» »

Kako je danes druzbeno sprejemljivo "dvorit"

Kako je danes druzbeno sprejemljivo "dvorit"

Temo vidijo: vsi
««
2 / 12
»»

Mehmed ::

Jype meni je cisto jasno kam ciljajo s to sceno. Kot mi je tudi jasno, da bi si v dvominutnem videu zlahka vzeli sekundo pa ga ustavili sredi stavka ali zvizga pa bi bila situacija nedvoumna. Ce se jim zdi cenena izvedba dovolj dobra super za njih, meni gre pac na kurac.

TheBlueOne ::

@Mehmed, ce se ne motim je v delu videa edin audio ko tisti, ki ga ustavi rece nekaj v smislu, da tako ne gre. Original je tista reklama za Gillete.

@Jype, sprasuje se konkretno, kaj je komu sprejemljivo, ne isce se odgovora za vse. To je kakor, da recimo uprasas otroke kateri sladoled bi imel kateri, mali Yipe pa ti rece da narocu vsakemu tistega, katerega okus mu je najboljsi, otrok pa ne poznas.

link_up ::

mlade zenske palijo na leporecenje, starejse na akcijo. Zelo enostavno. Vedno pa moras vedet, da zenska isce mosko dominantnost, odlocnost.
In and Out

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

kaj je komu sprejemljivo
Odvisno je od ogromno reči, saj so ti že povedali.

TheBlueOne je izjavil:

To je kakor, da recimo uprasas otroke kateri sladoled bi imel kateri, mali Yipe pa ti rece da narocu vsakemu tistega, katerega okus mu je najboljsi, otrok pa ne poznas.
Odgovor je očitno pravilen, ampak ti nisi vprašal, kateri sladoled bi imeli, ampak kaj radi jejo.

link_up je izjavil:

Vedno pa moras vedet, da zenska isce mosko dominantnost, odlocnost.
To ne drži.

Mehmed je izjavil:

Jype meni je cisto jasno kam ciljajo s to sceno. Kot mi je tudi jasno, da bi si v dvominutnem videu zlahka vzeli sekundo pa ga ustavili sredi stavka ali zvizga pa bi bila situacija nedvoumna. Ce se jim zdi cenena izvedba dovolj dobra super za njih, meni gre pac na kurac.
Pull yourself together and take it like a man, ne pa jamrat zarad takih malenkosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

@thetilko

Ti moraš še marsikaj razčistit glede teh zadev, pa ti bom pomagal, ker sem nekaj prej naštetih kozlarij že sprobal in vse so obupono katastrofalni nasveti oz. bluzenje v tri krasne.

1. Ne poslušaj ženskih oz. kakršnihkoli univerzalnih nasvetov SPLOH.

a) Ženske še same ne vedo kaj bi rade a nakladajo pa izjemno strastno, ko pride do teh vprašanj. Pogosto razlagajo nekaj mimo vsega in dejansko opisujejo idealnega prijatelja, ne nekoga s katerim bi vodile neko romanco.

primer: Ženska je imela za sabo par problematičnih zvez v katerih je bilo tudi nasilje. Vedno je vzdihovala, kako bi imela resnega, ljubečega, nežnega... na momente se ji je pa še vedno sanjalo po bivših "kretenih". Potem pa razumi, če lahko. Če boš delal "prav", boš delal narobe in ne bo nič od zveze (še do happy enda ne boš prišel na ŽNJ zmenku).

b) Neizkušeni ljudje ali pa celo taki, ki se jim je "usralo" dobiti punco se zelo radi izpostavljajo kot svetovalci. Vsi imajo neko svojo "tajno recepturo", Ampak te naše prepametne "Karapandže" ne štekajo, da univerzalnega recepta NI.

primer: Imaš več tipov deklet med dvema ekstremoma. Od takih ki jih moraš skoraj po rokah nosit in častit, da te sploh pogleda, do takih, ki so raje v podrejeni vlogi.

2. Kako se moraš obnašat?

Da se ne bi za milega boga isusa za kogarkoli spreminjal ! Si kar si. Tak si in takega so te dolžni ostali sprejet. Glede nevšečnosti samo ne prestopi legalnih meja, odnehaj pravi čas in bo vse ok. Če nisi ravno vsiljiv čustven retard (nizek EQ) dvomim, da boš sploh kdaj potreboval shranjene SMS e ipd.

3. Neobičajne situacije

Tisto niso tako zelo neobičajne situacije. Ljudje bomo vedno gledali, kako se povzpeti višje, vprašanje je le, koliko nas lastna morala zavira. Če nisi ravno izjemno popustljiv in neodgovoren/nepreviden se jim boš lahko ognil.
________________________________________________________________________
4. Pristop in navezovanje stika:

Kolega, tko ti povem. Če v prvo ne zaštekata tudi nadaljnje siljenje ne pomaga. Če ti do nje dejansko nič ne čutiš, njej je pa dolgčas s tabo enostavno nista za skup. Prihrani čas.

Na kaj namigujem? Če ni tistih metuljčkov in privlačnosti med tabo in neko prijateljico s katero misliš zapecat... pozabi vse skupaj. Lahko glumita, kako vama je en do drugega, mal bolj intimno se bosta spoznala v resnici si bosta pa potihem šla na kurac, ker bosta pri sebi vedela, da se silita zaradi lepšega. Če ni zaljubljenosti na koncu nekdo odneha. Bolje biti sam kot nesrečen v prisiljeni zlagani zvezi.

moj primer: Pred tako dilemo sem bil nazadnje in sem še v fazi dejtanja po treh tednih skenslal vse skupaj in priznal, da nisem čutil nič globjega. Baba je sicer znorela in blokirala vsepovsod ampak jebiga. Probala me je še enkrat kontaktirat po sms ampak nisem odgovoril. Glede na to, da sem takrat še vedno bil povsod drugje blokiran sem lahko siguren, da tudi njej dejansko ni bilo do mene.

Še najbolje deluje šok. Ko vidiš, da se ti deklina smehlja in te okroglo gleda, ti malo švicaš ker ti je res všeč, njej je nerodno. Bejš do nje in povabi plesat/ ogovori z duhovitimi nesmisli/... če sta na veselici ali whatever. Garantiram ti vsaj one night bluz. Tvojemu egu bo dobro delo. V najboljšem primeru se bosta še kdaj videla.

Neki bod zihr:
Če ni ne tebi ne njej ob prvem srečanju vsaj mal težko v grlu in želodec v metuljčkih, pol veš da ni prava >:D

ps. NIKOLI NA DELO BREZ ČELADE !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FireSnake ::

Zdaj sem se spomnil: če je bogat lahko tudi tepe!
Spomnimo se, kako so ženske drle v kino, ko so vrteli 50 odtenkov sive.

Jaz sem knjigo prebral, pa je bila slaba. Film sem pogledal samo prvi del, pa je bil še bolj zanič.

Ženske pa prehvalit niso mogle.

Potem pa razumi, če moreš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

xmetallic ::

jype je izjavil:

Res ne vem, kako lahko trdiš, da v videu, ki poziva k temu, da moški ustavimo druge moške, ko se neprimerno obnašajo, na zgornjem posnetku ni jasno ozadje. Moška se očitno poznata, torej heroj dobro ve, kako se kreten običajno obnaša, ženska pa gre zgolj mimo po ulici v oprijetih oblačilih, kar mnogi kreteni nepravilno interpretirajo kot vabilo.

Nobene kontroverznosti ni, seveda jo pa vedno lahko nasanjaš, če je to tvoj namen.

White knights, ki mislite, da lahko druge "ustavljate" boste slej ko prej dobili batine. Samo enkrat naletite na napačnega pa vam proteza ne uide.

P.S.: To leti na "ustavljanje" v raznoraznih lokalih in klubih. Ni pametno nikogar "ustavljati", ker zna situacija hitro eskalirati. Še posebej če imaš 1.70 pa boš gorili od 2m pametoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Unknown_001 ::

FireSnake je izjavil:

Zdaj sem se spomnil: če je bogat lahko tudi tepe!
Spomnimo se, kako so ženske drle v kino, ko so vrteli 50 odtenkov sive.

Jaz sem knjigo prebral, pa je bila slaba. Film sem pogledal samo prvi del, pa je bil še bolj zanič.

Ženske pa prehvalit niso mogle.

Potem pa razumi, če moreš.

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

xmetallic je izjavil:

Še posebej če imaš 1.70 pa boš gorili od 2m pametoval.
Imam 2m in se nasilnih pičkic ne bojim.

xmetallic je izjavil:

White knights, ki mislite, da lahko druge "ustavljate" boste slej ko prej dobili batine. Samo enkrat naletite na napačnega pa vam proteza ne uide.
Nič ni narobe s pobijanjem nacistov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

FireSnake je izjavil:

Zdaj sem se spomnil: če je bogat lahko tudi tepe!
Spomnimo se, kako so ženske drle v kino, ko so vrteli 50 odtenkov sive.

Jaz sem knjigo prebral, pa je bila slaba. Film sem pogledal samo prvi del, pa je bil še bolj zanič.

Ženske pa prehvalit niso mogle.

Potem pa razumi, če moreš.

Nisem brala knjig niti gledala filma ampak kljub temu vem, da ženske niso bile navdušene nad tepežem ampak nad tem, da se je tipo na koncu poboljšal, po zaslugi glavne junakinje seveda, in sta potem živela skupaj srečno do konca svojih dni.

Cruz je izjavil:

Jure14 je izjavil:

https://www.imdb.com/title/tt1083958/


Še boljše.

TL;DW iz filma (source Reddit) kako dobiti punco:

1. Be desireless: Women can smell desperation, and it's a huge turn off for them. So you must eliminate your desire for a woman before you approach her. In the PUA community this is known as outcome independence; you don't give a fuck whether she rejects you or accepts you. Instead of thinking "I hope she likes me", think "I wonder what she's like."

2. Be excellent: Excel in her presence, thereby showing her your social value and sexual worthiness. I don't care who you are, there's something out there that you're good at. If you're good at bowling, let her see you bowl a near-perfect game. If you're good with dogs, show her that. If you play guitar, show that off (or if you're in a band, invite her to one of your gigs). Hell, if you're a champion HALO player then find a way to show that off to her. Just find a way to let her see you excel at something.

3. Be gone: After demonstrating your value, retreat from her presence. Make sure the texts and calls that she receives from you are few and far between. Your time and attention are valuable, so you don't just give it freely to her. If she doesn't hear from you for several days, she'll be more likely to accept a second date with you than if you send her flowers and text her 6 or 7 times a day.


Pure garbage. Ni čudno, da imajo PUA sloves creepov in posiljevalcev, da krožijo navodila kako prepoznati njihove finte in kako se jim izogniti.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Mehmed je izjavil:

FormerUser je izjavil:


V oglasu za Gillette je bil prikazan "cat calling", ki ne samo, da ni v skladu z bontonom ampak je v nekaterih državah celo kazniv, npr. Francija...




In zakaj misliš, da je želel iti za njo? Da bi ji povedal, da ji je denarnica padla iz žepa? Tisti prizor je bil mišljen kot kritika cat callinga in nadlegovanja žensk na ulici kar je v ZDA v velikih mestih vsakodnevni pojav. Tistim, ki jim še vedno ni jasno kaj je pesnik z oglasom sploh želel povedati...


Najverjetneje je hotel iti za njo in reci kaj v smislu kje si prasica dej cifro. Lahko bi prepoznal sosolko iz osnovne pa jo zelel pozdraviti. Ali jo pa zamesal za taylor swift pa zelel prosit za avtogram. Reakcija pri vseh treh bi bila cisto enaka. Problem pri tem izseku je, da ne postavi prag za catcalling pri prvi neprimerni reakciji ampak enostavno pri prvi reakciji.
Mogoce tudi zato podzavestno pravis reziserju pesnik, ker si za to sranje ne zasluzi boljsega.


Avtorica reklame je ženska, avstralka, dokaj atraktivna, tako da je nedvomno dobila svojo dozo catcallinga in točno ve kako se v 99% odvije ta scenarij. Prav tako je to povsem jasno tudi ciljnemu občinstvu, zato povsem brezveze dlakocepiš.

Mehmed ::

FormerUser je izjavil:


Avtorica reklame je ženska, avstralka, dokaj atraktivna, tako da je nedvomno dobila svojo dozo catcallinga in točno ve kako se v 99% odvije ta scenarij. Prav tako je to povsem jasno tudi ciljnemu občinstvu, zato povsem brezveze dlakocepiš.


Glede na to da sem ciljno obcinstvo ti lahko povem, da imamo radi jasna in nedvoumna navodila. Ce das nekomu takemu splosna navodila pa ga to zmoti to ni dlakocepljenje, to je znak, da si jeben idiot, ki ne razume svoje ciljne publike.

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Sicer so pa ženske med sabo različne, enim je všeč bolj direkten pristop, drugim po ovinkih.... Vsekakor pa upam, da bodo odnosi med spoloma v prihodnje bolj egalitrani, navsezadnje, zakaj bi samo moški "dvorili".


Kaksno menis, da je razmerje zensk ce jih poskusis dati v dve skupini in sicer ena, ki je recimo feministicna, ki bi zelela biti enakovredna moskim in druga, ki uziva v tem, da ji moski pristopajo in kaj poskusajo in je recimo bolj vesela klasicnih metod in se raje sprijazni s podrejenim polozajem? Pa ne v smislu, kaj recejo ampak kako delujejo po recimo puberteti in solanju.

Po mojem mnenju večina Slovenk, sploh pa tiste mlajših generacij, danes po difoltu pričakuje enakovredno obravnavo, jih pa ne moti če moški prvi pristopi ali plača pijačo, ne bi pa rekla, da je to tako samoumevno kot recimo v ameriški dating kulturi.

TheBlueOne je izjavil:

Kaksno bi bilo primerno "dvorjenje" zensk? Kako to vidis v praksi in koliko je tega v praksi recimo med tvojimi somisljenicami. Glede na prebrano v drugih temah si del feministicnega gibanja.


Kot že rečeno, po mojem mnenju je najboljši pristop opisal @jureflux, tak kjer na ženske gledaš kot na ljudi, ne kot plen/trofeje.

FormerUser ::

Mehmed je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Avtorica reklame je ženska, avstralka, dokaj atraktivna, tako da je nedvomno dobila svojo dozo catcallinga in točno ve kako se v 99% odvije ta scenarij. Prav tako je to povsem jasno tudi ciljnemu občinstvu, zato povsem brezveze dlakocepiš.


Glede na to da sem ciljno obcinstvo ti lahko povem, da imamo radi jasna in nedvoumna navodila. Ce das nekomu takemu splosna navodila pa ga to zmoti to ni dlakocepljenje, to je znak, da si jeben idiot, ki ne razume svoje ciljne publike.

Si ti Američan? Ker ta oglas je bil narejen zanje za predvajanje med Superbowlom. Sicer ti pa lahko navodila dam tudi jaz: "Ne lajaj za ženskami na ulici"!

Mehmed ::

Ce je biti american predpogoj za razumeti ta oglas potem tvoja tema kjer tipas mnenje butthurt snezink izpade rahlo nesmiselna. Can't eat your cake and have it too.

FireSnake ::

FormerUser je izjavil:


Nisem brala knjig niti gledala filma ampak kljub temu vem, da ženske niso bile navdušene nad tepežem ampak nad tem, da se je tipo na koncu poboljšal, po zaslugi glavne junakinje seveda, in sta potem živela skupaj srečno do konca svojih dni.



Bom uporabil tvoje besede (mimogrede, smo na slovenskem forumu, zato take še posebej bodejo):
Pure garbage.

Na koncu prvega dela ji poči film in odide.
Torej tvoja teorija ne drži vode. Sploh v luči tega, da gre v drugem delu po dodatne klofute.
Še več: zanimanje slovenskih žensk za BDSM je naraslo. Samo o tem so še kokodakale.

Kako bi jih naj potem resno jemal?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Invictus ::

FormerUser je izjavil:


Po mojem mnenju večina Slovenk, sploh pa tiste mlajših generacij, danes po difoltu pričakuje enakovredno obravnavo, jih pa ne moti če moški prvi pristopi ali plača pijačo, ne bi pa rekla, da je to tako samoumevno kot recimo v ameriški dating kulturi.

Tudi tipi danes pričakujemo enakovredno obravnavo in enakovrednost, tudi finančno, v vezi.

Ne da tip vse financira, organizira, partnerka je pa samo prikolica....
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Po mojem mnenju večina Slovenk, sploh pa tiste mlajših generacij, danes po difoltu pričakuje enakovredno obravnavo, jih pa ne moti če moški prvi pristopi ali plača pijačo, ne bi pa rekla, da je to tako samoumevno kot recimo v ameriški dating kulturi.

Tudi tipi danes pričakujemo enakovredno obravnavo in enakovrednost, tudi finančno, v vezi.

Ne da tip vse financira, organizira, partnerka je pa samo prikolica....



Plus ena za tole. Je pa tako, da je malo zensk, ki bo ostalo s teboj, ce, ko bos brez sihta. Pac egoisticno in individualistcno razmisljanje. In ko si brez sihta si pa po defoltu smet.

Unknown_001 ::

Invictus je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Po mojem mnenju večina Slovenk, sploh pa tiste mlajših generacij, danes po difoltu pričakuje enakovredno obravnavo, jih pa ne moti če moški prvi pristopi ali plača pijačo, ne bi pa rekla, da je to tako samoumevno kot recimo v ameriški dating kulturi.

Tudi tipi danes pričakujemo enakovredno obravnavo in enakovrednost, tudi finančno, v vezi.

Ne da tip vse financira, organizira, partnerka je pa samo prikolica....


Mmmm, da.
Na svoji poti iskanja partnerke sem naletel tudi na take. Ena je kar odkrito razlaga, kako je itak normalno da tip vse zrihta... sem si mislil svoje. Seveda ni bilo nič od vsega skup edin kontaktno obdobje sem v izogib drami in nepotrebnim izpadom obdržal za kake pol leta dok se ni naveličala seenanja in ignoriranja.

Še posebej kasneje ko smo bili samo še v casual kontaktu je bilo zanimivo za nek "watch and study case". Ženska bila iz neke čudne familije. Mat skos po nekih bolniških, delovne dobe samo 3 leta,... ćerkica zbluzila faks in potem s statusom gnila doma in hodila po kofetih. Da bi si nek del najdla ji na pamet ni padlo, še jamrala je kok jinje težko... kljub obilici časa. Njen fotr pa delal 2 šihta da je familija pršla normalno skoz mesec.

Nauk?
Preden se kdo misl v kak spuščat je dobr, da žlahto spozna. Če so tastari fuknjeni, ne pričakuj čudežev na potomcih.

Za vse vedenjske vzorce obstajajo razlogi. Glavni so prisotni znotraj 4 sten DOMA.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

jype ::

FireSnake je izjavil:

Na koncu prvega dela ji poči film in odide.
Z eno besedo se temu reče emancipacija, ne?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

PrihajaNodi ::

Nauk?
Preden se kdo misl v kak spuščat je dobr, da žlahto spozna. Če so tastari fuknjeni, ne pričakuj čudežev na potomcih.

Za vse vedenjske vzorce obstajajo razlogi. Glavni so prisotni znotraj 4 sten DOMA.


Tudi to so moje izkusnje:) Ocitno si delimo kar podobne zgodbe.

FormerUser ::

Invictus je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Po mojem mnenju večina Slovenk, sploh pa tiste mlajših generacij, danes po difoltu pričakuje enakovredno obravnavo, jih pa ne moti če moški prvi pristopi ali plača pijačo, ne bi pa rekla, da je to tako samoumevno kot recimo v ameriški dating kulturi.

Tudi tipi danes pričakujemo enakovredno obravnavo in enakovrednost, tudi finančno, v vezi.

Ne da tip vse financira, organizira, partnerka je pa samo prikolica....


Ja, in? Kdo vam je kriv, da si izbirate sponzoruše? Sicer pa to samo delno drži, nekaterim je prav fajn, da s pozicije finančne premoči vsiljuje svojo voljo in dominirajo v odnosu.

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nauk?
Preden se kdo misl v kak spuščat je dobr, da žlahto spozna. Če so tastari fuknjeni, ne pričakuj čudežev na potomcih.

Za vse vedenjske vzorce obstajajo razlogi. Glavni so prisotni znotraj 4 sten DOMA.


Tudi to so moje izkusnje:) Ocitno si delimo kar podobne zgodbe.


Ker so realne. To je resnica ki jo vsak spozna slej ali prej.

Vse ostalo je bluzenje.

"Prava ljubezen" - kaj je to?

"Moraš bit čustven" - to je predmet izsiljevanja.

"Moraš razumet - kaj točno? Da se nekdo ne zna brzdat in kontrolirat?

"Moraš se potrudit" - Za koga ? Nisem dovolj dober? Next!

"Spoštuj želje" - Moje tudi !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

"Prava ljubezen" - kaj je to?
Ustrezne koncentracije dopamina, oksitocina in vazopresina.

Unknown_001 je izjavil:

"Moraš bit čustven" - to je predmet izsiljevanja.
Lahko je, lahko ni.

Unknown_001 je izjavil:

"Moraš razumet - kaj točno? Da se nekdo ne zna brzdat in kontrolirat?
Tudi taki ljudje obstajajo, jasno.

Unknown_001 je izjavil:

"Moraš se potrudit" - Za koga ? Nisem dovolj dober? Next!
Za kogarkoli. Še za klošarja, ki fehta pred štacuno se je pametno potrudit, pa se ne bi za partnerja?

Unknown_001 je izjavil:

"Spoštuj želje" - Moje tudi !
V znatnem deležu partnerskih zvez si želja sploh ne sporočajo, ali pa zaradi drugih koristi vztrajajo v zvezi, kjer želje očitno izkazujejo popolno nezdružljivost interesov. Stres, drama in eventuelno sovraštvo do nasprotnega spola so pogoste posledice vztrajanja v takšnih zvezah.

FormerUser ::

FireSnake je izjavil:



Bom uporabil tvoje besede (mimogrede, smo na slovenskem forumu, zato take še posebej bodejo):
Pure garbage.

Na koncu prvega dela ji poči film in odide.
Torej tvoja teorija ne drži vode. Sploh v luči tega, da gre v drugem delu po dodatne klofute.
Še več: zanimanje slovenskih žensk za BDSM je naraslo. Samo o tem so še kokodakale.

Kako bi jih naj potem resno jemal?


Tudi v realnem življenju je veliko zgodb, ko se žrtve nasilja vračajo nazaj k nasilnežu, z upanjem, da se bo popravil, postal takšen kot je bil na začetku, ne zato ker bi si želele nasilja in za razliko od filma, je srečnih koncev malo. Da se nasilje vse bolj erotizira je pa splošen, zaskrbljujoč trend, h kateremu največ prispeva internet pornografija, katere uporabniki so v glavnem moški, ampak tega seveda ne boš problematiziral, ane.

Mehmed je izjavil:

Ce je biti american predpogoj za razumeti ta oglas potem tvoja tema kjer tipas mnenje butthurt snezink izpade rahlo nesmiselna. Can't eat your cake and have it too.

Moja tema je predvsem želela prikazti dvoličnost šovinističnih snežinkic, je pa bila zaradi "butthurt" moda, kmalu zaklenjena, tudi to nekaj pove.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

@jype

1. Torej je ljubezen posledica drog ?

2. Fair point

3. -

4. Ah... slabo definiral.

Za koga bi se EXTRA razdajal dokler še nimam familije oz. resnega partnerskega odnosa?

5. Z ljudmi, nesposobnimi dialoga nočem opravkov.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Da se nasilje vse bolj erotizira je pa splošen, zaskrbljujoč trend, h kateremu največ prispeva internet pornografija, katere uporabniki so v glavnem moški, ampak tega seveda ne boš problematiziral, ane.



Ce poguglas kaj v smislu "Top female fantasies", ne dobis odgovorov skladnih s tvojimi pricakovanji. Sicer ne najdem raziskave, ki sem enkrat naletel na njo, najdes pa kolikor hoces manjsih, ampak je vedno presenetljivo dosti nasilja. Ce bi kot tip in s tem seveda "porno expert" :D priemerjal razmerje zenskih fantazij s tem, kar je na trgu pornografije, se kar ujema. Kje menis, da je napaka in zakaj?

PrihajaNodi ::

Tudi v realnem življenju je veliko zgodb, ko se žrtve nasilja vračajo nazaj k nasilnežu, z upanjem, da se bo popravil, postal takšen kot je bil na začetku, ne zato ker bi si želele nasilja in za razliko od filma, je srečnih koncev malo. Da se nasilje vse bolj erotizira je pa splošen, zaskrbljujoč trend, h kateremu največ prispeva internet pornografija, katere uporabniki so v glavnem moški, ampak tega seveda ne boš problematiziral, ane.


Daj no, ne posplošuj. Ženske ste veliko bolj psihično nasilne. Sem to iskusil na lastno pest, stalno glavoboli, nič ok, vse narobe, princesa, snežinka je mislila, da bom gospodinja, hodil na šiht, jo vozil na večerjice, potovanja, ona pa bo dala od sebe kaj? Noben sex ni vreden poslušanja takšnih gluposti. Pa naj si najde drudzga, snežinkica, princeska ujeta v svojem gradu, si je potem še upela gnjavit kako je ženskam težko v življenju...

Si njihovo zrcalo tu na forumu.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:


Moja tema je predvsem želela prikazti dvoličnost šovinističnih snežinkic, je pa bila zaradi "butthurt" moda, kmalu zaklenjena, tudi to nekaj pove.


Tvoja tema je navadno mešanje dreka. Ti dobesedno uživaš v prerekanju bitke spolov, ker je to verjetno edina tema kjer se čutiš kompetentno pametovat. Stalno nekaj kuriš kot jeben piroman, ki mu nikol ni dost.

Pa ko bi vsaj neke normalne zaključke delali. Ne, tvoji argumenti so na nivoju " because it is " , drugih argumentov pa niti slišati nočeš "ker ti že veš drugače". To je čisti solipsizem
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

TheBlueOne ::

@PrihajaNodi, @Raptor F16 , ne se pritozevat, Hipatija je morda gelde na nacin, ki ga je opisal @PrihajaNodi idealna, ker je morda popolno nasprotje obicajne zenske. Ce si ji vsec te morda celo ona osvaja, vse stroske verjetno pokriva v smislu 50:50, da ti polovico porodniske itn. Verjetno ti se slece plasc, ci si ga nazadnje ti. Verjetno je ni treba peljati ves cas na izlete, ker to zmore b.p. sama ali s prijateljicami in lahko gres v delavnico... :)

Mene je razocarala samo pri delu sex fantazij, drugace stima. ;(

Unknown_001 ::

TheBlueOne je izjavil:

@PrihajaNodi, @Raptor F16 , ne se pritozevat, Hipatija je morda gelde na nacin, ki ga je opisal @PrihajaNodi idealna, ker je morda popolno nasprotje obicajne zenske. Ce si ji vsec te morda celo ona osvaja, vse stroske verjetno pokriva v smislu 50:50, da ti polovico porodniske itn. Verjetno ti se slece plasc, ci si ga nazadnje ti. Verjetno je ni treba peljati ves cas na izlete, ker to zmore b.p. sama ali s prijateljicami in lahko gres v delavnico... :)

Mene je razocarala samo pri delu sex fantazij, drugace stima. ;(


Če bi tebi iz ust smrdelo, bi ti povedal, da si zobe umij s kalodontom.

Če razumeš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

TheBlueOne ::

@Raptor F16 :D no, jaz mislim, da je njen nacin cisto OK, sem pa skepticen, da je takih kot je ona veliko, imam pa obcutek, da si ona misli, da jih je vecina. Ce o tem, kar tukaj pise ne tezi v pravem zivljenju, potem kar naj sola punce. ;)

Unknown_001 ::

TheBlueOne je izjavil:

potem kar naj sola punce. ;)


Nočem biti ciničen, ampak a se ti ne zdi, da je tu nekdo zgrešil forum?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

TheBlueOne ::

Unknown_001 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

potem kar naj sola punce. ;)


Nočem biti ciničen, ampak a se ti ne zdi, da je tu nekdo zgrešil forum?


Pa niti ne, gelde na teme. Morda je totalna geekica... Bi se lahko predstavila, kaj pocne v zivljenju. :) To morda manjka Slo-Techu, da se ljudje predstavijo, preden dobijo pravice pisat po forumu. Bi bila tudi delna resitev za trole..

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

TheBlueOne je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

potem kar naj sola punce. ;)


Nočem biti ciničen, ampak a se ti ne zdi, da je tu nekdo zgrešil forum?


Pa niti ne, gelde na teme. Morda je totalna geekica... Bi se lahko predstavila, kaj pocne v zivljenju. :) To morda manjka Slo-Techu, da se ljudje predstavijo, preden dobijo pravice pisat po forumu. Bi bila tudi delna resitev za trole..


Glede na psevdonim verjetno študira starogrško filozofijo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

@Raptor F16 , se ne bi zanasal na psevdonim. Pogosto pove malo...

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

potem kar naj sola punce. ;)


Nočem biti ciničen, ampak a se ti ne zdi, da je tu nekdo zgrešil forum?


Pa niti ne, gelde na teme. Morda je totalna geekica... Bi se lahko predstavila, kaj pocne v zivljenju. :) To morda manjka Slo-Techu, da se ljudje predstavijo, preden dobijo pravice pisat po forumu. Bi bila tudi delna resitev za trole..


Glede na psevdonim verjetno študira starogrško filozofijo.


Dvomim. Sicer pa ni nič narobe s študiranjem tega subjekta. Jaz bi rekel prej politologija.

TheBlueOne ::

Morda antropologinja, ce ni tehnik. Bi pa lahko rekli, da ce tu ni zato, ker jo zanima tehnika in ni geekica, da jo zanimajo ravno tehniki. :)

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Dvomim. Sicer pa ni nič narobe s študiranjem tega subjekta. Jaz bi rekel prej politologija.


Sodeč PO VZDEVKU.

Pri tebi gre: Sodeč PO ZAPISIH

TheBlueOne je izjavil:

Morda antropologinja, ce ni tehnik. Bi pa lahko rekli, da ce tu ni zato, ker jo zanima tehnika in ni geekica, da jo zanimajo ravno tehniki. :)


Das EXPERIMENT
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Meni je šlo tudi to totalno na K da se ni nič delilo na pol. Večinoma sem jaz plačeval razne večerje, kino in podobno. Dostikrat še denarnice ni mela sabo lol. Pa dobro, to nekaj časa gre ampak ko začetna zaljubljenost mine je pa bedno. Včasih sem dejtal malo lepše źenske in morda je to malo povezano saj so bile navajene da se jih streže spredaj in zadaj bolj kot druge. Meni je to precej bedno. Saj če tip vabi 5x v kino to še ne pomeni da se moraš šlepat zraven ampak se lahko malo primakne kajne?

PrihajaNodi ::

Nekako je najbolje, da si toliko zaupata in imata skupen budget.

Unknown_001 ::

To z denarnico sem tudi jaz že parkrat doživel. Celo pri neki znanki, ki je sicer že imela tipa se je to dogajal, da je kar brez keša povabila na kofe. Enkrat sem jo za*ebal in plačal svoje (ker se mi je mudilo -v bistvu se mi je res ker je en težil, da bi rad pred četrto še men neki v kombi nasložu). Baje je pol tipa klicala, da je s šihta prej pršu :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Vazelin ::

Ponavad je tko, da tisti ki ima najmanj prvi potegne ven denarnico sam če kaj majo. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

TheBlueOne ::

Js puncam vedno placam. Se se ni nasla kaksna Hipatija, ki bi si placala sama. :) Mene to ne moti, tistih nekaj € prebavim b.p. Pravzaprav me skoraj nic, kar je v zenski naravi v tem smislu drobiza ne moti, mi je simpaticno. Bi pa res res to, kar pravi Hipatija, da zesnke malo tiscijo, da opravit polovico nasega dela, ker bi bil lazje homeoffice. ;) Ampak vse to je offtopic in zna biti pobrisano...

Unknown_001 ::

TheBlueOne je izjavil:

Js puncam vedno placam. Se se ni nasla kaksna Hipatija, ki bi si placala sama. :) Mene to ne moti, tistih nekaj EUR prebavim b.p. Pravzaprav me skoraj nic, kar je v zenski naravi v tem smislu drobiza ne moti, mi je simpaticno. Bi pa res res to, kar pravi Hipatija, da zesnke malo tiscijo, da opravit polovico nasega dela, ker bi bil lazje homeoffice. ;) Ampak vse to je offtopic in zna biti pobrisano...


Navadno sem jaz tisti, ki časti ampak takim, ki jim to ni samoumevno in znajo cenit gesto.

Sem pa tudi pogosto doživel, da mi drugi niso pustili častit. Tudi punce, da se razumemo. Sploh ta s katero sem hodil nazadnje je imela kar se tega... jo moram pohvalit zelo razčiščen odnos pri sebi. Ampak kot rečeno... silila sva se skupaj, čeprav ni bilo dejanskega poželenja po enem in drugem. Hkrati pa tako različna v razmišljanju, da ne bi zdržala niti en teden skupi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

Po mojem mnenju večina Slovenk, sploh pa tiste mlajših generacij, danes po difoltu pričakuje enakovredno obravnavo, jih pa ne moti če moški prvi pristopi ali plača pijačo, ne bi pa rekla, da je to tako samoumevno kot recimo v ameriški dating kulturi.

Ne, to ni enakovredna obravnava.

Enakovredna obravnava je, da ženska prva pristopi v 50% in da ženska v 50% plača pijačo. Pri čemer je pomembno, da odstotke zelo natančno izračunamo.

Oh, wait!

Praviš, da so moški ženske zatirali skozi celotno zgodovino, in da je sedaj prav, da se nihalo obrne v drugo smer, da se ženskam da več prednosti, npr. pri zaposlovanju?

Torej - skozi zgodovino so moški ženskam plačevali pijače in jih pričeli osvajati v skoraj 100%. Torej je sedaj edino prav, da zgolj ženska prva pristopi (moški se pa pusti prosit) in da ženska moškemu plača pijačo (moški pa pije kar želi). Vedno. S tem bo namreč pokazala, da je emancipirana in da spoštuje partnerja sebe.

:)) :)) :))
sudo poweroff

Unknown_001 ::

Matthi...

To je tko. Če bi nek pob bil eni punci fejst, ampak res fejst všeč, verjem da bi okol njega letala ko kura brez glave. Tud pošlatat zna, če misli, da je treba črpalko spodaj mal spodbudit, da jo tip začne šmirat...

Tudi ženske ZNAJO in prakticirajo, če je drive res močan -> niso frigidne.

Moraš pa neki vedt. Da boš žensko tako obnorel je v ozadju ena HUDA enačba z več neznankami. Pri vsaki je drgač, zato moraš bit ustrezen odvod, če bi rad tangentno nalegal po njenih krivinah :D

Obstaja problemčič. Težko je najti pravo. Si pa lahko bolj uspešen pri iskanju aproksimacije.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

mah to o iskanju prave je itak fake news
ponavadi si tip najde prvo ki pride mimo

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

mah to o iskanju prave je itak fake news
ponavadi si tip najde prvo ki pride mimo


Tole s pravo ni nč fake news. Definicija prave je tista, ki ti diši. Ne pa tista ki ustreza namišljenim kriterijem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ja ja. Sem videl po diskačih kako se je iskalo pravo.
««
2 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26639078 (34628) vostok_1

"Ja pomeni ja", redefinicija rimskega prava? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33841987 (35804) zee

Več podobnih tem