav moral sem se vključiti v debato.

@pwn3rrr, kar si navedel, velja za vsakega 5. tipa med 30. in 40. letom: lasje po večini odpadli, minimalec ali brez dela in pri starših, ker za svojo nepremičnino nima. Tudi jaz nisem neki lepotec in bogatun, ampak ženske se da vseeno dobiti. Je pa res, da se je treba potruditi in vsako minuto vsakega dne iskati priložnosti.

Ker smo že pri ona-on: Pred leti sem bil gor še aktiven. Ker sem bil brez izkušenj, sem si naredil še fejk ženski profil (popolnoma izmišljeni podatki, brez slike), da sem dobil filing, kako večina tipov pristopi do žensk. Zdaj sem šel za hec pogledat na tale fejk profil... čeprav je več let bil neaktiven in brez slike, sem samo včeraj dobil 12 sporočil. Da imate za občutek, kaj pišejo tipi, prilagam zaslonsko sliko 6 sporočil (torej 6 tipov žensko nagovori tako): https://ibb.co/R3qkwyY

Je zdaj vsaj malo jasno, zakaj tu ni uspeha? Ker tip v 10 sekundah nagovori 20 žensk, seveda s precej nezanimivimi sporočili. Žensko to odgvrne od branja in gre raje po drugih opravkih.

shadeX ::

lol wtf. "mjauu", "a kj praskas".

Ja to bo to. Cringy in creepy is way to go. Ženske kar mokre ratajo po takih sporočilih.

Machete ::

Hangamn, a je katero tvoje sporočilo..? :))
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Al pa "motim?"

Na "vljudnost" še nobena ni padla in tip se že v prvem sporočilu podreja in kontrolo prelaga na njo. Kaj pričakuje da bo dobil odgovor? "Ne niti malo me ne motiš. Kako pa si ti?".

You wish bro. Pusic nobena noče.


In pa "Kak si". Kaj si ji ti, da bo ona tebi odgovorila na to vprašanje. Kot prvo si že v štartu v podrejenem položaju ker je ponudba manjša od povpraševanja. Izstopat morš, ne pa s temi generiki. Še mene je sram kako se folk tega loteva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

pwn3rrr ::

Machete je izjavil:

Hangamn, a je katero tvoje sporočilo..? :))

Glede na njegov opis, kako vzpostavi stik, se zgornja sporočila kar ujemajo :))
"Prijazen pozdrav, nekaj besed in na koncu vprašanje na šaljiv način, da imaš povod za pogovor. Popolnoma resno, kot da pošiljaš ponudbo za delo, ne deluje."

Hypathia ::

shadeX je izjavil:

Al pa "motim?"

Na "vljudnost" še nobena ni padla in tip se že v prvem sporočilu podreja in kontrolo prelaga na njo. Kaj pričakuje da bo dobil odgovor? "Ne niti malo me ne motiš. Kako pa si ti?".

You wish bro. Pusic nobena noče.

Tudi vsiljivih mačo sralcev, ki se gredo mind games in želijo vzpostavljati kontrolo, večina noče.

shadeX je izjavil:


In pa "Kak si". Kaj si ji ti, da bo ona tebi odgovorila na to vprašanje. Kot prvo si že v štartu v podrejenem položaju ker je ponudba manjša od povpraševanja. Izstopat morš, ne pa s temi generiki. Še mene je sram kako se folk tega loteva.


"Kak si" je generičen pozdrav na katerega nihče ne pričakuje ali da resnega/resničnega odgovora, izstopaš lahko pa tudi negativno. Vsi prikazani nagovori so bedni ampak tebi je nekako uspelo izpostaviti dva najmanj problematična, ostali so še bolj butasti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

sci3nc3 ::

Naj nekdo pokliče rešilca, k bom skupaj padel od smeha... :) :) :)

Upam staviti, da so to sporočila kakšnih zagrizenih računalničarjev, ki so po 30. letu še brez punce in potrebni ko Sahara. Priznajmo si, da tudi tu na forumu takih ne manjka.
V teh sporočilih ni niti kančka razloga, da bi se ženska na to odzvala. Mogoče bi bilo 20. sporočilo res zanimivo, ampak zaradi takih izpadov do njega nikoli ne bo prišla.

Jaz imam nekaj fraz, ki preverjeno delujejo. Garantiram, da bo plačala članarino, da bo lahko odgovorila na moje sporočilo, če bo le prišla do njega. Za nasvete sem dosegljiv na ZS.

CiClon ::

1. Be attractive
2. Don't be unattractive.

Če followaš zgornji dve pravili, lahko uletiš tudi s "kak si hehehe".

Sicer pa sem bil pred kratkim precej presenečen, ko se slišal koliko znancev in znancev od znancev je v vezah, ki so za začele zaradi onlajn dejtanja (na raznih platformah). Dvomim, da je velika večina od teh imela neke originalne in naštudirane ulete.

sci3nc3 ::

CiClon je izjavil:

Dvomim, da je velika večina od teh imela neke originalne in naštudirane ulete.


Kot že napisano - primarni filter je tvoj izgled na profilni sliki.
Če se boš lepo zrihtal in si kolikor toliko privlačen, gre ženska prebrat tvoj opis/sporočilo. Samo neumnosti ne smeš pisat. Če to narediš, padeš na sekundarnem filtru, ker pokažeš nizek nivo inteligence.

Machete ::

Reskiraj 100 eur za gram belega in pojdi v real life klub. Mogoče se nasvet sliši ekscesen in devianten, ampak ziher je bolje, kot pošiljat 'kak si, ful si lušna'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Tudi vsiljivih mačo sralcev, ki se gredo mind games in želijo vzpostavljati kontrolo, večina noče.


Nobene potrebe ni po vsiljivosti da pritegneš pozornost človeka, prav tako nobenih "mind games".

"Večina noče". Ja dokler vejo under the hood kako so bili "manipulirani". Redke "žrtve"se tega sploh zavedajo. (Če se že gremo mind games)

Na koncu je odvisno od tega samo kako se človek dobro proda drugemu. Človek se nebo zavedal kvalitet drugega človeka dokler mu te niso predstavljene tako da slednji v njih vidi neko vrednost in kako se lahko "okoristi" na ta račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Invictus ::

Hypathia je izjavil:

Invictus je izjavil:

Ona-on lepo funkcionira. poznam precej folka, k se je tukaj spoznal, sploh naša generacija, ponavadi ločena.

Da se tudi gor loviti ženske samo za seks... Rade dajo, sam ne smeš ravno lepotic klikat. Pač povprečno žensko, ki bi rada partnerja, koelga, prijatelja, kar se pač na koncu izkaže. Ali pa nič... Ampak to ne pomeni, da se nisi dal dol ;).

In prasci ste s tem še hvalite, ni čudno, da je OLD na slabem glasu in se ga v glavnem poslužujejo samo še luzerji.

Ene ste zavrte feministke, druge so pa normalne ženske, ki ga rade včasih samo fašejo, brez nekih obveznosti...

Tukaj pač zgubljate feministke, onim normalnim je čisto fajn...

Hypathia je izjavil:


Tudi vsiljivih mačo sralcev, ki se gredo mind games in želijo vzpostavljati kontrolo, večina noče.

Zafrustriranih frigidnih feministk tudi nihče noče... VSaj normalni ne :P.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Machete ::

Hypathia je izjavil:

shadeX je izjavil:

Al pa "motim?"

Na "vljudnost" še nobena ni padla in tip se že v prvem sporočilu podreja in kontrolo prelaga na njo. Kaj pričakuje da bo dobil odgovor? "Ne niti malo me ne motiš. Kako pa si ti?".

You wish bro. Pusic nobena noče.

Tudi vsiljivih mačo sralcev, ki se gredo mind games in želijo vzpostavljati kontrolo, večina noče.



Ne mešaj gay scene hipatjo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kuall ::

sci3nc3 je izjavil:

Samo neumnosti ne smeš pisat.

Pisat moraš 100x prežvečene floskule pa si dober, ker ženske ne marajo čudakov, s floskulami pa se lahko hitro poistovetijo in jim niso čudne.

Meiniken ::

Kaj tle gor eni pišete kot mačoti (sej vem, ego pa to) :))

Jaz imam nekaj fraz, ki preverjeno delujejo. Garantiram, da bo plačala članarino, da bo lahko odgovorila na moje sporočilo, če bo le prišla do njega. Za nasvete sem dosegljiv na ZS.

Mogoče bo ženski dvignilo zanimanje v štartu ampak če tipson ne bo potem tud fural tega vlaka naprej bo slej ko prej iztiril. Ker to pač ni on.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Invictus ::

Fora teh online strani je, da jih dobiš na eno kavo v živo.

Takrat šele vidiš, ali se ujameš, ali se pač ne.

No harm done...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagatronix ::

Fora teh strani je, da daje tepcem lazno upanje. Vsaka normalna zenska se bo takih strani izogibala kot hudic kriza.

Hypathia ::

Invictus je izjavil:


Ene ste zavrte feministke, druge so pa normalne ženske, ki ga rade včasih samo fašejo, brez nekih obveznosti...
Tukaj pač zgubljate feministke, onim normalnim je čisto fajn...

Eno so ženske s standardi, drugo pa pikmiške, ki na tovrstnih straneh prevladujejo, pa tudi one večinoma iščejo veze ne zgolj f*karjenje, zato jih pa morate zavajati, kar je seveda lastnost drekastega karakterja, ki ga tukaj konsantno izkazuješ. In ne, nobenemu ni fajn, da se ga manipulira in da dobi drugo od tega kar pričakuje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

shadeX je izjavil:


Na koncu je odvisno od tega samo kako se človek dobro proda drugemu. Človek se nebo zavedal kvalitet drugega človeka dokler mu te niso predstavljene tako da slednji v njih vidi neko vrednost in kako se lahko "okoristi" na ta račun.

Takšen pogled na človeška razmerja, kjer je vse transakcija in trgovina, posamezniki pa potrošno blago je pa res izjemno beden.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Gagatronix ::

Hypathia je izjavil:

Invictus je izjavil:


Ene ste zavrte feministke, druge so pa normalne ženske, ki ga rade včasih samo fašejo, brez nekih obveznosti...
Tukaj pač zgubljate feministke, onim normalnim je čisto fajn...

Eno so ženske s standardi, drugo pa pikmiške, ki na tovrstnih straneh prevladujejo, pa tudi one večinoma iščejo veze ne zgolj f*karjenje, zato jih pa morate zavajati, kar je seveda lastnost drekastega karakterja, ki ga tukaj konsantno izkazuješ. In ne, nobenemu ni fajn, da se ga manipulira in da dobi drugo od tega kar pričakuje.


Resno se lahko nehas pretvarjat da si zenskega spola in smetit tu gor. Pojdi na med.over.net ali pa cosmopolitan.si

kuall ::

Uvodne fraze, ki so delovale pri meni (true story):

igram igrico ob 5h ponoči (fajn se ji je zdelo, da igram igrco, posledica je bil sex z njo)

lepa si za otrdet (fajn se ji je zdelo, da tiči otrdijo ob pogledu na njo, posledica je bila, da mi je pošiljala nage slike)

dam ti 50€, če mi pokažeš joške. jaz sem jo mislil samo malo zajebavat kot creep, pol sem pristal na tem, da me je vzela resno za kandidata za fanta. to je bilo v živo z eno prodajalko, sva šla pol parkrat ven skupaj ampak se ni izšlo, ker je čudna po karakterju.

meni se ne da prijavljat na online dating strani. sem bil na badoo včasih, tudi imel neke uspehe. odgovorijo večinoma samo grde. je kot bi šel na razgovor za službo vsakič, ko greš na tako stran. prelen sem za te idiotizme.

shadeX ::

Hypathia je izjavil:

shadeX je izjavil:


Na koncu je odvisno od tega samo kako se človek dobro proda drugemu. Človek se nebo zavedal kvalitet drugega človeka dokler mu te niso predstavljene tako da slednji v njih vidi neko vrednost in kako se lahko "okoristi" na ta račun.

Takšen pogled na človeška razmerja, kjer je vse transakcija in trgovina, posamezniki pa potrošno blago je pa res izjemno beden.


Absolutno. So pa razmerja pri katerem vsaj eden od udeležencev tega ne razume obsojena na propad.

sci3nc3 ::

Na ona-on pravijo, da imajo že 201.770 članov in se je tukaj spoznalo več kot 27.608 parov. IMO so te številke hudo napihnjene.

Dajmo realno rečt, da je žensk morda 25%, kar znaša nekaj čez 50.000. Od tega je morda redno aktivna vsaka 15, kar pomeni 3.300 redno aktivnih članic. To bi bila zame realna številka.
Če upoštevam še filtre (starostna skupina, profilna slika, ista regija, da ni mlada mamica, določene skupne točke) mi jih ostane max 200. Verjetnost, da si bova oba všeč... can you guess???

Tudi število parov je na trhlih tleh. Že to, da imajo točno številko je sumljivo. Od kod bi jo pa imeli? A vsak par sporoči adminu, da sta se našla?

Tipični marketinški nateg. Recimo, da je 1% uporabnikov res naivnih in vsake toliko časa plača cca 20€ članarine. To pomeni, da admini vsake toliko časa dobijo na račun 40.000€. To je pa že biznis!

Grizzly ::

Za analizo navezovanja stikov še današnja sporočila: https://ibb.co/bdYSYtj

Samo danes sem na fejk profil prejel 9 novih sporočil - pa niti slike nimam. Če ga bom pogledal čez 1 mesec bo teh sporočil 100+.
Pa se vprašajte, koliko sporočil prejme ženska, ki na profilki vsaj malo privlačna zgleda ;)

Meiniken ::

kuall je izjavil:

Uvodne fraze, ki so delovale pri meni (true story):

igram igrico ob 5h ponoči (fajn se ji je zdelo, da igram igrco, posledica je bil sex z njo)


To je bil tip :))

Dajte si triglav na gate natisnt pa jim pošlte sliko s pripetim sporočilom "A greš na triglav?" :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

Ganon ::

Koliko enih neumnih predsodkov in stereotipov. 8-O

Hypathia ::

sci3nc3 je izjavil:

Na ona-on pravijo, da imajo že 201.770 članov in se je tukaj spoznalo več kot 27.608 parov. IMO so te številke hudo napihnjene.

Jaz jim pa verjamem, vendar manjka ključni podatek, koliko časa so ostali skupaj, 1 teden, 1 mesec, 1 leto.....verjamem tudi, da obstajajo takšni, ki so se tam spoznali in so srečno poročeni, nekateri pač zadenejo na loteriji, kar motivira vse ostale, da sodelujejo.

Treba pa se je zavedati, da je glavni cilj vsake take platforme služenja denarja in če bi bili pri povezovanju ljudi preveč uspešni, bi kmalu zmanjkalo strank, v njihovem interesu je, da so ljudje nezadovoljni in da se konstantno vračajo, zato je tam tudi veliko fejk profilov, vezanih f*kfehtarjev in prostitutk, ki jih tolerirajo, ker jim ustvarjajo promet.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

shadeX ::

in če bi bili pri povezovanju ljudi preveč uspešni, bi kmalu zmanjkalo strank


Govoriš kot da zmanjka ljudi. Novi se ne rojevajo?

Treba pa se je zavedati, da je glavni cilj vsake take platforme služenja denarja


Seveda. To je dolgoročni cilj vsakega podjetja. Je pa že znano dejstvo, da najbolj uspešna podjetja so tista ki svojo energijo prvotno usmerjajo v to da bi pomagala stranki s storitvijo oz. izdelkom ki ga ponujajo. Denar je pa samo "byproduct" tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Hypathia ::

shadeX je izjavil:


Govoriš kot da zmanjka ljudi. Novi se ne rojevajo?

Ne dovolj hitro. Nekateri leta preživijo po teh portalih pa še vedno ne najdejo primernega partnerja, drugi so z njimi zasvojeni, nobeden od teh jim ne bi delal prometa, če bi bila zadeva učinkovita.

shadeX je izjavil:


Seveda. To je dolgoročni cilj vsakega podjetja. Je pa že znano dejstvo, da najbolj uspešna podjetja so tista ki svojo energijo prvotno usmerjajo v to da bi pomagala stranki s storitvijo oz. izdelkom ki ga ponujajo. Denar je pa samo "byproduct" tega.

Blablabla, večina podjetij bi propadla, če bi imela tako nizko stopnjo uspeha kot ga imajo te platforme.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Gagatronix ::

@shadeX, moras upostevat, da so Hipatijcku v cerkvi oprali mozgane s tistim "do poroke na roke" pa je zafrustriran, ker vecina folka nima zadrzka do seksa brez obveznosti. :))

shadeX ::

Blablabla


Vsak dober podjetnik to ve.

večina podjetij bi propadla, če bi imela tako nizko stopnjo uspeha kot ga imajo te platforme.


Nikjer nisem napisal da je onaon portal ki se tega načela drži.


Drugače pa še kot dodatek na tole, ker sem ravno dobil v faco med skrolanjem:

Takšen pogled na človeška razmerja, kjer je vse transakcija in trgovina, posamezniki pa potrošno blago je pa res izjemno beden.



"Ko s partnerjem preživljava veliko časa skupaj, na primer dopust ali ko je bila karantena, super funkcionirava. Ponavadi to pomeni, da imam jaz čas skrbet za gospodinjstvo in energijo, da se mu do neke mere tudi prilagajam. V vsakdanjem tempu, ko sem zaposlena s službo ter še delam dodatno usposabljanje ob delu, pa pride do konfliktov, predvsem jih začnem jaz. Dejstvo je, da je on zelo len za gospodinjenje in meni ostaja praktično vse za naredit. Ker ne maram nereda, potem naredim jaz, kar pripelje do tega, da sem izgorena in tečna. On načeloma plačuje vse položnice, zato nima slabe vesti, da ne gospodinji - ne razume, da jaz včasih ne rabim njegovega denarja, ampak njega, njegov čas in pomoč. Zna se mi tudi precej oddaljiti na račun dela in hodim zvečer utrujena sama spat, pogrešam njegov dotik. Ko sva na dopustu, teh težav ni, ker poiščem trenutke v dnevu, ko mi je dostopen. Ker se sicer pogosto počutim izgorena in čutim, da on to s svojo lenobo, trmo in samosvojim obnašanjem to še stopnjuje, sem začela izgubljati spoštovanje do njega. Pogovori v to smer ne zaležejo - mi je že vsaj 10x obljubil, da se bo spremenil, pa se ne. Ali lahko sploh še rešim to zvezo?"

klik

Ob predpostavki da njena zgodba drži 100%, potem bi bilo dovolj da bi se tipček zavedal kaj ona ceni, bi lahko rešil zvezo (trgovina, transkacija pa to). Tako jo pa ne bo.

In potem se taki tipi pritožujejo da ga ne namočijo. Če bi ženski pomagal, da bi ji ostalo zvečer kaj energije, bi ga namakal večkrat tedensko. A sem jaz prasec, ker se poslužujem takih life hackov, da izkoriščam to da dam kar ona rabi samo zato da potem jaz dobim kar želim?

Hmm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kuall ::

Meiniken je izjavil:

To je bil tip :))

A logika tu je ta, da samo moški igrajo igrice? Motiš se, ženske imajo rade igrice, skoraj polovica igralcev igric je ženskih. To se ujema z evolucijsko psihologijo, da jih morajo zanimati igrice, ker se ukvarjajo z otroci.

Gagatronix ::

Aha, ker se ukvarjajo s froci rade drkajo Candy Crush Saga. Pa dobro, a mas ti glavo tolk globoko v svoji riti da svoj drek poslusas ali kaj ?

hr_natakar ::

Machete je izjavil:

Reskiraj 100 eur za gram belega in pojdi v real life klub. Mogoče se nasvet sliši ekscesen in devianten, ampak ziher je bolje, kot pošiljat 'kak si, ful si lušna'.

Niti slucajno. Preden dam nekaj nasvetov bi rad opozoril, da je to en najslabsih nasvetov. Tudi ce recimo kratkorocno deluje, ne bo delovalo ko bos sel drugic ali tretjic na zmenek. Da ne govorim o kaksni resni zvezi. Kaj bos v tem primeru? Snifal vsak dan in postal narkoman? Ne. Bravo, gledanje holivudskih filmov si polozil z desetko! Drgac pa iskanje zensk v klubih je tudi zgresen. Ce isces kaj resnega in stabilnega. Kaksni ljudje hodijo v klube? Naj uganem, taksni kot ti, ki jim je point zivljenja holivudski nacin zivljenja? Razen izjem. Pa naj se kdo rece, da filmi ne vplivajo na druzbo.

Zgodovina sprememb…

hr_natakar ::

Nasvet kako dobit zensko.

Ljubezen ni denar. Dokazano lahko dobis punco brez denarja. Tudi od zensk sem slisal, da more bit moski malo grd, torej stevilnim zenskam lepota ni pogoj. Potem kasneje bom razlozil tudi kako si nekateri napacno razlagajo rek, da zenske ljubijo barabe. Moskost je lahko tudi pozitivna, viteska (veste tisto sanjarenje zensk o princu na belem konju)? kaj to sploh pomeni? To ne pomeni, da mora biti pusi, dalec od tega. Ampak ne pomeni niti tega, da je to ena nesramna baraba. Ne. Bom kasnej razlozu.

Nekateri prevec gledate kako boste impresioniral dekle prek denarja. To ni poslovni sestanek. Namest da razvijate tole bolj pomembno clovesko stran. Kaj ce bi rajsi vlagal v sebe, pa boste lahk osvojil dekle kjerkoli. Body language, custvena inteligenca, potem ukvarjanje s sportom za vecji obcutek svojega telesa in pa posledicno vec samozavesti. Izogibajte se substancam, ki znizujejo zavest kot so alkohol, droge, cigareti. Pa konzumirajte tisto kar dviguje zavest. presna prehrana, prana. Socializirajte se, pogovarjajte se z zenskami. Ne pozabit, da ima lahko prijateljica kar dost svojih prijateljic. Pa tiste prijateljice imajo svoje prijateljice. Se bo ze nekaj naslo za vas. Ce boste iz pravega testa.

Zgodovina sprememb…

hr_natakar ::

(2)
Katere atribute povprecna zenska najbolj ceni pri moskem? Ce je vas odgovor denar, ste pogrnili izpit in se vprasajte, zamislite se nad sabo in se vrnite na pravo pot. Denar samo pomaga v primeru ce nimate nobenih drugih atributov in se potem zenska zadovolji, da ima vsaj financno varnost, v primeru ce ne dobi nekoga, ki ima vec atributov kot vi.

Atributi, ki so cenjeni pri moskem

Moskost, samozavest, moska energija, nove generacije v zahodnem svetu bi se lahko zacele bolj ukvarjat na tem podrocju, kako izboljsat da bomo vsaj na ravni nasih starsev ce ne boljsi. Tukaj ni potrebno biti macho ali nabildan tip ali fizicno mocen, seveda pomaga ampak glavno je izzarevanje moske energije. Pomembno je kako se zenska pocuti ob vasi prisotnosti. Sem videl suhce na katere se zenske lepijo. Tudi moske z odvecnimi kilogrami. Na zelo nizke tipe, ki so magnet za zenske. Vse je v energiji, v obcutkih.

Pod mosko energijo ne mislim nasilja, ker moska energija je misljena kot pozitivna do zensk, da nudis zenski zascito, tako fizicno kot materialno zascito. Da si ljubec do zenske, da si pozoren do nje. Tudi ce naberes rozo iz travnika, bo zenska vesela, ker ji namenjas svojo pozornost, pa tista roza te nic ne stane. Ampak zenska bo vedela, da se ob teh nastetih atributih lahko zanese na vas tudi v potencialno manj lepih casih. Da boste poskrbeli za zensko in potomstvo.

Fitnes sicer lahko nekoliko pomaga pri samozavesti ampak zenske hitro zavohajo, ce si karakter moskega ali pa pozenscena nabildana oseba. Nekaterim je dovolj da imate mosko energijo, samozavestno drzo in obnasanje. To zenske zavohajo samo da vas pogledajo od dalec. Ze samo nacin kako stojite, se iz tega da ogromno prebrat. Tudi to se da izboljsat v enem samem dnevu. Tudi po mojih opazanjih in seveda tudi iz pogovora z stevilnimi zenskami so povedale, da rabijo moskega (moska energija in mosko obnasanje v pozitivnem smislu) Kasnej bom razlozil tisti rek da zenske ljubijo barabe, ker si nekateri to napacno razlagajo.

. Zenske ne rabijo copate ali moske prijateljice, ki ji prikima vsaki njeni besedi z... "Da, draga"...."Seveda, ljubica" itd. Potrebujejo mosko osebo s katero se bodo pocutile zenske. Obcutile svojo zenskost v odnosu moski/zenska. V pozitivnem smislu. Svoje zenststvenosti ne morejo obcutit z osebo, ki ima zensko energijo. Seveda nekaterim je vsec tip copate ampak vecini ne. Stevilne zenske, ce ni izbire moskih, na koncu pristane s tistim, ki je na voljo. Le iz obupa, ker ne najdejo boljsega na koncu pristanejo s tistim, ki ima vsaj kaksen atribut, recimo financno stabilnost.
Poleg moskosti in moske energije je cenjen tudi atribut sposobnosti. Ce zenske zavohajo, da je moski v kakrsnem koli podrocju sposoben, da se znajde, je to velik atribut. Tukaj ni toliko pomembno na katerem podrocju, lahko je vse od umetnosti, racunalnistva do sporta, raznih poklicov pa celo kriminala. Ja, tudi takoimenovani frajerji so vedno bili magnet za zenske, ker delujejo sposobni in imajo mosko energijo.

Vprasanje, a bi vi radi, da se punca zaljubi v vas ali pa v denar, ki ga posedujete? Bi radi, da se zaljubi v vas avto? Seveda ne.
Kaj vam preostane? Katere atribute povprecna zenska najbolj ceni? Najbolj se ceni sposobnost (na razlicnih podrocjih) finance lahko sicer tudi stejemo za sposobnost in financno varnost ampak ce nimate drugih atributov razen tega potem se bo zenska zaljubila v vase materialne dobrine, to je potem pogojna ljubezen.

Zgodovina sprememb…

Grizzly ::

Zdaj je šla debata že itak v offtopic, pa vseeno...

Gledam statistične podatke glede na spol. Če sem zelo natančen, je žensk po podatkih iz leta 2019 za 6.271 manj kot moških - kar pa je zanemarljivo malo (ustreza populaciji manjšega mesta).
Bottom line zaokrožimo in rečemo, da nas je moških in žensk približno enako. Iz tega sledi, da mora biti (statistično gledano) približno toliko samskih žensk kot moških. Če pa pogledaš kateri koli spoznavni portal, opaziš da je registriranih oz. aktivnih precej več tipov kot žensk. Zaključiš lahko samo eno: Tipi smo veliko bolj potrebni in imamo željo po resnih zvezah kot ženske. Zato te spoznavni portali tako dobro služijo ;)

Xtruc ::

Iz tega sledi, da mora biti (statistično gledano) približno toliko samskih žensk kot moških.


Toliko samskih žensk, to že ja. Samskih ampak potešenih (za razliko od večine samskih tipov). Študije kažejo da ženske 80 % tipov ocenijo kot PODpovprečnega izgleda. Če je ženska samska to ne pomeni da si ne privošči avantur.

Če pa pogledaš kateri koli spoznavni portal, opaziš da je registriranih oz. aktivnih precej več tipov kot žensk.


Jasno, ker ženskam se tipi ponujajo na pladnju tudi v real life, medtem ko se 99 % tipom ne. Ženske apriori nimajo potrebe toliko iskati preko portalov, ker imajo tipov že v real life več kot zadosti.

Zaključiš lahko samo eno: Tipi smo veliko bolj potrebni


Napačen zaključek. Potrebnost obeh spolov je pribižno enaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

Gagatronix ::

Ja, sam zenske se fine delajo. :))

kuall ::

Gagatronix je izjavil:

Aha, ker se ukvarjajo s froci rade drkajo Candy Crush Saga. Pa dobro, a mas ti glavo tolk globoko v svoji riti da svoj drek poslusas ali kaj ?

Česa ne razumeš, PNG?

kuall ::

hr_natakar je izjavil:

Dokazano lahko dobis punco brez denarja.

Jaz imam slabe izkušnje z delanjem vtisa na punce z denarjem. Večinoma jim ven udari samo fovšija. Nazadnje sem eni posodil 150€, katere ne bom zgleda nikoli dobil nazaj.
Če grem še kam s kakšno od zdaj naprej oba plačava pol. Saj gre tudi meni na živce, če meni kdo kaj plačuje, saj jih razumen na en način. Malo poniževalno izpade.

hr_natakar ::

Grizzly je izjavil:

Zdaj je šla debata že itak v offtopic, pa vseeno...

Gledam statistične podatke glede na spol. Če sem zelo natančen, je žensk po podatkih iz leta 2019 za 6.271 manj kot moških - kar pa je zanemarljivo malo (ustreza populaciji manjšega mesta).
Bottom line zaokrožimo in rečemo, da nas je moških in žensk približno enako. Iz tega sledi, da mora biti (statistično gledano) približno toliko samskih žensk kot moških. Če pa pogledaš kateri koli spoznavni portal, opaziš da je registriranih oz. aktivnih precej več tipov kot žensk. Zaključiš lahko samo eno: Tipi smo veliko bolj potrebni in imamo željo po resnih zvezah kot ženske. Zato te spoznavni portali tako dobro služijo ;)

Malo narobe si to predstavljas. Realnost je nekoliko drugacna, zarad tega, ker ima dost tipov vec zensk naenkrat. Kar je tudi cist naraven pojav tudi pri drugih zivalskih vrstah. Pac, doloceni alfa samci imajo vec zensk in tako je vec zensk zasedenih kot pa moskih. Poznam primer, ko je en tip imel skoraj 10 zensk naenkrat, vecina ni vedela za druge zenske. Scasoma jih je par zensk ugotovilo ampak model je bil tak zenskar da je vedno dopopolnil z novimi.

kuall ::

Saj tudi ljudje tako delamo pri govedu: seme 1 bika damo tisočim kravam. Pač izbereš najboljšega kandidata in zapolniš z njim vse razpoložljive kapacitete. Najbolj logičen način. Evolucija je ubrala podobno taktiko.

Pri ženskah je opazit to predizpozicijo, da te močno ocenjujejo na podlagi tega, kako dobro so te ocenile njene tekmice. Na podobno primitiven in približen način delujejo ostale ženske ocenjevalne sposobnosti.

Invictus ::

hr_natakar je izjavil:

Pac, doloceni alfa samci imajo vec zensk in tako je vec zensk zasedenih kot pa moskih.

Določene ženske imajo tudi več tipov... Ni vse tako enostransko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

hr_natakar ::

Po mojih dolgoletnih opazanjih (zarad dela sem spoznaval ogromno zensk) ti lahko povem, da sicer se najde kaksna, ki ima vec tipov naenkrat, ampak nobene do zdaj nisem spoznal, ki bi imela 10 tipov naenkrat. Za razmerje govorim. Prostitutk ne racunam ker to ni razmerje ampak samo za eno noc. V povprecju imajo alfa moski bistveno vec zensk kot jo ima kaksna alfa samica. Tudi narava zensk je, da izbere najboljsega in je potem z njim. Ker zenska ima ze po biologiji lahko samo enga otroka na 9 mesecev zato mora izbirat. Moski po biologiji ima lahko nesteto otrok naenkrat in je lahko manj zbircen kot zenska oziroma mu ni potrebno izbrat samo eno na 9 mesecev.

Nekatere zenske se vcasih ne more odlocit med dvema in ima istocasno dva in ju cekira, kater je boljsi. Ampak ponavad imajo najveckrat le enega fanta, s tem, da ce se ji ponudi kaksna moznost dobit bistveno boljsega fanta, potem dost zensk izkoristi priliko in pusti fanta ali pa ga prevara. Ampak ne vse punce. Vse odvisno. (govorim za neporocene punce) Hocem samo povedat, da je po mojih opazanjih zasedenih vec zensk kot moskih.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

:))

Blinder ::

Na tockah za testiranje za covid sem videl, da je vedno vsaj nekaj ljudi v vrsti. Spremljas situacijo z varne razdalje, in ko se postavi v vrsto primerna punca, gres v vrsto tudi ti, za njo. Kmalu potem jo kaj vprasas, morda to, ali potrebuje potrdilo za na dopust, ali potrebuje potrdilo za sluzbo itd. Preden je prepozno, ji reces, da gres na kavo in ali bi sla s tabo na kavo.
Po mojih osebnih predvidevanjih (!) bi bil success rate vecji, kot ce gres v petek zvecer ven lovit punce.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

A110 ::

Poznam osebo ki je zaposlena na eni podobni strani. Imajo prav zaposlene osebe ki odpisujejo. Navodila so, da odpisujejo ćimbolj knjizno saj ne komunicira vedno ista oseba z isto stranko ampak razmeroma random odgovarjajo na sporočila različnih ljudi. No, navodial so tudi naj poskušajo stranko prepričati v čimdaljši pogovor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42362089 (20116) jabe

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8849167 (45218) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685721 (39222) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521046 (17358) BigWhale

Več podobnih tem