» »

Raised by Wolves TV serija (Ridley Scott)

Raised by Wolves TV serija (Ridley Scott)

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3
...
5

oo7 ::

Ridley Scott bo posnel svojo prvo Sci-Fi TV serijo z naslovom Raised by Wolves




IMDB: https://www.imdb.com/title/tt9170108/?r...

TNT Orders 'Raised by Wolves' Sci-Fi Series to Be Produced and Directed by Ridley Scott

"I'm always searching for new frontiers in the sci-fi genre and have found a true original in Raised by Wolves — a wholly distinct and imaginative world, full of characters struggling with existential questions: What makes us human? What constitutes a family? And what if we could start over again and erase the mess we’ve made of our planet? Would we survive? Would we do better? Given TNT's impressive run of bold, quality programming, this feels like exactly the right home for this kind of ambitious television," Scott said Monday in a statement.


Written by Aaron Guzikowski (Prisoners, Sundance's The Red Road), Raised by Wolves focuses on two androids tasked with raising human children on a mysterious, virgin planet. As the colony of humans divides over religious differences, the androids learn controlling the beliefs of humans is a treacherous, difficult job.

https://www.hollywoodreporter.com/live-...



Pa še Ragnar bo igral v TV seriji

oo7 ::

Še o likih v TV seriji

--Amanda Collin will play Mother, an android with a secret past who has been programmed to raise a brood of human children on a faraway planet. In addition to teaching her children to survive, Mother must also keep them from believing in the unreal; to ensure this virgin planet isn't torn apart by the same religious differences that lead the Earth to its ultimate destruction. Mother hopes her family will serve as the nucleus for a peaceful, technocratic colony -- a new beginning for humanity. But as she struggles to mold these growing humans, she also begins uncovering secrets hidden within her own programming, secrets that could help her protect her family, but could just as easily destroy them.

--Abubakar Salim will play Father, an android whose devotion to his human children is matched only by his devotion to Mother. Father is a considerably less complex model than Mother, but thanks to his wisdom and patience, he is no less important to the family's survival. Like many human fathers, Father wants to be funny -- especially in the eyes of Mother -- but it's a skill he often struggles with. What he is good at is always being there when you need him.

--Winta McGrath will play Campion, a scrappy and soulful 12-year-old boy who was raised by Mother and Father since birth. When a ship of humans arrives from Earth, Campion is exposed to followers of religion for the first time in his life, and starts to question whether his android parents really know what's best for him.

--Travis Fimmel will play Marcus, a roguish, charismatic soldier, who was the ultimate survivor back on Earth. To escape the doomed planet, Marcus and his wife Sue made a dangerous decision that they must keep secret at all costs. But now that they've arrived in the new world, Marcus is struggling to reconcile the sins of his past, even as he continues to embrace the killer instincts that always kept him alive in the first place.

--Niamh Algar will play Sue, a strong, resourceful combat medic who put aside her reservations about coming to this new planet at the urging of her husband Marcus. But as the planet's mysteries and dangers threaten to upend the promise of a new life, Sue questions whether they have compromised too much in the name of survival.

-Felix Jamieson will play Paul, Sue and Marcus' 12-year old son, a boy of unshakable faith in both his religion and his father. Having always felt like an outsider back on Earth, Paul strikes up a complicated friendship -- and rivalry -- with Campion. Though the two young men begin to learn from one another, they also begin to challenge one another.

--Ethan Hazzard will play the highly intelligent Hunter, age 17. His father was a high-ranking member of a powerful religious order back on Earth. But now that the hierarchy he once sat atop no longer exists, Hunter must learn what it's like to be just like everybody else.

--Jordan Loughran will play Tempest, 17. Raised with a religion she never really believed in, she sees Mother and Father as superior to the human guardians who so often let her down. Soon after arriving in the new world, Tempest discovers she is pregnant; the result of a rape she suffered at the hands of a high-ranking member of her church.

--Aasiya Shah will play Holly, 15, a burgeoning warrior who is trying to find her place in this strange new world.

--Ivy Wong will play Vita, 9, the youngest member of the family, but also the most fearless.

https://variety.com/2019/tv/news/ridley...

oo7 ::

Ridley Scott's 'Raised by Wolves' Moving From TNT to HBO Max

https://www.hollywoodreporter.com/live-...

vostok_1 ::

Zgleda zlata doba za igralce. Toliko filmske prdukcije so te streaming storitve povzročile.
Edino plačilo je vrjetno bolj tko...delavsko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Vazelin ::

Plačilo za režiserja pa sod chivasa al kako?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

vostok_1 ::

Zanjga sigurno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

gddr85 ::

chivas? to treba vsaj 18 letni highland park

oo7 ::

Raised by Wolves | Official Trailer | HBO Max

oo7 ::

Men je kar zanimiv trailer. Prvi dve epizodi je režisiral sam Ridley Scott :)

Upam, da bo vredu Sci-Fi TV serija.

oo7 ::

Alien in Bladerunner naj bi se dogajala v isti univerzi tako, da je možno, da bo imela tudi ta TV serija kakšno povezavo ? :P

oo7 ::

Raised by Wolves | New Trailer | HBO Max

oo7 ::

Prve tri epizode že rastejo na travniku.

Raised By Wolves' Episode 1 Recap And Review: A Completely Insane Series Premiere
https://www.forbes.com/sites/erikkain/2...


Bo treba pogledat :)

oo7 ::

In je že kdo pogledal pilota ali prve tri epizode ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Cruz ::

Sem pogledal pilota, ni slabo, bom spremljal naprej.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Sem pogledal prvi dve epizodi. Kar zanimivo. Mother je pa kar OP.

Cruz ::

Jaz sem pogledal vse 3 epizode. Pač klasičen Ridley Scott. Meni njegovi sci-fi filmi niso všeč - vključno s "klasikami" - zato mi tudi ta serija ni. Kot vedno, polno lukenj(za to potem "poskrbijo" fanboyi), deus ex machina, slabi dialogi, slab editing, cheap action. Jaz imam rajši drugačen stil znanstvene fantastike, bolj slow burn z manj akcije.

Ampak bom vseeno spremljal, ker je zadosti gledljivo in tudi premisa je zanimiva. Pa še suša je, ne bomo izbirčni.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Outcast ::

Pogledal vse 3 dele med vikendom, meni je kar dobra serija, s tem da nisem ravno fan sci-fija...

          ::

Zaenkrat zanimivo za medtem ko čakam na nove sezone Westworlda in Expansa. Bomo videli, kako se bo razvilo naprej.

c3p0 ::

SPOILER:




tista Ark scena čisto mimo, kot da ne bi mogli vedeti česa so zmožni. Drugače OK serija, vsaj nekaj bolj hard core sci-fi.

oo7 ::

Četrta in peta epizoda že zunaj...

Kurzweil ::

Pogledal prvih 5 delov... zaenkrat solidno... bom pogledal do konca... mogoče počakam, da pridejo vsi deli do konca ven, pa potem še enkrat od začetka pa do konca. Mestoma ja CGI res smešen... ne vem, kak lahko še danes gledamo neke spaceshipe, v tem primeru pa Ark, ki ima povsem glossy in clean teksturo... katastrofa... isto kot od fotra in mame tista gumijasta obleka... mestoma tudi animacija Arka in matere hecna... ima pa tudi odlične momente... we'll see...

Argica ::

wow tole sem čisto spregledal.

oo7 ::

Kdo je zdaj negativec ? Androida ata in mama, verniki ali Ragnar ? :)

FTad ::

Ravno v tem je car dobre serije imo, da sploh ne ves in potem z zanimanjem gledas naprej :)

arnecan1 ::

In kdo je zakrinkanec, kateri je pobegnil vernikom in to na način, kot da ni človek?

FTad ::

arnecan1 je izjavil:

In kdo je zakrinkanec, kateri je pobegnil vernikom in to na način, kot da ni človek?


se ni bilo predstavljeno. Lahko imas le spekulacije. Morda tista izmed otrok, ki naj bi padla v tisto odprtino.

oo7 ::

Tudi jaz sem pomislil, da bi lahko bil eden izmed otrok.

oo7 ::

Na voljo sta dve novi epizodi 6 in 7 del. V prvi sezoni bo vsega skupaj 10 epizod.

oo7 ::

HBO Max je dal zeleno luč TV seriji Raised by wolves za drugo sezono.

          ::

Tam v 3-4 delu je serija zašla v slepo ulico povprečnosti, kar zadnji deli samo potrjujejo. Škoda.

sulaco ::

ridley je samo prva dva dela naredu (glasba je iz prometeja not), potem se res zelo pozna padec kvalitete, in res ne razumem, zakaj se bo delalo drugo sezono??

buttcrack ::

Ker smo v pomanjkanju scifi in potem taki kot sem jaz vseeno gledamo, kljub temu da je daleč od presežka.

BaTeMaN ::

Saj iskreno ni praktično nič bolj pametnega za gledat zame, če spregledam vse znanstvene netočnosti in seveda luknje v zgodbi je zadeva gledljiva, treba je imet sproščen pristop in rečt, da so stvari take kot so ker so take kot so.
Igralci so super. Posneto je super. Glasba je super. CGI je na momente čuden ampak naj bo. Zgodba je milo rečeno nenavadna - skoraj originalna. Rabili so sicer 2 dela, da je zgodba postala že malo neprivlačna, v Westworldu so rabili za isto stvar dve sezone... :)
Ne morem se odločit, ampak gledam dalje... kaj pa naj gledam? :)

Najboljši komentar na to temo online:
I am on third episode and no wolves so far. Very disappointing.


Težko je Travisa videt zaenkrat kot karkoli drugega kot Ragnarja,.. se navajam.
less then zero

          ::

Saj jaz tudi gledam, kljub povprečni zgodbi. Zame je zgodba zavozila takoj, ko se je pojavila junakinja s super-powers lastnostmi. Od takrat je postala zgodba zelo predvidljiva.

Cruz ::

BaTeMaN je izjavil:

Težko je Travisa videt zaenkrat kot karkoli drugega kot Ragnarja,.. se navajam.
Meni je zelo annoying, igra res čisto isto kot je Ragnarja.

          je izjavil:

Saj jaz tudi gledam, kljub povprečni zgodbi. Zame je zgodba zavozila takoj, ko se je pojavila junakinja s super-powers lastnostmi. Od takrat je postala zgodba zelo predvidljiva.
Saj to je Ridley Scott in nutshell.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

e-marko ::

Ragnar?
...somebody, somewhere...

BaTeMaN ::

e-marko je izjavil:

Ragnar?


Ragnar Lothbrok

https://vikings.fandom.com/wiki/Ragnar

Ista mimika, igra, vse... isto :).
less then zero

karafeka ::

Ja, igra enako leseno kot v Vikingih :).

oo7 ::

Ali je mogoče, da Kampion vidi tisti duh Tally zaradi tega, ker je gobe ? :P

karafeka ::

Če jo pa vsi vidijo, tudi androida.
Upam, da to razrešijo na nek logičen način in ne, da je kao nadnaravno. Moogoče so pa njo vzgojili volkovi? :).

oo7 ::

Še nekaj me zanima tole nisem zasledil. Planet od vernikov ali tam še živijo ljudje ali so vsi preživeli bili na ARK in sedaj kar jih je ostalo so na tem planetu ?

Zelnick ::

oo7 je izjavil:

Še nekaj me zanima tole nisem zasledil. Planet od vernikov ali tam še živijo ljudje ali so vsi preživeli bili na ARK in sedaj kar jih je ostalo so na tem planetu ?


ARK bi moral biti prvi na tem planetu. Androidi so jih prehiteli za x let z manjšo a hitrejšo ladjo.
Se pa namiguje, da so na planetu druga inteligentna bitja oz. je možno, da so to zemljani.
Počakajmo na cliffhanger ob koncu sezone :)
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zelnick ()

BaTeMaN ::

Kepler-22b @ Wikipedia

The series was filmed in Cape Town, South Africa, which substituted for the exoplanet Kepler-22b.

On September 17, 2020, HBO Max renewed the series for a second season.
less then zero

oo7 ::

Zelnick je izjavil:

oo7 je izjavil:

Še nekaj me zanima tole nisem zasledil. Planet od vernikov ali tam še živijo ljudje ali so vsi preživeli bili na ARK in sedaj kar jih je ostalo so na tem planetu ?


ARK bi moral biti prvi na tem planetu. Androidi so jih prehiteli za x let z manjšo a hitrejšo ladjo.
Se pa namiguje, da so na planetu druga inteligentna bitja oz. je možno, da so to zemljani.
Počakajmo na cliffhanger ob koncu sezone :)


To ja ampak če je kaj vernikov še živih na tistem planetu kjer je bila vojna ?

Kvinta ::

Na kerem planetu ?
A.C.A.B

Zelnick ::

oo7 je izjavil:

Zelnick je izjavil:

oo7 je izjavil:

Še nekaj me zanima tole nisem zasledil. Planet od vernikov ali tam še živijo ljudje ali so vsi preživeli bili na ARK in sedaj kar jih je ostalo so na tem planetu ?


ARK bi moral biti prvi na tem planetu. Androidi so jih prehiteli za x let z manjšo a hitrejšo ladjo.
Se pa namiguje, da so na planetu druga inteligentna bitja oz. je možno, da so to zemljani.
Počakajmo na cliffhanger ob koncu sezone :)


To ja ampak če je kaj vernikov še živih na tistem planetu kjer je bila vojna ?

Na Zemlji je bila vojna :/
V seriji je bilo omenjeno samo, da je bila zemlja uničena. Kar pomojem pomeni, da so vsi ostali zemljani izumrli!
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

oo7 ::

Zelnick je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zelnick je izjavil:

oo7 je izjavil:

Še nekaj me zanima tole nisem zasledil. Planet od vernikov ali tam še živijo ljudje ali so vsi preživeli bili na ARK in sedaj kar jih je ostalo so na tem planetu ?


ARK bi moral biti prvi na tem planetu. Androidi so jih prehiteli za x let z manjšo a hitrejšo ladjo.
Se pa namiguje, da so na planetu druga inteligentna bitja oz. je možno, da so to zemljani.
Počakajmo na cliffhanger ob koncu sezone :)


To ja ampak če je kaj vernikov še živih na tistem planetu kjer je bila vojna ?

Na Zemlji je bila vojna :/
V seriji je bilo omenjeno samo, da je bila zemlja uničena. Kar pomojem pomeni, da so vsi ostali zemljani izumrli!


Se pravi kar je ostalo od zemljanov so sedaj na Keplerju-22b ? Ali je mogoče bilo več ARK ladij ?

BaTeMaN ::

Na neki točki v zadnjem delu Sue razlaga Marcusu, da naj ne ubije Mother, ker bi jim nekromancer prišel prav ko bodo na planet še prišli drugi Arki... da bi bilo bolje jo imeti na svoji strani.. al pa mešam malo, ker sem gledal ta del v skoraj rem fazi.
less then zero

arnecan1 ::

BaTeMaN je izjavil:

Na neki točki v zadnjem delu Sue razlaga Marcusu, da naj ne ubije Mother, ker bi jim nekromancer prišel prav ko bodo na planet še prišli drugi Arki... da bi bilo bolje jo imeti na svoji strani.. al pa mešam malo, ker sem gledal ta del v skoraj rem fazi.

Kolikor sem razumel, je rekel, da je možno, da še pridejo druge ladje. Uradno je prišla samo ena ladja, to je njihova. Je pa prišla tudi manjša ladja nasprotne strani, kar pa jih ni presenetilo, saj naj bi bilo v njihovi prerokbi napovedano, da bodo naleteli na dečka, kateri naj bi jih popeljal v svetlo bodočnost.

oo7 ::

Danes na voljo 2 novi epizodi 8 in 9.

1 oktobra pa finalna 10 epizoda.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3423549804 (171) Pithlit
»

Transformers franšiza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14526180 (2345) brett
»

Terra Nova sezona 2

Oddelek: Sedem umetnosti
232146 (1470) meho7
»

Altered Carbon (Tv serija 2018-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10020310 (9544) DamijanD

Več podobnih tem