» »

kdaj in kje kupiti komponente za nov pc ?

kdaj in kje kupiti komponente za nov pc ?

ronaldo ::

mene zanima kje naj kupim komponente za nov pc. pa kdaj. to mislim predvsem za male stvari: procesor, maticna plosca, ram pa disk. pa me zanima kdaj se bolj splaca se pred 1.majem (je ze prepozno se mi zdi hmm) ali po..

hvala za nasvete...

ganzi ::

A to misliš v tujini?

Poglej tole http://www.geizhals.at/, tle si lah ogledas cene za različne trgovine v avstriji.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

Caligula ::

Splaca se prej, ce bos pa pol pa tudi ne boi katastrofa. Skoci v Pelugo ta teden pa je.

ronaldo ::

stos je v tem da nimam in ne morem dobit prevoza do avstrije. rad pa bi preko neta narocil pa da mi posljejo na dom ce je mozno kje tako narocit. ali je varno narociti preko neta ? pa kolko bi me stalo da mi posljejo na dom ? priblizno seveda..
ker tle pri nas so cene nevem zakaj tolko visje kot v drugih drzavah.
recimo si mislim kupit neko poceni integrirano maticno plosco MSI K7N2G-L
cena je v avstriji okrog 95 eurov/22.587,200
pri nas kar 30000

http://www.e-misija.si/artikli.php?sifr...

jojj a tak kradejo tle pri nas al kaj ? pa to je le ena komponenta si zamislite da pri vsaki komponenti prisparas 5k ... 8-O

sem pogledal se za hard disk pri njih je cena 100 eurov za 160gb maxtor pri nas pa 30000 hmm razlika velika vglavnem..za procesor pa tudi prisparas 5k hm...nisem vedel da mi mamo tak drage stvari proti drugih drzavah...ker mi vsi govorijo da so cene minimalne...ja minimalne...da prisparas 50000 za cel pc..to je minimalno..(zame ze ne...pa za vsakega ki zasluzi malo cez 100000 je to ful velika cifra...)
hvala vnaprej..

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ronaldo ()

Caligula ::

Jah mors se postnine racunat, pa stroske nakazil,..
Pa sej bo zdej tud pr nas se mal canej k carin ne bo. Mal si zamudu zdele-edin disk se ti splaca v oglasih na Slo-techu vzet tist Hitachi 160 giga za 19.500 SIT.

Drugac pa mal pocak, da zdej se pr nas mal spletne stacune maja cene spustijo pa bo.

PrimozR ::

Domenca je pomojem kr vredi, majo tut navadne trgovine (na jesenicah vem da majo) pa pr večji ceni (ne vem kolk) ni poštnine. ne vem no, nimam izkušenj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450988 (3618) forplan
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806403190 (69787) Nwanko
»

Nakup iz tujine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608432 (5075) Dr_M
»

Najcenejše Rač. trgovine?!?

Oddelek: Kaj kupiti
312643 (1828) overman
»

Naročanje iz ZDA po netu (1700+ T-bred)

Oddelek: Kaj kupiti
294019 (3554) Tarzan

Več podobnih tem