» »

Ali se udeležujete službenih zabav?

Ali se udeležujete službenih zabav?

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3
...
5

PreviousUser ::

Bliža se čas novoletnih zabav v službi in nekako bi se jim rad izognil. Ne maram svojega prostega časa namenjati službenim zadevam in nekako ne vem, o čem naj se pogovarjam s sodelavci. Kako pa vi gledate na službene zabave?

ginekk ::

PreviousUser je izjavil:

Bliža se čas novoletnih zabav v službi in nekako bi se jim rad izognil. Ne maram svojega prostega časa namenjati službenim zadevam in nekako ne vem, o čem naj se pogovarjam s sodelavci. Kako pa vi gledate na službene zabave?


Kot del službe. Tvoja uspešnost bo odvisna tudi od dobre sposobnosti mreženja. Za začetek se greš lahko pogovarjat, da ne maraš službenih zabav. Če pa se po nekem času - recimo pol leta - še vedno ne najdeš tam, bo potrebno zamenjat.

feryz ::

Koliko novoletnih zabav pa imate pri vas?

PreviousUser ::

feryz je izjavil:

Koliko novoletnih zabav pa imate pri vas?


Letos dve - eno z oddelkom in eno cela firma.

Vazelin ::

je težko zdržat par uric tam in se prisiljeno smehljat?

Cruz ::

Po mojih izkušnjah se na takšnih zabavah ljudje lepo sprostijo(eni malo preveč) in je kar kul, če nisi zatežen in asocialen.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

je težko zdržat par uric tam in se prisiljeno smehljat?


Ma proti koncu me pol že mal zateguje od smehljanja.

Cruz je izjavil:

Po mojih izkušnjah se na takšnih zabavah ljudje lepo sprostijo(eni malo preveč) in je kar kul, če nisi zatežen in asocialen.


Ti je kul, da ti teži pijan folk?

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Če imaš nasploh problem z zabavami razmisli o načinu življenje, če imaš težave družit z dotičnimi sodelavci pa o menjavi službe.

Če se ti pa zgolj ne da in ni globjega razloga pa pač ne it ane:)

anketar ::

Če imaš nasploh problem z zabavami razmisli o načinu življenje

elaborate, razširi svoje misli, resno me zanima

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

SimplyMiha ::

Službene zabave?

Pri meni je stvar zelo enostavna: če je udeležba obvezna, pridem, drugače ne. Te "team building" aktivnosti name namreč nimajo učinka in samo najedajo v moj dragoceni prosti čas.

Cruz ::

Mogoče se moraš tudi ti napiti. :) Za to pa so te zabave, trezen res ne bi sedel na takšnih zabavah.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

SimplyMiha ::

Žal mi ledvice ne dovolijo tovrstnega razvajanja.

darkolord ::

A bo spet isti bullshit - "SAM PLAČITE PA PUSTE ME NA MER".

Če ti je kul, greš, če ti ni kul, ne greš.

link_up ::

Zaradi tega se splaca hodit v sluzbo. Pa kaksni asocialci ste to?!?
In and Out

Meiniken ::

Cruz je izjavil:

Mogoče se moraš tudi ti napiti. :) Za to pa so te zabave, trezen res ne bi sedel na takšnih zabavah.

Torej so tovrstne zabave za nealkoholike nezanimive ter nima smisla da sploh hodiš tja.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

Vazelin ::

Se ni v časih, ko so bili naši starši mladi na veliko "žgalo" na sindikalnih zabavah?

SimplyMiha ::

link_up je izjavil:

Zaradi tega se splaca hodit v sluzbo. Pa kaksni asocialci ste to?!?

Normalni ne mešamo zabave in službe.

fosil ::

Vazelin je izjavil:

Se ni v časih, ko so bili naši starši mladi na veliko "žgalo" na sindikalnih zabavah?

Ne, to se je počelo na sindikalnih izletih ;)
Tako je!

kuall ::

Druženja ne more biti nikoli preveč. Je pa problem vzpostaviti pravo vzdušje v taki napol uradni družbi, to pa. Ksko narediti vzdušje čimboljše je cela umetnost. Zato pa se ljudje tako radi napijejo na takih zabavah, da ne bo prišlo do te situacije, da bo vzdušje zanič in ga bodo potem začeli povezovati s teboj in se te bodo začeli na splošno izogibat, ker jih boš spominjal na bedno vzdušje. To je pravi problem, na katerega se moraš skoncentirat, ne pa zabave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Vazelin ::

Lol dajmo se napit do nezavesti, da se nas ne povezuje s slabim vzdušjem:))

Cruz ::

Meiniken je izjavil:

Cruz je izjavil:

Mogoče se moraš tudi ti napiti. :) Za to pa so te zabave, trezen res ne bi sedel na takšnih zabavah.

Torej so tovrstne zabave za nealkoholike nezanimive ter nima smisla da sploh hodiš tja.


Jaz bi rekel, da ja. Vsaj v mojem primeru. Pa ne da se ne bi znal sprostiti brez alkohola - pač ponavadi nisi zelo blizu s sodelavcami in o drugem kot o službi ne veš govoriti. Alkohol pomaga pri iskanju drugih tem.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

SimplyMiha ::

Sem ravno preveril svojo pogodbo - popivanja na zabavah ni med mojimi delovnimi nalogami.

shadeX ::

SimplyMiha je izjavil:

Žal mi ledvice ne dovolijo tovrstnega razvajanja.


Ni problema. Pa spohaj enega :))

Pika na i ::

A slotech pa nima nobene novoletne zabave?

SimplyMiha ::

Saj jih imamo. Tu gor se primajemo pa mal odtrolamo v Novo leto.

Drugače pa so že bila neka srečanja. Bolje da vprašaš druge - sam ne bi vedel dosti o njih razen tega, da je bilo polito dosti pira. Najverjetneje.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

SimplyMiha je izjavil:

Sem ravno preveril svojo pogodbo - popivanja na zabavah ni med mojimi delovnimi nalogami.


To se skriva pod točko "ostale naloge po navodilih nadrejenega". :D

SimplyMiha ::

Kot že rečeno - če je udeležba obvezna, pridem in se kujam, ker doma ne igram Stellaris-a.

PreviousUser ::

SimplyMiha je izjavil:

Kot že rečeno - če je udeležba obvezna, pridem in se kujam, ker doma ne igram Stellaris-a.


Pa se sploh lahko zapove obvezna udeležba, če je to izven delovnega časa? Potem bi morali plačati nadure.

mkk20 ::

Če imaš družino, rečeš šefu, da imaš kolektiv sicer zelo rad, samo da imaš družino še malce bolj. Isto za sindikalni izlet.
Mogoče te bo razumel...,drugače jebiga - črna pika.

FormerUser ::

Če so obvezne.

drvo ::

PreviousUser je izjavil:

Bliža se čas novoletnih zabav v službi in nekako bi se jim rad izognil. Ne maram svojega prostega časa namenjati službenim zadevam in nekako ne vem, o čem naj se pogovarjam s sodelavci. Kako pa vi gledate na službene zabave?


Žalostno, da ne veš o čem naj se pogovarjaš s sodelavci.

looser ::

Zakaj vam je tako težko it na službeno zabavo? Saj so zelo redke... Je res tako grozno težko? No, dobro, jaz sem (mogoče čisto mičkeno) grebica, me večkrat dajo za zgled, čeprav imam vrhunsko razmerje izplačilo in vložek. V resnici sploh nisem priden, samo imam nekako pregled nad več stvarmi in menda znam zadeve približat ljudem, kar se tiče samega dela, pa, khm, obstajajo veliko bolj pridni od mene.

PreviousUser ::

drvo je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Bliža se čas novoletnih zabav v službi in nekako bi se jim rad izognil. Ne maram svojega prostega časa namenjati službenim zadevam in nekako ne vem, o čem naj se pogovarjam s sodelavci. Kako pa vi gledate na službene zabave?


Žalostno, da ne veš o čem naj se pogovarjaš s sodelavci.


Jah, pravijo, da naj se na službenih zabavah naj ne bi pogovarjal o službenih zadevah s sodelavci. Privatnih stvari se pa s sodelavci ne menim, tako da... Zanimanja so tudi precej različna, generation gap prav tako. Kaj svetuješ?

Zgodovina sprememb…

looser ::

PreviousUser je izjavil:

Kaj svetuješ?

Stari, ne vem, to pride samo od sebe, ni treba nekega blaznega plana imeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Cruz ::

looser je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Kaj svetuješ?

Stari, ne vem, to pride samo od sebe, ni treba nekega blaznega plana imeti.


3x 0,3 pa se boš s šefom pogovarjal o proizvodnji meda. Generation gap je bs, jaz sem bil na 3 različnih firmah najmlajši pa je šlo bp.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

SimplyMiha ::

To se lahko tudi med odmori ali tako mimogrede v kuhinji ob kavici.

looser ::

Ja, no, najprej povadi pred ogledalom metode ass-kissinga in to tako dobro, da na koncu že sam verjameš, ne sme pa biti osladno direktno. S šefom (in više) se lahko fajn hecaš samo, če kaj veš, da ga zanima in tisto obvladaš bolje od njega. Recimo, tako, da bi te poleg vzel ali vsaj za nasvet vprašal pred kakšno odločitvijo.

No, pri nas sta to direktor in principal, ampak ok, pustimo detajle, me vedno dražita, kdaj bom naredil kakšen 'sinergični' team building na morski gladini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

D3m ::

PreviousUser je izjavil:

Bliža se čas novoletnih zabav v službi in nekako bi se jim rad izognil. Ne maram svojega prostega časa namenjati službenim zadevam in nekako ne vem, o čem naj se pogovarjam s sodelavci. Kako pa vi gledate na službene zabave?


Moraš biti pa dolgočasen tip človeka.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: bosslipxx ()

SimplyMiha ::

Bolje dolgočasen kot brezvezen.

GabrieLeo ::

kot kronični nealkoholik razumem ljudi, ki ne hodijo na te žure. Šel sem parkrat, nimam problemov s druženjem, ampak raje hitro podurham ker me žalosti dejstvo, da 99% pač mora vase zlit nekaj da postanejo pol tok odprti kakor sem recimo jaz vseskozi, ko so ostali nadrkani ob navadnih delavnikih. Potem poslušaš in gledaš neke smejoče face, ki jih boš naslednji teden spet videl nadrkane in zategnjene.
Najbolj beden mi je samo filing, kot da sem še vedno v osnovni šoli, kjer je bil potreben šolski ples da se je večina skonektala. Da ne pričnem s temi teambuildingi, bruh. Kot da sem na enem rojstnem dnevu v 7 razredu oš. A res ljudje rabijo pri 30ih, 40ih igrice pa alkohol da se odprejo? Res?

looser ::

GabrieLeo, ja, meni je to zakon, sem menda party animal :-)

Cruz ::

SimplyMiha je izjavil:

To se lahko tudi med odmori ali tako mimogrede v kuhinji ob kavici.


Seveda, tudi se.

@looser username does not check out.

@GabrieLeo To pa je že zloraba alkohola. Je pa res, da so eni samo v službi taki, v privatnem življenju pa so čisto druge osebe. Tako, da ne prehitro soditi.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

poweroff ::

Vazelin je izjavil:

je težko zdržat par uric tam in se prisiljeno smehljat?

Ja.

Jaz sem jih ne udeležujem. Oz. zabav nasploh. Veliko raje namesto tega preberem kakšen strokoven članek ali rešujem matematične enačbe.
sudo poweroff

looser ::

Cruz je izjavil:

@looser username does not check out.

are you absolutely positively sure?
it's loose-r, not lose-r :-)

poweroff je izjavil:

Jaz sem jih ne udeležujem. Oz. zabav nasploh. Veliko raje namesto tega preberem kakšen strokoven članek ali rešujem matematične enačbe.

super, po mojem bi bila odlična sodelavca, zasluge bi ostale meni, ker sem izbral kompetentne sodelavce :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

D3m ::

poweroff je izjavil:

Vazelin je izjavil:

je težko zdržat par uric tam in se prisiljeno smehljat?

Ja.

Jaz sem jih ne udeležujem. Oz. zabav nasploh. Veliko raje namesto tega preberem kakšen strokoven članek ali rešujem matematične enačbe.


Boooooooring.
|HP EliteBook|R5 6650U|

looser ::

D3m je izjavil:

Boooooooring.

je malo ekstremno, ampak, če mu paše; najbrž se pa heca...
ampak kakšen dober žar in kozarček bi ga ziher potegnili vstran od strokovnih člankov in matematičnih enačb.

blackbfm ::

Zakaj vam je tako težko it na službeno zabavo? Saj so zelo redke... Je res tako grozno težko?


logika pravi tako: če ti je gledanje teh ljudi 40ur tedensko že vrh glave ali preko, potem ni fore v še dodatnem druženju. Z druženjem je podobno kot s hrano, ko se nažreš ti ne paše še sladica čez:))

looser ::

blackbfm je izjavil:

...

ja, razumem, pač odvisno od človeka do človeka... pomembna je, mogoče, tudi vloga v kolektivu... no, sam imam pridobljene neke soc-skills menda, sem dostikrat nekakšen most med ljudmi, nikdar videnimi prej, niti kdaj kasneje :-)

SimplyMiha ::

Nisem v službi zaradi kolektiva; enkrat sem že izgorel najboljšemu kolektivu navkljub. Sedaj imam druge prioritete.

looser ::

stari, ziher bi se te dalo sprostiti, če bi bila fajn družba (službena to pač ni, izgleda) in kakšne mlade cartljive pupike zraven...

phm, moram si ti natočit, saj bo samo en deci :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teambuildingi in socializacija s sodelavci zunaj službe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913084 (6653) LeQuack
»

Koronavirus poskrbel za velik eksperiment: delo od doma

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
388330 (4538) jype
»

Ali se za timbilding izplača plača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7712154 (8674)          

Več podobnih tem