» »

Ali se udeležujete službenih zabav?

Ali se udeležujete službenih zabav?

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4 5

Smurf ::

Stari maček je izjavil:

Že v službi imam dovolj smotanih fac, pa bi še na zabave z njimi hodil? Saj nisem bolnik...

Tole se bo slisalo presenetljivo, ampak mogoce potem ni problem v sluzbeni zabavi, ampak v sluzbi.

Pika na i ::

Na koncu pridemo do tega, da tudi v službo hodijo na mus.

looser ::

jah, no, če bi bilo dovolj(!) pasivnih prihodkov, vsaj mi ne bi hodil(i) v službo, ampak bi se potepal(i) posvetu...

harmony ::

Pika na i je izjavil:

Na koncu pridemo do tega, da tudi v službo hodijo na mus.

Ne z veseljem se zbujam ob 07:00 uri, ter da ne vidim familije po 10-12h na dan. Z veseljem imam 25dni prostih dni na leto namesto 365.

D3m ::

Pusti vse skupaj ane.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pika na i ::

Prav lepo se da uravnotežit potepe in delo in ti je lahko oboje v užitek. Pa novoletna zabava tudi.

Zamenjaj službo.

hipertija ::

Tisto eno zabavo na leto lahko vsak preživi. Grem na kozarec rdečega, nekaj pojem, plešem ne.

Bi pa podjetja mogla imeti več team buildingov, sklepam na podlagi foruma. Team buildingi so zelo pomembni in kdor jemle službo in team buildinge kot neko zlo, potem na žalost res dela zato ker mora, ne ker bi želel nekaj ustvarjati ali nadgrajevati...

krneki0001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Službene zabave?

Pri meni je stvar zelo enostavna: če je udeležba obvezna, pridem, drugače ne. Te "team building" aktivnosti name namreč nimajo učinka in samo najedajo v moj dragoceni prosti čas.


Tema building ni zabava. In pravilno zasnovan team building je priporocljiv na vsakih pa mesecev.

Zabava je nekaj drugega in ce ti ne pase, jo komot izpustis.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

#000000 ::

Leta nazaj se spomnim da so sindikalne zabave izgledale klavrno, za vsako mizo 4 folka, juha, pečenka ali dunajc, tenstan ali pomfri krompir solata ipd, liter vina, radenska ali stil.

Ampak če si počakal in nisi stegnil po eni urci, si dejansko lahko užil sadove, cca 20 % vezanih bab se je skurbalo kot ponavadi (so jih klicali pisarnoško kolo) pa še ene 5-10 mladih nevezanih punc je dobilo fanta nekatere celo moža :)

Pa naj kdo reče da za nataliteto ni bilo poskrbljeno, sevede so sindikalke prinesle tudi kako ločitev dve na sezono :)

JE pa res da vi mladi tega ne boste nikol občutili, ker današnji sindikati zrihtajo samo kako gajbo jabolk, in tudi zabavo ampak ni več isto, zdej se igra kolo, šopa turbofolk, dočim včasih smo imeli sindikalno zabavo v gostilni Pr Jožovc, v Begnah.

To je bil naš team building, pijača jedača in cura :)

bbbbbb2015 ::

PreviousUser je izjavil:

Pika na i je izjavil:

A lahko nehate delat dramo iz petih ur, ki jih boste porabili na "mus" službeni zabavi?
Važno da ves ostali čas preživite kvalitetno an


Gre se za princip. Komur paše, lahko gre, ni pa prav, da se od tebe pričakuje, da greš. Stvari, kar se tiče službe, sem s firmo uredil s pogodbo o zaposlitvi, tam je vse definirano, kaj se dela in za koliko denarja. Odnos naj bi bil posloven in ni prav, da se potem forsira neke zabave izven tega konteksta.


Princip je seveda princip. Samo tvoj je napačen. Pravilen je, da čim bolj učinkovito sodeluješ s sodelavci (in poslovnimi partnerji).
Ne mi reči, da si ti super, znaš vse, ne pozabiš nič, nisi zaspan, vse narediš kar se ti da. In razumeš od prve, kaj se zahteva in to izpolniš 100% v dogovorjenem roku.

V realnem življenju je drugače, ne veš vsega, se zaneseš na sodelavce, da gre delo hitreje. Včasih si utrujen, če drugače ne, zato ker si nekaj delal do 3h zjutraj kar je delalo težave in šef nujno rabi (in ti to veš). Praviloma je dela več, kot zmoreš, pa četudi je dela točno glih prav, je vedno nek kratek rok za narediti. Seveda ne dobiš popolne vsobsežne specifikacije, ampak 10+ strani (v mojem primeru 900+ strani) in je v redu, da sodelavca povprašaš, kakšne izkušnje ima on.
Včasih dobiš kakšnega osla za sodelavca (v bistvu lenuha) in tam kjer sem delal jaz, je bil čas, da zavrtim telefon in se zmenim za drugo pogodbo. In moj bivši šef je postal moj sedanji sodelavec na drugi firmi. In tako to gre.
In je fino, če imaš prijazne sodelavke iz HR, ker je bilo potrebno izpolniti neke podatke (v Beneluxu) in preden bi jaz to scedil iz njihovih predpisov, je sodelavka, rojena Belgijka, to naredila zame v 6 minutah.

In če tega ne razumeš, potem nimaš tri čiste, kako gre delo v IT, sploh v razvoju.

Zgodovina sprememb…

SambaShare ::

Se ne udeležujem. Po 10h dnevno nimam volje še dalje gledati istih ljudi, če bi šlo za bolj izbrano družbo ok, sicer ne. Vsak šef nekaj časa čudno gleda, potem pa se sprijazni.

Vazelin ::

V čem je poanta da vas bossi nekaj silijo, da se udelezite zabav? V kakšnih vukojebinah od firm ste zaposleni?

Pika na i ::

#000000 je izjavil:

Leta nazaj se spomnim da so sindikalne zabave izgledale klavrno, za vsako mizo 4 folka, juha, pečenka ali dunajc, tenstan ali pomfri krompir solata ipd, liter vina, radenska ali stil.

Ampak če si počakal in nisi stegnil po eni urci, si dejansko lahko užil sadove, cca 20 % vezanih bab se je skurbalo kot ponavadi (so jih klicali pisarnoško kolo) pa še ene 5-10 mladih nevezanih punc je dobilo fanta nekatere celo moža :)

Pa naj kdo reče da za nataliteto ni bilo poskrbljeno, sevede so sindikalke prinesle tudi kako ločitev dve na sezono :)

JE pa res da vi mladi tega ne boste nikol občutili, ker današnji sindikati zrihtajo samo kako gajbo jabolk, in tudi zabavo ampak ni več isto, zdej se igra kolo, šopa turbofolk, dočim včasih smo imeli sindikalno zabavo v gostilni Pr Jožovc, v Begnah.

To je bil naš team building, pijača jedača in cura :)

Te vrste pravljic so ti pripovedovali,kdo?
Res ti ni treba teh neumnosti širiti naokoli.

link_up ::

Pika na i je izjavil:

#000000 je izjavil:

Leta nazaj se spomnim da so sindikalne zabave izgledale klavrno, za vsako mizo 4 folka, juha, pečenka ali dunajc, tenstan ali pomfri krompir solata ipd, liter vina, radenska ali stil.

Ampak če si počakal in nisi stegnil po eni urci, si dejansko lahko užil sadove, cca 20 % vezanih bab se je skurbalo kot ponavadi (so jih klicali pisarnoško kolo) pa še ene 5-10 mladih nevezanih punc je dobilo fanta nekatere celo moža :)

Pa naj kdo reče da za nataliteto ni bilo poskrbljeno, sevede so sindikalke prinesle tudi kako ločitev dve na sezono :)

JE pa res da vi mladi tega ne boste nikol občutili, ker današnji sindikati zrihtajo samo kako gajbo jabolk, in tudi zabavo ampak ni več isto, zdej se igra kolo, šopa turbofolk, dočim včasih smo imeli sindikalno zabavo v gostilni Pr Jožovc, v Begnah.

To je bil naš team building, pijača jedača in cura :)

Te vrste pravljic so ti pripovedovali,kdo?
Res ti ni treba teh neumnosti širiti naokoli.


kaj pa, ce je vse res? Take zadeve pa res niso pravljica no, kaksne imas...Se odstotki so grozljivo natancni!
In and Out

Vazelin ::

Super, sedaj vem kaj je pisarniško kolo.

Pika na i ::

link_up je izjavil:

Pika na i je izjavil:

#000000 je izjavil:

Leta nazaj se spomnim da so sindikalne zabave izgledale klavrno, za vsako mizo 4 folka, juha, pečenka ali dunajc, tenstan ali pomfri krompir solata ipd, liter vina, radenska ali stil.

Ampak če si počakal in nisi stegnil po eni urci, si dejansko lahko užil sadove, cca 20 % vezanih bab se je skurbalo kot ponavadi (so jih klicali pisarnoško kolo) pa še ene 5-10 mladih nevezanih punc je dobilo fanta nekatere celo moža :)

Pa naj kdo reče da za nataliteto ni bilo poskrbljeno, sevede so sindikalke prinesle tudi kako ločitev dve na sezono :)

JE pa res da vi mladi tega ne boste nikol občutili, ker današnji sindikati zrihtajo samo kako gajbo jabolk, in tudi zabavo ampak ni več isto, zdej se igra kolo, šopa turbofolk, dočim včasih smo imeli sindikalno zabavo v gostilni Pr Jožovc, v Begnah.

To je bil naš team building, pijača jedača in cura :)

Te vrste pravljic so ti pripovedovali,kdo?
Res ti ni treba teh neumnosti širiti naokoli.


kaj pa, ce je vse res? Take zadeve pa res niso pravljica no, kaksne imas...Se odstotki so grozljivo natancni!

Res je edino to, da pijani dedci niso za nikamor.

Stari maček ::

hipertija je izjavil:

Tisto eno zabavo na leto lahko vsak preživi. Grem na kozarec rdečega, nekaj pojem, plešem ne.

Bi pa podjetja mogla imeti več team buildingov, sklepam na podlagi foruma. Team buildingi so zelo pomembni in kdor jemle službo in team buildinge kot neko zlo, potem na žalost res dela zato ker mora, ne ker bi želel nekaj ustvarjati ali nadgrajevati...

Služba je služba, družba je pa družba je star odličen pregovor. Res ne vidim razloga, da bi svoj zasebni prosti čas zapravljal s tipi, ki jih nisem sprejel v službo. In ja, če ne bi rabil delat tega, kar delam, bi bilo odlično. Žal s tistim, kar me veseli, ne bi mogel preživet. Nimamo vsi sreče...ampak so v reali tudi dela, ki jih nekdo mora opravljati, da drugi potem lahko v miru pametujete po forumih...

poweroff ::

Jaz s sodelavci lahko čisto lepo službeno sodelujem, ne rabim zato hodit na zabave. Če gremo na službeno pot, gremo lahko brez problema tudi na večerjo. Za razne zabave mi pa res ni.

Če bi bile pa zabave obvezne, bi pa verjetno gladko dal odpoved. V službi sem zato, da delam. In da za to dobim plačo. Sicer v svoji trenutni službi zelo uživam in če bi bil bogat, bi vseeno delal, ne pa poležaval doma. Ampak uživam tudi zato, ker se s sodelavci dobro razumem brez službenih zabav, predvsem pa zaradi zanimivega dela.

Mimogrede, imam kolega, ki je dal odpoved, ker mu je šef rekel, da naj se začne oblačiti drugače (konkretno so ga motile njegove hlače). Tip je gladko dal odpoved sredi velikega projekta. 8-) S tem, da je imel neka specifična znanja, zaradi katerih je bil težko nadomestljiv. In seveda je čez nekaj dni že imel novo službo, kjer mu niso težili glede oblačenja.
sudo poweroff

PunkDude ::

Če bi jih imeli bi šel z veseljem.
Hrana, pijača, druženje, nič slabega s tem.

FTad ::

Razne novoletne zabave vidim iz sluzbenega vidika sledece:
- ce se uspes s sodelavci malo bolj povezati, ti lahko gre potem nekdo bolj "na roke" oz ti je lahko bolj v pomoc pri kaki zadevi/nalogi znotraj sluzbe
- lahko izves marsikatero informacijo (interno), ki ti lahko pomaga bodisi pri kaki povisici ali pa da ves, kaj se dogaja znotraj firme (tudi razni traci, govorice, kdo bo odpuscen, ipd)

Jaz imam sicer samo eno izkusnjo, ko sem se prek studenta delal v Sloveniji, ostale so v tujini.
V Slo. mi je bila zabava odlicna. Druzili smo se tudi z direktorjem, vsaj tisti vecer smo bili, kot da smo stari frendi.

V Avstriji, kjer sedaj zivim in delam, pa so mi katerakoli druzenja muka. Enostavno se mi ne da druziti s sodelavci, niti jim nimam nekaj veliko za povedati. Deloma vidim razlog v tem, da je tu (se vedno) jezikovna prepreka, drugo je pa drugacna kultura.

Invictus ::

krneki0001 je izjavil:


Tema building ni zabava. In pravilno zasnovan team building je priporocljiv na vsakih pa mesecev.

Vic je samo v temu, da so team buildingi večinoma zabava z nekaj butastimi obveznimi "povezavalnimi" vajami...

Neuporabno do amena...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ginekk ::

Kar nekaj nesocializiranih introventirancev se je javilo.

Timsko delo bo vedno bolj učinkovito kot skupina posameznikov.

Nekoč sem bil gost na zabavi multi-nacionalke v latinski Ameriki. Cca 100 ljudi, vseh profilov. Direktorji so prvi peli na karaokah, to je bilo zgolj za uvod. Nekaj jih je zanimalo kaj je tipičen slovenski ples. Na koncu smo sukali polko.

Invictus ::

FTad je izjavil:


V Avstriji, kjer sedaj zivim in delam, pa so mi katerakoli druzenja muka. Enostavno se mi ne da druziti s sodelavci, niti jim nimam nekaj veliko za povedati. Deloma vidim razlog v tem, da je tu (se vedno) jezikovna prepreka, drugo je pa drugacna kultura.

Pokaži jim kako se pije na Balkanu, ko so pijani, se tudi Avstrijci odprejo ;).

Sicer sam sem bil na taki žurki v Nemčiji, naprej je bilo malo zoprno, ker večine tima sploh nisem poznal, ampak zvečer po Apfelweinu so se pa odprli. Seveda pomaga, če znaš nemško ;).

Bila je pa to ena boljših službenih žurk, kjer ni bilo samo nalivanje, ampak so organizirali zgodovinsko turo po Frankfurtu, kjer nam je Žid z užitkom razlagal vse grehe katoliške cerkve skozi zgodovino. Nepozabno :)).

BTW. Ali ste vedeli, da je v Nemčiji javne hiše včasih upravljala Cerkev? Najprej je šel kmet na kurbe, ko je prinesel izdelke za prodajo, potem pa v cerkev po odpustek. Cerkev zasluži 2x :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

harmony ::

ginekk je izjavil:

Kar nekaj nesocializiranih introventirancev se je javilo.

Timsko delo bo vedno bolj učinkovito kot skupina posameznikov.

Nekoč sem bil gost na zabavi multi-nacionalke v latinski Ameriki. Cca 100 ljudi, vseh profilov. Direktorji so prvi peli na karaokah, to je bilo zgolj za uvod. Nekaj jih je zanimalo kaj je tipičen slovenski ples. Na koncu smo sukali polko.

Torej, moramo vsi biti socializirani? Kaj pa drugacnost? To ni sprejemljivo?

Meiniken ::

Let me get this straight... Tu gor govorimo o tem če se ljudje udeležujejo SLUŽBENIH zabav. Ker jih je nekaj napisalo, da se jih ne so zdaj nesocizalizirani?
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

Pika na i ::

Seveda, kdor ne pride na novoletno (slotech) zabavo, je pač tak.
Vsi radi delajo, imajo radi sodelavce, ampak prostega! časa pa zanje ne bodo porabljali.
Pa pijejo ne, menda se pa lahko samo na mrtvo pijan zabavaš.
In službenih zabav je povsem preveč, 3-4 mesečno, po tamalem.

Gorje, da bi jih kaka ženska prosila za ples! Travme še celo leto.

harmony ::

Pika na i je izjavil:


Gorje, da bi jih kaka ženska prosila za ples! Travme še celo leto.

Za seks bi bilo dobro.

Pika na i ::

Dokler greste na zabavo v mislih na seks, je res bolje, da ste doma. Tako ne bo problemov s slabo vestjo.

KAVINSKY ::

Pika na i je izjavil:

Seveda, kdor ne pride na novoletno (slotech) zabavo, je pač tak.
Vsi radi delajo, imajo radi sodelavce, ampak prostega! časa pa zanje ne bodo porabljali.
Pa pijejo ne, menda se pa lahko samo na mrtvo pijan zabavaš.
In službenih zabav je povsem preveč, 3-4 mesečno, po tamalem.

Gorje, da bi jih kaka ženska prosila za ples! Travme še celo leto.


Čas je denar!
Za čas ko si na team buildingu oz. večerji bi lahko počel kaj bolj dobičkonosnega.
Kot je prebiranje 24ur in pisanje na slotechu.
Bognedaj, da ne vidiš družine tiste 2-3 urice, ko bi bil na večerji.
Prikrajšan bi bil za neizmerne trenutke z prdečim mopsom in pubertetnico, katera ne govori z teboj.
Na take žurke hodijo samo ritolizniki, kateri se mrtvo napijejo in poseksajo vse sodelavke.
Luzerji! Jaz raje doma na kavču gledam TV, poleg pa čekiram youtube na telefonu.

PreviousUser ::

KAVINSKY je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Seveda, kdor ne pride na novoletno (slotech) zabavo, je pač tak.
Vsi radi delajo, imajo radi sodelavce, ampak prostega! časa pa zanje ne bodo porabljali.
Pa pijejo ne, menda se pa lahko samo na mrtvo pijan zabavaš.
In službenih zabav je povsem preveč, 3-4 mesečno, po tamalem.

Gorje, da bi jih kaka ženska prosila za ples! Travme še celo leto.


Čas je denar!
Za čas ko si na team buildingu oz. večerji bi lahko počel kaj bolj dobičkonosnega.
Kot je prebiranje 24ur in pisanje na slotechu.
Bognedaj, da ne vidiš družine tiste 2-3 urice, ko bi bil na večerji.
Prikrajšan bi bil za neizmerne trenutke z prdečim mopsom in pubertetnico, katera ne govori z teboj.
Na take žurke hodijo samo ritolizniki, kateri se mrtvo napijejo in poseksajo vse sodelavke.
Luzerji! Jaz raje doma na kavču gledam TV, poleg pa čekiram youtube na telefonu.


Kaj je tvoj problem, kaj kdo počne v prostem času? Že tako nabijamo nadure nonstop, kaj naj še damo službi? Kaj pa tisti z majhnimi otroki, katerih partnerji delajo v več izmenah, naj jih s sabo vzamejo? Ni to vaš problem, žurat je treba s sodelavci pa naj stane kar hoče ane.

Pika na i ::

Veliko bolj moško je, ko moški reče - ni mi do zabave, nočem na zabavo.
En velik izgovor pa - družina in prosti čas. Temu pač nadrejeni ne bodo verjeli.

Ko delate nadure (in jih tudi oddelate, za primerno plačilo!) se pa ne zgovarjate na prosti čas in družino?

Vazelin ::

Meni je bilo to vedno impresivno, ko ljudje, ki imajo družino ne morejo na službeno zabavo, ker morajo preživeti večer z družino. Od 365 dnevih si ne morejo odtegniti 1 dan.:D

KAVINSKY ::

Vazelin je izjavil:

Meni je bilo to vedno impresivno, ko ljudje, ki imajo družino ne morejo na službeno zabavo, ker morajo preživeti večer z družino. Od 365 dnevih si ne morejo odtegniti 1 dan.:D


To so tisti posebneži, katerega povabiš ven na pivo, poleg pa pripelje ženo in otroka :D

Logično, če se dela v različnih izmenah in rabi otrok varstvo ne boš šel, če ne najdeš varuške. Podobno če kdo zboli. Neke izgovore dobivati o nadurah gor polagati in kako preživljajo prosti čas so pa neumnost.


ginekk ::

harmony je izjavil:


Torej, moramo vsi biti socializirani? Kaj pa drugacnost? To ni sprejemljivo?


Seveda je. A če nikakor nisi timski človek, boš sam na slabšem. Ne govorim samo za službo, ozri se okoli sebe, civilizacija in nje dosežki terjajo povezano družbo.

harmony ::

Vazelin je izjavil:

Meni je bilo to vedno impresivno, ko ljudje, ki imajo družino ne morejo na službeno zabavo, ker morajo preživeti večer z družino. Od 365 dnevih si ne morejo odtegniti 1 dan.:D

Ne ne morem si.
Zena dela 6dni na teden, tudi vikende. Danes sva se zbudila ob 07:00 ob 07:40 sem bil v avtomobilu, ona gre kasneje v sluzbo, saj je oddaljena samo 1km.

Danes bom prisel ob 17:30 domov, nje ne bo doma, saj je na izobrazevanju do 19:30. Po njo bom sel z avtomobilom in tako bova v avtomobilu 30min. Ker bova oba crknjena, bova najbrz sla ob 22:00 uri spat.

Ja, pa se kako se mi ne da prezivet neke klinceve zabave ob alkoholu z ljudmi, s katerimi niti nimam opravkov, ampak samo s svojim timom.

PreviousUser ::

Pika na i je izjavil:

Veliko bolj moško je, ko moški reče - ni mi do zabave, nočem na zabavo.
En velik izgovor pa - družina in prosti čas. Temu pač nadrejeni ne bodo verjeli.

Ko delate nadure (in jih tudi oddelate, za primerno plačilo!) se pa ne zgovarjate na prosti čas in družino?


Partnerka dela nočno, ti pa imaš tisti večer službeno zabavo, doma pa majhnega otroka. Kako bi se odločil(a)?

Nadur ne dobim primerno plačanih, lahko jih koristim kdaj kasneje. Če bi bilo po mojem, jih ne bi delal.

Vazelin je izjavil:

Meni je bilo to vedno impresivno, ko ljudje, ki imajo družino ne morejo na službeno zabavo, ker morajo preživeti večer z družino. Od 365 dnevih si ne morejo odtegniti 1 dan.:D


Vazelin, ti se redno udeležuješ službenih zabav in uživaš na njih? :D

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Vazelin, ti se redno udeležuješ službenih zabav in uživaš na njih? :D

V bistvu nisem nek ljubitelj, recmo vsake dve leti se udeležim. Mi je pa kul, če se nas zbere ene par, ki smo bolj povezani in gremo po zabavi potem v kak klub, da se ulijemo "do nezavesti".:D Sem že hodil ob 7ih zjutraj domov iz zabave, ki se je začela pozno popoldne :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Pika na i ::

Na koncu pridemo do tega, da OP bi šel na zabavo, samo ne more (ker partnerka dela nočno in ima majhnega otroka)
Problem ni v zabavi, problem je ker ne more.

Imamo še kak izgovor?

PreviousUser ::

Pika na i je izjavil:

Na koncu pridemo do tega, da OP bi šel na zabavo, samo ne more (ker partnerka dela nočno in ima majhnega otroka)
Problem ni v zabavi, problem je ker ne more.

Imamo še kak izgovor?


Ne, tudi drugače mi ne diši opravljati službenih obveznosti v prostem času. Samo tudi če imaš objektiven razlog (majhni otroci doma) to nikogar ne zanima. Sicer pa se zaradi služb s partnerko včasih sploh ne vidiva, samo predava si otroke. In da bi potem še takrat, ko bi bil lahko doma z družino, se raje smejčkal šefu, pa ne pride v poštev, pa če partnerka dela ali pa ne takrat.

Vazelin je izjavil:

Vazelin, ti se redno udeležuješ službenih zabav in uživaš na njih? :D

V bistvu nisem nek ljubitelj, recmo vsake dve leti se udeležim. Mi je pa kul, če se nas zbere ene par, ki smo bolj povezani in gremo po zabavi potem v kak klub, da se ulijemo "do nezavesti".:D Sem že hodil ob 7ih zjutraj domov iz zabave, ki se je začela pozno popoldne :D


Ja no, je nekaj drugega, če ste tapravi na kupu in se že tako razumete. :)

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ma mi smo v službi kolegi v skupini, se dobro zastopimo. Da bi bil v službi in se pogovarjal striktno o službenih stvareh bi bil suffer imo. Tak dober vibe je.

Sicer pa počak še 10 let. Boš sigurno vesel, če se lahko žene rešiš vsaj za en dan lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Ma, jaz imam vrtajoče sodelavke v meni, ki stalno vrtajo, da bi potem lahko kaj razglasile celi firmi in se ob tem naslajale. Tako da moraš pazit kaj govoriš in drugo kot službene zadeve ne pridejo v poštev, U know what I mean. :D

Zgodovina sprememb…

looser ::

PreviousUser je izjavil:

...U know what I mean. :D

normalno...
pač poveš, kar želiš, če ne boš ničesar povedal, boš šele zanimiv...
za to pa nisem prepričan, da želiš...
:))

Gr8t ::

Stari maček je izjavil:

Že v službi imam dovolj smotanih fac, pa bi še na zabave z njimi hodil? Saj nisem bolnik...

Enako, manj jih vidim, raje jih imam. Jaz imam vsaj to srečo, da so ta najbolj smotani 1962-65 letnik, v bistvu samo še 2, pa še to je veliko bolj problematičen ta 1962. 1961 je šel v penzijon to leto, ampak ta je bil ok.
Sicer je pa v življenju vedno eden katerega namen je, da ti greni življenje, je bilo tako od začetnih razredov OŠ. Tako da službo menjat zaradi tega, si potem spet na istem ali še slabšem.
Zdaj smo dobili vsaj res prijaznega šefa, to šteje največ.

Pika na i ::

Božemili, ostanite doma.
Ker kakor vi nočete gledat svoji sodelavcev, tudi oni ne želijo gledat namrgodenih fac na službeni zabavi.
Pa ne mislit, da se prisiljenih nasmehov ne prebere.

Alien123 ::

jutri imamo lepo zaključek. Uspešno leto, plača gre gor, božičnica večja.. tak da jutri se bo kar spilo :D Je pa res da je kolektiv bomba in smo si vsi super.

looser ::

ja, pri nas tudi ni slabo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Stari maček ::

ginekk je izjavil:

Kar nekaj nesocializiranih introventirancev se je javilo.

Timsko delo bo vedno bolj učinkovito kot skupina posameznikov.

Nekoč sem bil gost na zabavi multi-nacionalke v latinski Ameriki. Cca 100 ljudi, vseh profilov. Direktorji so prvi peli na karaokah, to je bilo zgolj za uvod. Nekaj jih je zanimalo kaj je tipičen slovenski ples. Na koncu smo sukali polko.

Socializirane so ovce. Pa to ni nobena prednost. Razvoj vedno furajo individuumi.

ginekk ::

Stari maček je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kar nekaj nesocializiranih introventirancev se je javilo.

Timsko delo bo vedno bolj učinkovito kot skupina posameznikov.

Nekoč sem bil gost na zabavi multi-nacionalke v latinski Ameriki. Cca 100 ljudi, vseh profilov. Direktorji so prvi peli na karaokah, to je bilo zgolj za uvod. Nekaj jih je zanimalo kaj je tipičen slovenski ples. Na koncu smo sukali polko.

Socializirane so ovce. Pa to ni nobena prednost. Razvoj vedno furajo individuumi.


Hehe, ti se kar tolaži glede lastne slabosti, še psihopati se znajo socilizirat. Ne zato ker hočejo bit ovce, ampak ker imajo od tega korist. Če bi Einstein ostal drkajoč zaprt doma v svoji čumnati, ne bi prav ničesar fural. Velja za vse. Če pa meni ne verjameš, si lahko vseeno poiščeš kakšno znanstveno raziskavo. Predlagam, da začneš pri; Katzenbach, J. R. and Smith, D. K. (1993). The discipline of teams. Harvard business review, 71

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

PreviousUser ::

looser je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

...U know what I mean. :D

normalno...
pač poveš, kar želiš, če ne boš ničesar povedal, boš šele zanimiv...
za to pa nisem prepričan, da želiš...
:))


Ponavadi preusmerim na njih s še bolj nadležnimi vprašanji, nekaj časa odgovarjajo, pol me pa ponavadi pustijo pri miru. :D

Ganon ::

Pika na i je izjavil:

Na koncu pridemo do tega, da tudi v službo hodijo na mus.


Rad bi videl, kolikšen odstotek ljudi z veseljem preživi najmanj tretjino dneva v službi. Nehajte se slepiti, večina nas hodi tja, da zaslužimo denar, ki je potreben za normalno življenje in čisto nič drugega. Če bi se ji lahko odrekel, bi se ji že včeraj. In počel stvari, ki me osrečujejo. Da bom svoj skopo odmerjeni čas privatnega življenja še naprej delil s sodelavci na nekih zabavah in druženjih, mi ne pade na kraj pameti.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teambuildingi in socializacija s sodelavci zunaj službe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913217 (6786) LeQuack
»

Koronavirus poskrbel za velik eksperiment: delo od doma

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
388413 (4621) jype
»

Ali se za timbilding izplača plača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7712358 (8878)          

Več podobnih tem