» »

Nigerija - sem naletel na nateg?

Nigerija - sem naletel na nateg?

1 2
3
4 5

T0RN4D0 ::

To je ena stvar, druga stvar je da tko kokr je par slovencev padl na nigerijske fore, je tud par nigerijcev padl na antistrup, pol so najbrž pokapiral kakšna je reč. Tretje stvar je pa ta, da človek ki se na zadeve spozna toliko da gre v nigerijo poslat telefon na lastne stroške brez kakršnekoli garancije dvomim da premore tolk karizme da bi nekoga prepričal v karkoli :]
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

darkolord ::

Ne verjamem vsemu. Nekaterim stvarem pa, še posebej če so podkrepljene z dokazi (audio, video, slike) - zdej ne mi rečt da je nekdo z afriškim naglasom na glas prebral cel Hitchhikers Guide to the Galaxy in se posnel, zato da bojo naivneži na forumu mislili, da je je scammerja nategnu?

Sicer pa, kaj je za scammerja par dni potovanja, če bo potencialno dobil tolk denarja, kot ga povprečen nigerijec zasluži v 100 letih?

Okapi ::

zdej ne mi rečt da je nekdo z afriškim naglasom na glas prebral cel Hitchhikers Guide to the Galaxy in se posnel,

Večina teh dokazanih zadev je takšnih, da so jih lahko naredili zastonj. In ja, kakšnega bebca se že da nategnit, da si vzame en večer časa in prebere knjigo na glas, ali da si da gor modrc in glumi majmuna, ko je pa treba kaj kupit (vozovnico za nek oddaljen kraj recimo, ali bencin za avto do tam), je pa čisto druga pesem. Tipi so že toliko pri sebi, da bodo prej po telefonu ali faksu preverili, kako in kaj, ali pa poslali kakšnega znanca ali sorodnika iz tistega kraja preverit.

O.

darkolord ::

Tipi so že toliko pri sebi, da bodo prej po telefonu ali faksu preverili, kako in kaj
Sej ne morš kej dost preverit prej...

Sicer pa, vozovnica je dobesedno zastonj (sej grejo z busom (kar sicer traja mal več)) proti par tisoč dolarjem, ki se mu nasmihajo...


400 funtov




Brez skrbi, dovolj folka nategnejo, da se jim vseeno splača.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: darkolord ()

Tilen ::

Zveza Potrošnikov opozarja : Prodajalci na bolha.com - pozor!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

veverrca ::

Živjo. Posredujem še eno foro glede teh "nategov". To sta e-maila, ki sem jih dobila od ene ženske. Pa naj dodam, da mi je v drugem e-mailu poslala še sliko :))

Compliments of the day to you.

I am Miss marbel I am single , However How are you? hope you are fine and in perfect condition of health.I went through your profile and i read it and took intersest then send me a mail now on my private email (marbelsely206@yahoo.com) included,so that i will tell you all about myself and a picture of myself.looking forward to hear from you,thanks and God bless .
Best Regard,
marbel

in še drugi: (odgovorila sem ji samo kje je gledala ta profil)
Hello How are you today? ! You probably will be very much surprised to my letter. And where I could find your email I got your email doring my suching a dating site.
I believe that you are doing well.
I am more than happy to read your mail today.
My dear..like i told you in my first mail, My name is
MARBEL SELY from Zimbabwe in south Africa.
Presently i am residing in the refugee camp here in
Ivory Coast as a result of the civil war going on in
my country.I am 23 years old girl 5'8" tall. My father
Dr EVANS SELY was the personal advicer to the
head of state (President Robert Mugabe)
before the rebels attacked our house one early morning
and killed him alondside with my mother. It is only me
that is alive now and i managed to make my way to a
near by country Ivory Coast where i am living now.
Please I will like to know more about you.
Your likes and dislikes and what you are doing
presently.I will tell you more about myself in my next
mail. here i attach my pic
Waiting for your reply.
God bless you
your's
marbel

In sem šla malo pogooglat in ima na enem od forumov je enemu tipu isti e-mail poslala le spremenila je kje živi. Sm se tudi narežala ob temu, da je punca kao zagreta zame. :D

lp,vevi

T-h-o-r ::

dejnasko moral si se prepričati, če je to fejk ali ne?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ABX ::

dejnasko moral si se prepričati, če je to fejk ali ne?


Ne bodi pameten, nategi uspejo ker folk hoče verjet v te zadeve. Na srečo nekateri prej preverijo za kaj se gre, čeprav vejo da je nateg, nekako še vedno upajo da ni.

Važno je preverit.



Ti pa se obnašaš kot naduvan najstnik ki misli da vse razume.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

M-XXXX ::

veverrca we want pictures:D

Okapi ::

a srečo nekateri prej preverijo za kaj se gre, čeprav vejo da je nateg, nekako še vedno upajo da ni.

Če moraš takšne stvari preverjat, si na pol poti, da te nategnejo. Ker enkrat lahko naletiš na malo bolj spretnega (ali svežega) scammerja, ki ne uporablja čisto klasičnih for, in potem, ko po hitrem preverjanju ne ugotoviš, da je scam, se tvoja vera vanj poveča, kar pomeni, da si trnk že zagrabil.

O.

mastah ::

krneki, prodaji tko da clovk pride iskat ali pa po povzetju, ne pa v druge drzave posilat ker ti ze zdrava pamet govori da je nateg. en folk je pa tok neumen in naiven da to ni res

ABX ::

a srečo nekateri prej preverijo za kaj se gre, čeprav vejo da je nateg, nekako še vedno upajo da ni.

Če moraš takšne stvari preverjat, si na pol poti, da te nategnejo. Ker enkrat lahko naletiš na malo bolj spretnega (ali svežega) scammerja, ki ne uporablja čisto klasičnih for, in potem, ko po hitrem preverjanju ne ugotoviš, da je scam, se tvoja vera vanj poveča, kar pomeni, da si trnk že zagrabil.

O.


NE
Eno je template texta, drugo je template prevare.
Če se potrudiš dovolj najdeš dovolj informacij za ugotovit kje je scam.

Nateg pa dela vedno po istem postopku. Zanimiv tekst za privabit žrtev, izsiljevat žrtev da nakaže denar preden ima izdelek v roki, oz. plačat z ponarejeni web nakazili ali čeki. Tako kot virusi tudi scam je postal masovni problem, če se malo potrudiš boš ugotovil princip po katerih dela.

Ti se obnašaš kot da si žrtev če odgovoriš na email, važno je pazit na postopke ko prodaš izdelek. NIKOLI poslat zadevo v tujino preden si preveril verodostojnost plačila. V nobene primeru ne nakazuješ denar kupcu, v nobenem. Če bi spoštovali osnovna pravila pri prodaji v tujino te masovne prevari ne bi delovale.

Kar se pa tiče profesionalnih prevar, pa itak smo bolj izpostavljeni problemu, vendar tukaj ne govorim o tem, govor je o rutinskih prevarah.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

mihec87 ::

Heh je še gdo prebral link z zps kjer naj bi bil paypal posrednik, ni ponavadi pri prevarah bol popularn western union?

veverrca ::

Živjo. V glavnem, me je samo firbec matral kaj bo človek napisal nazaj in če bom res dobila slikco. Sem pa itak že takoj vedela, da gre za črnčke, ker to ni edini e-mail kar sem ga dobila. Tukaj imate slikco, če kateremu rata jo vidit. Ker je pa slikca tok majhna, da vidiš samo da je črnka.

Ne razumem pa folka, da se grejo menit z enim tujcem kot da v Sloveniji ni nobenega kupca.

M-XXXX : evo ti slikce, če boš kej videl :D



EDIT: me neki hecal url do shrani.si :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: veverrca ()

telexdell ::


...NIKOLI poslat zadevo v tujino preden si preveril verodostojnost plačila. V nobene primeru ne nakazuješ denar kupcu, v nobenem...


In kako po tvoje skleniti intenetno posel če se tako kupec kot prodajalec držita tvojih načel in sta oba poštena kot ti in jaz?
Če bi se tega vsi absolutno držali , bi spletna trgovina izginala prej, kot se je sploh pojavila. Tako moramo pri vsakem poslu sprejeti realno tveganje. Saj zato pa je izdelek cenejši, kot v sosednji trgovini a ne?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

M-XXXX ::

veverrca tale slika je pa tako velika, da je kar šokiralo:D

veverrca ::

veverrca tale slika je pa tako velika, da je kar šokiralo:D


hehe..vem ja..sej sm mal brskala če se da jo kako mal polepšat, da bi se kaj vidlo, sam nisem ravno talent za kaj takega. Bi bilo fajn narediti tako kot naredijo v CSI. Samo zoom pa še nekaj klikneš in imaš čisto sliko :D. Saj če dobim, še kakšen tak e-mail bom kar poslala za naše naivneže :) pa za malo smeha tudi ne škodi.

lp, vevi

MeGreat ::

ne nič se ne da kaj dosti polepšat. tisto v csi je bolj znanstvena fantastika

Matev ::

povečati se jo da zgolj v fantaziji

T-h-o-r ::

seveda se da povečati, samo potem je vse razmazano :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

White&Nerdy ::

veverrca we want pictures:D


A ti to pišeš v AE, "Pictures, or it didn't happen".:))

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

pics je drgač če hočeš bit /b/
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ABX ::

Pazite se tudi ponarejenih čekov, tudi če vam banka izplača, ko opazijo da ček ni veljaven vam vzamejo denar nazaj, ne glede na to kdo je napisal ček.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Azrael ::

Kdo pravi, da se slike ne da povečat? Celo S-T to zna!

Ampa kaj, ko je še hujši zmazek kot izvorna miniatura...

Jasno in čisto sliko iz enega samega piksla pa zaenkrat zmore ustvariti samo Hollywood OS.
Nekoč je bil Slo-tech.

ABX ::

CTRL + mouse scroll za zoom na Mozilli firefox.

Škoda da Firefox nima Hollywood OS plugina. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

pety ::

Prodajalec Spoštovani,Hvala za vaš mail, hočem, da veš, da sem res zanima v to postavko,za mojega sina šolanje v Zahodni Afriki Krstnika Pastoralan kolidžu ini bo predstavila tudi to, da mu kot darilo za rojstni dan čez dvatedna časa.Am pripravljeni ponuditi vam 450:00 Eur vključno ladjar stroškov.Vljudno vrni mi sedaj s svojo banko podatkov, da bom lahko posredujemoji banki za plačila. pošlji mi te podatke, da bom lahko posreduje moji banki za plačilo450:00 Eur vključno ladjar stroškov. Ime imetnikaŠtevilka računaIme bankeIBAN številka Hočem, da mi pošljete te informacije, tako da sem zdaj lahko plačilo hitro. Upam, da slišiš od vas čim prej. S spoštovanjemSteven

Kaj naj rečem...tudi jaz sem dobila email iz Nigerije :) ...

Moj zadnji odgovor pa je bil: stroški so večji od celotnega zneska, tako da če še vedno želite prenosnik potem nakažite denar vključno s stroški preko Westeren union in takoj ko dobim denar vam pošljem.

In sedaj čakam odgovor :)

ABX ::

Pazi ker lahko dobiš ponarejen ček.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

KoMar- ::

pety: Lej, natega je, brezveze čas zgubljat z njimi, ker boš samo ob denar.

d0rK ::

Previdno - preverjanje ceka na banki košta. Like 50-60EUR.


Pa en kolega mi je pripovedoval kako so pred mnogo leti [20] Nigerijci nekega Slovenca nategnili da je postal del operacije pranja denarja.

A. Smith ::

Award News!!!
Your e-mail address just won a raffle a total sum: of €250.000.00
( Two Hundred and Fifty Thousand Euros only) from Postcodes Lottery- Award ,
held 4th July 2009 email-attach to REF NO: NL/44267998/5110P & BATCH NO:
NL/9922/0855P

Contact our Claim Department with your winning batch and
reference numbers above
Name:Mr.Van Der Wal
Tell:+31- 62-663-6784
E-mail-
Duitseinfo1@aim.com / Netherlands

This program is organize to promote our
Postcodesloterij award yearly, also we are very skeptical due to
unsolicited/Spam mails on the net this days, that is why the claim process is
being handled strictly

Email:Cheers,
Mrs.Samantha De Witt

-------------------------------
Promo Co-coordinator: -- http://www. postcode
lottery.nl
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

darkolord ::

Bah, so ratali ohrni... 250 jurjev?

A. Smith ::

Poseben cukrček je pa zapis strani s presledkom in novo vrsto. Očitno jih že popolnoma vsi filtri poznajo...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

klemenSLO ::

Nekaj novega:A je kdo že dubu kej tazga:

Success comes with us!

Greetings, my name is Mr. Govor Sergey, I work on a position of human resources manager at the "Lesprom" company. I work on this position for three years, and I started my career as a regional representative on the North-West of Russian Federation.

I got your e-mail address from such open sources as job search site.
Having previously examined your resume, we would like to offer you a position to try in our company. But first let me tell you a bit about our company and its specialization.

The "Lesprom" company is a leading Russian supplier of timber and lumber.
We supply both the raw wood and the squared timber. The company.s production facilities enjoy the newest equipment which allows producing goods that meet the strictest requirements.

Initially the company was engaged in supplying lumber only within Russia, but several years ago we have obtained a license to operate outside Russia.
Therefore the company had to enlarge the staff abroad. We are looking for people who look for prospective and beneficial cooperation in such countries as the Slovenia, United Kingdom, Italy, Spain, Germany, France, and others. At first these employees will represent our company in their regions. They will be delegated power to lead negotiations and enter contracts with potential clients.

We would like to have you employed as such representative.

The basic requirements for candidates are the following:
- Age from 20 years (no upper limit, since the company policy is that a person of any age can considerably change their life conditions, both material and social).
- An experienced PC-user, well-oriented in the internet (it is with the internet that during the probation period you will do all correspondence and perform your main work).
- No criminal record (no comments necessary).
- Absence of non-fulfilled debt issues, positive credit line (you should not have any overdue credits, unpaid bills etc.).

The requirements listed above are the basic ones; your immediate manager in the working process who will be your supervisor will explain the rest of nuances. Even if you never worked in the field of raw materials shipment, we will be glad to train you and share our experience and knowledge.
First and foremost is the desire to move on and be the first in everything!
In view of our business. prospects you can expand the horizons of your career growth to the level you decide for yourself.

If you got interested in our offer, I will be looking forward for your detailed resume, and will send you a detailed description of our offer, and also a list of questions you will need to answer.

Contact E-mail: contact@lespromco.com

Thank you for your attention,
Best regards, Mr. Govor Sergey.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Music Man ::

Hm, nigerijski nateg očitno ni, kvečjemu ruski, saj je to domeno (www.lespromco.com) registriral Danil Konstantinov. Je pa sumljivo to, da če iščeš na Googlu firmo Lesprom, ti vrne kot 2. rezultat tole stran: wood.lesprom.com, tale iz maila (www.lespromco.com) pa je šele na 3. strani, pa tudi ne zgleda tako verodostojna kot prva. Po moje je to nateg, se je pa nekdo kar dobro potrudil zanj ;)

T-h-o-r ::

Po moje je to nateg



eh, le kaj ti je dalo to misliti?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Music Man ::

Ja ni tako očiten kot ostali. Običajno se scamerji ne potrudijo toliko, da bi na domeno, s katere je prišel mail, postavili tudi spletno stran namišljenega podjetja, tale pa se je kar potrudil, da cela zadeva zgleda vsaj približno legitimna.

Okapi ::

Predvsem pa ne veš, kakšne nateg sploh je, dokler ne pošlješ maila. Mogoče samo kdo zbira e-naslove potencialnih iskalcev službe in odgovora sploh ne dobiš. Na netu tudi ni najti kakšnih svaril ali omemb Lesproma v zvezi z nategi.

O.

PeterVeter ::

Tole diši po pranju denarja. Želijo, da jim "posodiš" svoj osebni račun na katerega bi pritekala nakazila. Ta nakazila mora dotični dvigniti in poslati z Western Union sistemom (torej cash) nekam v Moskvo. Trgovina z lesom je samo maska. V resni mednarodni trgovini se blago plačuje z računa kupca na račun prodajalca. Bančna transakcija je izvršena elektronsko v 3 dneh na katerikoli del sveta. Ti pa trdijo, da prihaja do 2 -mesečnih zamud zaradi tečajnih razlik in podobnega nakladanja.
Pomemben je pogoj, da dotični sodelavec ne sme imeti neplačanih dolgov. V tem primeru lahko pride do rubeža s transakcijskega računa in upnik pobere tudi "ruski denar". Seveda moraš kopirati potni list in jim dati vse osebne podatke. In potem si "zaposlen" pri ruski firmi, ki izvaža les.
Prste stran od tega...............


Nekaj novega:A je kdo že dubu kej tazga:

Success comes with us!

Greetings, my name is Mr. Govor Sergey, I work on a position of human resources manager at the "Lesprom" company. I work on this position for three years, and I started my career as a regional representative on the North-West of Russian Federation.

I got your e-mail address from such open sources as job search site.
Having previously examined your resume, we would like to offer you a position to try in our company. But first let me tell you a bit about our company and its specialization.

The "Lesprom" company is a leading Russian supplier of timber and lumber.
We supply both the raw wood and the squared timber. The company.s production facilities enjoy the newest equipment which allows producing goods that meet the strictest requirements.

Initially the company was engaged in supplying lumber only within Russia, but several years ago we have obtained a license to operate outside Russia.
Therefore the company had to enlarge the staff abroad. We are looking for people who look for prospective and beneficial cooperation in such countries as the Slovenia, United Kingdom, Italy, Spain, Germany, France, and others. At first these employees will represent our company in their regions. They will be delegated power to lead negotiations and enter contracts with potential clients.

We would like to have you employed as such representative.

The basic requirements for candidates are the following:
- Age from 20 years (no upper limit, since the company policy is that a person of any age can considerably change their life conditions, both material and social).
- An experienced PC-user, well-oriented in the internet (it is with the internet that during the probation period you will do all correspondence and perform your main work).
- No criminal record (no comments necessary).
- Absence of non-fulfilled debt issues, positive credit line (you should not have any overdue credits, unpaid bills etc.).

The requirements listed above are the basic ones; your immediate manager in the working process who will be your supervisor will explain the rest of nuances. Even if you never worked in the field of raw materials shipment, we will be glad to train you and share our experience and knowledge.
First and foremost is the desire to move on and be the first in everything!
In view of our business. prospects you can expand the horizons of your career growth to the level you decide for yourself.

If you got interested in our offer, I will be looking forward for your detailed resume, and will send you a detailed description of our offer, and also a list of questions you will need to answer.

Contact E-mail: contact@lespromco.com

Thank you for your attention,
Best regards, Mr. Govor Sergey.

Matev ::

Tole diši po pranju denarja.


preden sprašujete bedarije,
dajte prebrati temo v celoti

PeterVeter ::

resnična firma je na naslovu:
http://www.lespromcompany.com/
in imajo opozorilo. Kontakt:manager@lespromcompany.com

neresnična ponarejena stran:
http://www.lespromco.com/
z mailom: contact@lespromco.com
************************************************

Real lumber and wood exporting company:
http://www.lespromcompany.com/
with evidented fraud cases, they call for attention

Fake company:
http://www.lespromco.com/
with mail: contact@lespromco.com
Mr. Govor Sergey

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

In potem si "zaposlen" pri ruski firmi, ki izvaža les.
Koliko pa pri tem zaslužiš?

O.

PeterVeter ::

>Koliko pa pri tem zaslužiš?

podobno vprašanje bi bilo, koliko imaš koristi, če nekaj ukradeš.
To kar predlagajo je nelegalno pranje denarja, če pride do realizacije. In sodelujoči so pred zakonom sokrivci.

Zgodovina sprememb…

Azrael ::

>Koliko pa pri tem zaslužiš?

Kaj vem, če si dovolj uspešen, ti mogoče država zrihta stanovanje, prehrano, oboroženo varstvo, delal boš samo če hočeš, če te prej mafijozoi ne nakrmijo s svincem.

Bolj verjetno pa boš samo suh ko poper.
Nekoč je bil Slo-tech.

andmeee ::

Al pa če bi bolha integrirala paypal plačilni sistem in čao - ala ebay ;) tud ne bi več tolk u izi nategoval

madog ::

Evo sem mislil da jih ni več in glej ga zlomka :


Hello ,i am Laura From Scotland i am really interested in buying the item from you but i want to send it to my son who traveled too west Africa Nigeria for sport festival game .i supposed to come down to your country for the pick up but due to my work i am working in oil company in Scotland and i have no time, kindly help me to know the total cost +shipping i will be glad if you can help me ship the item too him in Nigeria please help as you know am a woman and get back too me whit your bank details or pay pal account so that i can proceed whit the payment . hope too hear back from you . Laura ............................................................................................................................ Pozdravljeni, jaz sem Laura Iz Scotland me res zanima za nakup eno od vas, ampak hočem, da ga pošljete na moj sin, ki je potoval tudi zahodna Afrika Nigeriji za festival športa. i naj bi prišel v vašo državo za pick up a je zaradi za moje delo, delam v naftna družba na Škotskem in nimam časa, prisrčno pomagaj mi, da vem celotnih stroškov + poštnina Vesel bom, če mi lahko pomagate ladjo postavko preveč ga v Nigeriji prosim pomoč kot veste am ženska in dobiti nazaj preveč me whit vašem bančnem računu ali Pay Pal račun, tako da sem lahko nadaljuje whit plačilo. upanje tudi spet slišati od vas. Laura


Fenomenalno zmiraj me razveselijo s kakšnim takšnim nategom....
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

jazbec ::

svaka čast za prevod:D
google translate?

c3p0 ::

Vse boljši so. Prodajamo nek stroj, kar visoke vrednosti (preko 100k€). Preko prodajnega portala se javi "Francoz", ki se zanima za nakup. Najprej še celo niža ceno, ve nekaj o zadevi. Ko se zmenimo za ceno, pošlje sliko svoje osebne izkaznice - očitno ukradene nekemu ubogemu turistu. Vse OK, do dneva nakazila avansa, takrat komaj začnejo s tisto znano taktiko: vi nakažite 180 EUR v Abidjan in nato dobite celotni znesek. Zeh.

Nekaj ur izgubljenih...

krneki0001 ::

c3p0 je izjavil:

Vse boljši so. Prodajamo nek stroj, kar visoke vrednosti (preko 100k€). Preko prodajnega portala se javi "Francoz", ki se zanima za nakup. Najprej še celo niža ceno, ve nekaj o zadevi. Ko se zmenimo za ceno, pošlje sliko svoje osebne izkaznice - očitno ukradene nekemu ubogemu turistu. Vse OK, do dneva nakazila avansa, takrat komaj začnejo s tisto znano taktiko: vi nakažite 180 EUR v Abidjan in nato dobite celotni znesek. Zeh.

Nekaj ur izgubljenih...



Narediš kao novi UPN, kao da si mu nakazal ta denar in mu ga pošlješ po mailu. Vsaj jaz jih tako zaje*avam. Pol pa čakajo ko bedaki na denar.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

meandmouse ::

Če imaš čas in voljo lahko narediš takole =link.

xena ::

TV se prodaja za 400 €. Ona ponuja 500€ + poštnina. 
VEM. Gre za NATEG. Ampak objavljam v opozorilo ostalim:

g4jzy63zzernwhtn@bleed-to-death.trillianpro.com

Hello
I am interested in buying your item on bolha,let me know the condition and total cost of the item.
Regards

sara.zubak@hotmail.com
Hi,
Thanks for the reply,am from Scotland and am buying your LG Plazma as a Gift my son who is currently working with UNICEF and he is on special duty in Nigeria at this moment.So i will offer you Eur500 for the total cost of the item plus shipment via Post Office to Nigeria.

More also,i can only transfer the money via bank to bank transfer your bank account and let me have your bank details so that i can proceed with the payment via my bank.

Hoping to read from you fast,
Best Regards
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošiljanje paketa v Nigerijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8923599 (13484) St235

Pošiljanje kompa v Nigerijo

Oddelek: Loža
344320 (3928) ZaphodBB
»

Cudni kupci iz turcije na bolha.com

Oddelek: Kaj kupiti
375915 (4348) St235
»

Prodajam Renault Megane l 2003 in dobim zanimivo ponudbo

Oddelek: Loža
396884 (5414) Go-ahead
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424795 (4148) razzor

Več podobnih tem