» »

Raised by Wolves TV serija (Ridley Scott)

Raised by Wolves TV serija (Ridley Scott)

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4 5

          ::

oo7 je izjavil:

Danes na voljo 2 novi epizodi 8 in 9.

1 oktobra pa finalna 10 epizoda.


Ti dve epizodi sta me res nasmejali: robot, ki mu najprej diagnosticirajo silikonski tumor nato pa se izkaže da je noseč. Vas zanima kaj bo naslednje? Mother rodi otroka, ki bo "the chosen one" in bo združil vernike in nevernike, ter jih popeljal v raj - tropski del planeta.

oo7 ::

Nimam pojma kam gredo s tole TV serijo.

SPOILER !!!

Ragnarju se je pa čisto zmešalo.

Outcast ::

Škoda tole je šlo hitro navzdol....;(

buttcrack ::

Zadnja dva dela sta kot da ni ista serija...

Bruh

Master_Yoda ::

Mene pa zanima kako so lahko verniki imeli toliko boljso tehnologijo (androidi) kot ateisti. Sem videl proti koncu da dejanski niso sami razvili Necromancerjev ampak so imeli nek recept, ki ga niso niti razumeli, samo od kje so potem to dobili.
Dovie'andi se tovya sagain.

Okapi ::

Kurzweil je izjavil:

Pogledal prvih 5 delov... zaenkrat solidno... bom pogledal do konca... mogoče počakam, da pridejo vsi deli do konca ven, pa potem še enkrat od začetka pa do konca. Mestoma ja CGI res smešen... ne vem, kak lahko še danes gledamo neke spaceshipe, v tem primeru pa Ark, ki ima povsem glossy in clean teksturo... katastrofa... isto kot od fotra in mame tista gumijasta obleka... mestoma tudi animacija Arka in matere hecna... ima pa tudi odlične momente... we'll see...
Aja, ker ti veš, kakšne materiale bodo uporabljali v prihodnosti, ne?;((

oo7 je izjavil:


Se pravi kar je ostalo od zemljanov so sedaj na Keplerju-22b ? Ali je mogoče bilo več ARK ladij ?

Nihče ne ve. So omenili, da je mogoče še kakšna kolonizacijska ladja na poti. Tudi na Zemlji so morda ostali preživeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Okapi ::

Master_Yoda je izjavil:

Mene pa zanima kako so lahko verniki imeli toliko boljso tehnologijo (androidi) kot ateisti. Sem videl proti koncu da dejanski niso sami razvili Necromancerjev ampak so imeli nek recept, ki ga niso niti razumeli, samo od kje so potem to dobili.
Pač neka "marsovska" tehnologija, toliko naprednejša, da je na Zemlji niso razumeli. Lahko so našli kakšno zapuščeno vesoljsko ladjo, lahko so marsovci namenoma dostavili tehnologijo, lahko je prišla iz prihodnosti, v slogu terminatorja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Izi ::

Okapi je izjavil:

Pač neka "marsovska" tehnologija, toliko naprednejša, da je na Zemlji niso razumeli. Lahko so našli kakšno zapuščeno vesoljsko ladjo, lahko so marsovci namenoma dostavili tehnologijo, lahko je prišla iz prihodnosti, v slogu terminatorja...

Površno si spremljal :P
Mati je otrokom točno razložila Zemlejsko zgodovino in tudi od kje prihajajo Nekromancerji.

Ateisti so bili močno razviti in napredni s kupom znanstvenikov, ki so tudi razvili vso zemeljsko tehnologijo skupaj z vsemi roboti. Bili pa so miroljubni in tudi najnaprednejše robote kot so Nekromancerji, ki se pri njih niso tako imenovali, so uporabljali samo v miroljubne namene.
Verniki (Mithraic) pa so bili tehnološko zaostali ampak hudo militantni z velikanskim sovraštvom do vseh Ateistov.
Verniki so popolnoma vso tehnologijo pokradli od Ateistov, vključno z roboti. Običajne so uporabljali kot sužnje in v zdravstvene namene, tiste najnaprednejše pa so predelali in preprogramirali v ubijalske mašine, ki so jih poimenovali Nekromancerji in potem so začeli svetovno vojno z namenom iztrebiti vse Ateiste do zadnjega.
Genocid nad Ateisti jim je sicer uspel, ampak rezultat vojne je bil nepopravljivo uničen planet Zemlja, ki je postal praktično neprimeren za življenje zato jim ni preostalo drugega kot da ga zapustijo.

Tukaj nekje se začne zgodba.
Verniki torej odhajajo na edini znani planet, ki je primeren za življenje, Kepler-22b, ki mimogrede zares obstaja in je od nas oddaljen okoli 600 svetlobnih let. (V resnici je ta planet popolnoma prekrit z oceanom in 2,4-krat večji od Zemlje, ampak primerna oddaljenost od zvezde in enaka temperatura kot na Zemlji ga dejansko naredi primernega za življenje, čeprav je za ljudi verjetno prevelik in bi bili pretežki).
Na Zemlji pa eden izmed zadnjih še živečih znanstvenikov ujame enega Nekromancerja in ga ponastavi nazaj na njegove prvotne nastavitve, ki so jih uporabljali Ateisti preden so jim načrte ukradli verniki. Doda mu še program za vzgojo novega roda ljudi in nekaj zarodkov in vse skupaj pošlje na edino preostalo mesto Kepler-22b, ker z Zemljo je konec.
Napredna Ateistična ladjica pride na Kepler-22b praktično v trenutku skozi črvino, medtem ko morajo zaostali verniki potovati po stari metodi z zamrzovanjem. Kako jim uspe prevoziti 600 svetlobnih let v samo 12 letih ni pojasnjeno, ampak očitno so se v seriji odločili, da Kepler-22b prestavijo bližje Zemlji.
Na Zemlji verjetno ni več preživelih, če pa je še kakšna ladja na poti na Kepler-22h pa ne vemo. In to je bolj kot ne to, kar sem jaz razbral iz te zgodbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Okapi ::

Izi je izjavil:

Okapi je izjavil:

Pač neka "marsovska" tehnologija, toliko naprednejša, da je na Zemlji niso razumeli. Lahko so našli kakšno zapuščeno vesoljsko ladjo, lahko so marsovci namenoma dostavili tehnologijo, lahko je prišla iz prihodnosti, v slogu terminatorja...

Površno si spremljal :P
Mati je otrokom točno razložila Zemlejsko zgodovino in tudi od kje prihajajo Nekromancerji.

Ateisti so bili močno razviti in napredni s kupom znanstvenikov, ki so tudi razvili vso zemeljsko tehnologijo skupaj z vsemi roboti. Bili pa so miroljubni in tudi najnaprednejše robote kot so Nekromancerji, ki se pri njih niso tako imenovali, so uporabljali samo v miroljubne namene.
Verniki (Mithraic) pa so bili tehnološko zaostali ampak hudo militantni z velikanskim sovraštvom do vseh Ateistov.
Verniki so popolnoma vso tehnologijo pokradli od Ateistov, vključno z roboti.

Te razlage se ne spomnim. Moja temelji na:
According to Carl, a Mithraic medical android, the instructions to build necromancers were allegedly found in ancient Mithraic scripture. They make use of a technology based on "dark photons", which were supposedly discovered as a result of messages encoded in Mithraic scripture.


Lahko je to seveda tudi samo propaganda vernikov. Ampak v wikiju piše tudi:
A necromancer is a model of military android initially designed by the Mithraic as a weapon against the atheists, during the Religious War in the 22nd century


Potem sem pa to povezal še s tistim "templjem", ki so ga odkrili v puščavi, in je očitno "marsovski", in je morda povezan s svetimi spisi in prerokbami vernikov.

Izi ::

Ja, očitno je neka inteligentna vrsta že bila na Keplerju-22b. Morda celo ljudje. Tiste "živali" so nekam sumljivo podobne Zemeljskim bitjem. Tiste globoke in natančno izvrtane luknje po celem planetu tudi še niso pojasnjene. Morda spodaj kdo živi?
Bomo že izvedeli. Druga sezona je uradno potrjena.

oo7 ::

Vernik, ki je pretepel Ragnarja mu je v usta dal od matere oči če se ne motim. Potem mu je z ust začela teči bela ali rozasta tekočina. Bodo te oči imele kakšen vpliv na Ragnarja ? Dvomim, da je mrtev.

GRT ::

Komaj zdržal do polovice drugega dela.

Badwolff ::

Mal so zabluzili, tale otrok od mother je ... res nepotreben, zgodba bi se sama lepo razvila

Izi, tudi sam se ne spomnim te origin zgodbe, kdaj pa so jo povedali?

oo7 ::

Bomo videli 1 oktobra, ko pride finalna epizoda kako se bo zaključila prva sezona.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

Bomo videli 1 oktobra, ko pride finalna epizoda kako se bo zaključila prva sezona.


jaz sem istega mnenja... ker zdaj je vsega preveč in vse v zraku
less then zero

LeQuack ::

Edino kar upam je, da bo imela sezona vsaj nekaj podobnega zaključku. Serije ki se zaključijo samo s cliff hangerji so najslabše, npr. Walking Dead.
Quack !

          ::

LeQuack je izjavil:

Edino kar upam je, da bo imela sezona vsaj nekaj podobnega zaključku. Serije ki se zaključijo samo s cliff hangerji so najslabše, npr. Walking Dead.


Kar se tega tiče mi je bil všeč Dexter, kjer je bila vsaka sezona zaključena zgodba. Walking dead sem kmalu nehal gledati.

BaTeMaN ::

Lepo da omenjaš Dexterja.. kka so se vsi jezil nad zadnjo sezono... The Worst Ending In TV History ... in potem pride GoT :)
less then zero

IL_DIAVOLO ::

Velik problem serij, ko se zamenjajo scenaristi in se izgubi rdeca nit. S tem sicer pridobiš na kreativnosti, ampak večkrat je pa brca v temo in je serija popolnoma drugačna in mislis da gledas drugo serijo.

driver_x ::

Problem precej serij je tudi to, da po prvi uspešni sezoni poizkusijo pokasirati še z naslednjimi desetimi. En tak primer je bila Hiša iz kart. Zato imam večinoma raje skandinavske ali angleške serije, kjer naredijo sezono ali dve.

BaTeMaN ::

1
Director: Ridley Scott
Writers: Aaron Guzikowski, Aaron Guzikowski (created by)
2
Director: Ridley Scott
Writers: Aaron Guzikowski (created by), Aaron Guzikowski
3
Director: Luke Scott (sinček seveda)
Writers: Aaron Guzikowski (created by), Aaron Guzikowski
4
Director: Luke Scott
Writers: Aaron Guzikowski (created by), Aaron Guzikowski
5
Director: Sergio Mimica-Gezzan
Writers: Aaron Guzikowski (created by), Heather Bellson
6
Director: Sergio Mimica-Gezzan
Writers: Aaron Guzikowski (created by), Donald Joh (as Don Joh)
7
Director: Alex Gabassi
Writers: Aaron Guzikowski (created by), Karen Campbell
8
Director: Alex Gabassi
Writers: Aaron Guzikowski (created by), Sinead Daly
9
Director: James Hawes
Writers: Aaron Guzikowski (created by), Aaron Guzikowski

:) imaš prav
less then zero

oo7 ::

Danes pa finalna epizoda. Pa, da vidimo kje in kako se bo zaključilo.

sulaco ::

007: cel vikend bomo v šoku...

Okapi ::

Krneki.

          ::

Okapi je izjavil:

Krneki.


Točno to.

BaTeMaN ::

          je izjavil:

Okapi je izjavil:

Krneki.

Točno to.


Morda sem si preveč želel, da bi mi bla serija všeč.. žal z zadnjim delom ni ponudila nič.

Kot bi gledal v tem zaporedju sledeče Ridley filme... Aliens, Alien, Alien³Resurrection, Alien: Covenant, Prometheus,.. ko greš poln navdušenja.. iz dela v del in pol rečeš W T F
less then zero

alkor ::

Izi je izjavil:

Ja, očitno je neka inteligentna vrsta že bila na Keplerju-22b. Morda celo ljudje. Tiste "živali" so nekam sumljivo podobne Zemeljskim bitjem. Tiste globoke in natančno izvrtane luknje po celem planetu tudi še niso pojasnjene. Morda spodaj kdo živi?
Bomo že izvedeli. Druga sezona je uradno potrjena.



luknje so po vsej verjetnosti od "giant crvov" (Dune)...okostja lezijo povsod....kateri so verjetno izumrli
LP, a

Magic1 ::

BaTeMaN je izjavil:

          je izjavil:

Okapi je izjavil:

Krneki.

Točno to.


Morda sem si preveč želel, da bi mi bla serija všeč.. žal z zadnjim delom ni ponudila nič.

Kot bi gledal v tem zaporedju sledeče Ridley filme... Aliens, Alien, Alien³Resurrection, Alien: Covenant, Prometheus,.. ko greš poln navdušenja.. iz dela v del in pol rečeš W T F

Tip je 82 let star, "dela" pa kao tolk, kot da ima 20 let. Trenutno je executive producer kup stvarem, potem še producer parim pa še direktor parim... Kot da dela za tekočim trakom(oziroma kar tremi hkrati). Kje ma on čas sledit vsem projektom, kaj šele kaj pametnega zmozgat.
Magic

ahac ::

Btw, če kdo gleda (legalno) na HBO GO preko browserja (na TV je OK), se 10. epizoda ne prikaže na seznamu, ampak če greš na konec 9., bo šlo normalno naprej na 10.
HBO support pravi, da vedo za napako.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

karafeka ::

BaTeMaN je izjavil:


Kot bi gledal v tem zaporedju sledeče Ridley filme... Aliens, Alien, Alien³Resurrection, Alien: Covenant, Prometheus,..


AHhh, zdaj vem na kaj me je ta črv spominjal :)

Kurzweil ::

Okapi je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Pogledal prvih 5 delov... zaenkrat solidno... bom pogledal do konca... mogoče počakam, da pridejo vsi deli do konca ven, pa potem še enkrat od začetka pa do konca. Mestoma ja CGI res smešen... ne vem, kak lahko še danes gledamo neke spaceshipe, v tem primeru pa Ark, ki ima povsem glossy in clean teksturo... katastrofa... isto kot od fotra in mame tista gumijasta obleka... mestoma tudi animacija Arka in matere hecna... ima pa tudi odlične momente... we'll see...
Aja, ker ti veš, kakšne materiale bodo uporabljali v prihodnosti, ne?;((

oo7 je izjavil:


Se pravi kar je ostalo od zemljanov so sedaj na Keplerju-22b ? Ali je mogoče bilo več ARK ladij ?

Nihče ne ve. So omenili, da je mogoče še kakšna kolonizacijska ladja na poti. Tudi na Zemlji so morda ostali preživeli.


---

Daj no... shitty render, s še bolj shitty teksturo,... in izgovor naj bi bil, da ne vem kakšen material uporabljajo v prihodnosti :)) V svetu renderiranja in grafike je običajno tako, da je daleč na prvem mestu izgled, šele potem kao neka fantazija o prihodnosti materialov. Preprosto noben material se po preletu galakcije ne bo takole svetil, sploh, ko je Ark tam ležal še lep čas... tole si ga res vsekal mimo, in ja, izgleda češko in ceneno... govorim predvsem o Arku, mestoma CGIju na sploh,.. in lebdenju necromancerjev...

Glede na splošno mnjenje folka, pa me je kar nekako strah nadaljevat z ogledom, saj sem si pri 5. delu rekel, da počakam to sezono do konca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

BaTeMaN ::

Kr glej.. vseeno ni blo nič bolj pametnega ta teden.. morda bodo Boysi kaj dvignili raven dost mirne sezone izsiljevanj na izsiljevanje... baje je South Park bil dober... :)
less then zero

oo7 ::

Spoilerji !

Pa ni bilo tako slabo edino tisti črv je na koncu malo prehitro zrastel.
Mama in ata sta zdaj v tropskem delu planeta ?
Nova velika ladja na planetu a so to mogoče ateisti ?
Tisti ljudje na planetu se ne razvijajo ampak gredo v kontra smer z razvojem ? :|
Kot kaže ni kreator oplodil mame ampak nekdo na tistem planetu če je to isti črv kot so tisti okostnjaki po planetu ?

c3p0 ::

Črv obvlada antigravitacijo, kako bodo le to razložili... Mogoče v Lost stilu.

LeQuack ::

c3p0 je izjavil:

Črv obvlada antigravitacijo, kako bodo le to razložili... Mogoče v Lost stilu.


A to da je giant črv ki zraste v petih minutah te pa ne moti, samo to da leti?
Quack !

c3p0 ::

Lahko, da je minilo več časa vmes, ampak ja, me ne moti tako.

modelno1 ::

Men je ta leteči stvor bolj piškurju podoben ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

LeQuack ::

Torej kaj so plani tega črva zdaj ko je odjadral?
Quack !

Okapi ::

Saj tisti "lander", s katerim se vozijo naokoli, očitno tudi antigravitacijo obvlada. Ni videti, da bi imel kakšen drug pogon, s katerim bi lahko letel.

Pa nekromancerka tudi, ko smo že ravno pri letenju.

Črv je v resnici še najmanj problematičen, ker v resnici bi lahko letel zato, ker ima zelo lahko telo, notri pa vodik.

GR2 ::

Dobro so me spet nategnili s to serijo, kao IMDb top 250, mogoče prvih par delov, tale zadnji del je bil pa že za kopat oči ven.

Egidij88 ::

Jao jao tale The Boys...ene same izsiljevanja in spletke, kot da gledat mehiške telenovele.

LeQuack ::

Egidij88 je izjavil:

Jao jao tale The Boys...ene same izsiljevanja in spletke, kot da gledat mehiške telenovele.


Kva.
Quack !

Badwolff ::

What a let down...
bolj neumnega zadnjega dela pa še ne.

oo7 ::

Nekaj o drugi sezoni

Možen SPOILER !!!!


V drugi sezoni bomo več zvedeli kaj se dogajalo na zemlji in kaj se dogaja v sedanjosti kjer je ostala večina Nekromancerjev katerih verniki niso hoteli vzeti s seboj, ker jim niso zaupali.
Na Keplerju naj bi bilo še več templjev.
Na Keplerju je kot na zemlji več različnih pokrajin... druga sezona se bo dogajala v čisto drugačni pokrajini kot prva sezona.
Tista ladja na koncu prve sezone zadnje epizode je od vernikov ampak so jo na zemlji ukradli ateisti.
Tista kača, ki jo je nosila Mati je ista sorta kot tisti okostnjaki na tistem planetu neke vrste dinozavri. Nekdo na tistem planetu hoče nazaj te dinozavre.

Izi ::

Na polovici sezone so se začeli izgubljati. Vse skupaj že malo preveč vleče na zadnje Alien filme. Konec je pa popolna katastrofa in s tem zadnjim delom so po moje izgubili tri četrtine gledalcev.

c3p0 ::

Okapi je izjavil:


Črv je v resnici še najmanj problematičen, ker v resnici bi lahko letel zato, ker ima zelo lahko telo, notri pa vodik.


Nak. Androidka v bistvu ima vgrajen antigravity device biološke sorte, kar je parazit očitno prevzel vase. Enako je parazit tiste sorte, ki se zna hranit s čisto energijo, zato je nameren padec v lavo bil usodna napaka (H.G. Wells referenca). Vsi problemi rešeni in čakamo na 2. sezono.

paraboŁa ::

Dobil sem par priporočil za to serijo, nočem brati vsega in si potencialno spoilati zadevo. Worth watching?

Badwolff ::

paraboŁa je izjavil:

Dobil sem par priporočil za to serijo, nočem brati vsega in si potencialno spoilati zadevo. Worth watching?


Starta udarno, strmo pada, zadnji del mejno gledljiv, odgovorov nobenih. Sam se od odloči :D.

buttcrack ::

Nič boljši človek ne boš, če si zadevo ogledaš. Največ kar se ti lahko zgodi, je pa da vržeš cca 9 ur življenja stran. Odločitevbje tvoja :)

Yossarian ::

Najprej sem mislil, da je vletel goauld.8-O
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553488 (3012) Pithlit
»

Transformers franšiza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14526347 (2512) brett
»

Terra Nova sezona 2

Oddelek: Sedem umetnosti
232178 (1502) meho7
»

Altered Carbon (Tv serija 2018-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10020458 (9692) DamijanD

Več podobnih tem