» »

internetna stran in naročilo

internetna stran in naročilo

t-zonaz ::

Ena žlahta me prosi, če lahko preverim internetno stran, ki ponuja kaplice za ušesa.
Meni se zdi stran in kar ponujajo malo 'po domače'.
Ali ima kdo izkušnje, oz ali lahko kdo, ki zna, preveri če je naročanje varno.
https://yourmarket24.com/386/biostenixs...

Hvala že v naprej.
t-zonaz

zee ::

Ociten nateg.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Scorpy84 ::

Ze naslov pove, oziroma v naslovu cez... da naredis obhod. Ce zlahta verjave v bioenergetiko in v podobne zdravnike, pol pa naroci.

Furbo ::

Meni se zdi, da bi slišali kje, če bi kak slovencec bil nominiran za nobelovo nagrado in povzročil propad industrije slušnih aparatov. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

St235 ::

samo žegnano vodo boš dobil, tako da samo naročanje je bolj kot ne varno, sploh ker plačaš po povzetju.

Drugo pa je kaj boš dejansko dobil in kakšnem bo učinek. Če boš imel srečo bo samo odišavljena voda.

t-zonaz ::

ok, hvala. Tudi meni na prvi pogled deluje krneki.
Ampak če želi žlahta to probat, pa naj. Bolj me zanima ali je varno naročiti, ali bo šel denar v Nigerijo...
t-zonaz

RedDrake ::

Fotke, ki jih imajo na strani ("doktor" in "pacienti" so vse generične iz shutterstocka in podobnih strani).
Stran je nekje na nivoju tistih čudežnih naprav, ki zmanjšajo porabo el. energije za 90%.
Točno to kar je napisal Lakotnik. Če bo placebo deloval, potem super, drugače pa voda ...

t-zonaz ::

ok, hvala. Tudi meni na prvi pogled deluje krneki.
Ampak če želi žlahta to probat, pa naj. Bolj me zanima ali je varno naročiti, ali bo šel denar v Nigerijo...
EDIT
videl, po povzetju, ja. hvala.
krneki uglavnem :)
t-zonaz

Machete ::

Ta Roman Kotnik je (logično) pobrana stock fotografija, ki jo lahko kupi kdorkoli.
https://nl.123rf.com/stock-foto/man_op_...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

St235 ::

t-zonaz je izjavil:

ok, hvala. Tudi meni na prvi pogled deluje krneki.
Ampak če želi žlahta to probat, pa naj. Bolj me zanima ali je varno naročiti, ali bo šel denar v Nigerijo...


Je pa to precej klasičen scam, kjer ti prodajo naročnino oziroma članstvo v klubu in podarijo kaplice. Posledično se bodo na to zgovarjali pri zavrnitvi, ko boš hotel odstopit od nakupa ali se boš pritoževal, da izdelek ne deluje.

Glede na to, da plačaš po poveztju je varno z vidika, da ne bo prišlo do zlorabe kreditne ali kakšne podobne neumnosti.

Bodo pa plačali 40€ za umazano vodo. Zdaj a to vodo prodaja Nkbuga iz Nemčije ali Nigerije pa ravno ne naredi razlike.

mambli ::

V kontaktih imajo telefonsko številko. Ime podjetja ali davčne se ne najde.
Če daš telefonsko v google, ti vrže spletno stran: https://www.bibloo.si/zenska/

Tukaj pa so podatki, pa vseeno malo skriti. Lahko da je isto podjetje.

Digital People, a.s.
Seifertova 823/9
130 00 Praha 3
Matična št.: 28197071

ID za DDV: SI64758435

AT (eur)
DIGITAL PEOPLE AS
CITIBANK EUROPE PLC, AUSTRIA BRANCH
IBAN: AT901814000708700002
BIC: CITIATWX

t-zonaz ::

hvala in thanks
bom posredoval naprej, pa naj se sami odločijo.
Če bo slučajno delovalo, pa sigurno sporočim:))
t-zonaz

Furbo ::

Ma dej, če so že taki bedaki, sam nalij malo vode v eno flaško in jim drago prodaj. Bo vsaj denar ostal v familiji.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

_Denny_ ::

Itak, da je nateg...moji domači idioti (vsi med 20 in 80 let) so seveda nasedli prejšnji teden in kupili za polno ceno (74€). Takim bi jaz vzel opravilno sposobnost, ker kljub opozorilom ne poslušajo. Dobim edino "ker si tako proti, je stvar sigurno ok" za čisto vse od čudežnih tablet za hujšanje, polževih kapsul za popolno obnovo sklepov, nakita iz naravnih kamnov in mineralov (pobarvanega bakelita) za boljše počutje, neuporabne top shop robe, itd.

Poslano je iz Prage, zraven pa dobiš to v skoraj nevidnem tisku...glede na to za kake cifre nategujejo, bi si menda lahko privoščili menjavo tonerja:
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

PaX_MaN ::

c3p0 ::

OK, na tem olju si lahko vsaj jajce spečeš. Član družine je kupoval neko "Asea redox zdravilne signalne molekule" vodo za 100€ po kartonu.

tikitoki ::

Pred leti sem hotel kupiti tablete vitamin b12 1 mg. V Sloveniji niso bile v prodaji zaradi nase glupe zakonodaje.
Taksno sranje pa lahko prodajala vsak pek, ki se spomni.

Prjatu ::

Sedaj ponujajo neke vložke za čevlje, moji tašči jih je uspelo naročiti. Pošte še ni prevzela, kaj se sploh da narediti, da jo ne bi haklali tudi kasneje?
Something else is controlling me!

St235 ::

A je kaj plačala? če ne potem naj zadevo zavrne in pisno jih obvesti, da v skladu z zakonom o varstvu potrošnikov odstopa od pogodbe.
Zna bit da bodo težil/grozil in se potem preprosto ignorira. Na sodišča tile kekci ne gredo, ker vejo, da je predrago in da bodo težko karkoli dokazali.

Prjatu ::

Ne, nič ni plačala, po povzetju je zadeva. Torej ne prevzame pošte in pisno zavrne? V bistvu se sploh ne ve kdo to je, prišla je potrditev naročila, ki jo je gmail itak vrgel med spam. Kdo točno je pošiljatelj iz tega kar ima ni razvidno.
Something else is controlling me!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Prjatu ()

Potigor ::

Že to, da je napisano: "sem ravno prejel nominacijo za Nobelovo nagrado", pove, da gre za nateg, saj pa nihče od nominirancev ne izve, da je nominiran, informacije o nominacijah in izbiranju pa naj bi bile še 50 let tajne. Če pa bi mu, kdor koli že je, vendarle kakšna ptičica prišepnila, da je nominiran, pa tega vsekakor ne bi smel javno razglašati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nigerija - sem naletel na nateg? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20336429 (12023) FTad
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612728 (4328) vilonja

pošiljanje prenosnika v nigerio

Oddelek: Loža
467078 (5183) Apple
»

international Money Order

Oddelek: Loža
284265 (3570) baker
»

kdaj in kje kupiti komponente za nov pc ?

Oddelek: Kaj kupiti
52148 (2014) PrimozR

Več podobnih tem