» »

Epic Games Store

Epic Games Store

««
12 / 18
»»

VelkBla ::

https://www.techradar.com/news/gta-5-on...

Do 21.5. velja. Stran/launcher je na udaru in trenutno ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VelkBla ()

Izi ::

Tak naval zastonjskih igralcev na Epic zaradi GTA 5, da smo sesuli celo mogočne Epicove serverje :))

mtosev ::

Jaz sn tud proban in je down.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mahoni ::

Izi je izjavil:

Tak naval zastonjskih igralcev na Epic zaradi GTA 5, da smo sesuli celo mogočne Epicove serverje :))

Za tako star spil mi je to dejansko wtf.

VelkBla ::

Meni trenutno dela, je pa res, da je bil launcher sprva v tujem jeziku (ne angleščina), ampak ga pač spremeniš in ponovno zaženeš in dela.

Izi ::

Meni se je hitro naložilo teh 90 GB za GTA5. Igra nujno rabi naložen tudi Rockstarjev launcher, tako kot vse Rockstarjeve igre.
Ko je GTA5 enkrat naložen ga sicer lahko zaženeš tako iz Epica kot iz Rockstarja, ampak vsak bo potem zagnal še drugi launcher, tako da imaš med igranjem v vsakem primeru zagnana oba.
Ravno zato pravim, da se Rockstarjeve igre vedno kupuje na Rockstarju in Ubisoftove vedno na Uplayu. S kupovanjem na Steamu in Epicu si samo zakompliciraš igranje iger teh dveh izdelovalcev iger. Ampak podarjenemu konju se ne gleda na zobe ;)

springfield ::

In kaj tocno se zakomplicira, ce se ti oba zazeneta? Nimas ravno nekega dodatnega dela.

ahac ::

Uplay igre kupljene na EGS se lahko zaženejo direktno iz Uplaya in ne odprejo EGS. A pri Rockstar launcherju ni enako?:O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

LeQuack ::

Najbolj je to da čeprav plačaš za igro imaš slabši experience z igranjem kot pa pirati. Prav chore je ratalo vse skupaj, rabiš 10 accountov, launcherje, vsak od njih ti mori s svojimi oglasi in podobno, v ozadju ti porabijo cel RAM samo zato da tečejo. Bit legalen gamer je pain in the ass.
Quack !

Izi ::

ahac je izjavil:

Uplay igre kupljene na EGS se lahko zaženejo direktno iz Uplaya in ne odprejo EGS. A pri Rockstar launcherju ni enako?:O
Ni enako.
Pri Ubisoftu res lahko ignoriraš launcher kjer je bila igra kupljena in jo zaganjaš kar direkt iz Uplaya kot da bi jo kupil tam.
Pri Rockstarju pa se igra po prvem zagonu iz Epica sicer pojavi v Rockstarjevem launcherju ampak pri njej ne piše "Play" kot običajno, ampak imaš na voljo samo "Play on Epic" in ko igro zaženeš iz Rockstarja se potem najprej naloži Epic launcher in šele potem se začne zagon igre. Če pa jo zaženeš iz Epica pa se najprej naloži Rockstar launcher in potem se začne zagon igre iz njega.
Tako da Epicu se tukaj ne da izogniti, nujno morata biti zagnana oba launcherja in oba beležita in spremljata naše igranje.


LeQuack je izjavil:

Najbolj je to da čeprav plačaš za igro imaš slabši experience z igranjem kot pa pirati.
Ne drži niti približno. Igralna izkušnja z originalom je vedno neprimerljivo boljša od še tako dobro skrekane igre. Vsak trenutek imaš najnovejšo posodobitev in popravke, deluje ti multiplayer, svoje dosežke lahko spremljaš in primerjaš z ostalimi igralci, beleži se igralni čas, tudi če ponesreči pobrišeš shranjene pozicije ali kar celo igro se vse takoj naloži nazaj in samodejno popravi, glavno pa je, da imaš čisto vest, ker kraja nikoli ne prinese dobrega občutka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

svecka ::

originalne igre lahko tudi delujejo slabše...ali pa sploh ne, ko jim poteče licence. Je bilo veliko primerov, ko folk ne more igrati original igre: https://steamcommunity.com/app/315440/d...


In Denuvo protipiratks zaščita ti zniža FPS:

mtosev ::

Glupo vprasanje kak si lahko epic privosci, da for free deli AAA game? Nic grem si svoj gta5 vzeti, ker vceraj ni slo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kurzweil ::

Jaz sem si ga vzel za boljše čase... če pa bi ga moral dejansko inštalirat, pa verjetno ne bi tega storil, bom riskiral 90Gb, ko bom dejansko pri volji za igrat.

@mtosev, je pa dejansko od izida GTA 5 že toliko časa, da so verjetno že zdavnaj prišli do zaključka, da ne bo več neke bogatije od tega, Epic Store pa ima itak računico. Zato, da ti free snameš špil, boš seveda potencialno ostal pri njih, če boš redno obiskoval zadevo, ker redno tudi free delijo igre, še toliko bolje,... vse to, pa seveda poveča možnost, da boš kdaj tudi kaj nabavil. Bi bilo zanimivo videt, koliko folka si je dejansko inštaliralo Epic Store, zaradi tega free GTA 5... Epic Store seveda bolj malo izgubi s tem, če že, potem je to developer in publisher, ki pa se itak morajo zavezat tovrstnim stvarem, da lahko prodajajo svoje špile na platformah, kot je Origin, Steam, Epic Store,... jim ni hudega.

Če bi se že vprašal, potem bi se vprešal, kako je lahko tako drag špil, kot je Destiny 2 free že od začetka, ampak, ko se poglobiš v zadebe in če bi vprašal vse vpletene v gamersko indrustrijo, videl podatke, statistiko... bi ugotovil, da tem, ki jih omenjamo ni hudega.

Jarno ::

Katere igre delijo je dokaj premišljeno. Verjetno tiste, katerih prodaja več ne gre preveč dobro.
Je pa to dobra strategija Epica, da si ustvarijo zvesto publiko.
Ljudje začnejo pridno zbirat svoja tedenska darilca, ustvarijo se stabilni računi.
#65W!

LeQuack ::

Saj Rockstar največ zasluži z mikro transakcijami ne s samo igro. Ala Fortine model.
Quack !

bedarija ::

jp, trenutno najbolj profitabilen model igre je zaston z mikrotransakcijami. me čudi zakaj rockstar kar sam na svojem launcherju ni dal igre zaston.

mitosan ::

Epic ima trenutno (14.5-11.6) znižane nekatere igre za 75%, če je vredna >= 14.99€ imaš kupon za 10€, ter ob nakupu dobiš novega.
Za 4,99 € lahko nabaviš Far Cry 5, AC Origins itd...

Netrunner ::

bedarija je izjavil:

jp, trenutno najbolj profitabilen model igre je zaston z mikrotransakcijami. me čudi zakaj rockstar kar sam na svojem launcherju ni dal igre zaston.


Folk lupijo malo bolj kot se sami zavedajo :) 15-20€ / mesece za naročnino je predrago, zapravijo pa enako ali več s temi mikrojajcami :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

svecka ::

Men je cist fajn, dobivam zastonj igre na račun drugih. Thx fortnite.

oo7 ::

Zaenkrat samo govorice ampak naslednja zastonj igra na EGS naj bi bila Civilizacija 6.

Izi ::

Leak, ki bi znal biti resničen.
 Epic nas bo še naprej razvajal s samimi super AAA darili.

Epic nas bo še naprej razvajal s samimi super AAA darili.

1. Grand Theft Auto V (Premium Edition) - 14. maj 2020
2. Civilization VI - 21. maj 2020
3. Borderlands: The Handsome Collection - 28. maj 2020
(kolekcija iger, ki vsebuje Borderlands 2 in Borderlands: The Pre-Sequel oba z vsemi dodatki)
4. Ark: Survival Evolved - 4. junij 2020

oo7 ::

V 18 meseceih odkar obstaja Epic games trgovina so ponudili 108 brezplačnih iger v skupni vrednosti več kot 2000 $

Mato989 ::

oo7 je izjavil:

V 18 meseceih odkar obstaja Epic games trgovina so ponudili 108 brezplačnih iger v skupni vrednosti več kot 2000 $


Glavno vprašanje je, koliko si jih preigral do konca ali še huje do 100% contenta! =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Trupl0 ::

into the breach sem oreng prešpilal tako, da hvala epic :)
za civ 6, če se izkaže za pravi leak, pa tudi hvala epic :)

kot pravijo ribnčani...kar je đabe naj slabu
If you are going through Hell, keep going !

bedarija ::

men pa civilization nikol ni potegnil pa rad igram strategije tipa total war, Age of empires, red alert.
me pa zanima kaj bo v Borderlands collectionu - verjetno Borderlands 1,2 ter pre-sequel.

Trupl0 ::

handsome je dvojka pa presequel se mi zdi...enke ni ( na ps4 je saj tako )
Imaš pa total war shogun na steamu zastonj, če si že pogledal.
If you are going through Hell, keep going !

Zmajc ::

Če kdo še nima kake igre ki jo imajo v EPIC MEGA Sale-u priporočam nakup, se da dobit zelo dobre deal-e.

Assassin's Creed : Origins Gold Edition sem dobil za 12.5€

Argica ::

Zmajc je izjavil:

Če kdo še nima kake igre ki jo imajo v EPIC MEGA Sale-u priporočam nakup, se da dobit zelo dobre deal-e.

Assassin's Creed : Origins Gold Edition sem dobil za 12.5€


upoštevajoč 10€ kupon yep.

dev ::

Ce bi me kdo vprasal pred 1 letom kaj bo z Epic games store, bi rekel da se ne bo obnesel. Danes pa vecino iger igram le se od Epica. S kuponi za 10EUR popusta, razprodajam in free igrami... Wow.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Horas ::

Argica je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Če kdo še nima kake igre ki jo imajo v EPIC MEGA Sale-u priporočam nakup, se da dobit zelo dobre deal-e.

Assassin's Creed : Origins Gold Edition sem dobil za 12.5EUR


upoštevajoč 10EUR kupon yep.


velja samo za nad 14.99eur

for games priced 14.99 or higher
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

blblb ::

22.49 - 10 = 12.49

lp, blblb

Izi ::

"The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition" je pa ravno 14,98 € ;((
A to pomeni, da ravno za 1 cent zgreši znižanje s kuponom in se ga ne da dobiti za 4,98€ ?

mitosan ::

Izi, tako. Tudi sam sem hotel pograbiti Witcherja, nato pa sem videl da je CD Project red namenoma znizal ceno za 3 cente, torej s 75% popustom 1 cent manj, tako da ne moreš več uporabiti kupona ter igre pridobiti za 5€.

ahac ::

To so res namenoma znižal, da se ne da uporabit kupona. Prve dni razprodaje je bila cena še 14,99€... :|
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

svecka ::

Zato, ker Wither na GOG stane 14,99€ in tam dobijo 100% tega denarja, na EPIC pa samo 88% od 14,99€.

Nyana ::

A ne gre dodat k tem 14,98€ še pol kakšno bol poceni igro za ene 2-3€ in pol si preko 15€ in izkoristiš kupon?

bedarija ::

mislim da ne, ker na epicu še vedno niso implementirali košarice (cart), torej moraš vsak izdelek psoebaj kupit in plačat. prav tako pa piše "for games priced 14.99 or higher " in ne for purchase, torej mora biti izdelek/igra te vrednosti

rezator ::

BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION zdaj free!
Some people feel the rain. Others just get wet.

acookook ::

There will be one more free mystery game available on June 4th, 2020! According to a leak, it's possible that it will be Ark Survival Evolved! This has not been confirmed and could be subject to change. Vir:progameguides

Zmajc ::

Vse igre z teaga leaka so do sedaj štimale, tako da je verjetno Ark ja.

mtosev ::

Epic games prihaja na android in ios naprave.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Izi ::

Ta teden je zastonj Overcooked, ki je za povrh že enkrat bil zastonj, saj ga že imam v knjižnici. To pa ni bilo po planu. Kje je moj Ark: Survival Evolved ? >:D

acookook ::

Izi je izjavil:

Kje je moj Ark: Survival Evolved ? >:D

rioti so ga menda odnesli, vsaj ahac tak pravi

Izi ::

acookook je izjavil:

Izi je izjavil:

Kje je moj Ark: Survival Evolved ? >:D

rioti so ga menda odnesli, vsaj ahac tak pravi

Hudiča, zaradi zmešanih Američanov sedaj vsi trpimo škodo :P

bedarija ::

u jebemti trpiš, prej igre nisi imel in zdaj je nimaš. kje je razlika?

MarkZC8261 ::

Kdo ve katera igra bo ta četrtek? Hvala

Horas ::

počakaj da zglancam kristalno kuglo:D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

LeQuack ::

Me zanima če developerji dobijo kej od teh free iger ali ne?
Quack !

acookook ::

MarkZC8261 je izjavil:

Kdo ve katera igra bo ta četrtek? Hvala

Še vedno se špekulira, da bo Ark.

Zmajc ::

LeQuack je izjavil:

Me zanima če developerji dobijo kej od teh free iger ali ne?


Verjetno EPIC-u na lepe oči ne podarijo svojo igro a ne. Bi rekel da dobijo plačilo za podarjene kode (z popustom seveda)

GTA5 itak večino denarja generira z in game mikrotransakcijami in so igro že pred tem prodali v 120 miljonov izvodov.

To online igro samo naredi relevantno bolj dolgo.
««
12 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1101243551 (928) ahac
»

Alan Wake 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13710370 (693) bastadu
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120015 (4093) oo7
»

Beyond: Two Souls

Oddelek: Igre
393162 (1252) oo7
»

Epic Games zagnal lastno spletno trgovino

Oddelek: Novice / Igre
228262 (4601) opeter

Več podobnih tem