» »

Ali se udeležujete službenih zabav?

Ali se udeležujete službenih zabav?

Temo vidijo: vsi
1
...
3 4
5
»

PreviousUser ::

PrimoZ_ je izjavil:

Takih je koliko, 0,001% ?
Da ravno tisti dan še partner dela zvečer, hkrati pa nima možnosti da bi otroke čuval kdo od starih staršev ali stricev/tet.

Morate biti pa tudi cvetober kalibrov na kupu, da ti je tako muka gledati vse sodelavce.
Jaz se ne razumem čisto z vsemi, še vedno pa je več kot dovolj zanimivh ljudi, druge pa pač pozdraviš in greš dalje.


Naš oddelek, ki gre skupaj na večerjo šteje štiri ljudi, vključno z mano.

Sicer pa naj praviloma ne bi bilo treba polagati delodajalcu računov, kaj počneš v prostem času. Ker teh "zabav", timbildingov itd. se pri nas kar nabere.

Pika na i ::

Tvoji sodelavci imajo srečo. Ker ostaneš doma. Takega jamrača, človek res ne rabi še na zabavi gledat.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

jype ::

Vazelin je izjavil:

jype: ste se kdaj nasekali pri Zemanti?
Seveda. Jaz sicer ne pijem alkohola in ne hodim na žurke, da bi zaradi tega težil ostalim, ki to radi počnejo, pa... Nekako ni moj stil.

PreviousUser ::

Pika na i je izjavil:

Tvoji sodelavci imajo srečo. Ker ostaneš doma. Takega jamrača, človek res ne rabi še na zabavi gledat.


Družim se rad z ljudmi, ki jih sam izberem. Ti ne? Z ženskami v menopavzi žal nimam veliko skupnih točk.

Ganon ::

Pri nas spet jamrajo, ker se je na silvestrovanje sektorja prijavilo samo par ljudi. :)) Sprijaznite se že enkrat, večina se drži pregovora "služba je služba, družba pa družba". Tretjino dneva preživim tam, imam vsega vrh glave in želim samo mir, nikogar od njih v svoji bližini.

energetik ::

LeQuack je izjavil:

energetik je izjavil:


Teambuildingi od ožjega oddelka (cca 10 folka) je druga stvar, tisto je dejansko fajn, kakšen bovling, rosštilj itd.


A v delovnem času?

Ne, to je ponavadi izven.

nsa_ag3nt ::

Tale kao moraš definirati na je ali ni obvezno.

Če je obvezno, potem gre za plačane nadure; neplačane nadure so delo na črno.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

PreviousUser ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Tale kao moraš definirati na je ali ni obvezno.

Če je obvezno, potem gre za plačane nadure; neplačane nadure so delo na črno.


Rečeno je bilo, da si ne bi na ta dan slučajno jemal dopusta, ker se moram pojaviti tam.

Vazelin ::

Mah to so tko rekli lol. Itak ni obvezno. Samo kao da je kul da se podružiš. Morda je kera iz HRM zatreskana vate pa hoče da se skup napijeta! Mene je enkrat ena tako v rožni zvabila v svojo sobo ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Džoli ::

Da, udeležujem se službenih zabav. Nisem neandertalec da si ne vzamem časa tistih enkrat ali dvakrat letno. S tem pokažeš spoštovanje do sodelavcev.

LeQuack ::

Džoli je izjavil:

Da, udeležujem se službenih zabav. Nisem neandertalec da si ne vzamem časa tistih enkrat ali dvakrat letno. S tem pokažeš spoštovanje do sodelavcev.


Ubistvu ne, če se hočeš družiti s sodelavci se lahko vsak dan. S tem pokažeš da rad ležeš v rit šefom.
Quack !

ejresnevem ::

LeQuack je izjavil:

Ubistvu ne, če se hočeš družiti s sodelavci se lahko vsak dan. S tem pokažeš da rad ležeš v rit šefom.

kot da je to največja packarija, ki si jo kdaj naredil, kaj se zdaj tu delaš nekaj vzvišeno etičnega? :-)

A. Smith ::

Ganon je izjavil:

Pri nas spet jamrajo, ker se je na silvestrovanje sektorja prijavilo samo par ljudi. :)) Sprijaznite se že enkrat, večina se drži pregovora "služba je služba, družba pa družba". Tretjino dneva preživim tam, imam vsega vrh glave in želim samo mir, nikogar od njih v svoji bližini.


:))
Tole paše sem.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Alfa Dog ::

Se udeležujem.
Vsi moji sodelavci in sodelavke so ljudje, večinoma zelo fejst ljudje. V službi ni dovolj časa za druženje in pogovor o privat stvareh, službene zabave pa so odlična priložnost za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfa Dog ()

LeQuack ::

Alfa Dog je izjavil:

Se udeležujem.
Vsi moji sodelavci in sodelavke so ljudje, večinoma zelo fejst ljudje. V službi ni dovolj časa za druženje in pogovor o privat stvareh, službene zabave pa so odlična priložnost za to.


Zakaj se pa po službi ne družite oz. zakaj vas mora nekdo prisilt da se družite, npr. z organiziranjem zabave?
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Alfa Dog ::

Kdo pravi da se ne. Gremo na kako pijaco za kak rosjtni dan in podobno...
Na službeni zabavi pa je hrana in pijača zastonj :) Pa noben ni prisiljen pridet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfa Dog ()

PrimoZ_ ::

LeQuack je izjavil:

Alfa Dog je izjavil:

Se udeležujem.
Vsi moji sodelavci in sodelavke so ljudje, večinoma zelo fejst ljudje. V službi ni dovolj časa za druženje in pogovor o privat stvareh, službene zabave pa so odlična priložnost za to.


Zakaj se pa po službi ne družite oz. zakaj vas mora nekdo prisilt da se družite, npr. z organiziranjem zabave?


Zakaj ta ideja o prisili ?
Pač zabava je samo ena enostavna opcija za druženje, kjer drugi vse organizirajo, ti pa samo prideš, malo klepetaš, malo poješ in popiješ in je to to.
Drugače pa se z nekaterimi sodelavci tudi sicer dužimo in gremo občasno na pivo/piknik/...

Jirzy ::

Alfa Dog je izjavil:

Se udeležujem.
Vsi moji sodelavci in sodelavke so ljudje, večinoma zelo fejst ljudje. V službi ni dovolj časa za druženje in pogovor o privat stvareh, službene zabave pa so odlična priložnost za to.

X2.
Ne vidim nobene razlike med npr srednjo solo in sluzbo, pa v srednji soli ni nihce govoril "sola je sola, druzba je pa druzba" :)

PrimoZ_ ::

Sicer pa poznam tudi jaz eno zategnjeno podjetje iz finačnega sektorja, kjer je udeležba na "zabavi" prostovoljn mus in kjer potem poslušajo nagovor vodij in na sploh vse skupaj zgleda kot neko neposrečeno srečanje enega kulta.

V tem primeru se je pač za vprašat zakaj vstrajaš v taki bedni firmi v času ki je precej ugoden za menjavo zaposlitev.

Gagatronix ::

Mi smo ponavadi za novo leto zadnjo popoldansko izmeno zakljucili ob osmih namesto desetih, si natocili kozarec vina, in bili dobre volje.

kuall ::

Koliko ljudi pride na službene zabave kaže na to, v kako dobri službi si. Večji kot je procent udeležencev boljša je služba.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teambuildingi in socializacija s sodelavci zunaj službe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913226 (6795) LeQuack
»

Koronavirus poskrbel za velik eksperiment: delo od doma

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
388416 (4624) jype
»

Ali se za timbilding izplača plača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7712362 (8882)          

Več podobnih tem