» »

Dobitniki na lotu

Dobitniki na lotu

1 2
3
4 5

LeQuack ::

Alien123 je izjavil:

avani je izjavil:

Glede offtopica: tisti znesek, ko placa ni več motivacija za delo, se vrti med 50-70.000€. to je takšen denar, da si lahko privoščiš praktično vse v življenju in te dodatnih 500-1000€ na mesec ne motivira kaj preveč.vsa po raziskavah sodeč.


Kolega si je naredil v treh letih 400k in je rekel, da v življenju se on ne vidi da bi delal po 8 ur na dan za nek drobiž :D
Je pa res da ko so drugi študirali, je on "študiral" specifično stvar + videl je že cel svet skoraj..


Študiral preprodajo drog?
Quack !

Unknown_001 ::

LeQuack je izjavil:

Alien123 je izjavil:

avani je izjavil:

Glede offtopica: tisti znesek, ko placa ni več motivacija za delo, se vrti med 50-70.000EUR. to je takšen denar, da si lahko privoščiš praktično vse v življenju in te dodatnih 500-1000EUR na mesec ne motivira kaj preveč.vsa po raziskavah sodeč.


Kolega si je naredil v treh letih 400k in je rekel, da v življenju se on ne vidi da bi delal po 8 ur na dan za nek drobiž :D
Je pa res da ko so drugi študirali, je on "študiral" specifično stvar + videl je že cel svet skoraj..


Študiral preprodajo drog?


100 jurjev letnga prometa minus davk...

To lahko spodoben solo SP doseže, če se le komu da delat in iskat posel.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

LeQuack je izjavil:

Alien123 je izjavil:

avani je izjavil:

Glede offtopica: tisti znesek, ko placa ni več motivacija za delo, se vrti med 50-70.000€. to je takšen denar, da si lahko privoščiš praktično vse v življenju in te dodatnih 500-1000€ na mesec ne motivira kaj preveč.vsa po raziskavah sodeč.


Kolega si je naredil v treh letih 400k in je rekel, da v življenju se on ne vidi da bi delal po 8 ur na dan za nek drobiž :D
Je pa res da ko so drugi študirali, je on "študiral" specifično stvar + videl je že cel svet skoraj..


Študiral preprodajo drog?


Nič skrbet, vse legalno

gruntfürmich ::

solatko je izjavil:

gruntfürmich - Zate so si vsi reveži sami krivi, če prav je to, da si in ostaneš revež krivo samo nekaj naklučij ali slabih odločitev v rani mladosti. Vsi tisti, ki redno delajo, nebi nikoli in nikdar smeli postati reveži, na žalost jim ob minimalnih plačah drugega ne preostane, če nimajo bolj situiranih staršev ali ne zadanejo na lotu.
Ne niso neumni, so samo rezultat tega, da kapitalisti njihovo delo popolnoma razvrednotijo, so pa zaradi preživetja ali, ker drugega ne znajo, prisiljeni v to, da se kapitalistom prodajajo, kot grde, nezanimive in nepopularne kurbe.

Neumni so samo zato, ker za tako plačilo, enostavno ne pokažejo finger in se vključijo na socialno blagajno.

to je takšna romantična predstava s katero so vas fopali v prejšnjem sistemu, ampak ne vzdrži trezne presoje. žal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

NikolormousB ::

avani je izjavil:

Glede offtopica: tisti znesek, ko placa ni več motivacija za delo, se vrti med 50-70.000€. to je takšen denar, da si lahko privoščiš praktično vse v življenju in te dodatnih 500-1000€ na mesec ne motivira kaj preveč.vsa po raziskavah sodeč.


Preveč pavšalna ocena. 50k v Sloveniji pomeni zelo lagodno življenje, med tem, ko ta znesek v Londonu zadošča za osnovno.

gruntfürmich ::

Velika večina revežev ni zaradi parih slabih odločitev v mladosti, ampak KONSTANTNIH slabih odločitev skozi čisto vse faze v življenju, naj si bo to razpolaganje z denarjem, izbira dela, popivanje v gostilnah, krog prijateljev, hobiji...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Cruz ::

Evo en prispevek, če se bo komu posralo.

P.S. Kajaka se ne bi branil.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Unknown_001 ::

Promo objave EuroJackpota na FB so prov Cringe
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

7982884e ::

jype je izjavil:

c3p0 je izjavil:

stara mama je izjavil:


In kako bi ti majster v tvojem komunizmu potem motiviral ljudi, da delajo dobro in kvalitetno (vsak po svojih najboljših zmožnostih)?


Stare, preizkušene metode: Goli otok, fojbiranje, kult osebnosti, Stasi/KGB alike org. za zagotavljanje enakopravnosti itd.
Kje so te reči v skandinavskih državah, kjer je prerazporejanja sredstev nekajkrat več, kot ga je bilo v Jugoslaviji, davki pa precej višji, kot so Slovenski?

progresivna obdavcitev ni socializem. zato tudi v ZDA nimajo socializma. imajo dobro porihtano socialo, sredstva zato pa jim je omogocil grdi stric kapitalizem. in nafta na norveskem, jasno.

kr3ten ::

Jst sem ful skeptičen glede te loterije... A mislite da res vsak teden pridejo vsi ti milijoni med navadne ljudi? Men se zdi da so loterije zrežirane in nagrado podelijo sami sebi. Na vsake toliko časa dajo kost za glodat to je pa tudi vse. Kako manipulirajo (po mojem mnenju); če je npr. žrebanje v petek zvečer oni lepo dopoldan posnamejo 1 ali 3 žrebanja, gredo lepo vplačati listek in če nekdo zadane njihov posnetek žrebanja, enostavno predvajajo onega, katerega kombinacije ni vplačal nihče razen lastniki lota. In seveda ovce potem verjamejo da je žreb v živo, samo zato ker v zgornjem desnem kotu piše ''v živo''.
Sploh pa, kako bomo navadni ljudje vedeli da je v skladu res ''neverjetnih 70 mil.'' ? gre zgolj samo za propagando, medtem ko je v realnosti mogoče samo 5 milijonov.
Ne vem no ... če bi res vedel da je ta loto legitimen, bi vsak mesec vplačal vsaj 2 kombinaciji, ampak nekaj mi pravi da to ni to ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr3ten ()

7982884e ::

obstajajo inspekcije, ane. tako da se jasno ve, koliko denarja je v igri, koliko prihodka ima skupno loterija in koliksen delez gre za zadetke.

se zanimivost: povprecen american letno zagoni 223 dolarjev za loterijo. glede na to, da jo vecinoma igra zgolj manjsina, imas kup ljudi, ki zmece jurja letno ali vec. in skoraj vsi ne bodo imeli na koncu nic od tega, ceprav bodo v zivljenju zagonili na deset tisoce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()

shadeX ::

kr3ten je izjavil:

Jst sem ful skeptičen glede te loterije... A mislite da res vsak teden pridejo vsi ti milijoni med navadne ljudi? Men se zdi da so loterije zrežirane in nagrado podelijo sami sebi.


Da, dejanski zadetek pride med ljudi - če je izžreban seveda. Kako to oni žrebajo je vprašanje, ampak tisti ki ima dobitni listek dobi tudi nagrado.

FunFact: Partnerka je kot študentka delala na loteriji, ko je mimo prišla stranka, rekla naj mu izroči eno izmed srečk, po njeni izbiri. Partnerka potegne eno vmes, mu jo da, zaračuna. Tip potegne ven kovanec, začne drsat in glej ga zlomka - dobitna srečka za 60k EUR :D

Je pa šlo vsaj zasluženemu človeku - nek delavec iz Bosne, živeč v Sloveniji s kreditom za hišo. Kam češ bolš :)

P.S Reakcija, je bila bolj v stilu "super". Ni bilo nekega pretiranega veselja - vsaj da bi na zunaj pokazal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

pero50 ::

če bi zadela jackpot, bi živel kot dan bilzerian. 1 leto, potem pa nazaj v fabrko na minimalca! YOLO

D3m ::

Če bi bi.......ahhhhhh, back to reality.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

Jaz res ne bi razmišljal velik ampak bi se res takoj se odselil v neko novogradnjo z velko parcelo, uredil tko ko se zagre...

Ostalo za s.p. en delež v prihranke, ostalo pa ... hmmm investiral ne bi. Verjetn bi še kredite za stroje prej odplačal do konca, se rešil vseh obvez. Pol pa neki kupiš za dušo in to je to. Ah... pa neki malga se da na stran za hišo prenovit po X letih pa za osebno "penzijo".

Dejanako z dobitkom zrihtal vse kar potrebujem, da bom preskrbljen umirjeno laganini dočakal starost. V bistvu potem ko maš glavne življenjeske investicije in vse dolgove za sabo, se ti lahko fučka.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Zakaj hoce vecina ljudi loto denar zabit takoj za neko luksuz nepremičnino? Jaz zase vem da bi fasu buyers remorse.. Pomoje bi su rajs u najem:))

blackbfm ::

Dejanako z dobitkom zrihtal vse kar potrebujem, da bom preskrbljen umirjeno laganini dočakal starost. V bistvu potem ko maš glavne življenjeske investicije in vse dolgove za sabo, se ti lahko fučka.


Nevem ce se ti loh fucka.. Te loto zadeve so enkratni prihodki, danes mas, jutri si lahko klosar. Je razlika med "being rich" in "being wealthy". Fučka se lahko npr angleški kraljici. :))

Drevesce ::

Se mi kar smeji, ko vidim nekatere s kakšno lahkoto pišejo, da bi denar pametno vložili 8-)

Unknown_001 ::

blackbfm je izjavil:

Zakaj hoce vecina ljudi loto denar zabit takoj za neko luksuz nepremičnino? Jaz zase vem da bi fasu buyers remorse.. Pomoje bi su rajs u najem:))


Pri trenutnem standardu popolnoma vzdržno. Pa ne pogovarjamo se o ne vem kakem luksuzu. Govorim o neki sodobni normalni bajti, ki bi si jo privoščil brez pufov. Ostalo bi bila investicija v obstoječo firmo, da bi lahko še bolje laufalo naprej. In ja... to je bistveno bistveno bolje kot katerakoli borza. Tudi, če bi zagustilo, bajto in zemljo še vedno lahko prodam.

Brezveze da denar stoji, brezveze pa je tudi zagont slednjega za neke impulzivne kozlarijem
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

650 000€ je ddobil sosed od moje parterice.

Kupil hišo, dober avto in motor.
Kuhali niso (baje se to ne splača).

Izkupiček: ločitev. Avta in motorja ni nikjer več. Bivša obdržala hišo.
Zdaj živi v malem stanovanju, ker mu je umrla mama (drugače bi bil podnajemnik).
Dela v Avstiji na gradbišču.

Bolje, da tega drobiža (650 000 sploh ni veliko, če razmetavaš) nikoli ne bi dobil.

Če se dobi tak denar je skoraj nuja takoj kupit 2 stanovanja (če se ti zmeša).
Ker, če imaš lastniško stanovanje se vse drugo porihta - ne rabiš veliko.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Unknown_001 ::

FireSnake je izjavil:

650 000€ je ddobil sosed od moje parterice.

Kupil hišo, dober avto in motor.
Kuhali niso (baje se to ne splača).

Izkupiček: ločitev. Avta in motorja ni nikjer več. Bivša obdržala hišo.
Zdaj živi v malem stanovanju, ker mu je umrla mama (drugače bi bil podnajemnik).
Dela v Avstiji na gradbišču.

Bolje, da tega drobiža (650 000 sploh ni veliko, če razmetavaš) nikoli ne bi dobil.

Če se dobi tak denar je skoraj nuja takoj kupit 2 stanovanja (če se ti zmeša).
Ker, če imaš lastniško stanovanje se vse drugo porihta - ne rabiš veliko.


Mene zanima, zakaj se ni bajte in vse prodalo, ter izkupiček dalo na polovico...

Denar se da bolj pravično razdelit kot hišo.

IMHO
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FireSnake ::

Sliši se, da ga je baba fino stisnila.

Unknown_001 je izjavil:

Dejanako z dobitkom zrihtal vse kar potrebujem, da bom preskrbljen umirjeno laganini dočakal starost. V bistvu potem ko maš glavne življenjeske investicije in vse dolgove za sabo, se ti lahko fučka.


Res je.

Ljudje sanjajo o milijonih, a si lahko s stotimi ali stopetdesetimi jurji (če ti padejo iz neba) popolnoma urediš življenje.

Folka pa sanja o dragih avtih ipd. Kaj ti bo to?
Otroški smeh, to je sreča!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

shadeX ::

Kolega po nekem srečnem naključju dobil okol pol milijona (točne številke nikoli ni povedal - je bilo pa nad 300k €).

Dost je zapravil za avte (50k samo za nakup 2 starejših "eksotičnih" avtomobilov), skupaj sta ga potem še stala okol 600€ na mesec (stroški).

Potem je še nekaj posojal in ni dobil nazaj. Nekaj je vložil v kriptovalute in zaradi padca spušil. On pravi da ima še okol 100k v sefu. Drugače je danes na socialni in vleče 400€.

Pravi da ni slabo za nič delat :D

johanblond ::

Za večino za katero se ve da so dobitniki, je jasno, da so spušili vse zelo hitro. Samo to niso vsi dobitniki :-). Za nekatere dobitke se ne ve kako so jih dobitniki porabili, ker se ne ve, kdo so dobitniki. Verjamem, da so kar v redu, ker so se že od začetka lotili stvari premišljeno, niso razglašali, da so dobitniki, od tukaj naprej gre potem verjetno precej v redu.

Furbo ::

Jap, takoj ko to nekdo obesi na veliki zvon, je že jasno, da gre za slabega gospodarja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

HappyPills ::

V resnici ni dobro na lotu preveč denarja zadet al pa tudi da se ti "standard" na hitr preveč dvigne v resnici ni OK. Raje vsota, ki ti življenje le olajša kot pa vsota, ki ti ga tako sunkovito spremeni.

kr3ten ::

Kaj menite, je varno loto špilat elektronsko? preko emaila? hekerji pa to... sam vprašam ...

jype ::

7982884e je izjavil:

progresivna obdavcitev ni socializem.
To boš moral povedat predvsem tistim, ki v Sloveniji kričijo, da je to socializem.

Scorpy84 ::

Vceraj je en napisal, da loto igrajo ekonomsko neizobrazeni ljudlje nizjega sloja. Lahko recem, da ni res, poznam kar nekaj zdravnikov, ki igrajo, pa niso to neki specializanti. Tudi moj oce z dobro izobrazbo igra loto, sam odigram sem pa tja loto, je pa res, da veckrat pozabim vplacati. Verjetno zato, ker mi ne gre slabo s firmo, kot tudi v sluzbi. Mi pac ni problem 1x tedensko dat 4-6 evre za loto. Pred leti ko sem hodil s kolegi v kazino, sem bil en srecko, ter ogromno denarja pokasiral po kazinojih, pa ulozil v firmo, kar je razlog, da nimam kredita in posledicno firma laufa. Zdej pa to sreco cakam, da dobim konkreten znesek in ne hodim po "drobiz" :).

Ganon ::

Scorpy84 je izjavil:

Vceraj je en napisal, da loto igrajo ekonomsko neizobrazeni ljudlje nizjega sloja. Lahko recem, da ni res, poznam kar nekaj zdravnikov, ki igrajo, pa niso to neki specializanti.


Bila je enako neumna izjava, kot tista zadnjič, ko je nekdo spraševal o delu viličarista, neki pametnjakovič pa mu odgovori, da viličaristi ne zahajajo na slo-tech. Blagor ubogim na duhu.

jype ::

Statistično nepismeni obstajajo v vseh slojih družbe, drži.

bambam20 ::

Men se tud 100 jurjev dobitka ne bi zdelo drobiž, kot tle eni pišete.

jype ::

Glede na tvoje siceršnje prispevke si torej lenuh, ki si ne zasluži nikakršnega razumevanja?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

leiito ::

Scorpy84 je izjavil:

Vceraj je en napisal, da loto igrajo ekonomsko neizobrazeni ljudlje nizjega sloja. Lahko recem, da ni res, poznam kar nekaj zdravnikov, ki igrajo, pa niso to neki specializanti. Tudi moj oce z dobro izobrazbo igra loto, sam odigram sem pa tja loto, je pa res, da veckrat pozabim vplacati. Verjetno zato, ker mi ne gre slabo s firmo, kot tudi v sluzbi. Mi pac ni problem 1x tedensko dat 4-6 evre za loto. Pred leti ko sem hodil s kolegi v kazino, sem bil en srecko, ter ogromno denarja pokasiral po kazinojih, pa ulozil v firmo, kar je razlog, da nimam kredita in posledicno firma laufa. Zdej pa to sreco cakam, da dobim konkreten znesek in ne hodim po "drobiz" :).


To je doba strategija, da ne hodiš po majhne nagrade, ampak čakaš, da se ornk nabere, ker tiste majhne nagrade sproti zapraviš, večje pa modro investiraš, v kazino npr., če obvladaš kot nekateri. Kaj si pa igral v kazinu, imaš kak dober sistem?

Scorpy84 ::

leiito je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Vceraj je en napisal, da loto igrajo ekonomsko neizobrazeni ljudlje nizjega sloja. Lahko recem, da ni res, poznam kar nekaj zdravnikov, ki igrajo, pa niso to neki specializanti. Tudi moj oce z dobro izobrazbo igra loto, sam odigram sem pa tja loto, je pa res, da veckrat pozabim vplacati. Verjetno zato, ker mi ne gre slabo s firmo, kot tudi v sluzbi. Mi pac ni problem 1x tedensko dat 4-6 evre za loto. Pred leti ko sem hodil s kolegi v kazino, sem bil en srecko, ter ogromno denarja pokasiral po kazinojih, pa ulozil v firmo, kar je razlog, da nimam kredita in posledicno firma laufa. Zdej pa to sreco cakam, da dobim konkreten znesek in ne hodim po "drobiz" :).


To je doba strategija, da ne hodiš po majhne nagrade, ampak čakaš, da se ornk nabere, ker tiste majhne nagrade sproti zapraviš, večje pa modro investiraš, v kazino npr., če obvladaš kot nekateri. Kaj si pa igral v kazinu, imaš kak dober sistem?


Elektronska ruleta, izberes si stevilke v dolocenem polju in gledas ali bo padla zogica tam kjer imas izbrane stevilke. Ce polozaj ni idealen pa skenslas, pa naslednji krog, dokler ne uspes. Dolgo traja, ampak je ucinkovito, le malo vaje je potrebno, da si zapomnis polozaj stevilk, ker imas malo casa, da skenslas. Sreca so sokovi zastonj :).Realno sem nehal, ker sem postal obseden in ce ni slo po nacrtu, pa hoces spet dat denar in tko naprej, sem raje nehal, ker je slo prevec. V razlicnem casu sem imel veliko srece, zaradi tega se vecje ambicije za ulozek, tako da sem raje izkoristil ponujeno, je bilo za zivce boljse.

shadeX ::

bambam20 je izjavil:

Men se tud 100 jurjev dobitka ne bi zdelo drobiž, kot tle eni pišete.


Ni drobiž, je pa premalo za razsipavat kot se enim zdi. Tale je lep primer

Dobi 60k, prva stvar kupi Audi A6 in hčerki da polovico nagrade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Alien123 ::

https://govori.se/traci/domaci-traci/zm...

še jezna je bla ko je državi dala denar :P

Ganon ::

Alien123 je izjavil:

https://govori.se/traci/domaci-traci/zm...

še jezna je bla ko je državi dala denar :P


Meni je smešno, ko zmagovalce sprašujejo, kako bodo porabili 50 tisoč evrov (oz. kolikor znaša bruto nagrada). Tolikšne vsote namreč nikoli ne bodo videli.

Alien123 ::

Res je.. saj po eni strani je res, če ponujaš 50k, pol placaj davek nad tole cifro..

HappyPills ::

50k je super za orenk potovanje ali več njih. Spominov ti nihče ne more vzet :). No razen demence.

Zgodovina sprememb…

Avenger ::

Unknown_001 je izjavil:


Pa mi znamke ne pomenijonpol toliko kot ljudem iz soc. dna. Tisto vse sanja mercedese, BMW itd... meanwhile aam pri sebi mislm "ja, ok, je fajn ampak... za koga?" "Zakaj ne bi kupil polno opremljenega Hyundaia ali VW, Škodo?"


Ej, ej, a ti ni jasno, da samo Mercedes zna delat avte?

Kakšnih 15 let nazaj nazaj je znanec, ki se ni hotel navzven izpostavljat, kupil passata z najmočnejšim možnim motorjem in max opremo, in še zmer ni dal niti približno tolk kot bi za nekaj podobnega od mercedesa.

Seveda ni vse v avtih, ni vse v denarju, ampak denar je zelo zelo pomemben. In ne gre se za to, da ga pač imaš. Gre za to, na kakšen način pride oziroma prihaja do tebe in na kakšen način ga ti daješ od sebe. Ko izbiraš kariero, lahko izbiraš po denarju - nekaj takega, kar ti bo neslo - ali pa izbiraš po tem kar te najbolj vleče in te potegne v nekaj kar je v štartu jasno, da boš revež. Ampak se to zlahka obrne; v prvem primeru boš rabil vlagat ogromno energije, ker se boš boril sam s sabo, ker ti ne bo pisano na kožo, služil pa boš, morda pa ne za dolgo. V drugem primeru bo šlo kar samo od sebe, še vedno boš vlagal trud ampak se boš ob tem super počutil. Denar bo enostavno... prišel.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

leiito ::

Scorpy84 je izjavil:

leiito je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Vceraj je en napisal, da loto igrajo ekonomsko neizobrazeni ljudlje nizjega sloja. Lahko recem, da ni res, poznam kar nekaj zdravnikov, ki igrajo, pa niso to neki specializanti. Tudi moj oce z dobro izobrazbo igra loto, sam odigram sem pa tja loto, je pa res, da veckrat pozabim vplacati. Verjetno zato, ker mi ne gre slabo s firmo, kot tudi v sluzbi. Mi pac ni problem 1x tedensko dat 4-6 evre za loto. Pred leti ko sem hodil s kolegi v kazino, sem bil en srecko, ter ogromno denarja pokasiral po kazinojih, pa ulozil v firmo, kar je razlog, da nimam kredita in posledicno firma laufa. Zdej pa to sreco cakam, da dobim konkreten znesek in ne hodim po "drobiz" :).


To je doba strategija, da ne hodiš po majhne nagrade, ampak čakaš, da se ornk nabere, ker tiste majhne nagrade sproti zapraviš, večje pa modro investiraš, v kazino npr., če obvladaš kot nekateri. Kaj si pa igral v kazinu, imaš kak dober sistem?


Elektronska ruleta, izberes si stevilke v dolocenem polju in gledas ali bo padla zogica tam kjer imas izbrane stevilke. Ce polozaj ni idealen pa skenslas, pa naslednji krog, dokler ne uspes. Dolgo traja, ampak je ucinkovito, le malo vaje je potrebno, da si zapomnis polozaj stevilk, ker imas malo casa, da skenslas. Sreca so sokovi zastonj :).Realno sem nehal, ker sem postal obseden in ce ni slo po nacrtu, pa hoces spet dat denar in tko naprej, sem raje nehal, ker je slo prevec. V razlicnem casu sem imel veliko srece, zaradi tega se vecje ambicije za ulozek, tako da sem raje izkoristil ponujeno, je bilo za zivce boljse.


Izbereš torej številke v določenem polju, predpostavljam, da misliš sektor kroga, in če ne pade kaj, skenslaš stavo in ponavljaš dokler ne zadaneš? Makes sense, ampak kako skenslaš stavo, če si jo že vplačal, če je pa še nisi, a ni takrat že prepozno in so stave končane?

Avenger je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Pa mi znamke ne pomenijonpol toliko kot ljudem iz soc. dna. Tisto vse sanja mercedese, BMW itd... meanwhile aam pri sebi mislm "ja, ok, je fajn ampak... za koga?" "Zakaj ne bi kupil polno opremljenega Hyundaia ali VW, Škodo?"


Ej, ej, a ti ni jasno, da samo Mercedes zna delat avte?

Kakšnih 15 let nazaj nazaj je znanec, ki se ni hotel navzven izpostavljat, kupil passata z najmočnejšim možnim motorjem in max opremo, in še zmer ni dal niti približno tolk kot bi za nekaj podobnega od mercedesa.

Seveda ni vse v avtih, ni vse v denarju, ampak denar je zelo zelo pomemben. In ne gre se za to, da ga pač imaš. Gre za to, na kakšen način pride oziroma prihaja do tebe in na kakšen način ga ti daješ od sebe. Ko izbiraš kariero, lahko izbiraš po denarju - nekaj takega, kar ti bo neslo - ali pa izbiraš po tem kar te najbolj vleče in te potegne v nekaj kar je v štartu jasno, da boš revež. Ampak se to zlahka obrne; v prvem primeru boš rabil vlagat ogromno energije, ker se boš boril sam s sabo, ker ti ne bo pisano na kožo, služil pa boš, morda pa ne za dolgo. V drugem primeru bo šlo kar samo od sebe, še vedno boš vlagal trud ampak se boš ob tem super počutil. Denar bo enostavno... prišel.


Jp, samo vizualizirat ga še moraš, tako uči slavni film The Secret in če delaš še to, bo prišel še hitreje in v večjih količinah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

D3m ::

Jp, samo vizualizirat ga še moraš, tako uči slavni film The Secret in če delaš še to, bo prišel še hitreje in v večjih količinah.


To mi je moja kazala nekaj let nazaj.

Pa sva uspela.....s trdim delom in srečo.

Ali je imel kaj video pri tem ne vem, ker sem pozabil o čem se je šlo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Konlov ::

Uspela 8-O?

D3m ::

A naprej pa nisi bral. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

Bog ti bo pomagal, če si boš pomagal sam.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

Točno tako.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Furbo ::

Vsi nakladajo o nekih sistemih, čudno, da še vseeno hodijo v službe.

A jim resno kdo verjame, oziroma, menda ne verjamejo sami sebi?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Unknown_001 ::

Furbo je izjavil:

Vsi nakladajo o nekih sistemih, čudno, da še vseeno hodijo v službe.

A jim resno kdo verjame, oziroma, menda ne verjamejo sami sebi?


Sebe tolažijo, da je njihova naložba dobra.

Kazinoja ne moreš zmagat. Kazino je, tok, da v upanju na jackpot za foro spušiš nekaj denarja. Dokler igraš za zabavo, je vse ok. Ko misliš s kazinojem reševat finančno stanje, si ga pa na*ebal. Ne glede na sistem. Če bi kdo res abnormalno veliko denarja pobiral iz sistema bi ga zihr "prijazno" spremili ven.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Furbo je izjavil:

Vsi nakladajo o nekih sistemih, čudno, da še vseeno hodijo v službe.
Jaz ne hodim v službo, kar pomeni, da ko nakladam o marksizmu, bi mi ti moral verjeti.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Euro Jackpot (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22575498 (19452) cen1
»

Zadel 200 mil (hipotetično!) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25941390 (9227) D3m0r4l1z3d
»

LOTO (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
982152615 (58018) krneki0001
»

Če bi zadeli na lotu...

Oddelek: Loža
347967 (6687) innerspace
»

Loto zadetek -deliti / ne deliti

Oddelek: Loža
475480 (3778) Good Guy

Več podobnih tem