» »

Seznam ekstremno motečih navad pri ljudeh

Seznam ekstremno motečih navad pri ljudeh

Temo vidijo: vsi
1
2
»

fikus_ ::

Ja. šole res tako funkcionirajo. Samo se mnogi lastniki psov tega ne poslužujejo.

Tr0n ::

Invictus je izjavil:

Drugače pa povodci in nagobčniki niso zakonsko obvezni...

https://www.uradni-list.si/glasilo-urad...

11. in 12. clen.

shotalick ::

profii je izjavil:



Mislim da paše v temo :D



Dobra tema :), tale posnetek pa zmaga :D. Se kr strinjam z njim, ajde psa bi ven dal, pa mogoče še kakšno malenkost :). Dodal pa bi tut še kej.

Mi je pa dobr: "Cigani". "To te je pa zmotil" :D, pa še un pogled, kao čš :D

m0LN4r ::

Vazelin je izjavil:

Seznam meni motečih stvari (ne nujno po tem vrstnem redu in zagotovo ne vse):
1. Trebljenje zob z zobotrebcem - to mi je naravnost ogabno, ko po jedi takoj iščejo zobotrebce, da si trebijo zobe (seveda si nastavijo roko, ampak meni je isto grdo);((
2. Počasna hoja večih na ozkih prehodih - nemalokrat jih hodi nekaj vštric in to počasi kot polži. Skoraj ni načina, da jih prehitiš, brez da jih bolj ali manj prijazno opozoriš. Ne vem ali so nekateri tako neumni ampak nenormalno počasna hoja treh, štirih vštric je preprosto moteča za ostalo.
3. Vožnja tik za ritjo avtomobila - annonying par excelence, sem že ustavil na mestu, ko mi je nekdo tako sledil več kilometrov.
4. Počasnost pri običajnih stvareh - primer: samopostrežna restavracija Špar, kjer si postrežeš z juho. Včasih ima človek občutek da nekateri dobesedno trolajo, ko si juho tankajo celo minuto.
5. Prehitevanje vrste - s cenenimi izgovori, če na to opozoriš (največkrat v stilu: aaa... a tule je začetek vrste? nisem vedu ;()
6. Konstantno zamujanje - nekateri res nimajo občutka za čas ... če se zmeniš za uro se zmeniš za uro, ne da prideš 1 uro kasneje.
7. Iskanje parkirnega mesta v trgovskih centrih - bog ne daj, da se kdo sprehodi 50 metrov, parkirati morajo točno pred vrati, tudi zavoljo tega, da ovirajo ostale, da se kakšen parking ne sprazni (lep primer Citypark garažna hiša, kjer kljub svetlobnih signalom in info o prostih mestih še vedno ustavljajo na vsakem uvozu kot debili, namesto da se pomikajo hitro naprej in skrbijo za pretočnost).;)
8. Ignoranca - nekoga kličeš, večkrat, ne duha ne sluha ... potem te pokliče enkrat čez mesec ali dva in odgovor prične z vprašanjem "Kako si kaj?"
9. Nesposobnost vožnje osebnega vozila - čez naselje 70, izzven naselja prav tako 70 (ker ni sposoben voziti več ali se "špara"), speljevanje par 10 metrov za drugim avtom (večinoma buljenje v telefon!).
10. Buljenje v ljudi ter opravljanje - greš teči ... vsak drugi iz avta gleda kot idiot ... se sprehajaš mimo kafiča ... spet isto ...

Še dost je tega;)

11. Jamranje
12. Pritozevanje
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KAVINSKY ::

m0LN4r je izjavil:

Vazelin je izjavil:

...

11. Jamranje
12. Pritozevanje



13. Seznami

Če mi je sarkazem detektor odpovedal si se ravnokar zaciklal, ker jamraš nad nekom, ki jamra :))

m0LN4r ::

blackbfm je izjavil:

ljudje, ki sprehajajo pse brez povodca, še posebej kake vsiljive večje pse... ja ja, moj je čisto miroljuben... a) kako naj jaz vem, da je miroljuben b) tudi če je miroljuben, nimamo vsi želje biti naskočeni s strani random psov c) nekateri ljudje se pač bojijo psov in jih vaš kuža straši


a) predvidevas - ce je odvezan je zelo verjetno dovolj socializiran..

Dostkrat ljudje sami s strahom, agresijo, dretjem naredijo sceno, dramo, oz sprovocirajo doloceno vedenje pri psu. Chill

Glede na 3 incidente, k je pes kr tko popizdil, se ne strinjam. Pes je nevarna zival, kateri se lahko vtrga iz bilokakega razloga, vonj, strah, zvok nima veze. Kaj mene to briga ce pes popizdi ker tecem zadihan v kapuci mimo. A zdej sem bom jaz vsakemu kurcevemu pesu lezel v rit, ker nevem kdaj se mu bo vtrgalo?
Lastniki polek pa ne vejo nardit nic drugega, kot se dret od dalec.

KAVINSKY je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vazelin je izjavil:

...

11. Jamranje
12. Pritozevanje



13. Seznami

Če mi je sarkazem detektor odpovedal si se ravnokar zaciklal, ker jamraš nad nekom, ki jamra :))

Dopolnil sem mu seznam.

fikus_ je izjavil:

Ja. šole res tako funkcionirajo. Samo se mnogi lastniki psov tega ne poslužujejo.

Skor noben. Predrago, casovno potratno, nas pes tega ne rabi, brezveze... Pol pa pogrize dojencka v parku, ker ni dude spustu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Meizu ::

KAVINSKY je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vazelin je izjavil:

...

11. Jamranje
12. Pritozevanje



13. Seznami

Če mi je sarkazem detektor odpovedal si se ravnokar zaciklal, ker jamraš nad nekom, ki jamra :))


U. Pinocchio paradox. :)

Unknown_001 ::

fikus_ je izjavil:

Ja. šole res tako funkcionirajo. Samo se mnogi lastniki psov tega ne poslužujejo.


To bi moralo biti tako obvezno, kot na primer izpit za avtomobil.

In prav je, da se mora človeka usposobiti. Tudi za drone se je uredilo. Zakaj torej ne za pse, ki so bistveno pogostejša in bolj nepredvidljiva nevarnost od radijsko vodenih frčoplanov.

Svet bi bil lepši za oboje (ljudi in pse).
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Enkrat me je pes napadel. Uletel iz nekje (enega dovoza 40 metrov stran). Na srečo je imel nagobčnik.;) Takrat sem mislil da sem gotov. Zagotovo bi me obgrizel, se je zaganjal kot nor.

Teorija nekje zgoraj ne drži

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

m0LN4r ::

Zdaj priletijo tisti, ki bodo rekli, da si ti kriv, ker si imel rdeco majco in lase v copu. Pes ni kriv, mfg... samo lastnik, ki ima tega psa in ga nima pripetega.
Imam jaz boljsi primer, zenska je imela tri pse na sprehodu, od tega dva vecja. Ko sem pritekel mimo jih je ze umirjala, pa sem rajsi sel okoli, ker ta dva psa bi to zensko potegnila kot keks cez jarek ce treba. Mislim, kva si folk nabavla nekaj in potem misli, da ima zadevo pod nadzorom.

Potem pa tista lepa, joj sej nc ne dela. Se nikoli ni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Meiniken ::

Balaton je izjavil:

1. Folk, ki se počasi obrača in je len. Lahko ima informacijo pred očmi, ampak raje postavi zabito vprašanje.
2. Posameznike, ki ne znajo hodit vštric naravnost ampak ti konstantno vpadajo v tvojo linijo da se moraš ustavljati / umikati.
3. Voznike, ki neprenehoma vozijo par kilometrov po prehitevalnemu pasu na avtocesti brez da bi se umaknili na desni pas. Ne govorim ko je gužva, ampak dokaj prazna avtocesta.
4. Bilokaterega soseda na vasi, ki ti ne odgovori, ko jih pozdraviš. Samo gleda te kot da je glup.
5. Kdor buli v druge kot en idiot.
6. Folk, ki plačuje položnice na pošti ali vplačuje loto in podobno sranje. Mamo e-bančništvo ravno zato in samo izpadeš kot polpismen bedak.
7. Navezuje na zgornjo točko, sovražim funkcionalno in digitalno nepismen folk.
8. Stare mame, ki vidijo vrsto za sabo in sprašujejo neumne stvari, ki bi jih morale po 70+ letih vedeti. Štekam da včasih ni kej jasno, ampak če ni nujno vprašaj drugič / počakaj. Sem zamudil vlak ker mi ni uspelo kupiti karte. Ker je ni možno kupiti na netu.
9. Vso javno upravo in državna podjetja, ki se še niso digitalizirala. Ja, gledam tebe, Slovenske železnice.
10. Folk, ki ne zna sprejeti mnenja drugega in forsira svoj mnenje na vse ostale v prostoru. Live and let live.


Ti si verjetno eden tisth, ki se še nad učenci v avtošoli pritožuje.

Mene najbolj motijo brezobzirneši. Nekateri se enostavno ne zavedajo, (oz. se nočejo zavedati) da niso edini na tem svetu. Hoja vštric in se ne umaknejo, nažiganje muske kot da bi imeli boombox, cucki niso na štrikih,...
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

mikhail ::

Ostale stvari se da preživet, ampak neumni, trend-wagon naročniki brez strategije, brez smisla za job, ki ga opravljajo, brez dejanskega namena opravljat svoje delovne dolžnosti kompetentno (čeprav bi jih lahko z malo več truda, pa še rezultat tega dela bi jim koristil), brez hrbtenice pred svojimi nadrejenimi, ti ljudje, so zame osebno ekstremno moteči. Marketing oddelki v slovenskih firmah so polni take svojati.

Balaton ::

Meiniken je izjavil:


Ti si verjetno eden tisth, ki se še nad učenci v avtošoli pritožuje.


Ne. Tut js sm bil nesposoben in mi ni nihče trobil, tako da sem tudi do ostalih v avtošoli obziren.

DePalmo ::

Sam vi pa mate cajta :D Ne rečem, tudi mene motijo stvari, ampak sem že nekaj časa nazaj ugotovil da ni vredno se sekirat, kaj šele da bi si delal spisek kaj vse me moti. Če me nekaj zmoti, to probam uredit na mestu in takoj pozabim, nebom se pa sedaj o tem sekiral še x dni/tednov/mesecev.

Aja, a ste že kdaj slišal za strpnost? To kdaj izvajate ali samo sopihate ko stojite v vrstah?

Machete ::

Moti me skakanje a.k.a. izisljevanje na cesti. Ko se mora mora nekdo nujno vriniti, da zaviram, in potem čez 100m nekam zavija, da še stojim za njim, dokler nima prosto (ali pa potem pot nadaljuje 30 kmh, amapk speljati na cesto pred mane je pa moral nujno). Počakati bi moral samo kake 4 sekunde več, da me ne bi izsilil.
Motijo me idiotska prehitevanja na vrat na nož, nevarno in brezglavo, ko tipa čez pol ure dobim na isti lokaciji in v istem času prispeva do neke točke.
Moti me kurjenje pizdarij v pečeh.
Moti me na novo odvržen pralni stroj v gozd kjer kolesarim leta 2018.
Motijo me helihopterski, bolano ambiciozni in policisjki starši, ki v šoli terorizirajo ostale starše in učiteljice s svojimi bolanimi frustracijami.
Motijo me tablice in telefoni v otroških rokah, nemalokrat celo že v fazi dojenčka+

Ostale privat navade in okoliščine več ali manj pustim živeti in se z drugimi ne ukvarjam.
8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprej proti psom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8710101 (7484) WizzardOfOZ
»

Napad psa - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14829164 (24760) Mare2
»

Kaj storiti z odvezanimi psi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611930 (9745) RejZoR
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955801 (45648) Massacra

Več podobnih tem