» »

Seznam ekstremno motečih navad pri ljudeh

Seznam ekstremno motečih navad pri ljudeh

Temo vidijo: vsi
«
1
2

Vazelin ::

Seznam meni motečih stvari (ne nujno po tem vrstnem redu in zagotovo ne vse):
1. Trebljenje zob z zobotrebcem - to mi je naravnost ogabno, ko po jedi takoj iščejo zobotrebce, da si trebijo zobe (seveda si nastavijo roko, ampak meni je isto grdo);((
2. Počasna hoja večih na ozkih prehodih - nemalokrat jih hodi nekaj vštric in to počasi kot polži. Skoraj ni načina, da jih prehitiš, brez da jih bolj ali manj prijazno opozoriš. Ne vem ali so nekateri tako neumni ampak nenormalno počasna hoja treh, štirih vštric je preprosto moteča za ostalo.
3. Vožnja tik za ritjo avtomobila - annonying par excelence, sem že ustavil na mestu, ko mi je nekdo tako sledil več kilometrov.
4. Počasnost pri običajnih stvareh - primer: samopostrežna restavracija Špar, kjer si postrežeš z juho. Včasih ima človek občutek da nekateri dobesedno trolajo, ko si juho tankajo celo minuto.
5. Prehitevanje vrste - s cenenimi izgovori, če na to opozoriš (največkrat v stilu: aaa... a tule je začetek vrste? nisem vedu ;()
6. Konstantno zamujanje - nekateri res nimajo občutka za čas ... če se zmeniš za uro se zmeniš za uro, ne da prideš 1 uro kasneje.
7. Iskanje parkirnega mesta v trgovskih centrih - bog ne daj, da se kdo sprehodi 50 metrov, parkirati morajo točno pred vrati, tudi zavoljo tega, da ovirajo ostale, da se kakšen parking ne sprazni (lep primer Citypark garažna hiša, kjer kljub svetlobnih signalom in info o prostih mestih še vedno ustavljajo na vsakem uvozu kot debili, namesto da se pomikajo hitro naprej in skrbijo za pretočnost).;)
8. Ignoranca - nekoga kličeš, večkrat, ne duha ne sluha ... potem te pokliče enkrat čez mesec ali dva in odgovor prične z vprašanjem "Kako si kaj?"
9. Nesposobnost vožnje osebnega vozila - čez naselje 70, izzven naselja prav tako 70 (ker ni sposoben voziti več ali se "špara"), speljevanje par 10 metrov za drugim avtom (večinoma buljenje v telefon!).
10. Buljenje v ljudi ter opravljanje - greš teči ... vsak drugi iz avta gleda kot idiot ... se sprehajaš mimo kafiča ... spet isto ...

Še dost je tega;)

Pika na i ::

Je kar prav, da si zaprt v kleti, tam ne nič ne moti.

kuall ::

Dobra tema. Jaz bi jo sicer raje odprl v nasprotno smer: "Kako biti prijetzna družba".

Buljenje v ljudi je precej stvar razvoja civilizacije. V Indiji vsi buljijo kot zmešani. Sem bil pa ravno včeraj v Italiji in opazil, da skor noben ne bulji, veliko manj kot v Sloveniji. Jaz moram priznat, da tudi preveč buljim, ampak samo v lepe ženske.

Neprijazno je tudi žto, če 2 hodita vštric in gre eden sam nasproti njima, da se jima na umakne tudi na travo če je treba, ampak se morata onadva umakniti en za drugega in prekiniti svoj pogovor.

Samael ::

11. Trgovina, pred blagajno. Pa daj za božjo voljo, imej tisto vrečko, košaro, voziček ... karkoli, pri roki in začni zadeve pospravljati v vrečko enkrat, ko so preskenirane, ne pa mencati, meditirati tam in čakati, da pride vse skozi kot palestinci na svobodo in se potem, ko plačuješ ali še pozneje, ko skenira že moje reči, spomniti, da bi bilo dobro tudi kaj pospraviti.
Oh, in ko čakaš za tekočim trakom blagajne, kaj ne veš, da boš moral/a tud plačati? Imej zadeve pri roki, ne pa da potem, ko naj bi zlagal/a zadeve v vrečko začneš mrzlično iskati denarnico, kartice, to, ono tretje ...
Resnično, če me kaj razpizdi so ti nepraktični mečkači, ki se ne zavedajo, da niso sami na svetu, da je za njimi cela vrsta in ob katerih se vedno znova in znova vprašam, kako pridejo skozi življenje.

12. Rad kolesarim in se zavedam, da zna biti tečno pri vsaki zebri/semaforu sestopiti s kolesa in riniti kolo čez zebre. Ne pričakujem tega od drugih. Pač, pelji se skozi kar se mene tiče ... Ampak, če mi gre kaj na jetra, so nekateri kolesarji, ki ob zeleni luči po diagonali sekajo ljudem prehod čez cesto. Ko se moraš kot pešec sredi ceste praktično ustaviti, ker ti en cepec čez zebre pelje počez (po diagonali) ...

BivšiUser2 ::

3 in pa 13. Eskcesivno cmokanje cimra(vstavi svojo osebo) , pri hranjenju.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Utk ::

Resnično, če me kaj razpizdi so ti nepraktični mečkači, ki se ne zavedajo, da niso sami na svetu, da je za njimi cela vrsta in ob katerih se vedno znova in znova vprašam, kako pridejo skozi življenje.

Javni sektor ali državna firma...

kuall ::

Ja hitri kolesarji v peš conah so nadležni. Že velikokrat je malo manjkalo, da bi se kakšen kolesar zabil v mene na kakšnem Prešernovem trgu, pol me pa grdo gleda, kot da ima on prav. Če sem jaz kdaj s kolesom v gužvi kolesarim iz prijaznosti s hitrosjo peščca.

Utk ::

Neprijazno je tudi žto, če 2 hodita vštric in gre eden sam nasproti njima, da se jima na umakne tudi na travo če je treba, ampak se morata onadva umakniti en za drugega in prekiniti svoj pogovor.

Ja pa še kaj. Če sta dva še nimata pravice zasedat celga pločnika, da bi zarad njih plezal po škarpah, da se bosta lahko menila še tiste 3 sekunde več. To je neumnost in nekulturno. A če jih je 5 tudi ne smem normalno mimo?

mailer ::

9 točka je bolezen, spremljam paciente vsak dan na poti v in iz službe.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Samael ::

Utk je izjavil:

Resnično, če me kaj razpizdi so ti nepraktični mečkači, ki se ne zavedajo, da niso sami na svetu, da je za njimi cela vrsta in ob katerih se vedno znova in znova vprašam, kako pridejo skozi življenje.

Javni sektor ali državna firma...


14. No pa na živce mi greste tudi [vstavi poljubno, ne pretirano lepo besedo], ki vse presojate preko nekih ideoloških očal in svoje lastne ozke poglede posplošujete, ter predstavljate kot dejstvo. Ja, ker tista tetka tam, ki menca in čaka, da ji vse skozi blagajno spravi predno se spomne posptavljati (kar me dela rahlo nestrpnega, pa četudi je v resnici to moj lasten nepotreben problem) je pa res nujno tvoj "javni sektor ali državna firma".
Skratka, ne bluzi nekaj v tri krasne.

Utk ::

Ja, je nujno.

kuall ::

Utk je izjavil:

Ja pa še kaj. Če sta dva še nimata pravice zasedat celga pločnika, da bi zarad njih plezal po škarpah, da se bosta lahko menila še tiste 3 sekunde več. To je neumnost in nekulturno. A če jih je 5 tudi ne smem normalno mimo?


Jaz večkrat hodim sam in srečam 2, ki hodita vštric, kot pa je obratno. Torej ne govorim iz sebičnih razlogov ampak objektivno gledano se mi zdi prijazno tako delat. Se pa ne držim vedno tega.

nevone ::

Torej ne govorim iz sebičnih razlogov ampak objektivno gledano se mi zdi prijazno tako delat.


V resnici moramo iti v smer, ko močnejši (v tem primeru dva človeka) dasta prednost šibkejšemu (enemu mimoidočemu). Temu se reče prijazna družba.

Žal je naša družba takšna, da je treba vedno in povsod izraziti svojo moč, če jo imaš, da se šibkejše odločno postavi na svoje mesto.

Seveda niso vsi ljudje takšni. Vprašanje je samo, kateri bodo prevladali.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kuall ::

Jaz pa vedno dajem razum na prvo mesto.
In razumno tukaj je, da se pusti 2 človeka, da se pogovarjata pri miru.
V vsakem primeru se bo eden umaknil. Če se mora umakniti tisti, ki hodi sam bo manj motenj za vse skupaj, kot če se mora umakniti tisti, ki se pogovarja z nekom.

Pa še na to kaže, da jima nisi fovš, ker si ti sam, onadva pa nista. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Balaton ::

1. Folk, ki se počasi obrača in je len. Lahko ima informacijo pred očmi, ampak raje postavi zabito vprašanje.
2. Posameznike, ki ne znajo hodit vštric naravnost ampak ti konstantno vpadajo v tvojo linijo da se moraš ustavljati / umikati.
3. Voznike, ki neprenehoma vozijo par kilometrov po prehitevalnemu pasu na avtocesti brez da bi se umaknili na desni pas. Ne govorim ko je gužva, ampak dokaj prazna avtocesta.
4. Bilokaterega soseda na vasi, ki ti ne odgovori, ko jih pozdraviš. Samo gleda te kot da je glup.
5. Kdor buli v druge kot en idiot.
6. Folk, ki plačuje položnice na pošti ali vplačuje loto in podobno sranje. Mamo e-bančništvo ravno zato in samo izpadeš kot polpismen bedak.
7. Navezuje na zgornjo točko, sovražim funkcionalno in digitalno nepismen folk.
8. Stare mame, ki vidijo vrsto za sabo in sprašujejo neumne stvari, ki bi jih morale po 70+ letih vedeti. Štekam da včasih ni kej jasno, ampak če ni nujno vprašaj drugič / počakaj. Sem zamudil vlak ker mi ni uspelo kupiti karte. Ker je ni možno kupiti na netu.
9. Vso javno upravo in državna podjetja, ki se še niso digitalizirala. Ja, gledam tebe, Slovenske železnice.
10. Folk, ki ne zna sprejeti mnenja drugega in forsira svoj mnenje na vse ostale v prostoru. Live and let live.

D3m ::

Samo eno....Mavrik je lunch box.
|HP EliteBook|R5 6650U|

aerie ::

Jaz pa nimam rada nestrpnih ljudi. Torej nekje 99% folka tule gor ;)

profii ::



Mislim da paše v temo :D

D3m ::

aerie je izjavil:

Jaz pa nimam rada nestrpnih ljudi. Torej nekje 99% folka tule gor ;)


Sam, da sem tvoj 1% pa sva ok. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

MasterTade ::

Balaton je izjavil:

1. Folk, ki se počasi obrača in je len. Lahko ima informacijo pred očmi, ampak raje postavi zabito vprašanje.
2. Posameznike, ki ne znajo hodit vštric naravnost ampak ti konstantno vpadajo v tvojo linijo da se moraš ustavljati / umikati.
3. Voznike, ki neprenehoma vozijo par kilometrov po prehitevalnemu pasu na avtocesti brez da bi se umaknili na desni pas. Ne govorim ko je gužva, ampak dokaj prazna avtocesta.
4. Bilokaterega soseda na vasi, ki ti ne odgovori, ko jih pozdraviš. Samo gleda te kot da je glup.
5. Kdor buli v druge kot en idiot.
6. Folk, ki plačuje položnice na pošti ali vplačuje loto in podobno sranje. Mamo e-bančništvo ravno zato in samo izpadeš kot polpismen bedak.
7. Navezuje na zgornjo točko, sovražim funkcionalno in digitalno nepismen folk.
8. Stare mame, ki vidijo vrsto za sabo in sprašujejo neumne stvari, ki bi jih morale po 70+ letih vedeti. Štekam da včasih ni kej jasno, ampak če ni nujno vprašaj drugič / počakaj. Sem zamudil vlak ker mi ni uspelo kupiti karte. Ker je ni možno kupiti na netu.
9. Vso javno upravo in državna podjetja, ki se še niso digitalizirala. Ja, gledam tebe, Slovenske železnice.
10. Folk, ki ne zna sprejeti mnenja drugega in forsira svoj mnenje na vse ostale v prostoru. Live and let live.


11. Folk ki se sproži zaradi večino teh malenkosti. Razen SŽ

nevone ::

Jaz pa vedno dajem razum na prvo mesto.


Sem mislila, da prijaznost. Razum včasih namreč narekuje tudi neprijaznost.

Pa ne me narobe razumeti. Mislim, da si precej prijazen, le vsa ta pravila, ki si jih kao postavimo, se jih sami dosledno ne držimo, ker je v tem svetu to nemogoče.

Ljudje do smrti ne odrastemo, kakor se temu reče. Ves čas iščemo zgornjo mejo, ki jo še lahko prestopimo, kot otroci, le da se od nekje naprej tega zavedamo in potem to imenujemo odraslost. Jaka odraslost.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

genesiss ::

Za vse ki pišete sezname elementov nestrpnosti:


lpu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

kuall ::

nevone je izjavil:

Sem mislila, da prijaznost. Razum včasih namreč narekuje tudi neprijaznost.

Naprimer?

nevone je izjavil:


Mislim, da si precej prijazen,

Hvala, to je moj cilj.

nevone je izjavil:


le vsa ta pravila, ki si jih kao postavimo, se jih sami dosledno ne držimo, ker je v tem svetu to nemogoče.

To je le ena od zanimivih idej, ki sem jih dobil med sprehajanjem. Ni neko pravilo, ki bi si ga zastavil.

nevone je izjavil:


Ljudje do smrti ne odrastemo, kakor se temu reče. Ves čas iščemo zgornjo mejo, ki jo še lahko prestopimo, kot otroci, le da se od nekje naprej tega zavedamo in potem to imenujemo odraslost. Jaka odraslost.


Jaz pa to opažam, da si tak kakršen se rodiš celo življenje. Osebnost se oblikuje do drugega leta. Jo lahko kasneje malo spremeniš tako, da pustiš, da nekdo, ki je prepričljiv tako vpliva nate, da ga začneš posnemat, ker bi rad bil tak kot je on. Ali pa tako, da si naključno obkrožen z dobrimi ljudi ali pa idioti. Ampak vedno se boš podzavestno hotel vrniti k tisti osnovni osebnosti, ki se ti je izoblikovala okoli 2. leta.

SimplyMiha ::

Ko nekdo absolutno mora imeti zadnjo besedo. Taki niso vredni prve besede.

branimirII ::

Na zivce mi gre da zenske postajajo možače, moski pa pozensceni pusiji. UNISEX Ziher nam kej dajejo v hrano. Zanimivo je tudi to da samo v "zahodnem" svetu st. spermijev pri moskih upadel za 40% v zadnjih 50 letih. Samo v usa, kanadi, europi, avstraliji in novi zelandiji. Drugod pa ne!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KLux ()

SimplyMiha ::

Meni pa že ne bo nihče štel spermijev! Stran! Ššš!

Unknown_001 ::

Men gre na živce če ljudje nimajo občutka za druge. Oz. najhuj so pijavke ki kar blebetajo blebetajo, visijo v nedogled zraven tudi če jim večkrat poveš da bi rad šel, ali da imaš opravke... uni še kr blebetajo pa te zadržujejo, utrujajo...

Tko da človeka dokler ga ne spoznam kok težak je ga sprva nikol več ne povabm na dom. Zmer raj zun da mam možnost spizdit. Se mi je že zgodil da idiot ni hotu domov dok ga nisem ob pol polnoči napizdu in dobesedno napodu, da sem lah šu spat.

Torej, če smo zunaj in un še kr teži, trati čas, se vstanem grem in adijo. Sej... mrbit se vam zdi, da izpadem pizda. Iskreno povedano mi ni v takem primeru več do tega, da bi to osebo sploh še kdaj srečal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

gendale2018 ::

upokojenke (no kdorkoli, ampak to videvam samo pri upokojenkah) na avtobusih, ki se vračajo s tržnice in namesto, da bi se usedle na sedež, vrečko pa držale na tleh med nogami, stojijo ob sedežu, na sedež dajo pa tisto zasvinjano vrečko.. še posebej zdaj ko je na sedežih blago

ljudje, ki na javnih straniščih izvajajo razne akrobacije glede sranja... a) nekako se prepognejo nad školjko (deska spuščena), opravijo svoje in seveda zapacajo desko z drekom b) čepijo na deski in jo seveda zapacajo s čevlji in po možnosti z drekom c) ne potegnejo vode za sabo... ker so javni wcji kao umazani in se jih oni nočejo dotikat... wtf ljudje, normalno da so umazani, če vi delate tako

zdravi ljudje, ki se vozijo z dvigalom v bloku dol iz nadstropji vsaj nekje od petega do pritličja, gor nekje od pritličja do tretjega oziroma ekvivalenti teh razdalji (se pravi tudi naprimer dol iz 8 do 3).. izjema so seveda ljudje, ki imajo kake zdravstvene težave oziroma če imaš še kup stvari za nosit

ljudje, ki na fitnesih ne pospravijo uteži za sabo

ljudje, ki sprehajajo pse brez povodca, še posebej kake vsiljive večje pse... ja ja, moj je čisto miroljuben... a) kako naj jaz vem, da je miroljuben b) tudi če je miroljuben, nimamo vsi želje biti naskočeni s strani random psov c) nekateri ljudje se pač bojijo psov in jih vaš kuža straši

ljudje, ki se ne držijo dogovorjenih časov... pridem ob 1900 se pravi se bo primajal nekje okoli 2100

ljudje, ki se ob treh zjutraj pijani vračajo domov in se po poti tako derejo da zbudijo vse v krogu 500 m

ljudje, ki v trgovini med nabiranjem izdelkov parkirajo svoj voziček po sredini poti med policami in jo zaprejo

ljudje (ponavadi so to ženske), ki po pisarnah/predavalnicah/... vedno težijo, da jih zebe in naj se izklopi klimo... a se je težko malo več oblečt? slačit se ne da v nedogled
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

buttcrack ::

da še združim SŽ in debilen folk...

mularija spi na celi klopi, na nasprotni pa ima odloženo še torbo in jakno. Koliko začudenih pogledov, ko vprašaš če je plačal vsaj za svoj sedež :D - itak ni, ker ga častimo davkoplačevlaci, ampak tega verjetno ne bi dojel.

gre skoraj skozi vrata, se ustavi in bulji v vozni red, zadaj nas je pa ko vojakov...

podobna scena pri avto. vratih, hodijo po sredini kot da so sami, seveda gre cel kup ljudi nasproti.

bi lahko sicer še pisal v nedogled, ampak te malenkosti od danes zjutraj.

Daliborg ::

Problem je v našem razmišljanju in nič drugega.
Primer:
Brazilija: v trgovini 20+ ljud v vrsti od 5ih blagajn dela samo 1. izzid: Vsi strpno čakajo in se smejijo in nobenemu se ne mudi. (tam pač nikoli ne veš kdaj te bo kdo počil zaradi vsiljevanja ali drugih nesramnosti)
Slovenija: v trgovini < 10 ljudi v vrsti od 5ih blagajn dela samo 1. izzid: Vsi sopihajo in zavijajo z očmi vsaj 2 pa še naglas izražata nezadovoljstvo in iščeta nadrejene, si vzamejo čas za izražanje nestrpnosti. (ker pri nas učimo da ima stranka vedno prav in ohoho z 10 eur v rokah sem ja bog v trgovini ane?)

Tako in podobno razmišljanje je prisotno po celem svetu razen v državah kjer imajo spoštovanje iz strahu. Pa ne mi prosim nabijat da podpiram kriminalna dejanja, ker v naši državi se tudi veliko ljudi zadržuje iz straho spoštovanja, naprimer v službah. Pač če ni palice nad nami bomo vedno verjeli da smo mi tisti ki dajemo smernice kako morajo potekati stvari zato pa se tukaj stvari hitro zapletejo in smo nestrpni ker mora naša ideja biti prva in spoštovana pa čeprav nismo za to zadolženi.
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Vazelin ::

Še nekaj ko smo ravno pri trgovini.:))
Včasih ko kupim nakupovalno vrečo in jo ne dam povsem na začetek vrste pred vsemi ostalimi artikli (dam recmo 50 cm od prvega izdelka) bi pričakoval od prodajalke da najprej zagrabi vrečo, da lahko začnem nalagati noter. Je tako tezko najprej zagrabiti vreco?

Vazelin ::

Še nekaj ko smo ravno pri trgovini.:))
Včasih ko kupim nakupovalno vrečo in jo ne dam povsem na začetek vrste pred vsemi ostalimi artikli (dam recmo 50 cm od prvega izdelka) bi pričakoval od prodajalke da najprej zagrabi vrečo, da lahko začnem nalagati noter. Je tako tezko najprej zagrabiti vreco?

Peti ::

Mene moti samo dvoje. Govorjenje s polnimi usti in ponavljanje istih besed/stavkov zaradi neprijetnosti tisine.

Vazelin ::

Kako pa ti rešuješ neprijetno tišino?

Peti ::

Vazelin je izjavil:

Kako pa ti rešuješ neprijetno tišino?


Pustim jo, ce nimam nicesar, s cimer bi jo prekinil. Ne silim, ker je potem samo se bolj neprijetno.

pegasus ::

Še moj prispevek ... klikajte random na introvertdoodles.com.

branimirII ::

Vazelin je izjavil:

Še nekaj ko smo ravno pri trgovini.:))
Včasih ko kupim nakupovalno vrečo in jo ne dam povsem na začetek vrste pred vsemi ostalimi artikli (dam recmo 50 cm od prvega izdelka) bi pričakoval od prodajalke da najprej zagrabi vrečo, da lahko začnem nalagati noter. Je tako tezko najprej zagrabiti vreco?

NE! Ti postavis vrstni red izdelkov in vrecke, ki jo prodajalka mora upostevat. Skoraj nobena prodajalka ni jasnovidna, da bi vedela kaj ti pricakujes. Drugac si pa sam kriv, ce postavis napacen vrstni red. Evo, taksni ljudje, ki razmisljajo kot ti me motijo.

Zgodovina sprememb…

no comment ::

Vazelin je izjavil:


Včasih ko kupim nakupovalno vrečo in jo ne dam povsem na začetek vrste pred vsemi ostalimi artikli (dam recmo 50 cm od prvega izdelka) bi pričakoval od prodajalke da najprej zagrabi vrečo, da lahko začnem nalagati noter. Je tako tezko najprej zagrabiti vreco?

Je tako težko ne kupovat plastičnih vreč in uporabljat vrečo iz blaga?

Meizu ::

Ta tema je dober odraz današnje družbe. Časa ni za nič, vse je tempirano, stress level tako visok, da vsakega (z mano vred) moti že nekdo ki stoji pred tabo v vrsti in menca 3 minute dlje kot bi sicer, če bi optimiziral svoje delo.

Ja, kot družba smo šli totalno v rit. Se čisto ne čudim, da ljudi masovno obolevajo za psihičnimi motnjami, kar navsezadnje odločilno vpliva na kvaliteto življenja. Bo enkrat prišel čas, ko bomo (upam) ugotovili kot rasa človek, da se takšnega tempa ne moremo iti.

Čeprav unga z zobotrebcem ne štekam. Zobotrebec, zobne nitke itd... čisto normalna reč. Bolje to, kot pa 15kg zelenjave med zobmi. To je šele disgusting.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Utk ::

...je rekel in kupil 160 konjskega dizla, ker nima časa mencat s 130 konji.

Peti ::

Aha, se nekaj. Sicer gre za specificno osebo, ampak ok. Ko nekomu nekaj poves, potem pa ob naslednjem pogovoru omeni, da mu je nekdo tocno tisto povedal.
Primer: Poves mu, da si gledal Pulp Fiction in menis, da je najboljsi film. Ob naslednjem pogovoru(s tabo!) pa potem pove, da mu je znanec ali pa neve vec kdo povedal, da je Pulp Fiction najboljsi film. Ajde, da pozabis se razume. Ko pa se zlazes za osebo pa je res smesno. Zdaj mi dobesedno gre na smeh, ko se pogovarjam s to osebo. Vsakic isti citat pripise drugemu. Brez napora.

Meizu ::

Utk je izjavil:

...je rekel in kupil 160 konjskega dizla, ker nima časa mencat s 130 konji.


To so moje osebne preference in ne gre za mencanje, bolj za gušt. Ne vem no, slaba ti je ta.

blackbfm ::

ljudje, ki sprehajajo pse brez povodca, še posebej kake vsiljive večje pse... ja ja, moj je čisto miroljuben... a) kako naj jaz vem, da je miroljuben b) tudi če je miroljuben, nimamo vsi želje biti naskočeni s strani random psov c) nekateri ljudje se pač bojijo psov in jih vaš kuža straši


a) predvidevas - ce je odvezan je zelo verjetno dovolj socializiran..

Dostkrat ljudje sami s strahom, agresijo, dretjem naredijo sceno, dramo, oz sprovocirajo doloceno vedenje pri psu. Chill

pegasus ::

Peti je izjavil:

Primer: Poves mu, da si gledal Pulp Fiction in menis, da je najboljsi film. Ob naslednjem pogovoru(s tabo!) pa potem pove, da mu je znanec ali pa neve vec kdo povedal, da je Pulp Fiction najboljsi film.
To je normalno, tako deluje naš spomin.

Tr0n ::

blackbfm je izjavil:

a) predvidevas - ce je odvezan je zelo verjetno dovolj socializiran.

Psi majo kosmate uhe pravijo.

Povodec in nagobcnik sta v javnosti, sploh pa v mestih, obvezna. Tukaj sploh ni debate.

blackbfm ::

Tr0n je izjavil:

blackbfm je izjavil:

a) predvidevas - ce je odvezan je zelo verjetno dovolj socializiran.

Psi majo kosmate uhe pravijo.

Povodec in nagobcnik sta v javnosti, sploh pa v mestih, obvezna. Tukaj sploh ni debate.


V gosto poseljenih območjih je za psa lahko preveč dražljajev in zbezlja, zato ga imas na takih mestih na povodcu. Kljub temu so psi po defualtu prej miroljubna bitja kot pa killer machines.. Pes se ne bo za bz zagnal v cloveka ali psa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Sc0ut ::

blackbfm je izjavil:

Tr0n je izjavil:

blackbfm je izjavil:

a) predvidevas - ce je odvezan je zelo verjetno dovolj socializiran.

Psi majo kosmate uhe pravijo.

Povodec in nagobcnik sta v javnosti, sploh pa v mestih, obvezna. Tukaj sploh ni debate.


V gosto poseljenih območjih je za psa lahko preveč dražljajev in zbezlja, zato ga imas na takih mestih na povodcu. Kljub temu so psi po defualtu prej miroljubna bitja kot pa killer machines.. Pes se ne bo za bz zagnal v cloveka ali psa.


Ti to resno? Psi brez prave vzgoje (takih je ogromno) se tud za bz spuscajo. Vsak pes bi obvezno moral biti v pasji soli.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Tr0n ::

Moras se pac vprasat; ali zelim riskirati, pa ceprav je moznost za to zelo majhna, da moj pes napade nekoga (bognedaj kaksnega otroka ki se igra, je glasen recimo) in ga pohabi ali huje?

Ce je odgovor ne, potem nimas kaj. Ce je dogovor da imas pa druge probleme, ki niso povezani s psi. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

fikus_ ::

"Vsak pes bi obvezno moral biti v pasji soli."

Lastnik bi moral s psom v (pasjo) šolo.

Invictus ::

fikus_ je izjavil:

"Vsak pes bi obvezno moral biti v pasji soli."

Lastnik bi moral s psom v (pasjo) šolo.

Ne boš verjel, ampak tako pasje šole funkcionirajo.

Drugače pa povodci in nagobčniki niso zakonsko obvezni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprej proti psom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8710097 (7480) WizzardOfOZ
»

Napad psa - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14829162 (24758) Mare2
»

Kaj storiti z odvezanimi psi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611928 (9743) RejZoR
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955780 (45627) Massacra

Več podobnih tem