» »

Euro Jackpot

Euro Jackpot

1
2
3 4 5

zuz3k ::

to je nekam čudno in na spletni kaže eurojackpot spet "samo" 10 mio €
Life is a psychological game.

oo7 ::

10 mio je začetna vrednost.Se pravi,da je padel jackpot 27 mio na kombinacijo 5+1. Samo kolikor jaz vem je jackpot 5+2 razen če so se zmotili.
Drugač pa tud k... vse leti gor v Nemčijo;((

zuz3k ::

ja 5+1 naj bi bil naslednji teden


http://loterija.si/files/www.loterija.s...


edit:

ewo video

http://loterija.si/LOTERIJA,,igre,igre_...


NI bil izžreban in zdej je jackpot (5+2) "samo" 10 mio EUR jackpot zgleda da je 5+1 pa 26mio
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

oo7 ::

Sem pogledal video.To je kar nekej nič jasno.To se kar nekaj zmišlujejo ke u 3pm.

Master_X ::

Pa kaj vi si znate prebrat pravila igre, ki jo igrate? Ali samo nekaj pametujete, pa na loteriji si zmišljujejo pa blabla... Včeraj je bil 13. zaporedni krog v katerem ni bil izžreban Jackpot. Če 13-krat ni izžreban se dobitek prenese na naslednjo stopnjo (5+1). Od tu naprej je malo komplicirano (oziroma na Loteriji Slovenije malo dvoumno napisano), ker se v primeru da 5+1 ni izžrebano začne prenašat s krogi naprej, ampak se bo že vidla praksa, ko se bo to celo zgodilo. Niso se nič zmotli zaenkrat.

zuz3k ::

se pravi zdaj je jackpot vreden 10 mio, 5+1 pa 26 mio? xD
Life is a psychological game.

vorantz ::

stupid or trolling? :|
maljoni so šli včeri, naslednič gre od začetka

korenje3 ::

na lotu imaš 5x manj kombnacij, 4x cenejšo kombinacijo in če zadaneš imaš dovolj denarja do konca življenja... le v čem je razlika med 1 mio € in 10 mio€. oboje je dovolj.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

zuz3k ::

vorantz je izjavil:

stupid or trolling? :|
maljoni so šli včeri, naslednič gre od začetka

pa saj ni bil izžreban :S wtf no kera pravila
Life is a psychological game.

IPHONE4S ::

tole če zadaneš si prvak 3. lige
hehe :)

vorantz ::

zuz3k je izjavil:

vorantz je izjavil:

stupid or trolling? :|
maljoni so šli včeri, naslednič gre od začetka

pa saj ni bil izžreban :S wtf no kera pravila


huh?
http://www.loterija.si/LOTERIJA,,igre,i...
izžreban je bil nekdo v švabnlandiji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

vorantz ::

lol to je že smešno
spet je šlo v švabnstan
in to kar 4x (1x glavni in 3x ta predzadnji)

oo7 ::

No zdaj je šlo pa v Dansko 21 mio>:D

zuz3k ::

eurojackpota se ne splača igrat, predrag, tudi lotota ne, sem prešaltal na e-stave :D

pa je šel eurojackpot 30 mio na Finsko
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

oo7 ::

Pa je šlo danes 46.000.000 eur v Nemčijo;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

DrYuri ::

lota ne igraš ker se splača ampak ker je fun pa možnost maš dobit velko vsoto keša, vrjetnost je skor 0 sam zakaj nebi na vsake tok vplaču mal :)

francek1 ::

V tem kolu sem zaslužil čistega 13,40 € :) (2+1 in 2+2 )
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

zuz3k ::

ja zdej se je splačalo igrat, že 2+1 je blo 9€, ena cifra mi je zmanjkala
Life is a psychological game.

BALAST ::

Smola pa tako sm si želel 46kk €
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Cifix63 ::

Ena vrstica kar 2 evra! To je absolutno predrago pa naj kdo reče kar hoče!!

Če bi bila cena 1€/kombinacija bi se zagotovo nabralo več vplačil!

Žal je pa pohlep lastnikov loterije prevelik, da bi to obveljalo! Pika.

_commandos_ ::

klinc pa euro jackpot
euro milionar je zakon http://www.win2day.at/gaming/EM_hp.jsp?...

oo7 ::

Slovenec je zadel Eurojackpot 21 mio Eur:D

http://www.loterija.si/LOTERIJA,,igre,i...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vikking ::

Ter postal čez noč eden najbogatejših Slovencev.

naj uživa.

zuz3k ::

zanimivo, super :D
Life is a psychological game.

oo7 ::

Samo upam, da ni ravno Janez Janša, ker je Grosuplje:))

igor0203 ::

Koliko mu potem še ostane, ko mu poberejo dajatve?

stb ::

oo7 je izjavil:

Samo upam, da ni ravno Janez Janša, ker je Grosuplje:))

JJ ne stanuje več v rodnih Grosupljah. Svoj novi naslov je objavil politikis.si lani na slabo zabrisanem računu za letalske vozovnice:

Vir: politikis.si
(Če mu kdo želi poslati praznično voščilnico, lahko tudi s povratnico :D)

To je dokaz, da nima on nič s tem. Mogoče je zadel Rajko ali kako drugo sorodstvo, da si lahko potem posojajo, kdo bi si pri vsem tem zapomnili vsak cent...

Vikking ::

igor0203 je izjavil:

Koliko mu potem še ostane, ko mu poberejo dajatve?


"Pri izplačilu dobitkov v vrednosti 300 € in več skladno z Zakonom o davkih na dobitke pri klasičnih igrah na srečo obračunamo 15% davek, ki ga Loterija Slovenije ob izplačilu dobitka nakaže občini stalnega prebivališča dobitnika"

Isotropic ::

a kdo sicer pozna koga, ki je zadel kdaj?
kaj se je potem zgodilo z njim tekom let

oo7 ::

Jaz vem za dva, ki sta zadela na Lotu takrat, ko so bili še tolarji in oba poznam samo na videz. Eden kolikor vem si je zrihtal hišo drugi pa si je kupil en hud avto in ga razbil zdaj mislim,d a je spet tam kjer je bil:)) Ampak tista 2 dobitka se ne moreta primerjat s tem, ki je padel včeraj>:D

vostok_1 ::

Me zanima kaj bo ta človek sedaj naredu?

Avti, kurbe, droge? Most lilkely.


Me? Jz bi odpru podjetje in se ga resno lotu, ciljal bi na vsaj 30-50 zaposlenih.

Looooooka ::

Isotropic je izjavil:

a kdo sicer pozna koga, ki je zadel kdaj?
kaj se je potem zgodilo z njim tekom let

Moj fotr.
Nic. Zapravil je.
AMpak loto takrat ni bil to kar je danes :)
Sklepam pa, da obstaja veliko vecja moznost, da se folku strga pri zneskih kot so 20+ mil eur.
Da pozabijo na to, da so bili tudi oni vcasih povprecni :)

vostok_1 ::

Pač splošni raji ni dobro dat toliko denarja na enkrat, se jim sfučka. They can't handle it.

oo7 ::

Jaz igram redno in sem včeraj zadel celo eno številko:))
Nič zdaj pa nov listek napisat za naslednji petek 10 mio že čaka>:D

Tilen ::

vostok_1 je izjavil:

Me zanima kaj bo ta človek sedaj naredu?

Avti, kurbe, droge? Most lilkely.


Me? Jz bi odpru podjetje in se ga resno lotu, ciljal bi na vsaj 30-50 zaposlenih.


Zakaj tega ne narediš že zdaj, če si tako prepričan v svoj uspeh?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

zuz3k ::

kako podjetje neki, zdaj lahko uživa lajf

če bo dobitnik ostal v naši banana republiki, se bo verjetno zvedlo kdo je dobitnik

ni nujno da je oseba srednjih let, lahko je upokojenec ali 20 letni najstnik :))

Isotropic je izjavil:

a kdo sicer pozna koga, ki je zadel kdaj?
kaj se je potem zgodilo z njim tekom let
jaz poznam eno familjo, ki je zadela. Šli so takoj v biznis, se pravi nakup kamionov in imajo sedaj prevoze čez


na Preverjeno je bil tudi prispevek o dobitnikih sedmice in kako sedaj živijo. Tisti, ki so denar
vložili v nepremičnine ali biznis imajo zdaj še dobiček, ostali ki se niso znašli pa večsrečeprihodnič


lp
Life is a psychological game.

blackbfm ::

Pač splošni raji ni dobro dat toliko denarja na enkrat, se jim sfučka. They can't handle it.


seveda, edino ti veš kako najbolj ekonomično, z največjim izkoristkom preudarno obrnit keš:)) dej ne seri no..če si navajen razmetavat z denarjem ga boš zagonil kolikorkoli ga boš že imel, če si škrt ga pač ne boš. Da bi se komu sfučkalo od denarja je pa malo glupa teorija, to se lahko kvečjemu takemu ki take ven meče:))

oo7 ::

Zadel je 21 miljonov in če ven dobi kakih 17 mio se pravi, da lahko v 50 letih vsak dan zapravi več kot 900 eur>:D

Mipe ::

Nah, bo šla kar polovica. Potem se bo žena ločila in ostala mu bo četrtina, ki jo bo zapil.

Grosupeljčan je, veste. Drugačnega scenarija ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

vostok_1 ::

Tilen je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Me zanima kaj bo ta človek sedaj naredu?

Avti, kurbe, droge? Most lilkely.


Me? Jz bi odpru podjetje in se ga resno lotu, ciljal bi na vsaj 30-50 zaposlenih.


Zakaj tega ne narediš že zdaj, če si tako prepričan v svoj uspeh?


Ker ne prenašam dobro stresa, ko bi mi potencialni investitorji dihali za vrat. Prav tako mi je izredno neprijetno manualno obdelovat potencialnega finančnega angela.
Sicer pa kreativno mnogo bolje delujem, če nisem pod stresom. Poteg tega imam vrsto idej, s katerimi se bi hotel poigrat, najt enega finančnega angela je izjemno težko, kajšele več, pa da ne govorimo o ugledu.
Pač ne rečem...vrjetno je to osebnostna napaka, ampak hey.

Sem pa prepričan, da če bi mi padlo na glavo toliko denarja bi zadeve zagotovo poskusil izpeljati.
Mi pa sploh ne gre za denar, niti sedaj niti pol. Ne bi mi bilo večjega zadovoljstva kot vidt, da lahko moja firma izplačuje dobre plače pridnim zaposlenim in ustvarja dobre zadeve. The more the merrier. Imam tudi ideje za podjetje kjer bi zaposloval predvsem invalide in jim dajal službo.
Realno gledano sicer je to bolj pipe dream, ampak z 21 miljoni it would be easy...to start at least.


P.S. pa ne pravim da vsi ljudje ne znajo delat z denarjem, splošna raja...aka...tisti ki vsaj 4 tedensko čepi za šankom, nabija TV fuzbal in doma pretepa ženo. Pač 40%-50% volilcev.

bluefish ::

vostok_1 je izjavil:

P.S. pa ne pravim da vsi ljudje ne znajo delat z denarjem, splošna raja...aka...tisti ki vsaj 4 tedensko čepi za šankom, nabija TV fuzbal in doma pretepa ženo. Pač 40%-50% volilcev.
Eni pa živite v nekih čudnih predelih Slovenije.

Nikec3 ::

P.S. pa ne pravim da vsi ljudje ne znajo delat z denarjem, splošna raja...aka...tisti ki vsaj 4 tedensko čepi za šankom, nabija TV fuzbal in doma pretepa ženo. Pač 40%-50% volilcev.

Slon in sadež press...

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

alexa-lol ::

A ni bil en Američan ki je zadel 100mio $ potem je pa v parih letih vse pognal in potem živel kot klošar.

bluefish ::

Res je, pa ni edini.
Pri njih je situacija sploh glupa, ker loterije zahtevajo javni prevzem dobitka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

tattoo ::

oo7 je izjavil:

Zadel je 21 miljonov in če ven dobi kakih 17 mio se pravi, da lahko v 50 letih vsak dan zapravi več kot 900 eur>:D


Če ne naložiš dobro denarja oziroma ga obrestuješ in če predpostavimo (banalen primer), da 17 milijonov enakomerno zapravlja v neslednjih 50 letih, bi bilo današnjih 340.000 EUR na mesec čez 50 let vrednih dobrih 90.000 EUR (ob trenutni inflaciji). Denar sam prehitro izgublja vrednost, potrebno ga je v nekaj investirati :)

alexa-lol ::

vsak dan 10.000€ to je pa kr siromak.

Lahko dokapitalizira NLB.

blackbfm ::

Ker ne prenašam dobro stresa, ko bi mi potencialni investitorji dihali za vrat. Prav tako mi je izredno neprijetno manualno obdelovat potencialnega finančnega angela.


ne meči si peska v oči, sigurno nisi iz pravega testa za podjetje z več 10 zaposlenimi

einstein :P ::

bluefish je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

P.S. pa ne pravim da vsi ljudje ne znajo delat z denarjem, splošna raja...aka...tisti ki vsaj 4 tedensko čepi za šankom, nabija TV fuzbal in doma pretepa ženo. Pač 40%-50% volilcev.
Eni pa živite v nekih čudnih predelih Slovenije.



Saj je res tako marsikje.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

alexa-lol ::

blackbfm je izjavil:

Ker ne prenašam dobro stresa, ko bi mi potencialni investitorji dihali za vrat. Prav tako mi je izredno neprijetno manualno obdelovat potencialnega finančnega angela.


ne meči si peska v oči, sigurno nisi iz pravega testa za podjetje z več 10 zaposlenimi



Pa saj ni fora podjetnikov da bi oni to počeli zaradi denarja... to počnejo zaradi izziva. Richard Brenson npr. denarja prav zagotovo ne potrebuje pa se še vedno spušča v podjetniške izzive.

Nikec3 ::

alexa-lol je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Ker ne prenašam dobro stresa, ko bi mi potencialni investitorji dihali za vrat. Prav tako mi je izredno neprijetno manualno obdelovat potencialnega finančnega angela.


ne meči si peska v oči, sigurno nisi iz pravega testa za podjetje z več 10 zaposlenimi



Pa saj ni fora podjetnikov da bi oni to počeli zaradi denarja... to počnejo zaradi izziva. Richard Brenson npr. denarja prav zagotovo ne potrebuje pa se še vedno spušča v podjetniške izzive.

To je delno res. Po drugi strani, pa veliko časa preživlja na Necker otoku, ki ga je kupil. 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

loto / jackpot (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5919229 (1521) oo7
»

Loterija

Oddelek: Loža
264877 (3998) Jure14
»

Dobitniki na lotu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20829102 (20179) avani
»

LOTO (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
982152129 (57532) krneki0001
»

Euromillions

Oddelek: Loža
288413 (5090) meho7

Več podobnih tem