» »

Hujšanje samo od sebe

Hujšanje samo od sebe

wonderlu ::

Lep pozdrav, danes mi je oče povedal, da je v zadnjem letu dni shujšal za dobrih 10kg.. je pa vse normalno enako kot je jedel vedno do zdaj, edino kar je, mogoče je zadnje čase malo bolj pod stresom zaradi službe in nasploh. Rekel mi je, da ga skrbi in noče zdravniku, ker sumi da je nekaj narobe z njim. Tudi mene je strah, zato me zanima, če je že kdo imel podobno izkušnjo?

lp
  • zaklenilo: zee ()

dexterboy ::

skrbi ga in NOČE k zdravniku?
troll tema?
ali pa si želi evtanazije? spomni ga, da to pri nas še ni uzakonjeno...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

darkolord ::

@faxed: mislim, da si si že odgovoril in točno veš, kaj je potrebno narediti.

kamiKaZaA ::

Sicer nočem zdaj klicat strica in spraševat kaj je bilo točno takrat, ampak po spominu je pred leti tudi on sčasoma v nekaj mesecih shujšal za 10-15 kg in tudi ni želel oditi zdravniku. Kasneje je in so ugotovili boleznske znake, katere je potem premagal z nekimi tabletami + neko dieto, kjer skoraj nič ni jedel ogljikovih hidratov oz. zelo malo. Sem pa pozabil kaj so mu diagnosticirali.

Sedaj je zdrav in prav tako je tudi dobil kile nazaj. Med vzroki za bolzen, pa je bil tudi omenjen stres, pa še določene stvari zraven. Ta diagnoza bolezni, pa ni imela znakov smrtne nevarnosti ali pa da bo po zdravljenju imel kakšne resne posledice, če se pa nebi šel zdravit, pa bi lahko imel resne posledice. Vse to pišem po nekem spominu, ker je že okoli 10 let od tega.

FiReFTW ::

Torej rajše zagotovo umre ali pa da je prepozno, kot pa da ima mogoče še šanse da ozdravi?

shadeX ::

Če je njegov dnevni vzorec enak - hrana, gibanje, spanje .. in je sam od sebe shujšal za več kilogramov... ja nekaj je narobe. K zdravniku že jutri.

SeMiNeSanja ::

Vzrokov za hujšanje je lahko cela gora. Od stresa, pa do raznoraznih bolezni.

Meni so pred leti tako 'plazeče' hujšanje povzročali žolčni kamni (brez kakšnih drugih hujših težav). Ko so jih odstranili se je teža (žal) hitro vrnila....

En pošten zdravniški pregled v nobenem primeru ne more škodovati. Najhujše kar je pri tem, je čakanje v čakalnici...

GreenT ::

Itak da k zdravniku,....ampak ti samo povem, da sem letos polet mel eno sceno. Na gastroskopiji so mi najdl eno kr precej velko bulo na zunanji steni želodca. Itak panika. To je rak. To je konc. To je to. Dva mesca sm čakal na preiskave (več jih je blo), kjer so vse sume ovrgli. Je bla pač neka prepona al neki k je prtiskalo na želodec. Ker sm bl nervozne sorte sm shujšal 10kg v dveh mescih. Samo stres in samo fucking stres.

lp

poweroff ::

Načeloma je hitro hujšanje značilno za raka.

Ni pa nujno, lahko je tudi kaj drugega, celo razmeroma nenevarnega.

Vsekakor čim prej h zdravniku. Tudi če je rak, se ga da v zgodnji fazi lepo pozdraviti ali vsaj zazdraviti. Mora pa zdravnik ugotoviti kaj je problem.
sudo poweroff

Gagatronix ::

V taki situaciji NE oditi k zdravniku je navaden idiotizem.

SmotaniJanez ::

poweroff je izjavil:

Načeloma je hitro hujšanje značilno za raka.

Ni pa nujno, lahko je tudi kaj drugega, celo razmeroma nenevarnega.

Vsekakor čim prej h zdravniku. Tudi če je rak, se ga da v zgodnji fazi lepo pozdraviti ali vsaj zazdraviti. Mora pa zdravnik ugotoviti kaj je problem.


Ja tako je bilo pri mojem očetu. Rak in potem še dve leti. Najprej pa hujšanje, ki ga ni znal pojasniti.

K zdravniku ni šel. dokler ni bilo prepozno in so bile že metastaze.

V vednost.

tikitoki ::

Nihce tukaj ti ne more dati odgovora, bo moral k zdravniku. Odlasanje je nesmiselno, nase zdravstvo je ze tako prepocasno.

zee ::

Zaklepam.

Pelji očeta k zdravniku, ne pa pisarit po forumu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenija prva v EU po umrljivosti zarad raka (ozavescanje problema) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
868193 (5897) poweroff
»

A se obolelost z rakom s časom povečuje?

Oddelek: Problemi človeštva
395226 (3976) Map
»

Hude bolečine v trebuhu [Was: Potrebujem Pomoč !]

Oddelek: Loža
3010940 (9655) mihec87
»

hujšanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10512189 (8383) Pyr0Beast
»

Lepotna operacija

Oddelek: Loža
275466 (4772) McHusch

Več podobnih tem